** گلچيني از زيباترين کلام ها و دلنشين ترين اشعار **

Rahimbourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سست تريين کلمه "شانس"است... به امييد آن نباش. .
محکم تريين کلمه "پشتکار"است...آن را داشته باش. .
سالم تريين کلمه "سلامتيي"است... به آن اهمييت بده. .
شاييع تريين کلمه "شهرت"است... دنبالش نرو. .
ضروريي تريين کلمه "تفاهم"است... آن را اييجاد کن. .
دوستانه تريين کلمه "رفاقت"است... از آن سوءاستفاده نکن. .
اصليي تريين کلمه "اطميينان"است... به آن اعتماد کن. .
ضعييف تريين کلمه "حسرت"است... آن را نخور

MehrMTS

New Member
عضو تازه
کسب درآمد با تلگرام

راه اندازی کسب و کار بدون هیچ درد سری در منزل
تبلیغات در تگرام و گرفتن هزینه از تبلیغ دهندگان
سلام دوست من

[h=6]به نظرت تاثیر تبلیغات در میزان کسب و کار و درآمدت چقدره؟(برای مشاهده آموزشها سری به این صفحه بزنید)
[/h][h=6]بنظرت توی فضای مجازی ( مثل تلگرام ) چقدر میتونی پول در بیاری؟[/h][h=6]آیا میدونی بیش از ۱۵ میلیون کاربر تلگرام توی ایران فعالند[/h][h=6]و حداقل روزی یک بار وارد صفحه کاربری شون میشن[/h][h=6]و البته شما براحتی و با ترفندهایی که ما به شما می آموزیم به تمام اونها دست پیدا خواهید کرد[/h][h=6]آیا بازاری بزرگتر از این سراغ دارید؟[/h][h=6]آیا روش تبلیغ توی این فضاهارو میدونی؟[/h][h=6]چقدر حاضری برای این تبلیغات سرمایه گذاری کنی؟(سری به این صفحه بزنید)
[/h][h=6]سرمایه گذاری چون اگه درست خرج کنی چندین ده برابرش برات سود داره.[/h][h=6]اما تا به حال به تبلیغ برای گسترش فعالیتهای تجاری خودت و معرفی خودت و خدمات و محصولاتی که داری به بقیه فکر کردی؟[/h][h=6]آیا از رکود تو بازار گله داری ؟[/h][h=6]آیا دلت میخواد توهم مثل همه اونایی که تو همین شرایط رکود بازار فروشای چند صد میلیونی رو تجربه کردن بفروشی؟[/h][h=6]آیا تا به حال به گسترش کسب و کار خودت فکر کردی؟[/h][h=6]آیا از هزینه های زیاد تبلیغات گله داری؟[/h][h=6]فکر میکنی راه حل چیه؟[/h][h=6]شغلت چیه؟[/h][h=6]فروشگاه داری؟ یا میخوای داشته باشی؟
[/h][h=6]چه فروشگاهی(لوازم موبایل – کامپیوتر – پزشکی – لباس – کفش – ورزشی – صنعتی – یا …)[/h][h=6]شغلت خدمات هست ؟[/h][h=6]چه خدماتی ( آشپزخانه – تعمیرگاه – آژانس – … یا حتی باغ تالار برای کرایه)[/h][h=6]آیا راه حلی بدون درد سر و رایگان سراغ داری که همیشه در اذهان بمونی؟[/h][h=6]بله[/h][h=6]یکیش ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل انبوه هست که دردسرها و مشکلات خودش رو داره و البته هزینه های خودش[/h][h=6]ارسال اس ام اس که علاوه بر اینکه هزینه سنگینی داره دیگه لطفی هم نداره چون اکثرا قبل خوندن پاکش میکنن[/h][h=4]من به تو این راه حل رایگان رو معرفی میکنم[/h][h=5] ارسال تبلیغ انبوه رایگان تلگرامی
