گروه کاشی و سرامیک { کاصفها ، کترام ، کپارس ، کحافظ ، کسعدی ، کنیلو ، کلوند ، کهرام و..}

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان خبر داغ در این صنعت را براتون میذارم اونایی که دارند مفت نفروشند و اونایی که ندارند حتما بخرند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
تاریخ انتشار :7/5/1389 - 12:28:0

هيات دولت در جهت حمايت از صنايع دستي
تصويب کرد:

تعیین تعرفه برای واردات 60 قلم محصول صنایع دستی

دولت در جهت حمایت از تولید صنایع دستی داخلی و کاهش واردات، سود بازرگانی کاشی و سرامیک نقاشی و معرق شده را نیز به 96 درصد افزایش داد

هیات دولت در جهت حمایت از صنایع دستی کشور، برای واردات 60 قلم از محصولات صنایع دستی که در داخل کشور تولید می‌شوند، تعرفه تعیین کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دولت تعرفه واردات طلا آلات و نقره آلات حکاکی، قلم زنی شده صنایع دستی، ملیله کاری صنایع دستی و سایر فلزات گرانبها حتی روکش یا آبکاری شده را در جهت حمایت از صنایع دستی 6درصد تعیین کرد.
بر اساس این گزارش همچنین تعرفه واردات زیور آلات و جواهرآلات سنتی صنایع دستی 6 درصد تعیین شد.
دولت سود بازرگانی مصنوعات مسی شامل قلمزنی،فیروزه کوب و مینا کاری شده را نیز در جهت حمایت از تولید داخل 36 درصد تعیین کرد.
تعرفه واردات ظروف تزئینی کریستال بدون تزئین،نقاشی شده و تراش خورده صنایع دستی نیز در جهت کاهش واردات این محصولات به 41 درصد افزایش یافت.
همچنین تعرفه واردات سفال لعاب زده و بدون لعاب و مجسمه و اشیاء تزئینی ساخته شده از سفال و سرامیک 86 درصد تعیین شد.
دولت در جهت حمایت از تولید صنایع دستی داخلی و کاهش واردات، سود بازرگانی کاشی و سرامیک نقاشی و معرق شده را نیز به 96 درصد افزایش داد.

طبق این مصوبه، تعرفه واردات کارد و چاقو صنایع دستی با تیغه ثابت و همچنین چاقوی تاشوی باغبانی نیز 36 درصد تعیین شد.
هیات دولت همچنین با افزایش تعرفه واردات لوازم آشپزخانه لمزنی شده،فیروز کوب و میناکاری شده به 36 درصد موافقت کرد.

دوستان به تاریخ و ساعت انتشار خبر توجه فرمایید.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
پس خریدهای چند روز معاملاتی روز گذشته در همه نمادهای این گروه بی حکمت نبوده است،افرادی بوده اند که از این موضوع قبل از انتشار خبر اطلاع داشته اند.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
پوشش عالی این شرکتها در 3 ماهه نیز نسبت به سال مالی قبل نیز نشان از پیشرفت و سودآوری بالای این شرکتها در سال مالی جاری خواهد داشت.

offline.dc

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
در تايي حرف جناب گلد يوزر
بعد از زدن تايپيك ايشون معاملات گروهش رو نگاه كردم ديدم كه اكثرا چندين برابر حجم مبنا معامله شده كاصفا خريدار نداره ولي همه فروشنده هاش تقريبا رو مثبت كامل نشستند!!!!!!!!!!!

mesi

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
فردا این گروه با استقبال فراوان مواجه خواهد شد شک نکنکنید.

reza@codal

Active Member
کاربر فعال
مهم ترین پتانسیل که در انتظار گروه کاشی و سرامیک هست اینه که امسال و سال آینده مرحله سفت کاری پروژه های مسکن مهر در اغلب نقاط کشور به پایان میرسد.مرحله نازک کاری نیاز مبرمی به کاشی و سرامیک دارد.کاشی ایرانا از جمله شرکتهاییست که با دولت در تامین کاشی مورد نیاز مسکن مهر طرف قرار داد است.

