گفته ها و شنیدها

شروع موضوع توسط maral_safa ‏14 ژانویه 2007 در انجمن تالار گفتمان بورس

 • ربات تلگرامی بورس گرام

  قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

 1. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  دوستان سلام این سوال برای بیشترتون مطرح شده حقوقیها کی دست به کار میشوند
  چرا صف معدنیها حتی با اخبار خوش این گروه جمع نمیشود؟
  رکود نسبی بازار تا کی ادامه دارد؟
  سازمان بورس چه ترفندی در ذهن خود دارد؟
  مساله هستهای به کجا می انجامد؟
  و ...................................؟
   
 2. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  خب اولین مطلب این تاپیک را خودم مینویسم البته نظر شخصیه خودمه پس با اجازه اساتید
  وضعیت فعلی بازار نمایانگر حضور کم رنگ حقوقیهاست ولی به جرات همه حقیقیها هستند و این مدرکیست که شاید بورس در فرهنگ ما ایرانیان به درستی جا نیفتاده و میبینیم که اگه یه لحظه حقوقی نباشه اینقدر این بازار کمدی میشه چرا کمدی؟ به صفها نگاه کنیم بیشتر سهام ارزنده صفهای فروش انچنانی گلگهر تعدیل مثبتش را اعلام میکند اما صف فروش بیشتر میشود معدنیها معامله نمیشوند چون شاخص ریزش میکند این واقعا خنده دار نیست؟ مساله هستهای هم که تکراریه ما 27 ساله تحریم هستیم پس اگر باز هم تحریم شویم همین است
  اما یک سوال را نتونستم به خودم جواب بدم اینکه کی ما ایرانیا به خودمون میاییم؟ من دیگه نمیتونم چیزی بگم
   
