گروه محصولات غذایی و آشامیدنی بجز قند و شکر

رافع

Very Good Member
کاربر فعال
درود
لطفا دلیل تکنیکی یا بنیادی پیش بینی تون درباره رشد فردا رو می فرمایید.
با سلام...نمیدونم به کمکتون میاد یا نه ...امروز معاملات رو بدقت زیر نظر داشتم....نمیدونم عمدی یا سهوی یه جورایی روش بازی بود یعنی یه عده داشتند خالی میکردند یا میخواستند جلوی روند صعودی سهم رو بگیرند ...بنده حدود 580 تا دارم ....نگران نباشید وقتی تقریبا تمام گروه صف خریده وغمارگ یه ریزه منفی میشه .....ببخشیدا
 

alireza.civil

Member
کاربر فعال

alireza.civil

Member
کاربر فعال
[h=1]برند آفتاب و شرکت مارگارین ارتباطی با عربستان ندارند/ ایران سهامدار اصلی است[/h][h=3]تهران- ایرنا- در هفته های اخیر حاشیه هایی در خصوص شراکت شرکت مارگارین وابسته به هلدینگ توسعه صنایع بهشهر با صافولای عربستان به میان آمده ،این در حالی است که مارگارین یکسالی است که رسما از سرمایه گذار عربستانی جدا شده و هلدینگ توسعه صنایع بهشهر و گروهی از سهامداران خرد بورس تهران،مالکان اصلی آن محسوب می شوند.[/h]
به گزارش روز شنبه ایرنا، مرتضی داداش مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر به عنوان سهامدار عمده مارگارین با شفاف سازی در خصوص ماجرای شراکت با طرف عربستانی، در جمع خبرنگاران، افزود: شرکت توسعه صنایع بهشهر با توجه به مالکیت 53 درصدی خود از کارخانه روغن صنعتی بهشهر و مارگارین، بخش نرم افزاری مدیریت خود را به منظور رقابت با بخش خصوصی و برای حضور در بازارهای جهانی ایجاد کرد.
این مقام مسئول با بیان آنکه در بررسی های انجام شده، سرمایه گذاری در شرکت صافولا عربستان گزینه مناسبی برآورد شد، اظهار داشت: صافولا عربستان در سال 82، حدود 5 میلیون تن گردش تولید، بازاریابی و فروش در منطقه خاورمیانه داشته، بنابراین در آن سال با مجوز دولت و فیپا مصوب شد که شرکت یادشده در مجموعه صافولا بهشهر متشکل از 51 درصد شرکت صنعتی بهشهر و 53 درصد مارگارین، به میزان 49 درصد شراکت کند.
براین اساس وی از صافولا بهشهر به عنوان شرکت مشترک ایران و عربستان نام برد که به موجب آن در داخل کشور این شرکت 53 درصد سهام مارگارین و 51درصد سهام صنعتی بهشهر را نیز مالک شد.
مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر درباره در اختیار گرفتن مدیریت صافولا بهشهر از سوی سهامدار عربستانی، عنوان کرد: در یکی از بندهای قرارداد خرید ذکر شد که مدیریت به مدت 3 سال در اختیار صافولا عربستان قرار گیرد. صافولا بهشهر در حقیقت با این سیاست شراکت با طرف عربستانی را آغاز کرد که از مدیریت به روز خارجی برای نگاه به بخش صادرات استفاده کند اما در سال های پس از شراکت با صافولا عربستان، این شرکت عربستانی از سهام شناور در صنعتی بهشهر و مارگارین استفاده کرده و سهم خود را به حدود 80 درصد در دو شرکت مذکور افزایش داد.
به گفته وی، از سوی دیگر توسعه صنایع بهشهر در سال 87 به منظور مشارکت در افزایش سرمایه های بانک اقتصاد نوین، 31 درصد دیگر از سهام خود در صافولا بهشهر را واگذار کرد. با این محاسبات از این تاریخ به بعد توسعه صنایع بهشهر مالک 20درصد و صافولای عربستان مالک 80درصد صافولابهشهر شد. اما از آنجا که سهام صافولای عربستان در بازار جهانی خرید و فروش می شود و به دلیل قواعد انحصار بیش از 40 درصد بازار کالا را نمی تواند در اختیار داشته باشد، طبق برنامه، تصمیم به سرمایه گذاری 40درصد از بازار خود در شرکت صنعتی بهشهر گرفت.

