گروه کاشی و سرامیک (کاشی سینا ، چینی ایران و......)

Admiral

Well-Known Member
کاربر فعال
با دلار 10 هزار تومانی کترام که بخش زیادی از محصولاتش صادراتی هستن حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
کساوه
همچنان بر مدار صعودی
یکی از با پتانسیل ترین سهم‌گروه کاشی و سرامیک که همه ساله بیشترین سودسازی را دارد همین کساوه هستش
 

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست کترام را زیر نظر داشته باشید

احتمالا فردا هم صف خرید میلیونی داشته باشه
 

dies120

Well-Known Member
کاربر فعال
کهرام
سهم رو خالی از فروشنده کردن و بعداز 52 درصد ریزش و 1ماه منفی بودن تا خرخره خریدن و سهمو خشک کردن شرکت هم مشکل و ایرادات گرفته شده درباره افزایش سرمایه 1200 درصدی رو با توجه به دستور ریاست جمهوری مبنی بر معاف از مالیات بودن امسال رو برطرف کرده و دیدین که خودشونم چند روز پیش گفتن و رو کدال زدن حالا از فردا احتمالا میزنن زیره سهم و بعد خبر افزایش سرمایه و دوباره تو صفه خرید قفل شدن ....فتامل.........
 

نیکزاده

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
صنایع کاشی و سرامیک سینا(کساوه)
upload_2018-12-8_15-21-31.jpegمجموع فروش مبلغ فروش ریالی 8 ماه سال مالی 1397 نسبت به مجموع فروش مبلغ ریالی 8 ماه سال گذشته سال 1396 حاکی از رشد حدود 44 درصدی در فروش را دارد......
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کاملا طبیعی به راه خود ادامه میدهد.تمام اخبار منفی در بازار پیشخور شده است و خیلی از سهمها افت بالایی داشته اند و اکثرا به کف قیمتی رسیده و آماده رشد شارپ میباشند و دیگر به دلیل سیاست های مالی بانک مرکزی مبنی بر نحوه محاسبه سود سپرده ها بصورت سالیانه می باشد که باعث شده خیلی از سرمایه از بانک ها خروج و به سمت بازار سرمایه شیفت کنند. آینده بازار بورس کاملا روشن میباشد.


پول و سرمایه هیچوقت از بازار خارج نمیشود بلکه همیشه در حال جابجایی از یک گروه به گروه دیگر که مستعد تر هستند میاشند.پس بگردین به دنبال گروهها و سهمهای مستعد.


بزودی سهمی زیر ۱۰۰۰ تومان در بازار نخواهیم داشت. خیلی از شرکتهای بازار افزایش سرمایه و تعدیل عالی پیش رو خواهند داشت. سهمهای کوچک با شناور پایین همچون سیمانیها را زیر نظر داشته باشید
 

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلوند.
دلایل خرید
گزارش 9 ماهه عالی دیروز.
حجم بالای معاملات امروز.
از لحاظ نموداری شکست خط روند صعودی و برخورد به مقاومت 480 و پولبک به خط روند و ادامه حرکت تا ...
حد ضرر: نفوذ به زیر 360
ریسک 5 درصد ریوارد بالای 50 درصد.

کلوند.jpg
 

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کلوند بهترین فرصت خرید را رو منفی 5 داده است.
پولبک به این زیبایی. چرا خریدار نداره سهم؟

کلوند.jpg
 

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد گروه کاشی و سرامیک نشانه های خوبی را دارن بروز میدهند
سلام، بنیادی خوبی ندارن.
گزارشات و صورتهای مالی گروه کاشی و سرامیک ، خوب نیستند.
البته با توجه به رکود حاکم بر بخش ساخت و ساز و همچنین مشکلات عدیده در بخش صادرات ، نباید انتظار وضعیت بهتری داشت.
جناب نوین بورس دوست بزرگوار
پیشنهاد میکنم یه بررسی در سهم توریل داشته باشید;)
 

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام، بنیادی خوبی ندارن.
گزارشات و صورتهای مالی گروه کاشی و سرامیک ، خوب نیستند.
البته با توجه به رکود حاکم بر بخش ساخت و ساز و همچنین مشکلات عدیده در بخش صادرات ، نباید انتظار وضعیت بهتری داشت.
جناب نوین بورس دوست بزرگوار
پیشنهاد میکنم یه بررسی در سهم توریل داشته باشید;)
اتفاقا دوست عزیز ساخت و ساز خیلی رونق گرفته
میدونی دلیلش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون قیمت خونه رفته بالا و همگام با اون و همچنین تورم قیمت مصالح خیلی بالا نرفته
برای سازنده الان ساخت و ساز صرف داره
بنده یکسال آینده سهم را نگاه میکنم
به نظر من یکی از صنایع پربازده یکسال آینده خواهد بود
 

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
کترام طبق پیش بینی ها جلو رفت
یکی دیگه از سهم های خوب گروه که با تغییر مدیر عامل از اواخر پارسال شاهد تحولات اساسی بوده کسعدیه
مدیر عامل جدید شرکت تو صنعت به خوشنامی و کاردرستی شناخته میشه
در آینده از این سهم بیشتر خواهیم شنید
 

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
خوشبختتان خواهد کرد
البته به نظر نمیاد که اینجاها بشه تعداد خرید
بالای 310-320 بنده سنگین ورود خواهم کرد
به تعداد 4-5 میلیون سهم
 

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
رئیس کمیته مشترک ایران و سوریه گفت: پیش از جنگ، سوریه رقیب جدی ما در حوزه پوشاک، منسوجات و مواد غذایی بود. ساختار این کشور با عراق اصلا قابل مقایسه نیست. سوریه دارای تجار خوب و باسابقه اقتصادی است و می‌توان با سهولت بیشتری نسبت به عراق با آنها کار کرد بنابراین امیدواریم که سال آینده سطح روابط تجاری سه برابر شود.