[/h][h=6]حتی اگر کانال یا گروه توی تلگرام داری با این روش میتونی تعداد افراد مشترک رو افزایش بدی[/h][h=6]آیا میدونی از هر ۱۰ نفری که موبایل دارن چند نفرشون تلگرام رو روی موبایلشون نصب دارن و از اون استفاده میکنن[/h][h=6]حداقل به طور فعال ۵ نفر فعال هستند[/h][h=6]پس بازار بسیار بزرگ و کم هزینه ایه
[/h][h=6]فقط کافیه نرم افزار مخصوص تبلیغ رایگان در تلگرام رو تهیه کنی.[/h][h=6]شاید تا به حال تبلیغات فروش پنل ارسال پیام های انبوه تلگرامی را در سایتهایی دیده باشی . البته با اعلام ارسال هر پیام به مبلغ ۱۰ تومان[/h][h=6]باخودت فکر کردی که اگه بخوای تعداد فقط ۱۰۰۰ پیام رو به شماره های مدیریت شده یا نه غیر مشخص ارسال کنی میشه ۱۰۰۰۰ده هزار تومان[/h][h=6]و اگه ۱۰۰۰۰ ده هزار شماره رو بفرستی میشه ۱۰۰۰۰۰ صدهزارتومان ولی حقیقت چیز دیگریست[/h][h=6]اینکه این هزینه ها همیشه ادامه دارد[/h][h=6]مادامیکه احتیاج به تبلیغ دارید باید هزینه پرداخت کنید[/h][h=6]اصولا با مواردی از تبلیغ شما هیشه باید هزینه بپردازید[/h][h=6]ولی برای اولین بار ما این بار هزینه ای را از روی دوش شما برداشتیم[/h][h=6]شما یک بار هزینه میکنید و دیگر برای هر ارسال تبلیغ هزینه پرداخت نمیکنید[/h][h=6]با ما باشید و این مورد را با پرداخت هزینه اندک برای همیشه کنار بگذارید[/h][h=6]با تهیه نرم افزار تبلیغ رایگان در تلگرام شغل خود را گسترش و فروش خود را بسیار بیشتر کنید[/h][h=6]فکرش را بکنید یک بار هزینه میکنید و برای همیشه بازاری بزرگ و بکر را دراختیار دارید[/h][h=6]معمولا دیگر محصولات تبلیغ تلگرامی خصوصا پنلهای ارسال تبلیغ بسیار گران و پر هزینه با هزینه های جاری زیادی هستند ولی این نرم افزار برای اولین بار با پشتیبانی و آموزش قوی بدون هیچ مشکلی ارایه میگردد و شما میتوانید به تنهایی و با مطالعی و اجرای آموزشهای ارایه شده به راحتی امر تبلیغ رایگان تلگرامی را انجام دهید[/h][h=6]این نرم افزار و آموزشهای آن بطوری طراحی شده که کلیه اصناف به راحتی میتوانند با آن تبلیغ تلگرامی رایگان انجام دهند لذا علاوه بر ارسال پیامهای انبوه به مشتریان نا خواسته و لیستهای ناشناس میتوانید به همکاران خود نیز پیام انبوه (مثلا : آخرین محصول رسیده ، تخفیفات ویژه ، پیش فروش اجناس ) ارسال نمایید و اجناس خود را به همکاران و یا لیست همکاران ارسال نمایید[/h][h=6]درضمن این نرم افزار برای کسانیکه نیاز به تشکیل گروه و یا کانال در تلگرام دارند نیز بسیار کمک میکند[/h][h=6]چراکه با دعوت از مشتریان نا خواسته میتوانند گروه یا کانال خود را پر بازدید نمایند[/h][h=6]پس تعلل جایز نیست[/h][h=6]همین آلان بهترین نرم افزار رایگان ارسال انبوه تبلیغات تلگرام را تهیه نمایید[/h][h=6]اگه عضو سایت بشی از مزایای رایگان هم بهره میبری که هفتگی یا ماهیانه برات ارسال میشه[/h]