 3. گل گل

  گل گل Active Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 دسامبر 2004
  ارسال ها:
  759
  تشکر شده:
  129
 4. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  وقایع اتفاقیه بورس 23دی
  توافق گروه دوم حقوقی ها با سازمان بورس مبنی بر عرضه نمادهای ارزنده و جمع آوری صف های فروش جهت جلوگیری از افت شاخص، موجب شد تا شاخص کل بورس در نخستین روز معاملات هفته تنها 35/2 واحد افت داشته باشد.گفته می شود، مدیران برخی از شرکت های بورس در جلسات جداگانه با مدیران بورس قول داده اند که با عرضه سهام خود شاخص را بالا کشیده یا حداقل با جمع آوری صف های فروش از افت شاخص جلوگیری نمایند. در این میان گفته می شود که شرکت های ارزنده گروه واسطه گری مالی دید مثبت تری نسبت عرضه سهام خود برای تثبیت شاخص داشته اند.
  سازمان بورس نیز قول داده در قبال حمایت شرکت ها از بازار، از توقف غیره منتظره نماد شرکت ها یا فشار بی اندازه برای عرضه خودداری می کند و براساس این قانون نانوشته شرکت های مزبور می توانند تا جایی که ممکن است و تمایل دارند نسبت به عرضه سهام خود اقدام کنند.
  امروز در نخستین اقدام پس از مذاکرات یادشده، سهامدارعمده بانک پارسیان به توصیه بورس اقدام بر عرضه پیش از 22میلیون برگه سهم خود کرد. این عرضه با 27 ريال افزایش قیمت برای سهم "وپارس" همراه بود و موجب شد تا شاخص 3 واحد بالاکشیده شود. این عرضه سنگین موجب شد تا شایعه سازان از عرضه 10 میلیون سهمی بانک پارسیان در روز یک شنبه سخن بگویند.
  بانک کارآفرین نیز عرضه و معامله 2میلیون و 600هزار سهمی را شاهد بود. عرضه غیر منتظره "وکار" افزایش 65ريالی در قیمت را برای این نماد معاملاتی به ارمغان آورد. "وکار "یک واحد برافزایش شاخص تاثیر گذار بود.
  در گروه واسطه گری مالی معامله گران بازار در انتظار عرضه سهام بانک اقتصاد نوین در روزهای آتی هستند.
  به نظر می رسد با عرضه سهام های ارزنده گروه واسطه گری مالی و بازار گردانی احتمالی نمادهای معدنی این هفته شاخص بورس به تعادل ناپایدار دست یابد و از نظر تحلیل گران پایداری تعادل بازار در گرو رسیدن خبری اطمینان بخش و قطعی درمورد پرونده هسته ایران است.
  در همین گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی در آستانه برگزاری مجمع عادی سالیانه شاهد عرضه نزدیک به 6 میلیون سهمی بود که در پی این معاملات 17ريال کاهش قیمت را تجربه کرد.نماد این شرکت در پایان این معاملات امروزبه منظور برگزاری مجمع عادی سالیانه متوقف شد.
  گروه سیمانی هم شاهد یک عرضه عمده بود. در این گروه نزدیک به 5میلیون سهم شرکت سیمان اردبیل معادل 7درصد از سهام شرکت مزبور از سوی شرکت طراحی صنعتی ایران در نماد "ژفرعی "با قیمت 23500ريال عرضه شد اما به دلیل نبود خریدار و چانه زنی خریدار اصلی این میزان سهام سیمان اردبیل با قیمت 23272 ريال توسط سیمان فارس و خوزستان فروخته شد.
  در همین گروه نماد فارسیت اهواز نیز آماده انجام معامله شد. این شرکت در مجمع سالانه خود تنها 15ريال سود یعنی معادل 10درصد از Eps خودرا بین سهامداران تقسیم کرد.
  در گروه شیمیائی نیزنماد نفت پارس بعد از اعمال تعدیل مثبت پیش بینی در آمد هر سهم بازگشایی شد. این شرکت به رغم تعدیل مثبت Eps معاملات چندان مثبت و قابل توجهی را در بازارامروز نداشت .
  درگروه فلزی، صف فروش سرمایه گذاری معادن و فلزات به سه میلیون و 400 هزار برگه سهم رسید. این شرکت در هفته جاری دور جدیدی از بازارگردانی را برای جمع آوری صف فروش خود شاهد خواهد بود.
  فولاد کاویان و صنایع گالوانیزه فجر سپاهان نیز امروز گزارش 9ماهه خودرا به بورس ارسال کرده اند.گفته می شود Eps نه ماهه گالوانیزه فجر سپاهان مثبت است، در حالی که شرکت رقم قابل توجهی زیان انباشته داشت و در مجمع سال جاری خود سودی برای تقسیم بین سهامداران اختصاص نداده بود.
  گفته می شود فرآوری مواد معدنی در مجمع اعلام کرده که همچنان از دهانه معدن انگوران خاک می گیرد و ریزش معدن تنها بهره برداری دو دهانه رابا مشکل مواجه ساخته است.
  درباره "سپنتا" نیز گفته می شودکه سهامداران "سپنتا" قصد دارند با ارسال نامه ای به بورس نسبت به توقف طولانی مدت نماد این شرکت اعتراض کنند. نماد این شرکت که دارایی های فراوانی از جمله 64 هزار متر مربع زمین و ساختمان در اختیار دارد از حدود 20 ماه پیش به بهانه شفاف سازی متوقف شد. سهامدار عمده این شرکت بنیاد 15 خرداد با 52 درصد مالکیت است.
  درگروه معدنی نیز صف فروش "کروی" به 18 میلیون برگه سهم رسید که ناشی از عرضه های صباتامین در روزهای گذشته بوده است.با ایجاد جو *** توسط صباتامین در عرضه "کروی" این نماد معاملاتی شاهد خروج یک باره حقیقی ها و تمایل به فروش بود.
  سازمان بورس در توصیه به صباتامین گوشزدکرده تا از عرضه های غیر منطقی و سنگین "کروی" جلوگیری نمایند. زیرا این نماد معاملاتی در افت شاخص بسیار تاثیرگزار است. از سویی دیگر جمع آوری صف فروش "کروی" نیز چندان مورد تمایل سازمان نیست.
  گل گهر نیز امروز با شایعه تصویب افزایش سرمایه 100 درصدی مواجه بود.
  در گروه چاپ، معرفی افست به عنوان برترین شرکت چاپ در خاورمیانه موجب ایجاد تعادل در این نماد معاملاتی شد.
  در مجموع امروز سهام 118 شرکت مورد معامله قرارگرفت که در نتیجه آن دفعات معاملات به 6682 نوبت رسید
   
