گروه کاشی و سرامیک { کاصفها ، کترام ، کپارس ، کحافظ ، کسعدی ، کنیلو ، کلوند ، کهرام و..}

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا سهمی که ۳۷ ریال سود داره با پی به ای ۸۶ مثلا تا چند سال دیگه سودش بشه ۳۰۰ ریال قیمتش هم که ۳ برابر شده دلیل این همه تبلیغ و بیچاره کردن خیلی از سهامدار های خرده پا رو نمی فهمم
حالا اسمتون استاد هست تحلیلگر هست یا ... خدا داند ولی بهتره وقتی سهمتون این قدر رشد کرده دیگه تبلیغ نکنید. حداقل کاری هست که باید بکنید تا خدای نکرده کسی رو متضرر نکنید
این گروه این همه سهم مطمین با پی به ای ۸ و ۹داره که روال سود دهیشون واضح است و روشن
یا کل بازار سهامی هستند که برنامشون تا ۵ سال آینده کاملا روشن هست و پی به ای ۵-۶ دارن بر عکس این سهم که در ظاهر تحلیل گرها تو کانال ها فروم ها هر روز تبلیغ می کنن
قضاوت کردن در مورد ای پی اس و پی بر ای سهم ها صرفا براساس آنچه در صفحه tse حک شده درست نیست و بهتره وقتی می خواهیم در مورد سهمی و سودسازیش قضاوت کنیم کمی تحلیل و دیدمون رو وسیع تر بکنیم.

اگه دوستانی که اینجا هستن بر اساس صورت های مالی ،تحقیقات شخصی ،میدانی و یا .... تحلیلی اینجا ارایه بدن که این سهم نمی ارزه یا سفته بازیه یا الکی رشد کرده من قبول میکنم ولی اینکه صرفا بیاییم بر اساس اون چیزی که روی صفحه tse بعنوان eps و پی بر ای عنوان شده انقدر راحت قضاوت کنیم من بشخصه قبول نمی کنم.

یادمون باشه فباهنر هم پی بر ای بالایی داشت طبق ای پی اس حک شده بر روی tse تا چند وقت پیش و توجیح خرید روی ۳۰۰ تومن هم نداشت...

یادمون باشه قزوین هم پی بر ای بالایی داشت تا چند وقت پیش بر اساس اعلام tse

یادمون باشه ....

ولی دیدیم که یه عده خریدن و گفتن تحلیلی این سهم ها خیلی بالاتر میسازن

پس بهتره انقدر راحت قضاوت نکنیم..

آب و آتش

Well-Known Member
کاربر فعال
قضاوت کردن در مورد ای پی اس و پی بر ای سهم ها صرفا براساس آنچه در صفحه tse حک شده درست نیست و بهتره وقتی می خواهیم در مورد سهمی و سودسازیش قضاوت کنیم کمی تحلیل و دیدمون رو وسیع تر بکنیم.

اگه دوستانی که اینجا هستن بر اساس صورت های مالی ،تحقیقات شخصی ،میدانی و یا .... تحلیلی اینجا ارایه بدن که این سهم نمی ارزه یا سفته بازیه یا الکی رشد کرده من قبول میکنم ولی اینکه صرفا بیاییم بر اساس اون چیزی که روی صفحه tse بعنوان eps و پی بر ای عنوان شده انقدر راحت قضاوت کنیم من بشخصه قبول نمی کنم.

یادمون باشه فباهنر هم پی بر ای بالایی داشت طبق ای پی اس حک شده بر روی tse تا چند وقت پیش و توجیح خرید روی ۳۰۰ تومن هم نداشت...

یادمون باشه قزوین هم پی بر ای بالایی داشت تا چند وقت پیش بر اساس اعلام tse

یادمون باشه ....

ولی دیدیم که یه عده خریدن و گفتن تحلیلی این سهم ها خیلی بالاتر میسازن

پس بهتره انقدر راحت قضاوت نکنیم..
سود شما نوش جان شما ایشالله که ده برابر بشه
فقط لطف کنید همچین سهمی رو تبلیغ نکنید
خدا راضی نیست

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چراکاشی پارس صف فروش نمی شود......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مفت ترین وارزشمندترین سهم کاشی ...کاشی پارس است ....