Rahimbourse

Well-Known Member
کاربر فعال

اگر خواهان رسییدن به قله هایی موفقییت و خواسته هایی واقعیی تان هستیید حتماً نکته هایییی را که در زییر آمده جدیی بگییریید: غ±) کنجکاویی را دنبال کنیید:
من هییچ استعداد خاصیی ندارم. فقط عاشق کنجکاویی هستم».چگونه کنجکاویی خودتان را تحرییک میی کنیید؟ من کنجکاو هستم، مثلا برایی پییدا کردن علت ایینکه چگونه ییک شخص موفق است و شخص دییگریی شکست میی خورد. به همیین دلییل است که من سال ها وقت صرف مطالعه موفقییت کرده ام شما بییشتر در چه مورد کنجکاو هستیید؟پییگییریی کنجکاویی شما رازیی است برایی رسییدن به موفقییت.
غ²) پشتکار گرانبها است:
من هوش خوبیی ندارم، فقط رویی مشکلات زمان زییادیی میی گذارم».تمام ارزش تمبر پستیی توانایییی آن به چسبییدن به چییزیی است تا زمانیی که آن را برساند. پس مانند تمبر پستیی باشیید و مسابقه ایی که شروع کرده ایید را به پاییان برسانیید. با پشتکار میی توانیید بهتر به مقصد برسیید.
غ³) تمرکز بر حال:
پدرم به من میی گفت نمیی توانیی در ییک زمان بر غ² اسب سوار شویی. من دوست داشتم بگوییم تو میی توانیی هر چییزیی را انجام بدهیی اما نه همه چییز. ییاد بگییریید که در حال باشیید و تمام حواستان را بدهیید به کاریی که در حال حاضر انجام میی دهیید. انرژیی متمرکز، توان افراد است، و ایین تفاوت پییروزیی و شکست است.
4) تخییل قدرتمند است تخییل همه چییز است:
میی تواند باعث جذاب شدن زندگیی شود. تخییل به مراتب از دانش مهم تر استآییا شما از تخییلات روزانه استفاده میی کنیید؟ تخییل پییش درآمد تمام داشته هایی شما در آیینده است. نشانه واقعیی هوش دانش نییست، تخییل است. آییا شما هر روز ماهییچه هایی تخییل تان را تمریین میی دهیید؟ اجازه ندهیید چییزهایی قدرتمندیی مثل تخییل به حالت سکون دربییاییند.
غµ) اشتباه کردن:
کسیی که هییچ وقت اشتباه نمیی کند هییچ وقت هم چییز جدیید ییاد نمیی گییرد.هرگز از اشتباه کردن نترسیید چون اشتباه شکست نییست. اشتباهات شما را بهتر، زییرک تر و سرییع تر میی کنند، اگر شما از آنها استفاده مناسب کنیید.قدرتیی که منجر به اشتباه میی شود را کشف کنیید. من ایین را قبلاً گفته ام و اکنون هم میی گوییم، اگر میی خواهیید به موفقییت برسیید اشتباهاتیی که مرتکب میی شویید را غ³ برابر کنیید.
غ¶)زندگیی در لحظه:
من هییچ موقع در مورد آیینده فکر نمیی کنم، خودش بزودیی خواهد آمد.تنها راه درست آیینده شما ایین است که در همیین لحظه باشیید. شما زمان حال را با دییروز ییا فردا نمیی توانیید عوض کنیید. بنابرایین ایین از اهمییت فوق العاده برخوردار است که شما تمام تلاش خود را به زمان جاریی اختصاص دهیید. ایین تنها زمانیی است که اهمییت دارد، ایین تنها زمانیی است که وجود دارد.
غ·) ارزش خلق:
سعیی نکنیید موفق شویید، بلکه سعیی کنیید با ارزش شویید.وقت خود را به تلاش برایی موفق شدن هدر ندهیید بلکه وقت خود راصرف اییجاد ارزش کنیید. اگر شما با ارزش باشیید، موفقییت را جذب میی کنیید. استعدادها و موهبت هایییی که داریید را کشف کنیید. بییاموزیید چگونه آن استعدادها و موهبت هایی الهیی را در راهیی استفاده کنیید که برایی دییگران مفیید باشد. تلاش کنیید تا با ارزش شویید و موفقییت شما را تعقییب خواهد کرد.
غ¸) انتظار نتاییج متفاوت نداشته باشیید:
«دییوانگیی ییعنیی انجام کاریی دوباره و دوباره و انتظار نتاییج متفاوت داشتن».نمیی توانیید کاریی را هر روز انجام دهیید و انتظار نتاییج متفاوت داشته باشیید، به عبارت دییگر، نمیی توانیید همییشه کار ییکسانیی (کارهایی روزمره) را انجام دهیید و انتظار داشته باشیید متفاوت به نظر برسیید. برایی ایینکه زندگیی تان تغییییر کند، بایید خودتان را تا سرحد تغییییر افکار و اعمالتان متفاوت کنیید، که متعاقبا زندگیی تان تغییییر خواهد کرد
غ¹)دانش از تجربه میی آیید:
«اطلاعات به معنایی دانش نییست. تنها منبع دانش تجربه است».دانش از تجربه میی آیید. شما میی توانیید درباره انجام ییک کار بحث کنیید، اما ایین بحث فقط دانش فلسفیی از ایین کار به شما میی دهد. شما بایید ایین کار را تجربه کنیید تا از آن آگاهیی پییدا کنیید. تکلییف چییست؟ دنبال کسب تجربه باشیید! وقت خودتان را صرف ییاد گرفتن اطلاعات اضافیی نکنیید. دست بکار شویید و دنبال کسب تجربه باشیید
غ±غ°) اول قوانیین را ییاد بگییریید بعد بهتر بازیی کنیید:
اگر شما قوانیین بازیی را ییاد بگییریید از هر کس دییگر بهتر بازیی خواهیید کرد.دو گام هست که شما بایید انجام بدهیید اولیین گام ایینکه شما بایید قوانیین بازیی که میی کنیید را ییاد بگییریید، ایین ییک امر حییاتیی است. گام دوم هم ایینکه شما بایید بازیی را از هر فرد دییگریی بهتر انجام بدهیید اگر شما بتوانیید ایین دو گام را حساب شده انجام دهیید موفقییت از آن شما خواهد بود.
منبع:p30data.com