** جدایی مارگارین از صافولا
سهامدار عمده مارگارین افزود: به همین دلیل بود که بخشی از ماشین آلات مارگارین در صنعتی بهشهر نصب شد. از آنجا که ما نیز در سال 2013 فروش روغن را از سبد بهپخش از دست داده بودیم، ناگزیر به خرید کارخانه روغن شدیم. نهایتا بعد از کارشناسی های انجام شده، مقرر شد که 10درصد سهام صافولا بهشهر را در مقابل 80 درصد سهم مارگارین با صافولای عربستان تهاتر کنیم، مساله ای که در سال 93 اتفاق افتاد و در حال حاضر نیز مارگارین تحت پوشش توسعه بهشهر فعالیت می کند.
وی درخصوص نسبت شراکت در صافولا، گفت: در حال حاضر به نسبت 10درصد توسعه صنایع بهشهر و 90درصد صافولای عربستان در شرکت صافولا بهشهر شراکت داریم، یعنی سهم ما در صافولا بهشهر(شرکت مشترک ایران و عربستان) فقط10 درصد است.
داداش از پررنگ نشان دادن نقش سرمایه گذاران عربستانی در صنعت روغن به عنوان اقدامی از سوی رقبای تجاری برای گرفتن سهم بازار روغن های برند لادن و بهار نام برد و در مورد مباحث مطرح شده مبنی بر کمک صافولا به داعش، توجه سهامداران و سرمایه گذاران را به خروج و ورود نقدینگی در ترازنامه و صورت های این شرکت که در بورس نیویورک تبادل می شود، جلب کرد.
وی گفت: ما نیز بازار را رصد کرده و با واقعیت ها سروکار داریم. فارغ از اهمیت سهم 10 درصدی در صافولا بهشهر اصل شراکت هم نقش مهمی دارد. بر این اساس در تلاش هستیم شریکی نداشته باشیم که خلاف منافع اقتصادی کشور گام بردارد.
مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در برابر این سوال که آیا ادامه مشارکت و یا واگذاری سهام به سهامدار عربستانی را مورد بررسی قرار داده اید؟ عنوان کرد: صافولا با مجوزهای رسمی دولت جمهوری اسلامی و مجوز فیپا وارد کارخانه های ایران شده و اگر مطالب سوئی وجود داشته باشد، مسئولین اقتصادی و سیاسی تذکرات لازم را خواهند داشت لذا عملکرد صافولا در صنعت روغن و مدیریت موفق بوده و به عنوان لیدر کارخانه های روغن عملکرد خوبی داشته است.
وی با اشاره به سرمایه 74 میلیارد تومانی صافولا، تصریح کرد: توسعه صنایع بهشهر در این شرکت عضو هیات مدیره ندارد. در حقیقت صافولا شرکتی خارجی بوده و به دنبال همکاری شرکت ایرانی با اعتبار توسعه صنایع بهشهر است. در این میان مارگارین به طور کلی به عنوان مهمترین دارایی از بحث جدا شده است. به تعبیری واضح تر در حال حاضر شرکت مارگارین با برند آفتاب و خروس کاملا متعلق به توسعه صنایع بهشهر و گروهی از سهامداران خرد بازار سرمایه است و صنعتی بهشهر هم با برندهای لادن و بهار شرکتی است که توسط صافولا بهشهر اداره می شود.
سهامدار عمده درباره آخرین وضعیت مارگارین هم، گفت: افزایش سود مارگارین شامل دوبخش افزایش تولید و نرخ است. در بخش افزایش تولید مارگارین می تواند با افزایش تناژ محصول به حالت ایده آل نزدیک شود. همچنین خطوط پر کنی و بسته بندی روغن های مایع با آخرین فناوری در حال نصب بوده و انتظار این است که تا انتهای خرداد وارد مدار گردد. این بخش برای بهره برداری کامل در حدود 5 میلیون یورو سرمایه گذاری نیاز دارد. همچنین این واحد پس از راه اندازی ظرفیت تولید را به 300 تن در روز می رساند. در مورد افزایش نرخ هم می توان گفت، که قطعا افزیش نرخ در پیش است اما درصد آن مشخص نیست.
درادامه این نشست سیامک ربیعی مدیرعامل مارگارین نیز با ارایه جزئیاتی از آخرین وضعیت این شرکت تولید کننده روغن های خوراکی، گفت: شرکت مارگارین (سهامی عام) در زمینه فروش روغن های خوراکی رتبه دوم را در بین بیش از 42 شرکت تولیدکننده داراست.
به گفته وی، شرکت مارگارین فعالیت مجدد خود را پس تغییر سهامداری از شرکت صافولا بهشهر به شرکت توسعه صنایع بهشهر آغاز نموده است. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده همچنین تلاش کلیه همکاران در سطوح مختلف، سازماندهی و اجرای طرح و توسعه در حوزه های مختلف، میزان تولید و فروش شرکت به حدود 130 هزار تن در سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 93 رسیده است، همچنین به تبع آن سهم بازار شرکت به حدود 9.5 درصد رسیده است.
ربیعی با بیان اینکه چشم انداز شرکت کسب جایگاه نخست در تولید روغن های تخصصی و صنف و صنعت و حفظ جایگاه دوم تولید روغن های خانوار در کشور و ایجاد سود پایدار تا پایان سال 1397 می باشد، تصریح کرد: با بهره گیری از برنامه های راهبردی کسب و کار تعیین شده در حوزه های زیرساختی شرکت، حوزه زنجیره تامین و حوزه بازاریابی و فروش شرکت و در راستای ارزش های شرکت حفظ و صیانت از سرمایه های ذینفعان(مشتریان،کارکنان،سهامداران و جامعه) به این مهم دست خواهد یافت.
وی افزود: بنابر پیش بینی 5 ساله مقدار تولید محصول از حدود 130 هزار تن در سال اول برنامه به 200 هزار تن در سال 1397خواهد رسید.
اقتصام(3) 9141**1558

