جدیدترین ارسال های پروفایل

یک لحظه قبل
استاد گرانقدر سلام واقعا ممنونم از اینکه کمکم میکنید اون فیلتر سهم در کف باند بولینگر رو به همراه شرط تقاطع رو به بالای rsi از عدد 30 ترکیب کنیم چیز عالی میشه..من یه مدتیه بیکار شدم و متاهلم..لطفا این فیلتر رو برام بنویسید دوستون دارم ممنونم این شماره همراه و تلگراممه ممنونم 09102008476 یوسفی
ایمیلتون رو چک بفرمایید.
D
deta12
سلام ... ممنون بابت ارسال فیلتر .... منتهی میخوام فیلتر بدین صورت باشه که .... وقتی به باند اول برخورد کرد سیگنال خرید و اگه بین باند پایین باشه= سیگنال باند پایین .... و اگه بین باند بالا باشه = سیگنال باند بالا ... و اگه با سقف برخورد کرد = سیگنال فروش .... و همچنین در صورت روند صعودی ( شکست خط مقاومت و عبور و تثبیت ) = سیگنال نگهداری با تشکر
سلام .
اقا بگین چه خبری تو قشکر هست
من این سهمو دارم
کمک کنین
E
easysahamir
شاخص کل قطعا صعودی خواهد بود و سرمایه گذاری در بورس بسیار خوب و پر سود خواهد بود منتها تنها موردی که باید بهش توجه کرد اینکه چه سهمی بخریم که بیشترین بازدهی و سود ممکن از این موج صعودی شاخص رو نصیبمون کنه . پیشنهاد من به شما استفاده از اپلیکیشن ایزی سهام هست که هر روز دخل بهترین سیگنال های خرید همراه با چارت و حد سود و ضرر قرار داده می شه https://easysaham.ir/
سلام استاد میشه از این گروه نیرو و تولید برق 2-3 تاشو معرفی بفرمایید که پتانسیل رشد بهتری نسبت به بقیه دارند .ممنون
king20
king20
بفجر
  • Like
Reactions: saeed2
1
بل فیل گرامی
مطالبتان مفید شما را دنبال می‌کنم و به آن علاقه مندم. و نگارش شما شفاف و با احترام است.
از بد زبانی‌هایی که اخیرا مدلا و سالیان کرده‌اند متاسف شدم.
مدلا از کاربرانی است که خوب تربیت نشده است همیشه نیش زبان و کنایه دارد. خود بزرگ بین است و بی احترامی به دیگران عادت اوست و زشتی این بی ادبی را نمی‌فهمد.
  • Like
Reactions: belle fille
belle fille
belle fille
با سلام و احترام

ممنون از لطف جنابعالی.
درست می فرمایید.
سال 92 تا 94 که در سایت بودم و گاهی می نوشتم فضای تالار این نبود و الان که چند ماهه برگشتم بعضی وقتها فراموش می کنم که در مقابل برخی رفتارها باید سکوت کنم و واکنش نشون ندم. هنوز هم ساده انگارانه فکر می کنم میشه فضای بهتری ایجاد کرد و دشمنیها رو به دوستی تبدیل کرد ولی صد درصد اشتباه می کنم. چون صحبتهام با بی حرمتی و توهین مواجه میشه و ناراحتم می کنه.
belle fille
belle fille
برای همین تصمیم دارم همونطور که فرمودید توجه ای به صحبتهای این دو و سایر افرادی که رعایت ادب و احترام براشون سخته نکنم و طرف صحبت قرارشون ندم.
خدا همه امون رو در مسیر درست قرار بده.
ممنونم از راهنمایی و تذکر دلسوزانه جنابعالی
برقرار و سلامت باشید
فرهاد ایرانی
فرهاد ایرانی
2
مدتی هم از طرف مدیر سایت بلوک شده بود و تازگی آزاد شده است.
مدلا سالهاست که کینه مدیران صدرا را در دل دارد. گویی که مثلا شاغل بوده و برکنار شده باشد و یا این اتفاق برای یکی از نزدیکانش افتاده باشد.
مدلا مدتهاست که به طیب توهین می کند. حرف هایش بی محتوا و تکراری است و می‌خواهد خودش را دارای اطلاعات پنهانی شرکت نشان دهد و مایل است سخن های کوتاه و مبهم بگوید.
