گسترش صنایع و خدمات کشاورزی ( تکشا )

منهتن

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان متاسفانه این سهم که از سهام قدیمی و پر بازده بورس است در تالار اصلی تاپیک ندارد!!!
بنده انرا اینجا ایجاد کردم از ناظر محترم خواهشمندم که انرا به تالار اصلی بیاورد تا انجا با دوستان تحلیل کنیم
این پست را حالا بنده مینویسم و ادامه ان بعد از انتقال

تکشا تقریبا همه شناور سهم را این سه تا حقیقی که تازه وارد سهامداران درصدی شدند جمع کردند
سهم فروشنده خاصی نداره دیگه حتی بانک دی هم مجددا بجمع خریداران بازگشته
امروز خریدارها همه رو مثبت کامل فقط 70هزارتا توانستند جمع کنند!!!
بزودی افزایش سرمایه 700درصدی از تجدید ارزیابی و اورده که بیاد حتی زودتر از ان سهم قفل میکند و صعود بالایی میکند
نگید نگفتم!!

منهتن

Well-Known Member
کاربر فعال
تاپیکهای زیادی در تالار اصلی حذف شده که واقعا حیف انها آرشیو گرانبهایی بود
اما تاپیک سهام اصلی هست جز تکشا!!!
واسه همین از ناظر محترم خواهش کردم انرا منتقل کند که خبری نشده!!
به هرحال همانطور که میبیند سهم حامیان خوبی دارد و امروز در بازار منفی خوب ظاهر شد
تا نظر دوستان و اساتید چه باشد؟؟

moienxj220

New Member
عضو تازه
تاپیکهای زیادی در تالار اصلی حذف شده که واقعا حیف انها آرشیو گرانبهایی بود
اما تاپیک سهام اصلی هست جز تکشا!!!
واسه همین از ناظر محترم خواهش کردم انرا منتقل کند که خبری نشده!!
به هرحال همانطور که میبیند سهم حامیان خوبی دارد و امروز در بازار منفی خوب ظاهر شد
تا نظر دوستان و اساتید چه باشد؟؟
کاملا با نطرت موافقم و قصد دارم تک سهمش بشم.امروز هم بانک دی خوب حمایت کرده و اگه تو قسمت سهامدارای عمدش ببینی سه تا حقیقی همین 4 5 روز اخیر به سهامداراش اضافه شدن.ضمن اینکه شناوریش الان فقط 4 میلیون هستش با حجم مبنای 24 هزار تا یعنی برای بالا رفتن هیچ مشکلی نداره.در ضمن امروز از حرکت حقوقی مشخص بود هدفش جمع کردن سهم هستش.در کل هیچ نکته ی منفی ازش ندیدم.به نظرم زیاد ازش تبلیغ نشه بهتره چون نوسانگیرا واردش میشن.ایشالا سود خوبی از این سهم بکنیم و اون موقع تاپیک بالا بیاد...

amapro

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
سهام این شرکت در حال جمع آوری توسط چند حقیقی می باشد. امروز یکی از آنها بالای یک درصد آمد و تعداد حقیقی ها به دونفر رسید. توجه داشته باشید که کلا ۱۱٪ سهام شناور این شرکت است و ۲.۵ درصد از سهام شرکت متعلق به همین دو شخص حقیقی میباشد.
موفق باشید.

amapro

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
دوستان معاملات اين سهم و خريد هاي حقيقي بالاي يك درصد را دنبال بفرماييد. كلا ٨.٥ درصد از اين سهم دست سهامداران خرد مانده. به نظر بنده براي سرمايه هاي كوچك گزينه بسيار مناسبي است.
با احترام

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
خریدتعدادی تکشاازصف فروش...حجم بالای معاملات امروزاحتمال برگشتش روتقویت میکنه...

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا حواستون باشه .....یک سری رو 530 کد به کد کردن و فروختند با سود خارجشون کردند
حالا دارند خرد خرد رو کف می خرند تا خریدشون تکمیل نشده سیگنال بای نمی دهند ....نیما الف
اگر 460 را شکست خارج بشید
الان قیمت سهم 475 تومنه
میان مدت 700
افزایش سرمایه 100 درصدی داره
نسبت بازه سود به زیان خوبی داره
تکنیکالش را خودتون بررسی کنید.
انهایی که ریسک کمتری را قبول می کنند رو 550 وارد بشند در روند صعودی اما توجه داشته باشید این سهم قفل بشه فرصت خرید خیلی کم می ده.پیشنهاد خرید پله ای روی این قیمتها را می دهم استاپ رو 460-450

upload_2017-10-1_11-6-20.png

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
یعنی یکی از بد بدنای بازاره
360 را رد کنه قفل می شه
420 را رد کنه بازار می یاد دنبالشه
الان هم کسی سنگین نمی تونه وارد بشه ...سر خط هم بشینی بهت نمی دهند باید رنج بزنی تا بتونی 50 تا برداری اون هم با 20 تومن اختلاف خرید و فروش
حجم معاملاتش را ببینید کم
به نظرم خریدا تکمیل بشه مثل تکنو می شه .
upload_2018-4-5_23-29-59.png

به نظرم الان اول موج 5 با تارگت حداقل 1000 تومن هستیم

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
upload_2018-5-4_0-35-34.png

دقت کردید حجم مبناش هم کم شده .یعنی شناورش امده پایین .برید تی اس ای را جمع بزنید از 100 کم کنید شناورش 27 درصد نمی شه کمتر هست .

مهرسام 2

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام تکشا از 8400 در عرض یکسال رسید به 3000 با خرید اولین پله من امیدوارم روند سهم تعیر کنه

مهرسام 2

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان تایب تکشا همبنه یا جایی فعال هستن بزودی خیلی از کانال ها تکشا سیگنال خواهند کرد

مهرسام 2

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط تکشا مونده بود به گندش بکشی فک نکنم کسی به حرفات گوش بده
حمایت امروز ببین زیر سهم ببین فردا انشالله 3250 به پایین از اول صبح پر میکنم تا بتونه مقاومت که حساب نمیشه بدون معامله زیر 3250بشکنه به نظر شما خرید 3200 ترس داره سیگنال من کف قیمت پایین ترین قیمت است

مهرسام 2

Well-Known Member
کاربر فعال
حمایت امروز ببین زیر سهم ببین فردا انشالله 3250 به پایین از اول صبح پر میکنم تا بتونه مقاومت که حساب نمیشه بدون معامله زیر 3250بشکنه به نظر شما خرید 3200 ترس داره سیگنال من کف قیمت پایین ترین قیمت است
تکشا بین 3100 تا 3300 هر تعداد فروشنده داشته باشه مرحله اول خریداریم به هدف 5200 واگر خدا بخواهد 8500

مهرسام 2

Well-Known Member
کاربر فعال
تکشا هر چه برسی کردم یه مورد نتونستم منفی ببینم هر کسی منفی های تکشا بگه از من یه جایزه خوب داره

بالا