 

amir_jo

Very Good Member
کاربر فعال
درود
لطفا دلیل تکنیکی یا بنیادی پیش بینی تون درباره رشد فردا رو می فرمایید.
به خاطر اینکه افزایش سرمایه 200% به تایید سازمان میرسه(بزودی) p/e مارگارین از بقیه کمتره .شناوری کمی داره .جو کلی گروه هم مثبته
 

amir_jo

Very Good Member
کاربر فعال
فردا مارگارین با قدرت بر میگرده به قیمت های بالای 480
دوستان تا این جا تمام تحلیلام درست شده.حالا هم میگم هدف بلند مدت غمارگ 1000 میباشد.افزایش سرمایه 200% به تایید سازمان برسه دیگه غمارگ دست نیافتنی میشه
 

کيانوش

Very Good Member
کاربر فعال
عجب بازدهی خوبی را داره رقم میزنه این گروه خوردنی
..........................................
اماده باشید گره ساختمان هم رفت تو کانال صعودی.
در ضمن گروه کاشی و سرامیک هم بخاطر صادرات به روسیه و عراق داره میره تو کانال صعودی.
امروز صف کساوه را جمع کردیم.
انبار اینها میتونه به ازای هر سهم حداقل 100تومان تعدیل مثبت سود بده.
....................................
دست از گروه غذایی بر ندارید که سهامشون میتونه چند برابر بشه.
 