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوش به حال سهامداران کترام که هنوزم در600درصدسودهستند...................................................................دوماه 600درصد:eek:

Admiral

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان همانطور که در تصویر میبینید به خاطر مرغوبیت و کیفیت بالا ، قیمت فروش کاشی تکسرام در بازار از اکثر شرکتهای کاشی بالاتر است.

الان ولی قیمت کارخانه با قیمت بازار گپ زیادی داره ، بودجه رو زیر 20 تومن متری بستن در حالی که نرخ متوسط بازار بین 60 تا 80 هزار تومان هستش.

دوستانی که با بررسی و تامل دقیق به سود بالای 110 تومان کترام رسیدن از همین رو است ==>که البته قول اعلام تدریجی این سود از سوی مدیرعامل به برخی سهامداران داده شده است.

دوستان دقت کنن فقط اگر متری 10 هزار تومان قیمت درب کارخانه افزایش یابد تاثیرش در شرکت بیش از 26 میلیارد تومان خواهد بود===>یعنی افزایش 90 تومانی سود قبل از کسر مالیات

canary

Well-Known Member
کاربر فعال
آمارهاي ساخت و ساز علائم خروج از ركود در بخش ساختمان را تاييد مي‌كند

به گفته معاون طرح‌هاي آماري و آمارهاي ثبتي مركز آمار ايران، در زمستان سال 1395 تعداد واحدهاي مسكوني پيش‌بيني شده در پروانه‌هاي ساختماني صادر شده با 9.9 درصد رشد نسبت به زمستان 1394 به رقم 102022 رسيده است و در شهر تهران نيز اين تعداد با 25.5درصد رشد به رقم 18508 واحد مسكوني افزايش يافته است.

به گفته معاون طرح‌هاي آماري و آمارهاي ثبتي مركز آمار ايران، نتايج آمارهاي ثبتي به دست آمده از سامانه‌هاي صدور پروانه‌هاي ساختماني شهرداري‌هاي كشور نشان مي‌دهد در زمستان سال 1395 تعداد واحدهاي مسكوني پيش‌بيني شده در پروانه‌هاي ساختماني صادر شده با 9.9 درصد رشد نسبت به زمستان 1394 به رقم 102022 رسيده است و در شهر تهران نيز اين تعداد با 25.5درصد رشد به رقم 18508 واحد مسكوني افزايش يافته است. علير ضا زاهديان با اشاره به نتايج طرح آمارگيري از نيروي كار در بهار 1396 گفت:‌ نتايج اين طرح نشان مي‌دهد تعداد شاغلين بخش ساختمان با افزايش 96137 نفري نسبت به بهار 1395 به 484/971/2 نفر رسيده است. بنابراين آمارهاي حاصل از دو منبع آماري متفاوت علائم خروج بخش ساختمان از ركود را تاييد مي‌كنند. علاوه بر اين انتظار مي‌رود در فاصله‌اي حدود 1 تا 3 ماه بخش‌هايي از صنعت كه مرتبط به بخش ساختمان هستند نيز از رشد ساخت و ساز تاثير مثبت بگيرند. وي ا افزود:‌ براين اساس و با توجه به اين كه طبق آمارهاي سازمان ثبت احوال كشور از سال 1389 به بعد تعداد ازدواج‌هاي ساليانه به دليل كاهش تعداد جوانان ورودي به سن ازدواج روند نزولي داشته است و اگر گروه سني اصلي ورود به سن ازدواج را 20 تا 24 سالگي در نظر بگيريم اين روند نزولي 5 سال ديگر نيز ادامه خواهد داشت بنابراين احتمال جهش قيمت واحدهاي مسكوني طي 5 سال آينده بسيار پايين است.

