Bitcoin چیست؟ مبانی توضیح داده شده

Jujupanama

New Member
عضو تازه
#1
بیتکوین چیست؟
Bitcoin یک ارز مجازی است که در سال 2009 ایجاد شده است. بازارهایی به نام "مبادلات بیتکوین" به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از ارزهای مختلف بتنی ها را خریداری یا فروش کنند.

Bitcoin یک ارز جدید است که در سال 2009 توسط شخص ناشناخته ایجاد شده است که از نام مستعار Satoshi Nakamoto استفاده می کند. معاملات غیرقانونی انجام می شود - به این معنی هیچ بانک! Bitcoin می تواند برای رزرو هتل در Expedia، خرید مبلمان در OverStock و خرید بازی های Xbox استفاده شود. اما کسب ثروت از طریق تجارت، نقطه اصلی آن است. قیمت بیت کوین در سال 2017 به شدت افزایش یافت.

چرا بیتکوین؟
Bitcoins می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید کالا به صورت ناشناس. علاوه بر این، پرداخت های بین المللی آسان و ارزان هستند زیرا بیت کوین ها به هیچ کشوری وابسته نیستند و یا تحت نظارت هستند. بنگاه های کوچک ممکن است آنها را دوست داشته باشند زیرا هزینه های کارت اعتباری وجود ندارد. بعضی از مردم بیت کوین ها را به عنوان سرمایه گذاری می فروشند، امیدوارند که ارزش خود را بالا ببرند.


خرید بیت کوین


بسیاری از بازارها به نام "مبادلات بیتکوین" به مردم اجازه می دهند تا با استفاده از ارزهای مختلف بیت کوین را خریداری یا فروش دهند. Localbitcoin:https://localbitcoins.com/country/IR؟ch=p0wb مثال پیشرو در ایران است.


معدن بیت کوین


بیت کوین ها با استفاده از رایانه هایی که پازل های پیچیده ریاضی را حل می کنند، استخراج می شوند. این چگونه بیت کوین ها ایجاد می شوند. برندگان با تقریبا هر 10 دقیقه با 12.5 (Bitcoin) پاداش می گیرند.

کیف پول Bitcoin
Bitcoins در "کیف پول دیجیتال" ذخیره می شوند که در ابر یا رایانه کاربر وجود دارد. کیف پول نوعی از حساب بانکی مجازی است که به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین ها را ارسال یا دریافت کنند، برای کالاها پرداخت کنند یا پول خود را ذخیره کنند. بر خلاف حساب های بانکی، کیف پول بیتکوین توسط FDIC بیمه نمی شود.


ناشناس بیت کوین
اگرچه هر تراکنش بیت کوین در یک ورودی عمومی ثبت شده است، نام خریداران و فروشندگان هرگز نشان داده نمی شود - فقط شناسه های کیف پول خود را. در حالی که این تراکنش کاربران bitcoin را خصوصی نگه می دارد، همچنین اجازه می دهد تا آنها بدون هیچ گونه ردیابی هر چیزی را خریداری یا فروش کنند.

نحوه خرید بیت کوین از طریق انتقال swift بین المللی و سپس آن را برای usd تغییر دهید.

روش زیر به شما کمک می کند Bitcoin را از طریق انتقال بین المللی SWIFT خریداری کنید و سپس بدون رفتن به بازار سیاه در ایران، آن را به صورت نقدی به صورت USD (دلار آمریکا) تغییر دهید.


یک حساب کاربری را در هر شاخه ای از بانک ملی ایران در وب سایت http://bmi.ir/باز کنید و مبلغی را که می خواهید از طریق انتقال بین المللی SWIFT برای خرید یا خرید Bitcoin ارسال کنید ارسال کنید.


یک حساب کاربری را در https://localbitcoins.com/register/?ch=p0wbثبت کنید، اگر قبلا یک حساب کاربری داشته باشید، سپس این پیوند را دنبال کنیدhttps://localbitcoins.com/instant-bi...Search?ch=p0wb و خرید بیت کوین از طریق انتقال بین المللی Swift.


حالا به https://smart-pays.com/en/exchange_BTC_to_CASHUSD/ بروید و مقدار bitcoin را که مایل به مبادله برای USD Cash است وارد کنید. مقدار باید بین 0.5 تا 20 BTC باشد

دستورالعمل ها را به عنوان دستورالعمل دنبال کنید. لطفا توجه داشته باشید: زبان انگلیسی یک مزیت اضافه است
 
بالا