نوين بورس

Very Good Member
کاربر فعال
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما علي رومي مدير عامل صنايع شير ايران در گفت‌وگو با پايگاه خبري سازمان توسعه تجارت گفت : اولين محموله محصولات لبني اين شرکت 30 دي ماه به روسيه صادر خواهد شد.
 

نوين بورس

Very Good Member
کاربر فعال

پگاه؛ مجوز صادرات لبنیات به روسیه را دریافت کرد/ آغاز صادرات از 30 دی
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران از موفقیت شرکت متبوعش برای صادرات محصولات لبنی به کشور روسیه خبر داد و گفت: اولین محموله محصولات لبنی این شرکت 30 دی ماه به روسیه صادر خواهد شد.
علی رومی در گفت‌وگو با پایگاه خبری سازمان توسعه تجارت، ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ۴شرکت پگاه فارس، تهران، گلپایگان و اصفهان پس از ممیزی‌های انجام شده توسط بازرسان سازمان دامپزشکی ایران و روسیه و با تایید کیفی و فرآیندهای تولیدی پگاه موفق به اخذ کد IR و مجوز صدور محصولات تولیدی خود به روسیه شده‌اند و علاوه بر این، ممیزی 4 شرکت تولیدی دیگرپگاه نیزانجام و در حال طی مراحل لازم برای صدور مجوز هستند.
وی ادامه داد: فرایند دریافت مجوز از یک سال پیش آغاز شده و از 20 ژانویه (30 دی) صدور محصولات پودری، انواع پنیر و برخی محصولات استریل شده به روسیه آغاز می‌شود.
این صادرکننده نمونه ملی درباره بازار روسیه نیز گفت: بازار روسیه بازار بزرگی است و با توجه به تحریم‌های اروپا علیه این کشور فرصت مغتنمی در اختیار تولیدکننده‌های ایرانی قرار گرفته است که صادرات خود به این کشور را افزایش دهند.
رومی بر مقبولیت محصولات لبنی ایران در بازار روسیه تاکید و تصریح کرد: تاکنون با توجه به حضور محصولات شرکت پگاه ‌در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و پنل‌های روسیه، محصولات لبنی این شرکت در این کشور محبوبیت لازم را بدست آورده است.
وی در پایان از پیگیری‌های سازمان‌های ذیربط و به ویژه سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه که نقش تعیین کننده‌ای در صدور این مجوز داشتند قدردانی کرد.


 

پارسا

Member
کاربر فعال
با سلام

تاثير صادرات لبنيات بر متغيرهاي بنيادي شرکتهاي لبني بسيار مثبت خواهد بود. حتي شرکتهايي که صادرات کمتري دارند يا صادرات ندارند، نيز به شدت تحت تاثير قرار مي گيرند. با توجه به اينکه ظرفيت توليد کشور ثابت است، بعضي شرکتها از اين فرصت استفاده خواهند کرد و بازار داخلي شرکتهايي که صادرات بيشتر دارند را پر خواهند کرد. اين مساله ممکن است تا حدودي، موجب افزايش قيمت ها هم بشود. راه صادرات که باز شود، ساير صنايع غذايي هم صادرات خود را آغاز خواهند کرد که اين موضوع، به نوبه خود ممکن است بر روي قيمتها اثرگذار باشد.