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
کترام و حجم های بالا(حامدمددی)
همانطور که در جریان هستید این سهم رالی نسبتاً طولانی از ابتدای سال 96 آغاز کرد و بازدهی خوبی هم به سهامدران خودش در امسال تا امروز داده.اما یه نگاه کنیم به یکی از مهمترین فاکتورهای ورود و خروج نقدینگی یعنی حجم معاملات.
این سهم در این بازه زمانی در 4 روز معاملاتی حجم بالای 25 میلیون سهم را تجربه کرده و هر بار اتفاقات جالبی پس از معاملات پر حجم مشاهده میشه.
1️⃣ا
اولین بار در تاریخ 15 فروردین 96 سهم با 39 میلیون حجم معامله حرکت خودش رو شروع کرد و در 8 روز کاری از 148 تومان به 200 تومان رسید.چیزی نزدیک به 40 درصد بازدهی.
2️⃣ا
دومین بار در تاریخ 28 فروردین ماه نزدیک به 25 میلیون سهم جابجا شد وبعد از آن قیمت سهم در 7 روز کاری از 204 تا 260 تومان حرکت کرد.چیزی نزدیک به 30 درصد رشد شارپ.
3️⃣ا
سومین مرتبه در تاریخ 28 خرداد ماه هم پس از 25 میلیون معامله سپس سهم در مدت 15 روز کاری از 170 تا 270 تومان معادل بیش از 60 درصد بازدهی به سهامدارانش هدیه داد.
اما چهارشنبه هفته اخیر نیز شاهد معاملات بسیار جالب در نماد کترام بودیم و 37 میلیون سهم روی قیمت 264 تومان جابجا شد.

✅ جمع بندی
تا اینجا همانطور که مشخص هست هر بار که حجم معاملات بالا رفته ما شاهد ورود نقدینگی و افزایش قدرت خریدار در روزهای بعد بودیم.طبق همین مسئله باید منتظر ماند و دید آیا اینبار هم شاهد رشد شارپ در معاملات سهم در یکی دو هفته اخیر خواهیم بود یا خیر.
علاوه بر این از لحاظ نموداری هم سهم به نظر آماده نوسان مثبت کوتاه مدت است.

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال
سود شما نوش جان شما ایشالله که ده برابر بشه
فقط لطف کنید همچین سهمی رو تبلیغ نکنید
خدا راضی نیست
بنده تبلیغ نمیکنم نظر و تحلیل و خبر خودم رو میزارم شما میتونید نقد کنید مشکلی نیست.

خوانندا مطالب هست که باید تصمیم بگیره

mitork

Well-Known Member
کاربر فعال

ببینید اینکه بگیم بازیگران سهم این سهم رو ۹۰ خریدن و حالا از ۳۵۰ دارن خالی میکنن نشون میده که خوب به مسایل بازی آشنا نبستیم مگه سهم ۹۰ تومن ۱۰۰ تومن چقدر حجم خورد که اینها چنین حجمی رو اون قیمت ها خریده باشن؟

مطمین باشید بازیگران سهم میانگینشون خیلی بالاتر از ۹۰ تومنی هست که دوستان بدبین میزنن...

وقتی به حجم های سهم در دوره رشد دقت می کنیم متوجه میشویم که بازیگران سهم با توجه به حمایت هایی که در مقاومت ها کردن و حجم هایی که خریدن باید میانگینشون نزدیک به ۱۵۰ باشه.

پس این کلمه ۹۰ تومنی رو از ذهن دور کنیم.

مساله دوم اینه که سهم در برحه های مختلف رشدش روزهای خاصی بوده که حجم های بالایی میخورده این حجم ها برای چی بوده؟

برای این بوده که بازیگران سهم در اون حجم ها جا به جا شدن ...مطمینا کسی که میانگینش۲۰۰ تومن بوده روی ۲۷۰ جاش رو به نفر بعدی داده...همونطوری که من اطلاع دارم در برحه هایی خیلی از خریداران سهم با میانگین ۱۴۰،۱۵۰ سهم رو روی ۱۸۰،۱۹۰ تومن به بازیگر دیگر فروختن.