به گزارش سیمان خبر، رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در خصوص سفر هیئت تجاری ایرانی به سوریه به همراه معاون اول رئیس جمهور گفت: تفاهم‌نامه‌ها و مذاکراتی که در این سفر صورت گرفت؛ دو بعد داشت یکی در بعد سیاسی که آقایان جهانگیری، اسلامی و همتی آن را انجام دادند و دیگری اقتصادی بود که بخش خصوصی با سرپرستی اتاق بازرگانی با طرف‌های سوری مذاکره کرد و همین امر منجر به انجام توافقنامه مهمی بین دو کشور شد که چند بند اساسی دارد.

رئیس کمیته مشترک ایران و سوریه اظهار داشت: یکی از این بندها بحث ترانزیت کالا از ایران به سوریه بود که الان از طریق ترکیه؛ بندر مرسین به لاذقیه سوریه صورت می‌گیرد که یک مسیر طولانی و پرهزینه است به طوری که قیمت هر کانتینر چهار هزار دلار می‌شود ما توافق کردیم که این مسیر از طریق خاک عراق صورت بگیرد مسیر زمینی تهران – دمشق ۱۸۰۰ کیلومتر است و این گونه ۵۰ درصد هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: بحث دیگر ارتباطات بانکی بود که توافق شد در مرحله اول از طریق صرافی‌ها و بعدا از طریق سیستم بانکی مراودات مالی صورت بگیرد.

رئیس کمیته مشترک ایران و سوریه افزود: بحث سوم افزایش پروازها و راه‌اندازی بخش زیارتی سوریه بود که توافقات خوبی برای افزایش پروازها صورت گرفت.
کاشفی گفت: در این سفر این اتاق بازرگانی مشترک دو کشور عملا شکل گرفت اما شکل آن با بقیه متفاوت است. ۱۰ نفر از اتاق سوریه و ۱۰ نفر از اتاق ایران معرفی شدند که ریاست طرف ایرانی بر عهده بنده است ضمن آنکه ما ساختمانی در منطقه آزاد دمشق خریداری کردیم که قرار است تبدیل به مرکز تجارت ایرانیان و شرکت‌های ایرانی شود.
http://simankhabar.ir/1397/11/18/%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%b3%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%85%d8%aa%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d8%b9%d9%86%d9%88/
وی در خصوص نیازهای سوریه و اولویت بخش خصوصی در این کشور گفت: با توجه به آغاز روند بازسازی و بازگشت امنیت به این کشور، اولویت در حال حاضر بحث‌های فنی – مهندسی و امور بازسازی است و پس از آن صادرات برخی اقلام غذایی در دستور کار است که در این سفر برخی تفاهم‌نامه‌ها در این خصوص منعقد شد.

کاشفی در خصوص خط اعتباری ایران برای سوریه گفت: اکنون هیچ خط اعتباری فعال نیست، در سال‌های گذشته دو خط اعتباری وجود داشت که بخشی از آن استفاده شد و بخش اعظمی از آن به دلیل عدم وجود زیرساخت و ارتباطاتی که وجود نداشت، نتوانست برای بخش خصوصی کارکرد داشته باشد به طوری که اکنون روابط تجاری دو کشور کمتر از ۲۰۰ میلیون دلار است.

وی ادامه داد: ما با سوریه تعرفه ترجیحی و آزاد در تمامی کالاها به غیر از ۸۸ مورد داریم اما هیچ وقت اجرایی نشد که برای اجرای آن نیازمند هماهنگی تخصصی بین گمرکات دو کشور هستیم.

کاشفی گفت: پیش از جنگ، سوریه رقیب جدی ما در حوزه پوشاک، منسوجات و مواد غذایی بود. ساختار این کشور با عراق اصلا قابل مقایسه نیست. سوریه دارای تجار خوب و باسابقه اقتصادی است و می‌توان با سهولت بیشتری نسبت به عراق با آنها کار کرد بنابراین امیدواریم که سال آینده سطح روابط تجاری سه برابر شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تاجران سوری تمایل زیادی برای همکاری و خرید از کشور ما دارند و خواهان سیمان، فولاد، کاشی سرامیک و برخی اقلام غذایی تولید ایران هستند. ضمن آنکه شرکت مپنا نیز قرارداد احداث چند نیروگاه را امضا کرده است و در سفر اخیر کلنگ احداث نیروگاه لاذقیه زده شد.

کاشفی تاکید کرد: در حال حاضر آن چیزی که لازم است تبادل اطلاعات و ارتباط تجار با یکدیگر است تا شاهد جهش صادراتی باشیم.
 
بالا