 5. alla57sh

  alla57sh New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏16 سپتامبر 2005
  ارسال ها:
  459
  تشکر شده:
  2
  مارال عزیز سلام.
  نرمافزاری که فرستادی اتفاقی پاک شد.لطفا اگر زحمت نیست مجددا ارسال فرمایید.
  ادرس

  alla57sh@yahoo.com

  با تشکر
   
 6. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  براتون فرستادم البته 2 فایله شما getdata را دانلود کن فایل اولی هم نموداره شرکتهاست با فرمت امی بروکر csv
   
 7. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  ايران و عواقب ناگوار بدهكاري ميلياردي آرژانتين

  «نستور كرچنر»، رئيس‌جمهور آرژانتين، كه نياز اقتصادي كشورش و بدهي سنگين اين كشور به بانك جهاني و صندوق بين‌‌المللي پول، شديدا وي را در يك رويارويي مستقيم با ايران قرار داده است، به محض شنيدن اين‌كه احمدي‌نژاد قصد دارد در مراسم جشن آغاز به كار روز دوشنبه حضور يابد، صريحا اين قرار و حضور خود را لغو كرد.

  ۲۴ دي ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۲:۲۱تعداد بازديد: 2062كد خبر: ۵۷۸۶۲

  «نستور كرچنر»، رئيس‌جمهور آرژانتين، كه نياز اقتصادي كشورش و بدهي سنگين اين كشور به بانك جهاني و صندوق بين‌‌المللي پول، شديدا وي را در يك رويارويي مستقيم با ايران قرار داده است، به محض شنيدن اين‌كه احمدي‌نژاد قصد دارد در مراسم جشن آغاز به كار روز دوشنبه حضور يابد، صريحا اين قرار و حضور خود را لغو كرد.

  همراه با ديدار احمدي‌نژاد از آمريكاي لاتين براي تقويت پيوندهاي اقتصادي و سياسي با اين منطقه، «نستور كرچنر» رئيس‌جمهور آرژانتين، همگام با ديگر رهبران منطقه حركت نمي‌كند.

  [​IMG]دولت «كرچنر» تلاش‌هاي خود را براي تعقيب قضائي مقامات ايراني كه در بمب‌گذاري يك مركز يهودي در سال 1994 آرژانتين دست داشته‌اند را آغاز كرده است. اين كشور به تازگي قرار بازداشت 9 مقام ايراني را صادر كرده بود كه نام ‌اكبر هاشمي رفسنجاني، رئيس‌جمهور اسبق ايران نيز در ميان آنان بود. رفسنجاني متهم به دادن دستور اين حملات است كه منجر به كشته شدن 85 نفر و زخمي شدن بيش از دويست نفر شد.

  تعقيب قضائي ايران به علت فساد مشهود سيستم قضائي آرژانتين و سرپوش گذاشتن‌هاي آنان بي‌نتيجه مانده بود. تلاش‌هاي اخير نيز براي حل اين پرونده در حالي صورت مي‌گيرد كه بيشتر كشورهاي منطقه در حال توسعه روابط با ايران بوده و چند متحد منطقه‌اي آرژانتين هم از دولت احمدي‌نژاد حمايت كرده‌اند.