مساله مهم بعدي در مورد گروه غذايي، احتمال بالاي آزادسازي قيمت ها است. اساسا يکي از عواملي که موجب شده است به گروه غذايي هجوم آورده شود، امکان بسيار زياد آزادسازي قيمتهايي مانند لبنيات، روغن، شکر و ساير اقلام است که اين موارد (بعنوان مواد اوليه) به نوبه خود بر تمام صنايع غذايي اثر گذار خواهد بود. اين احتمال از آن جهت زياد است که شرايط مالي دولت با توجه به قيمت نفت و پرداخت يارانه ها بسيار خراب است و به نظر مي رسد چاره اي جز اين نداشته باشد. دولت چاره اي ندارد جز اينکه کسري بودجه را از انوع مالياتها، انواع عوارض و آزادسازي قيمتها، جبران کند. يک راه ديگر هم استقراض از بانک مرکزي است که بخاطر اثرات تورمي شديد آن، اين دولت، کمتر از آن استفاده خواهد کرد. اعتقاد مسوولين اقتصادي دولت اين است که نمي شود هم يارانه نقدي بدهيم و هم يارانه غير نقدي. يارانه نقدي را بدلايل سياسي- اجتماعي که قطع نمي کنند، مي ماند قطع کردن يارانه غير نقدي يا به عبارت ديگر، آزادسازي قيمتها.

البته آزاد سازي قيمتها در ابتدا تکذيب خواهد شد ولي احتمالا پس از انتخابات بصورت تدريجي، به واقعيت مي پيوندد. بنابراين، بازار با توجه به هوشمندي و پيش بيني خود، بسيار زودتر به استقبال اين موضوع رفته است. قبلا هم در بيشتر مواقع به اين گونه بوده است که ابتدا نمودارها و تحليل تکنيکال صعود شديد را تاييد کرده است و پس از چند ماه دلايل بنيادي آن مشخص شده است. چيزي که نمودارها در مورد گروه غذايي نشان مي دهند، اين است که با يک صعود دلنشين مواجه هستيم که تقريبا در اول راه آن قرار داريم. البته بديهي است که در اين مسير، نوسانات منفي هم وجود خواهد داشت ولي کليت روند صعودي است و به نظر مي رسد فعلا بهتر است با نوسانات سهم ها کاري نداشته باشيم تا زمان آن فرا برسد.

در کنار تمام موارد بالا، افزايش قيمت دلار هم وجود دارد که فشار براي افزايش قيمت فروش محصولات را افزايش مي دهد.

مطالب بالا، هيچگونه توصيه اي به خريد يا فروش نيست.

موفق باشيد
 

بیزانس

Good Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان یکی از محصولات عربستان که سهمی از بازار سس قرمز کشور رو گرفته برند Geloria است که با مصوبه اخیر دولت و ممنوعیت واردات از عربستان؛ این برند از بازار حذف میشه و این موضوع به نفع برند مهرام است زیرا مهرام از برندهای لوکس بازار است و رقیب محصولات لوکس غذایی خارجی است که با حذف این برند عربی فروش محصولات مهرام بیشتر خواهد گردید.
 

vahid22kaka

Very Good Member
کاربر فعال
معاون مالی شرکت پگاه در گفتگو با خبرنگار همفکران گفت: به دنبال تفاهم ایران و روسیه برای صادرات لبنیات، 4 محصول کارخانه شرکت پگاه مورد تایید روسیه قرار گرفته است.
سید وحید وحیدی درگفتگو با خبرنگار همفکران گفت: بعد از این تفاهم ، شرکت پگاه با کشورمدیران کشور روسیه وارد مذاکره شد وتولید 4 کارخانه شرکت پگاه مورد تایید این کشور قرار گرفت و صادرات پگاه به روسیه به زودی آغاز خواهد شد.
وی اضافه می کند: او گفت : محصولات پگاه اصفهان، تهران فارس و خراسان مورد تایید و قبول برای ورود به بازار روسیه قرار گرفته است.
او اضافه کرد: روسیه بازاری است که پتانسیل بالایی برای محصولات لبنیاتی ایران دارد و پیش بینی می شود سهم پگاه در این بازار بالاتر از دیگر شرکت ها باشد زیرا بخش اعظمی از محصولات ما تایید شده است.
به گفته او ، هم اکنون پگاه به کشورهای عراق، افغانستان، مالزی، امارات صادرات دارد.
به گفته وی ، شرکت پگاه درسال 93 درمجموع 114 میلیون دلار و در شش‌ماهه اول امسال نیز 55 میلیون دلار صادرات داشته است و قرار است از این به بعد بخش اعظمی از محصولات ما نیز به‌سوی بازار روسیه نیز برود.
نظرات
 

