جدیدترین ارسال های پروفایل

سلام جناب بارسلونای گرامی
وقت بخیر،لطفا درصورت امکان میخواستم بدونم ازگروه قندی کدوم سهم رو مناسب خرید میدونید ازنظرتکنیکالی؟ممنون بابت زحمات جنابعالی.
سلام امکانش هست تحلیل جدیدتون در مورد ثزاگرس رو بگید
S
Sunday
ببخشید من اطلاعاتی از این سایت ندارم میشه کمکم کنید دسترسی داشته باشم به این قسمتی که ارجاع دادید بنده رو
H
HoHi
سلام روزتون بخیر. نمیدونم آشنایی نسبت به بورس دارید یا خیر اما این سهم ثزاگرس که گفتید از بازار پایه هست و ریسکش بالاست هر چندکه سهم خوبی هست
لینک زیر مربوط به سهام بازار پایه و تحلیل ها
  • Like
Reactions: Sunday
S
Sunday
مچکرم
  • Like
Reactions: HoHi
وقتی یه کبوتر با کلاغا معاشرت می‌کنه پرهاش سفید باقی می‌مونن؛ ولی قلبش کم‌کم سیاه می‌شه.
سلام ،جناب بارسلونا
لطفا تحلیل جدیدی از توریل می گزارید ،ممنون
دوستان عزیزی که کار تحلیل انجام میدهند پیشنهاد خرید چه سهمی را در اولویت قرار میدهید؟با تشکر
سلام دوستان
تعدادی سهام سفاسی و نوری دارم.الان تو منفی هستن.تحلیلی دارید در این خصوص؟با تشکر از شما
رنسانس
رنسانس
سلام، بزار همونطوري بمونه بهش دست نزن
H
hamid282hp
Freeexplorer
نوری هنوز خیلی تاریخچه قیمتی نداره نمیشه تکنیکالی زیاد در موردش صحبت کرد ولی روز یک شنبه و تو دو تا کندل آخر یه الگوی Bullish Engulfing قشنگ تو روند نزولی زده که نشانه خوبی برای برگشت قیمت هست. صبور باشید.
فرصت خرید بسیار طلایی درنماد چافست ! دوستان نهایت استفاده رو ببرن امروز پولبک رو تکمیل کردواهداف بسیار بالایی داره از لحاظ بنیادی در وضعیت بسیار خوبیست...
فعالان بازار بورس مدتیست که متوجه اهمیت "میزان و درصد" فروش شده‌اند. یعنی در این رکود دوم و سنگین تر تورمی، میزان مطلق و درصد فروش (از کل تولید) از "قیمت" فروش بسیار مهمتر است.

استاد ساده تر بنویسین
کم کم پولهای بزرگ وارد گروه قندی خواهد شد چندروز پیش یکی از دوستان که بالای ۱۰میلیارد سرمایه در بورس دارد گفت یک خبر رانتی شنیدم ۸۰درصد سرمایه ام را تا شهریور به گروه قندی تبدیل خواهم کردم حرکت اصلی گروه ازشهریور شروع خواهدشد

سلام
روزتون بخير
چه خبر رانتي منظورشون هست؟
ممنون ميشم راهنمايي كنين
  • مدیر آموزش و توسعه کارگزاری آگاه
  • عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه فناوران بهرامه
  • مشاور مدیرعامل شرکت صباهاست در حوزه مالی و مارکتینگ
  • مدرس دانشگاه
  • تحلیلگر سایت مشاور سرمایه گذاری همفکران (کارگزاری اگاه)
  • مشاور سرمایه گذاری و پرتفو گردان
  • تحلیلگر مالی و اقتصادی روزنامه های دنیای اقتصاد ، همشهری و ….
بالا