  رئيس‌جمهور ايران قصد دارد با «هوگو چاوز» رئيس‌جمهور ونزوئلا، «دانيل اورتگا»، رئيس‌جمهور نيكاراگوئه و «رافائل كوره‌آ» رئيس‌جمهور اكوادور، «مورالس» رئيس‌جمهور بوليوي و چند رهبر ديگر ديدار كند. بحث‌ها نيز احتمالا بر محور توسعه روابط دوجانبه مانند تقسيم تكنولوژي و ... است.

  هرچند آرژانتين روابط دوستانه خود با هر كدام از آن رهبران را حفظ كرده است، اما تبليغات داخلي «كرچنر» مسير متفاوتي را طي مي‌كند. براي مثال او برنامه ديدار با «كوره‌آ» را كه به مناسبت جشن آغاز به كار وي برگزار شده بود، پس از اطلاع از اين‌كه احمدي‌نژاد هم در آن مراسم حضور خواهد داشت، لغو كرد.

  ادامه رويارويي آمريكا و ايران هم مسائل را پيچيده‌تر مي‌كند. عده‌اي از منتقدان مدعي هستند كه دولت «كرچنر» مورد سوءاستفاده‌هاي دولت آمريكا قرار گرفته كه مي‌خواهد از آراي دادگاه آرژانتين براي شعله‌ور كردن خشم جهاني عليه ايران استفاده كند.

  «داليا»،‌يكي از متحدان داخلي بسيار وفادار و رده بالاي «كرچنر»، دو روز پس از آن‌كه اعلام كرد فشارها‌ي‌ آمريكا و اسرائيل باعث تحريك بيشتر آرژانتين براي تعقيب قضائي ايران شده، مجبور شد از پست دولت خود استعفا دهد.

  براي بسياري از مردم آرژانتين، صدور قرار بازداشت‌ها براي مقامات ايران، نوعي انتقام براي كساني به شمار مي‌رفت كه علاقه زيادي به شناسايي و مجازات بمب‌گذاران داشتند.

  بمب‌گذاري‌هاي سال 94، دومين حمله به اهداف يهودي در آرژانتين بود. در سال 1992 هم يك بمب‌گذار انتحاري با حمله به سفارت اسرائيل در بوينوس آيرس باعث كشته شدن 29 نفر شد.

  كمي پس از انفجار مقر يهوديان آرژانتين، «كارلوس منم» رئيس‌جمهور وقت آرژانتين، افراط‌گرايان مسلمان ايراني را مسئول آن دانست. «منم» نيز سرانجام خود مورد اتهاماتي قرار گرفت و در سال 2002، يكي از چهره‌هاي اطلاعاتي خارج ايران، «منم» را متهم به دريافت ده ميليون دلار رشوه براي سرپوش گذاشتن بر نقش تهران در حملات شد. «منم» به شدت اين اتهامات را رد كرد، اما به وجهه او ضربه شديدي وارد شد.

  «خووان خوزه گاليانو» قاضي پرونده نيز پس از گناهكار شناخته شدن به خاطر مدرك‌سازي و پرداخت چهارصد هزار دلار براي شهادت‌هاي دروغ و از بين بردن صدها ساعت نوار صوتي و ديگر مدارك، مورد اتهام و محاكمه قرار گرفت.
  پس از اين قضايا، «آلبرتو نيسمن» دادستان آرژانتين، تيم ويژه‌اي را براي تحقيق در مورد بمب‌‌گذاري مركز يهوديان تشكيل داد و در اكتبر گذشته اعلام كرد بنا بر تحقيقات مشخص شده، طرح بمب‌گذاري در جلسه‌اي در سال 1993 و در شهر مشهد به وجود آمده است و علت اين طرح را عقب‌نشيني آرژانتين از حمايت از برنامه‌هاي اتمي ايران و تقويت روابط با آمريكا و اسرائيل عنوان كرد.