امید مهربون

New Member
کاربر فعال
gold user جان من کچینی 140-50 از پارسال دارم که با سود مجمع بالای 100% داده ولی دلم نمیاد بفروشم امسال تا 90 میتونه eps اعلام کنه به نظرت بیشتر نگه داشتنش طمعه؟؟

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
gold user جان من کچینی 140-50 از پارسال دارم که با سود مجمع بالای 100% داده ولی دلم نمیاد بفروشم امسال تا 90 میتونه eps اعلام کنه به نظرت بیشتر نگه داشتنش طمعه؟؟
دوست عزیز گروه کاشی و سرامیک امسال کولاک میکنه

NiPi

مسدود شده
مسدود شده
gold user جان میشه چند تا شرکت از بین این گروه رو هم برای خرید معرفی کنی
من یه بررسی کردم اونهایی که فعلا از نظر تکنیکال مناسب هستند به ترتیب زیر هست:
1- گرانیت بهسرام
2- کاشی و سرامیک سینا
3- کاشی اصفهان
4- چینی ایران

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
gold user جان میشه چند تا شرکت از بین این گروه رو هم برای خرید معرفی کنی
من یه بررسی کردم اونهایی که فعلا از نظر تکنیکال مناسب هستند به ترتیب زیر هست:
1- گرانیت بهسرام
2- کاشی و سرامیک سینا
3- کاشی اصفهان
4- چینی ایران
1-کهرام
2-کسعدی
3-کساوه
4-کلوند
5-کنیلو

hamid_reza_s1980

New Member
کاربر فعال
با سلام
دوست عزيز جناب گلديوزر فكر مي كنم نمادهاي اعلامي شما الويت بندي نيز شده است شما خريد كهرام را تا چند توصيه مي كنيد؟ آيا به ديد كوتاه مدت و نوسان مي شود به سراغ سهم رفت؟ باتشكر

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
دوست عزيز جناب گلديوزر فكر مي كنم نمادهاي اعلامي شما الويت بندي نيز شده است شما خريد كهرام را تا چند توصيه مي كنيد؟ آيا به ديد كوتاه مدت و نوسان مي شود به سراغ سهم رفت؟ باتشكر

خرید در قیمت 97-100عالیست.

mehdi60

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه کاشی اصفهان(کاصفها) اصلا گزارش جالبی نداده
ولی گزارش چند روز پیش کاشی الوند(کلوند) یادمه خیلی جالب وعالی بود
با افزایش ساخت وساز و نزدیک شدن فصل سرما وپاییز بخش نازک کاری ساختمانها افزایش پیدا میکنه و فروش کاشی سرامیکی ها زیاد میشه
درکل به نظرم گروه سیمانی و کاشی سرامیکی جای زیادی برای حرکت دارند

كوهسار كوشا

New Member
عضو تازه
استاد NiPi، بزرگ خاندان سهامداران جزء
بنده نوازي كنيد از اين سهماي خوراك به ما هم بفرما بزنيد. البته نوش جون شما اما اشتهاي ما هم بگيد نگيد تحريك شده.

NiPi

مسدود شده
مسدود شده
استاد NiPi، بزرگ خاندان سهامداران جزء
بنده نوازي كنيد از اين سهماي خوراك به ما هم بفرما بزنيد. البته نوش جون شما اما اشتهاي ما هم بگيد نگيد تحريك شده.
ما شاگرد شمائیم @};-
یوزر پسورد من رو که داری، دیدی چی خریدم دیگه ;)
فعلا از نظر تکنیکال :
1- کهرام
2- کساوه
بقیه هم یه مقدار باید اصلاح بشن و بهترین موقعیت برای رصد کردن این سهم هاست تا ببینیم کدوم یکیشون بیشتر خواهون داره.
از نظر بنیادی و سوابق قبلی هم استاد بزرگ Gold User عزیز یه دسته بندی بکنن خوب میشه

بالا