جدیدترین ارسال های پروفایل

با سلام . در صورت امکان در قسمت مباحث تازه تالار ، تاپیک "شرکت پتروشیمی تخت جمشید شجم" را به تالار اصلی انتقال دهید. وجود چنین مبحثی برای این شرکت در حال رشد در تالار اصلی گفتمان بورس ضروری است. قبلا از همکاری شما سپاسگزارم.
سلام درمورد خرید و فروش بموقع سهام سوال داشتم اگه راهنماییم کنیین ممنون میشم
وکیل باشی
وکیل باشی
سلام منم مثل شما همین سوال را داشتم در مورد بورس، در گوگل جستوجوی زیادی انجام دادم این لینک به شما خیلی کمک میکنه
M
Mohamad.mmm
دمت گرم مرسی
سلام .
واقعا سهام شرکتهای دولتی رو که مشخص شده اند رو براحتی میشه در بازار خرید . اونهم بعضی از نماهادی فوق العاده و به اصطلاح شرکت های مادر و بنیادی که تولید کالای استراتژیک را بر عهده دارند که تحت حمایت همیشگی دولت بوده اند .
اشکان نامدار
باسلام خدمت احسان خان عزیز
تو ختراکع باهم همقطار بودیم و روزهای خوبی شکر خدا داشتیم ولی حدود سه ماهه و بنظرم بعد خروج شما روند وحرکت خیلی آزار دهندست با توجه به رشد شاخص وبازار دراین مدت اصلا رشد نداشته
نظری در مورد سهم اگه دارید بیان ف رمایید
ضمن اینکه خدمت رسیدیم جهت عرض ارادت و قدر دانی بابت همه مطالب ارزشمند وروشنگریهای قبلتون دراین سهم
شاخص کل و سردرگمی بازار سرمایه . شاخص وزن . بالای 307 هزار و اوضاعش خوبه . اما شاخص کل بازیش گرفته و اونم بخاطر همین افراده تازه وارده و بازگشایی نمادهای بزرگ و لیدر بازار
سلام دوستان . کسی در خصوص گروه بانکی ( وپارس ، وتجارات و وبصادر ) اطلاعاتی داره ؟ چندوقته همش نزولی !
اشکان نامدار
اشکان نامدار
سلام بفروشین . کاهش سود بانکی یعنی ورشکستگی نماد بانکی ها . سال 94 بررسی کنید. نمادهای بانکی چند درصد منفی باز شدند بدلیل کاهش سود بانکی
با سلام
اشکان نامدار
اشکان نامدار
سلام . دوست عزیز
ببینید کاهش سود بانکی به حدود 15 درصد . منجر میشه مردم دیگه در بانکها سرمایه گذاری نکنن و حتی پول خودشون از بانک بردارند . قطعا ممکنه بانک ها ورشکسته بشن و این اتفاق سال 94 افتاد و نمادهای بانکی با 45 درصد منفی باز شدند . بررسی کنین سوابق رو . بله ممکنه دولت قیمت سهام بانکهای دولتی رو قبل عرضه به بازار بورس بالا ببره و در حداکثر قیمت به مردم بفروشه .
feyzi
feyzi
سلام . ممنونم از اینکه جواب دادید .
امیدوارم که خدا به شمارزق وروزی روز افزون
سلام وقت بخیر. استاد من حقیقتش ازروی چند کامنتی که از شما خوندم متوجه قابل اعتماد بودن وبا سوادیتون شدم.شما فرمودین که امسال روی سهام بانکی وخودرویی تمرکز میکنین.ممکنه بهتریناش به حقیر معرفی کنین. اگه ممکنه یکی دوتاشون که تو کوتا مدت سود خوبی میدن رو هم بگین. راستش من علاوه بر خودم پول ی عده آدم ضعیف مالی(که حتی رهن ی خونه هم براشون سخته) هم دستمه که رو هم رفته حدود چهل وابسته میشن که امیدشون منم.
عرض ادب خدمت دوستان اگه کسی فروشنده سهام سیمان خمسه باشه خریدارم.
قیمت بفرمایید و شماره تماس.تشکر.
سلام دوست عزیز.اگه میشه در مورد اسکریپت سرخطی زدن بیشتر تو ضیح بدین .یه بنده خدایی میگفت با نرم افزار اتوکلیک موس هر چند میلی ثانیه روی دکمه خرید کلیک شه.آیا روش شما هم همینه؟
سلام به شما دوست گرانقدر
مدتیه از مطالب شما محرومیم
شما از اون دسته افرادی هستین که پست سلام و احوالپرسی ام بذارین باعث دلگرمی بقیه میشه
امیدوارم در سلامت و فراغت باشین
  • Like
Reactions: استاتور
ا
استاتور
با عرض سلام ودرود فراوان به شما دوست گرامی. عذر خواهی میکنم بابت این موضوع. دوست گرامی متأسفانه پسر عموی عزیزم به رحمت خدا رفته. وگرفتارم این مدت . انشألله حتماً در روزهای بعد خدمت همه دوستان وسرورانم هستم.
ramin33
ramin33
خدا رحمت کنه
تسلیت میگم
م
محمدعلی64000
خدا رحمت کنه
سلام آقا جواد وقت بخیر. خوبین؟ میخواستم نظرتون رو راجع به خرید برای سهم تپولا بدونم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
بررسی و تحلیل روند در شاخص کل . نظر شما چیه دوستان!!
سلام.
شاخص کل ما در مجموع؛ در حال پولبک به سطح مقاومت شکسته شده یک میلیون هست و ثبیت ادامه روند صعودی در حرکت شاخص کل.
اما این مثبت های نسنجدیده و درصدهای وزن نشده مثبت بالای هر روزه بازار و تاثیر آن در شاخص کل .. یعنی غیر منطقی پریدن حیوان کانگارور به هوا و برگشت بدون تعادل کانگارو !!
با سلام در مورد روند معاملات حفاری اگه نظری دارین خوشحال میشم تو تاپیک حفاری بنویسید مرسی
بالا