  در نوامبر هم يك قاضي آرژانتيني مدارك «نيسمن» را قابل قبول تشخيص داده و قرار بازداشت 9 نفر از مقامات ايراني را صادر كرد.

  «نيسمن» ‌تأكيد كرد، افرادي كه از او به اين علت انتقاد مي‌كنند، به ويژه كساني كه معتقدند وي اين كار را براي كمك به مقاصد سياسي آمريكا عليه ايران كرده، سخت در اشتباهند، هرچند اضافه مي‌كند، به دليل آن‌كه اين مقامات در ايران هستند، جلب آنها براي ما مشكل است.

  اين در حالي است كه حتي «سرجيو گرين والد» رئيس انجمن دوجانبه اسرائيل و آرژانتين، مي‌گويد: دست‌كم اكنون يك مقداري اميد براي يافتن حقيقت بمب‌گذاري وجود دارد؛ يك چراغ كوچك مي‌تواند يك محدوده تاريك را روشن كند و ما اميدواريم اين روشنايي شكوفاتر شود اما اين هنوز يك چراغ است.
   
 8. almighty

  almighty New Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 مارس 2006
  ارسال ها:
  2,221
  تشکر شده:
  667
  بازار این هفته و هفته بعد یک تکونی میخوره مخصوصا دارویی ها و ساختمانیها . اما ارزش ورود نداره . تا اواخر بهمن ورود چندان عاقلانه نیست . اون موقع هم بنظرم خرید معدنی ها ارزش نداره . سهام رویی هم که خداحافظ اگر روی 5000 دلار هم بشه بنظر من ارزش نداره .
   