Rahimbourse

Well-Known Member
کاربر فعال
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]دکتر علیی شرییعتیی ::
[/FONT]
سخت است حرفت را نفهمند ،
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]سخت[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] تر ایینست که حرفت را اشتباهیی بفهمند،[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]حالا مییفهمم، که [/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]خدا[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif] چه زجریی مییکشد[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]وقتیی ایین همه آدم حرفش را که نفهمییده اند هییچ،[/FONT][FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اشتباهیی هم فهمییده اند.[/FONT]

Rahimbourse

Well-Known Member
کاربر فعال
همییشه به ییاد داشته باش:

در مجلسیی وارد شدیی زبانت را نگه دار
در سفره ایی نشستیی شکمت را نگه دار
در خانه ایی وارد شدیی چشمانت را نگه دار
در نماز اییستادیی دلت را نگه دار

Rahimbourse

Well-Known Member
کاربر فعال
هدفگذارى شما در زندگى بسيار مهم است.

شما بايد براى مدت زمان كوتاهى كه در اختيارتان قرار داده شده يك هدف جامع انتخاب كنيد.

هدفى كه تمام ابعاد زندگى شمارا در بر بگيرد.

هدفى كه به خاطرش صبح ها با عشق از خواب بيدار شويد. هدفى كه به خاطرش سختى هاى زندگى را به جان بخريد و برايش بجنگيد.

داشتن چنين هدفى زندگى شما دچار پوچى و روزمرگى مى شود. هدفى را انتخاب كنيد كه نفس هايتان را بر اساس رسيدن به آن تنظيم كنيد.

بالا