گلتاش

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
......بنظرم..این..هفته شدوص...متفاوت..ظاهر..خواهد شد....
در حدود 1 ..ماه..اخیر....42..میل سهم...توسط حقوقی ها از 540..تا 740...فروحنه..شده...سهمی..که ...در حال حاضر کل شناور عددیش 140..میله...
با توجه به..گزارش فوق العاده 3 ماهه اول..که یا این هفته..و یا شنبه...یکشنبه..هفته اینده..خواهد امد.....بازی خوبی ..داشته باشه...سه..ماهه اول بنظرم..52..تا 63.تومان..سود..محقق..کرده......
با سودی 10...12...درصد..کمتر از پارسان...داره..بیش از 40 درصد ارزانتر ترید..میشه........
تقربا هم....با فروش 42.میلی..حقوقی ها...احتمالا...دیگه در مسیر رشد...سهمی خاصی ندارند...سنگ اندازی..کنند...البته...نوع..معاملات سهم..میگه از سیر تا..پیاز این بازی هماهنگ..شده بوده....
فروش سهم...بسیار اشتباهه..با این.فاند...و نزدیکی..گزارش 3..ماهه.....
....شگل..منظورمه....

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می عزیز با عرض سلام و تشکر از تحلیل هاتون.
جسارتا خواستم عرض کنم بررسی که من داشتم به سود حدود ۳۰ تومن برای سه ماه و سود ۱۲۰ تومن برای کل سال که پی به ای ۶ بگیره میشه ۷۲۰ تومن.در حالی که حضرتعالی سود بین ۵۰ تا ۶۰ را پیش بینی فرمودید که سود کل سال با مفروضات شما ۲۰۰ و قیمت ۱۲۰۰ می شود.اینجانب در حضور شما درس پس میدم و خودم را تحلیل گر نمیدانم. ولی اینجا سودها باهم نمی خواند.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می عزیز با عرض سلام و تشکر از تحلیل هاتون.
جسارتا خواستم عرض کنم بررسی که من داشتم به سود حدود ۳۰ تومن برای سه ماه و سود ۱۲۰ تومن برای کل سال که پی به ای ۶ بگیره میشه ۷۲۰ تومن.در حالی که حضرتعالی سود بین ۵۰ تا ۶۰ را پیش بینی فرمودید که سود کل سال با مفروضات شما ۲۰۰ و قیمت ۱۲۰۰ می شود.اینجانب در حضور شما درس پس میدم و خودم را تحلیل گر نمیدانم. ولی اینجا سودها باهم نمی خواند.
...ارادت اراد..عزیز...شرمنده..به..جا..گلتاش ..........شدوص.....نوشتم..شما را هم به زحمت انداختم....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم..فروشی...نیست..هیچ..رقمه....
فروش 32 درصد بالاتر در 3 ماهه اول ...سال..ملی 98...........نسبت به سه.ماهه..چهارم..سال مالی 97...........
اختلاف 40 درصدی قیمتی با شپاکسا...در حالی که..به..مراتب نسبت به شپاکسا...در 3 ماهه اول.....نسبت به..دور مالی..ماقبل پیشرفت بیشتری داشته....
احتمال تحقق سود 52 تا 63 تومانی..در گزارش 3 ماهه اول..که تاهفته اول اردیبهشت ..میاد.........
شناور ..عددی 140..میلی...که در 1 ماه..گذشته 42..میل از حقوقی به حقیقی..منتقل شده....که دو حالت بوده یا همانگ بوده..که بنظرم..بوده....و یا ..نه...........که در هر دو صورت در مسیر رشد..دیگه سهم..خاصی برای بازی دادن....و..مانور ندارند...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
رنج مثبتی زده شد و بر سهام قبل افزوده شد! ممنون از حقوقی محترم

به سود 65 تومانی برای سه ماهه ی اول رسیدم ........
سلام.....حقوقی ملعون..تمام..کرد.....بزودی گزارش 3 ماهه..فوق العاده..میاد......
بازیگرانی بس شیاد داره.....ولی زمانی نمانده.....
تا دید سهمی بالا 700..نیست سریع 699.....700..را..پر کرد...

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
شیران 600..تومان...با 180..تا 200..سود........و شناور.عددی...773..میلی.... .........که البته..مفته......
شگل....690....700..تومانی با 200..تا 230....سود....و شناور عددی 140...میلی......یعنی....تقربا یک ششم...شیران.............سوپر مفته......
مفت..فروشی..نکید..پشیمان..خواهید ...شد.....