 9. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!! میتونم دلیلتونم بدونم؟
   
 10. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  بالاخره با اصلاح و يا حذف حجم مبنا موافقت گرديد
  گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس، بعد از ابراز نظر كارشناسان و كارگزاران در خصوص اولويت‌هاي كاري شركت بورس، مديرعامل اين شركت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادي خبرگزاري فارس در خصوص اولويت‌هاي كاري موردنظر گفت: بعد از مطالعه نظرات كارشناسان و كارگزاران و همچنين شرايط كنوني بازار و بر اساس اهداف كوتاه، ميان و بلند مدت، اولويت‌ها و برنامه‌هايي در نظر گرفته شده كه به مرور اجرا و پياده خواهد شد.
  علي رحماني در خصوص اولين اولويت‌كاري كوتاه مدت ابراز داشت: مهمترين نياز كنوني شركت سهامي بورس استقرار كامل در مكاني مشخص و استخدام نيروي انساني مجرب است تا امور جاري شركت پيگيري شود.
  وي دومين اولويت‌كاري شركت بورس را افزايش حجم معاملات بازار دانست و خاطرنشان كرد: در نظر است تا با بكارگيري محصولات جديد و قابل عرضه در بورس حجم معاملات بازار افزايش يابد.
  رحماني از تمركز سازمان و شركت بورس بر روي صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري خبر داد و اظهار داشت:سازمان بورس به دنبال حل مشكلات حقوقي محصول صندوق سرمايه‌گذاري است تا هرچه زودتر اين محصول وارد بازار سرمايه شود.
  به كارگيري از نرم‌افزار جديد معاملاتي سومين اولويتي است كه از نظر مدير عامل شركت بورس از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.
  رحماني در اين خصوص گفت: براي توسعه عمليات بازار و ورود محصولات جديد به بورس بايد حتما از نرم‌افزار جديد و كارآيي استفاده كرد تا زيرساخت‌هاي تعميق بازار از وضعيت بهينه‌اي برخوردار باشند.
  وي چهارمين اولويت شركت بورس را جذب سرمايه‌گذاري خارجي معرفي كرد و ابراز داشت: قوانين كنوني سرمايه‌گذاري خارجي كه با حالتي محتاطانه و بر اساس بحران چند سال گذشته اقتصادي نابسامان آسياي جنوبي شرقي تدوين شده دست و پاگير بوده و انگيزه‌هاي كافي را براي حضور سرمايه‌گذاري در ايران و بازار سرمايه ايجاد نمي‌كند.
  وي افزود: بر همين مبنا سعي خواهد شد تا ضمن تلاش براي اصلاح قوانين موجود به وسيله مجاري قانوني از طريق تاسيس شركت‌هاي سرمايه‌گذاري در مناطق آزاد خصوصا كيش از بوروكراسي كنوني كاسته و به آزادي عمل افزوده شود تا سرمايه‌گذاران خارجي به ويژه ايرانيان مقيم خارج از كشور قادر به سرمايه‌گذاري بيشتري در بازار سرمايه باشند.
  مديرعامل شركت بورس در پاسخ به اين سوال فارس كه آيا برنامه‌اي براي اصلاح يا حذف حجم مبنا و محدوده نوسان قيمتي در نظر گرفته شده يا خير تصريح كرد: حجم مبنا موضوعي معلول و برآمده از شرايط شركت‌ها و وضعيت عرضه و تقاضا است و هر جا كه عرضه نسبت به قيمت كشش داشته باشد معقول است و در غير اين صورت موجب سفته بازي خواهد شد.
  وي افزود: بر همين اساس در نظر است تا از طريق افزايش سهام شناور آزاد شركت‌ها مشكل حجم مبنا و محدوده نوسان قيمت‌ اصلاح ، حذف و محدوديت‌هاي موجود رفع شود.
  رحماني يادآور شد: نوسان قيمت سهام برخي شركت‌ها منطقي نيست و تلاش خواهد شد تا با بررسي هر يك از شركت‌ها به مرور حجم مبنا و دامنه نوسان از وضعيت قابل قبولي برخوردار باشد.
  مديرعامل شركت بورس افزايش كيفيت پذيرش شركت‌ها در بورس را يكي از اولويت‌هايي قلمداد كرد كه مورد توجه خاص قرار دارد.
  وي گفت: هم اكنون برخي از شركت‌ها صرفا به منظور معافيت مالياتي 10 درصدي خواهان حضور در بورس بدون عرضه حداقل 20 درصد از سهام هستند كه اين موضوع مشكلاتي را در عرضه و تقاضاي سهام شركت‌ها ايجاد كرده است.
  رحماني ادامه داد: نتيجه يك تحقيق نشان داده كه شركت‌هايي كه كمتر از 5 درصد از سهام را در هفته‌هاي اول عرضه مي‌كنند از بازدهي بيشتري نسبت به بازار برخوردار مي‌شوند اما در بلند مدت بازدهي اين گونه شركت‌ها كمتر از ميانگين بازدهي بازار است.
  وي افزود: تجربه عرضه بيش از 5 درصد سهام شركت در هفته‌هاي اول گوياي اين نكته است كه عرضه و تقاضاي سهام اسير سفته ‌بازي نشده و از تعادل مناسبي برخوردارند.
  مديرعامل شركت بورس در خصوص اولويت‌كاري ميان مدت ديگر شركت گفت: عضويت در سازمان‌هاي بين‌المللي مانند بورس آسيا - اقيانوسيه در ميان مدت و فراهم كردن مقدمات حضور شركت‌هاي داخلي در ديگر بورسها و همچنين ادغام با بورس ساير كشورها در بلند مدت از ديگر اولويت‌هايي است كه مورد نظر قرار گرفته است.
  رحماني در پايان اظهارات خود يادآور شد: برخي از اولويت‌هاي كاري زمان بر است و برخي ديگر نيز از حيطه شركت بورس خارج و در اختيار ديگر نهادها و سازمان‌ها است اما به هر حال آنچه مسلم است حركت شركت بورس در راستاي اهداف تعريف شده و چشم‌اندازهاي مورد نظر خواهد بود
   
 11. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  اگر خبر فوق صحت داشته باشد منتظر همان حقوقیها که بازار را خراب کردند باشید چون شرطشون حجم مبنا بود به عقیده من صف گلگهر و چادرملو اولین هدف حقوقیهاست جمع اوری صف روی و پتروشیمی البته با تثنیت قیمت جهانی روی حداقل 4200 و الویت 3 صف گروه تجهیزات در واقع هفته جاری و بعد بورس روزهای خوبی در پیش داره از دوستانم میخوام نظراتشون را بدن اما با دلیل منطقی !!!
   