amir_jo

Very Good Member
کاربر فعال
1-مارگارین یکی از بهترین گزارش های رو داد(52%)تعدیل مثبت
2-شناوری پایین
3-افت زیاد(از 1240 اومده پایین)
4-سهمی که کاری به قیمت جهانی خصوصا نفت نداره
5-تجهیزات نسب شده جدید برای بالا بردن تولید
6-مورد توجه قرار گرفتن بازار(حجم های گروه رو نگاه کنید)
7-حجم مبنای پایین
8-یکی از کمترین p/e های گروه
9-تقسیم سود 90% در مجمع
10-سهامدار عمده سهام مدیریتی رو 1000 خریده
11-که مهمترین چیزه 200% افزایش سرمایه مارگارین که به تایید سازمان برسه یک سهم گیر نمیاد واسه خرید
هدف مارگارین 1000 تومان
 

moji9362

Very Good Member
کاربر فعال
غمهرا.........حقوقی جارو کرد سهم رو......از فردا دیدنی خواهد بود.....سهم در حالت صعودی رو نباید فروخت!!!!!!!!!!!!!
 

نوين بورس

Very Good Member
کاربر فعال
[h=2]رئیس اتاق بازرگانی تهران:[/h][h=1]۵۰۰ کامیون مواد غذایی ایران به روسیه اعزام شد[/h]شناسه خبر: 968772 سرویس: اقتصادی
۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۳