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نظر من نیز رو این سهم مثبته و امروز بعد از رنج منفی که تا 690 زدن ، رو محدوده 691 گذاشتم که ندادن
برسی که من داشتم سود 3 ماهه حدود 60 هست . برسی از خرید و فروش حقوقی داشتم ، تقریبا در 2 ماه اخیر 22 میلیون حقوقی فروش داشته که البته خرید حقوقی رو کم کردم و در نتیجه وزن فروش کلا شد 22 میلیون
حال این وسط هیچ حقوقی از درصدی ها فروشنده نبوده . یعنی تمام زیر 1 درصد بوده .
آخر وقت یه دستور 300 هزار تایی رو 699.8 برای فروش بود .
بشخصه فردا زیر 700 خریدار هستم . 690 بشه خرید که عالیه

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شیران 600..تومان...با 180..تا 200..سود........و شناور.عددی...773..میلی.... .........که البته..مفته......
شگل....690....700..تومانی با 200..تا 230....سود....و شناور عددی 140...میلی......یعنی....تقربا یک ششم...شیران.............سوپر مفته......
مفت..فروشی..نکید..پشیمان..خواهید ...شد.....
بازی پتایر رو انگار دارن اجرا میکنن . پتایر هم یه حمله کرد به 730 . بعد تا 680 پایین آوردن و امروز .....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
نظر من نیز رو این سهم مثبته و امروز بعد از رنج منفی که تا 690 زدن ، رو محدوده 691 گذاشتم که ندادن
برسی که من داشتم سود 3 ماهه حدود 60 هست . برسی از خرید و فروش حقوقی داشتم ، تقریبا در 2 ماه اخیر 22 میلیون حقوقی فروش داشته که البته خرید حقوقی رو کم کردم و در نتیجه وزن فروش کلا شد 22 میلیون
حال این وسط هیچ حقوقی از درصدی ها فروشنده نبوده . یعنی تمام زیر 1 درصد بوده .
آخر وقت یه دستور 300 هزار تایی رو 699.8 برای فروش بود .
بشخصه فردا زیر 700 خریدار هستم . 690 بشه خرید که عالیه
درود...جا برای بازی ندارن..نهایت 5..روز کاری دیگه..گزارش 3 ماهه..میاد.....از طرفی..نمیشه سهمی..که 200..230...سودشه..شناورش..کمه...و فاصله ایی هم با گزارش 3 .ماهه..نداره..را.بازی بدن......مشخصه...سهم..خریدار..خوبی داره......حقوقی هم...برای خرید دندان..تیز..کرده...البته..هر چه..پایینتر بشه..خرید..بهتره...ارادت

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
علاوه بر اینکه شگل مزیت های زیادی داره که با همین شرایط هم ایشالا سود خوبی خواهد داشت یه مزیت دیگه را هم از زبان یکی از اساتید شنیدم و اون این است که احتمالا قیمت lab در سال ۹۸ افزایشی خواهد بود و این به نوبه خودش منجر به افزایش نرخ فروش شوینده ها خواهد شد. ظاهرا lab داخلی حدود ۴۰ درصد از صادراتی کمتره اگر یه افزایش نرخ ۱۰ درصدی هم واسه lab و به تناسب افزایش نرخ فروش شوینده لحاظ کنیم اونوقت سود از این هم بالاتر خواهد شد.با یه محاسبه سرانگشتی با افزایش هر ۱۰ درصد نرخ lab با فرض حفظ حاشیه سود ۳۰ درصد حدود ۲۰ تومن به سود افزوده میشه یعنی اگه سود به طور متوسط الان ۲۱۰ باشه با افزایش ۱۰ درصد نرخ lab سود ۲۳۰ خواهد شد.حالا بیایم یه حالت که احتمالش کمه ولی به هرحال احتمال وقوعش هست را در نظر بگیریم.اگه نرخ lab داخل و خارج مساوی بشه یعنی داخلی ۴۰ درصد دیگه گران بشه اونوقت سود شگل به ۲۹۰ خواهد رسید! به این عدد پی به ای ۶ هم بدیم که کمترین پی به ای ممکن است قیمت میشه ۱۸۰۰ تومن.

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
شاید قیمت lab داخلی و صادراتی مساوی نشه ولی به نظرم حتما اختلاف ۴۰ تا ۴۵ درصدی هم پایدار نخواهد ماند و ما شاید بتونیم روی افزایش نرخ داخلی ۲۰ درصد لحاظ کنیم که اونوقت سود شگل را اگه الان ۲۱۰ فرض کنیم با افزایش ۲۰ درصد به سود ۲۵۰ خواهیم رسید.به نظرم فرض ۲۰ درصد افزایش معقول و منطقی و احتمال وقوعش زیاده.

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..در 4 روز..گذشته.حقوقی ها 5/5..میل سهم در بازه..690...700..فروختند....انهم..در سهمی با این شناور اندک..........
شاراک..داره با 160 سود ..و..شناور حدود 9...10..برابر شکلر ..640..650..ترید..میشه....شگل...200..تا 230..240...سودشه..بدون افزایش نرخ...و..اتفاقات تورمی اینده.....
تا شنبه...یکشنبه..گزارش 3 ماهه..میاد...قطع به یقین..با...پوشش 52 تا 63 تومانی احتمالی....سهم..در این قیمتها...نخواهد...ماند....

بالا