 12. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  انرزی هسته ای هم که یک بازی تکراریست همه این اتشها بعد از 22 بهمن خاموش میشه :d
   
 13. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  در تماسی که با مدیران چادرملوگرفتم انها مدعی شدند که طرح افزایش سرمایه را در 2 مرحله اعمال میکنند اولی که در همین ماه و دومی اوایل سال اینده ...........
   
 14. unartig

  unartig New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏28 نوامبر 2006
  ارسال ها:
  2,220
  تشکر شده:
  14
  ببين مارال مي توني اخبارتو بذاري تو اخبارهاي من از نظر من ايرادي نداره اينجوري اگه كسي خواست خبرتو پيدا كنه مي تونه پيداش كنه
   
 15. Technical

  Technical New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏23 جولای 2006
  ارسال ها:
  7,686
  تشکر شده:
  13
  انشالله كه همانگونه كه فرموديد شود
   
 16. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  http://i12.tinypic.com/4i1qbo6.gif
  اینهم اخرین تحلیل ماهانه روی همه چیز برای صعود دوباره مهیا شده تاریخ 12 زانویه
   
 17. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  پتروشیمی فارابی :
  این شرکت با توجه به تبدیل حق تقدم های این شرکت به سهم، شاهد حمایت بازارگردان شرکت از سهام آن می باشیم. www.irantahlil.com
   
 18. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر

  تجمع در ايلام در اعتراض به ابطال انتخابات خبرگان​


  انتخابات مجلس خبرگان بيست‌وچهارم آذر، در همه حوزه‌هاي انتخابيه به غير از ايلام و قزوين تأييد شد و در قزوين هم تنها رأي آوردن محمدي تاكندي، نفر دوم اعلام‌شده به عنوان منتخب مردم، مورد تشكيك شوراي نگهبان قرار گرفت.

  ۲۴ دي ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۸:۳۵تعداد بازديد: 696كد خبر: ۵۷۹۱۸

  تعدادي از مردم شهر ايلام، ديروز در اعتراض به ابطال انتخابات خبرگان، مقابل فرمانداري اين شهرستان تجمع كردند.

  به گزارش خبرنگار «بازتاب»، انتخابات مجلس خبرگان بيست‌وچهارم آذر، در همه حوزه‌هاي انتخابيه به غير از ايلام و قزوين تأييد شد و در قزوين هم تنها رأي آوردن محمدي تاكندي، نفر دوم اعلام‌شده به عنوان منتخب مردم، مورد تشكيك شوراي نگهبان قرار گرفت.

  بنا بر اين گزارش، تجمع‌كنندگان كه شمار آنان به دويست زن و مرد مي‌رسيد، پلاكاردهايي با مضامين «آيت‌الله محمدي حمايتت مي‌كنيم» در دست داشتند.

  در اين تجمع، اعتراض‌كنندگان خواستار پيگيري و رسيدگي مسئولان استان به ابطال انتخابات مجلس خبرگان رهبري در استان شدند.

  محمدي ايلامي پس از اعلام نام وي به عنوان منتخب مردم ايلام براي خبرنگاران گفته بود: خود را حامي و سرباز ولايت فقيه مي‌دانم و به عنوان فرزند مردم ايلام كه در طول هشت سال دفاع مقدس جانانه از نظام اسلامي و ولايت فقيه باخون خود پاسداري كردند و هزاران شهيد به نظام و انقلاب تقديم كردند، منتخب آنها مطيع رهبري خواهد بود و حمايت يك حزب و يا احزاب از كانديداتوري اينجانب مطلقا به معناي حزبي بودن من نيست.