سلام جناب فاتح روز بخير
حاج آقا ايشالا بهترن؟
ميتونم بپرسم شما با كدوم كارگذارى توى شاهرود كار ميكنيد؟
  • Like
Reactions: شاهرودی.
شاهرودی.
شاهرودی.
سلام
بیمه ایران و بانک سپه
البته دو کد هم از کشاورزی داریم
الحمدلله بهترند
S
Snow
ممنون از پاسختون
خدارو شکر
بورس به ماننده یک کروکدیل می ماند ، هر چه دهانش را بیشتر باز می کند شما بیشتر جذبش می شود . وای به آن روزی که دهان خود را ببندد.
ارادات جناب بارنیان
امروز قشکر نگران کننده شد
حقوقی فروخته
جناب بارنیان تحلیلتون چی هست راجب قشکر
baranian
baranian
سلام دوست گرامی
قبلا هم عرض شد رسیدن به تارگت حتمی هست...
انتخاب سهامداری و صبر و یا نوسانگیری با خودتونه... بزودی با یکی از درصدیهای بالا صحبت خواهم کرد اگر خبر جدیدی گرفتم خدمتتون خواهم گفت
H
hbagheri
ممنون جناب بارنیان
بچه بابل؛ دوستدار معاشرت جهت مشورت و همفکری؛ خصوصاً حضوری چهره به چهره
جناب بارنیان
سلام
اقا مبارکه بابت سود سازی قشکر
زیان انباشته صفر کرده
انشالله اگر بشه افزایش سرمایه از محل تجدید و ارزیابی بده عالی میشه
سلام جناب شب شما بخیر
قربان در مورد شیران نظری دارین!
کِی شروع به حرکت مثبت میکنه؟ من ی مقدار گرون خریدم...۱۴۰۰۰ریال
کاپیتان لیچ
کاپیتان لیچ
با سلام خبر خاصی ندارم ولی با نزدیک شدن زمان مجمع افزایش سرمایه 90% با توجه به پیش بینی دوستان تیکنیکال تا حدود 1550 الی1800رشد خواهد داشت تامل فرمایید شیران تا اینجا بازدهی مناسبی نسبت به سال قبل داشته است .موفق باشید
ت
تی اس ای
اهان ازتون سپاسگزارم
سلام جناب لیورنو
میخواستم بدونم ایا خبر ذیل چکاپا که چند وقت پیشا اطلاع رسانی کردید ، صحتش هنوز پابرجاس یا نظر شرکت تغییر کرده است ؟
( خبر چکاپا را بنده علنی می کنم
تصمیم بر خرید وفروش سهم بر عهده خودتون
شرکت کاغذ پارس با نماد چکاپا قصد انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به میزان 452% را در دستور کار خود تا پایان سال مالی شرکت دارد. )
پیشاپیش مرسی از راهنماییتون
ممنونم جناب بارانيان . استاد بنظرم قشكر افزايش سرمايه نداره و براي همينه با اين جو نوسانگيري ميكنن
baranian
baranian
درود
افزایش سرمایه داره حتما... چیزی که هست میهن و حقیقی وابسته گویا کاری به افزایش سرمایه نداره و تکنیکالی ترید میکنه... شاید هم برنامه دیگه ای در کار باشه و هماهنگ با درصدی ها
سلام دوست عزیز، واقعا ممنون میشم اگه کارگزاریی رو بهم معرفی کنی که پول رو در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب واریز کنه. چون دیدم تو هم چند سال پیش به یه کاربری در این مورد پیام داده بودی و اون جواب نداده بود گفتم شاید الآن که خیلی وقت گذشته بهش پی برده باشی. چون منم خیلی به اینجور قابلیتی نیاز دارم.
سلام دوست عزیز، واقعا ممنون میشم اگه کارگزاریی رو بهم معرفی کنی که پول رو در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب واریز کنه.
سلام جناب بارانیان . حجم معاملات امروز قشکر بالا رفته . حقوقی فروشنده شده . لطفا راهنمایی کنید
baranian
baranian
سلام دوست عزیز
میهن نوسانگیری میکنه اگه میتونید شما هم همینکارو کنید اگر نه سهامداری وصبر
بالا