[h=3]رئیس اتاق بازرگانی تهران از ارسال ۵۰۰ کامیون مواد غذایی ایران به روسیه از هفته گذشته خبر داد و گفت: اولین محموله لبنی آخر ژانویه به روسیه می‌رود.[/h]به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مسعود خوانساری صبح امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: در ماه‌های گذشته با خارج شدن ترکیه از بازار روسیه تلاش‌های زیادی برای ورود به این بازار انجام شده است به طوری که از هفته گذشته 500 کامیون مواد غذایی از مرز آذربایجان برای روسیه فرستاده شده است.
وی افزود: موافقتنامه‌های قرنطینه دامی و نباتی نیز برای صادرات مستقیم به این کشور آماده شده است و اولین محموله لبنی آخر ژانویه به روسیه می‌رود.
خوانساری در ادامه سخنان خود در ارتباط با میزان بدهی‌های دولت به بخش خصوصی گفت: در ماه‌های گذشته اتاق اطلاعیه‌ای در ارتباط با بدهی‌های دولت صادر کرد که این امر منجر به این شد که وزیر اقتصاد میزان بدهی‌های دولت به بخش خصوصی و پیمانکاران را 540 هزار میلیارد تومان و رقم بدهی نفتی را 50 میلیارد دلار اعلام شد.
رئیس اتاق بازرگانی تهران در ادامه در خصوص روابط ایران با عربستان گفت: همه می‌دانیم که در طول مذاکرات هسته‌ای 1+5 عربستان و رژیم صهیونیستی به طور جدی بر سر راه ما قرار گرفتند اما با دیپلماسی قوی کشور این مسائل حل شد.
خوانساری اضافه کرد: اعدام ناعادلانه مسلمان آزادیخواه در عربستان خشم شیعیان را برانگیخت و در شرق و غرب این اعدام محکوم شد به طوری که کشور عربستان در موضع انفعال قرار گرفت.
وی ادامه داد: اعتراضات مقابل کنسولگری عربستان در تهران و مشهد در حالی صورت گرفت که شاید برای دیپلماسی کشور خوب نبود گرچه دولت این امر را محکوم کرد.
رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: به نظر می‌رسد که این کار محصول تفکری است که تحریم‌ها را محلی برای درآمد خود تبدیل کرده بود.
خوانساری ادامه داد: حمله به سفارتخانه‌ها خلاف امنیت ملی و توسعه اقتصادی است.
وی تاکید کرد: هجوم هیئت‌های تجاری در ماه‌های گذشته بیانگر آن است که وضعیت ایران‌هراسی تغییر کرده است و همه کشورها به رشد 4 تا 6 درصدی را برای ایران پیش‌بینی کرده‌اند و از امروز باید بیشتر مراقب این حرکات باشیم.
رئیس اتاق بازرگانی تهران در ادامه صحبت‌های خود گفت: در سال‌های گذشته کشورهای حاشیه خلیج فارس در ایران سرمایه‌گذاری کرده‌اند و اکنون باید حواسمان باشد که این سرمایه‌گذاری‌ها دچار خدشه نشود.
* 60 درصد دارایی بانکها منجمد است
خوانساری همچنین در خصوص سیستم بانکی کشور بعد از اجرای برجام گفت: در سالهای گذشته شاهد مداخلات دستوری در بانکهای داخلی بوده‌ایم که این امر خود چالش‌هایی را به وجود آورده است.
وی اضافه کرد: 60 درصد دارایی‌های بانکها منجمد شده و قابلیت نقد شوندگی ندارند. سهم مطالبات مشکوک‌الوصول 64 درصد مطالبات غیرجاری است.
رئیس اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد: با برداشته‌شدن تحریم‌ها تمام مشکلات بانکی کشور حل نخواهد شد و نیازمند اصلاحات ساختاری است.
* آقای رئیس جمهور اصلاح نظام بانکی چه شد
خوانساری درارتباط با نامه رئیس جمهور به معاون اول وی در خصوص اصلاح ساختار بانکی کشور گفت: ایشان تیرماه نامه‌ای به معاون اول خود داد تا درباره اصلاح ساختار بانکی کشور اقداماتی انجام شود، اکنون مایلیم که گزارشی در این زمینه دریافت کنیم که چه اتفاقاتی در اصلاح ساختار بانکها افتاده است.
وی در پایان گفت: اقتصاد ما بانک‌محور است و اگر اعتبارات بانکی در اقتصاد کشور آید بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
 

نوين بورس

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان تعلل نكنيد
غذايي فقط بخريد
بازار بسيار وسيعي براي صادرات محصولات غذايي ايجاد شده
 

dari1

Very Good Member
کاربر فعال
غذاییها همگی تا سال اینده حداقل افزایش قیمت 100 درصدی خواهند داشت سهامی بنیادی که همیشگی مورد توجه هستند و با توجه به صادرات روسیه و عراق و افزایش قیمت دلار و مصرف همیشگی ان در کشور و بدور از رکود اینده درخشانی در انتظارشان هست و این امر باعث شده که خیلی از حقوقها بخشی از پرتفویی خود را غذاییها در نظر بگیرنند و بنظر بنده حداقل 30 درصد از پرتفوی حقیقها هم بایستی به غذاییها تعلق بگیرد با دید میانمدت واز نوسانگیری هم بر حذر باشیم.
 

euro2014

Very Good Member
کاربر فعال
بنده غشاذر رو در قیمت زیر 110 تومن توصبه به خرید دادم و چراغ خاموش تا 160 تومن اومده و تازه حقوقی خریدار سهم شده این سهم و غاذر رو تا ماه تیر بالای 50 درصد بازدهی پیشنهاد خرید میدیم شک نکنید بازار بشدت از این صنعت استقبال شدیدی میکنه وصنعت جارو میشه رببس اتاق بازرگانی از صادرات به رسیه رونمایی کرد
 
بالا