  پس از برگزاري انتخابات مجلس خبرگان رهبري در استان و انتخاب رحيم محمدي ايلامي، اين انتخابات توسط شوراي نگهبان باطل شد.

  در روز پس از انتخابات اعلام شده بود كه از 310 هزار رأي مأخوذه، 150 هزار نفر به محمدي ايلامي رأي داده‌اند.
  گفته مي‌شود، برخي تخلفات نظير خريد و فروش آرا، علت اصلي ابطال انتخابات ايلام بوده است.


  خبر :)) بود
   
 19. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  خطر تحريم و خواب زمستاني در سازمان مديريت

  منابع ديپلماتيك، تحريم‌هاي مالي، به ويژه مسدود ساختن حساب‌هاي دولت ايران در بانك‌هاي خارجي را از گزينه‌هاي محتمل گام دوم مي‌دانند كه در صورت رخ دادن اين احتمال، امكان تحقق نيازهاي جاري كشور به ارز كه ماهانه حدود چهار ميليارد دلار است، با بحران روبه‌رو مي‌شود.

  ۲۴ دي ۱۳۸۵ - بعد از ظهر ۱۸:۸تعداد بازديد: 424كد خبر: ۵۷۸۹۲

  در حالي كه حدود يك ماه به پايان اولتيماتوم شوراي امنيت سازمان ملل به ايران در پرونده هسته‌اي باقي مانده است، ستاد اقتصادي دولت، به ويژه سازمان مديريت، واكنش‌هاي لازم نسبت به اين اقدام را آغاز نكرده است.

  به گزارش خبرنگار «بازتاب»، منابع ديپلماتيك، تحريم‌هاي مالي، به ويژه مسدود ساختن حساب‌هاي دولت ايران در بانك‌هاي خارجي را از گزينه‌هاي محتمل گام دوم مي‌دانند كه در صورت رخ دادن اين احتمال، امكان تحقق نيازهاي جاري كشور به ارز كه ماهانه حدود چهار ميليارد دلار است، با بحران روبه‌رو مي‌شود.

  اين در حالي است كه بخش عمده اين مبلغ، مربوط به كالاهاي مصرفي است و بنزين با سالانه هفت ميليارد دلار، مهم‌ترين نياز جاري كشور به شمار مي‌رود.

  با اين حال، نه تنها لايحه بودجه سال آينده با توجه به خطر تحريم و مقابله با پيامدهاي احتمالي آن طراحي نشده، بلكه وابستگي شديد به درآمدهاي نفتي و عدم پيش‌بيني شرايط انقباضي در اقتصاد كشور، آسيب‌پذيري كشور را در برابر تهديدات اقتصادي افزايش داده است.

  اين در حالي است كه گفته مي‌شود سناريوي تحريم طراحي‌شده از سوي آمريكا و اروپا، بنا بر وارد كردن فشار و شوك اقتصادي به جامعه ايران در آستانه سال جديد شمسي است.

  عدم تأمين نيازهاي مصرفي بازار ايران كه در اسفند ماه و به منظور برگزاري جشن سال نو تشديد مي‌شود، ممكن است به نارضايتي‌هاي گسترده اجتماعي تبديل شود. www.baztab.com
   
  آخرین ویرایش: ‏15 ژانویه 2007
 20. maral_safa

  maral_safa Well-Known Member نارنجی سابق

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2006
  ارسال ها:
  2,033
  تشکر شده:
  3,350
  شغل:
  واسطه گر
  البته درجه بندی سهام روی به ترتیب البته نظر من
  1-فراور 2-باما 3-کالسیمین 4-کروی
  سهام اهنی
  1-کگل 2 -کچاد 3-ومعادن(البته سرمایه گذاریه البته کم از اهن نداره)