خیلی از خریداران قیمت های پایین خیالتون راحت روی ۱۹۰ تا ۲۲۰ تومن سهمشون رو فروختن چون اینها با چک کردن و رصد کدهای خاص مثل کد حمید اعرابی یا اطلاعات رانتی کارگزارشون شوار شده بودن و وقتی بازیگر این رو فهمید این رنجی که گفتم همشون رو پیاده کرد.

مساله دیگر اینه که تا اینجا چند گروه سوار و پیاده شدن از سهم ولی بازیگران اصلی هنوز خالی نکردن خیالتون راحت...حمید اعرابی،مهدی بغدادی یا... ممکنه کد به کد کرده باشن ولی هنوز روی سهم هستن و در حال حاضر لیدر سهم شخص خوشنام دیگریست که اعتقاد داره همونگونه که تحلیلش در مورد فباهنر ۱۸۰ تومنی درست در اومد اینجا هم درست در میاد و اعتقاد داره شرکت حرف های زیادی برای گفتن داره.

این حجم هایی هم که این روزها خورد بخاطر خالی کردن کسانی هست که با یا علی گفتن با بازیگر وارد سهم شدن ولی اعتقادی به سهم ندارن و حالا در سود خوبی هستن و بی اطلاع نا رو زدن و خالی کردن ...خوب تو بازار از این گونه افراد سود جو زیاد داریم ...طرف روز اول میگه تا آخرش هیات مدیره هستیم ،یهو طمع باعث میشه فراموش کنه با چه قولی وارد این موج شده.

ولی خوب برای بازیگر سهم اصلا مهم نیست گفت بزارین روی تابلو همش مال من ...حجم عجیب غریب ۴ شنبه هم برای همین بود ...

بهرحال خوشحال میشیم نظرات دوستان خوش بین و بدبین رو اینجا بشنویم ولی خوب دوستان سعی کنن با تحلیل یا خبر صحبت کنن اگه میخان صرفا بگن سفته بازها خالی کردن ..فرار کنید یا بدو بدو جانمونی بخر ....بهتره برن سهامیاب اونجا محیط مناسب تری هست برای اینکارها.

در ادامه دو تا عکس از ریز معاملات میزارم که بخشی از معاملات چهار شنبه است.

این نوع معامله خالی کردن نیست بلکه طرف بهش میگه بزار رو تابلو رو قیمت فلان برمیدارم..

Screenshot_20170816-170224.jpg
Screenshot_20170816-170201.jpg

saeid20092009

Well-Known Member
کاربر فعال
کل فروشنده های امروز کپاری تا صف خرید 200 هزار تا هم نیست با یه رنج مثبت صف خرید میشه!!حیف از این سهم که بازیگرای درست حسابی مثل کترام نداره

آب و آتش

Well-Known Member
کاربر فعال
کل فروشنده های امروز کپاری تا صف خرید 200 هزار تا هم نیست با یه رنج مثبت صف خرید میشه!!حیف از این سهم که بازیگرای درست حسابی مثل کترام نداره
صبور باشید.
پدرش امروز غوغا کرد نوبت پسر هم می شه. زیر ۶۵۰ خرید داره، کساوه هم کمتر از 270

سهمتون هم با کترام مقایسه نکنید o_O:)

آخرین ویرایش:

سعيدا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام/ نمی دونم چرا این کساوه تو پرتفو من انقدر غریبه. اصلا انگار نه انگار چنین سهمی هم اون گوشه نشسته.
من یه جایی توی یاداشتام نوشتم که باید حساب بانک تجارت رو برای شرکت فکس کنم ولی چون حساب نداشتم مونده روی هوا.
حالا آیا تا حالا سودشو دادن یا نه نمیدونم واقعا. جناب رفیعی جواب گرفتید ما رو هم بی خبر نذارید لطفا

mahdavimohsen

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کی میخوان کاصفا رو باز کنن؟ این گروه فقط سینا. کساوه. این سهم خوبه. فقط بازار روی این گروه نیست. داغش کنین بیان. دو سه روز رو به بالا رنجش کنیدو بعدش ببینید بازار چیکارش میکنه. کچینی خراب کرده و اعتمادا رفته رو هوا

بالا