گروه قند و شکر

گمینی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود وقت خوش
روستا رو ولش کنید این آدم اصلا ارزش وقت تلف کردن نداره.
فقط ارزش خود قلرست مهمه.
هر روز نرخهای بالا و پایین قلرست رو کار کنید.
بسیار هم جذاب هست.
به این شکل حتی تا بعد از روستا و بعد از بعد از ردستا هم سهامداری میکنیم سود سرشار هم میبریم.
اگر هم خسته شده اید پلکانی خارج بشید و سایر سهمهای بازار رو خرید کنید.
قلرست بعد از شکست سطح ۳۲۴۰ به سوی سطح ۵۵۰۰ اوج میگیره.من با سهم میمونم.
داداش ما امروز وارد شدیم

farman

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه تحلیل ساده:
این چند سالی که توی بورس هستم یه چیزی رو بارها تجربه کردم:
هر سهمی که بیشتر اذیت کنه، ارزنده تره و بیشتر سود میده.
.
کلا این مطلب شما تو کل گروه قند صدق میکنه . اسم گروهقند رو باید گروه جامانده ها گذاشت

farman

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مخمل جون وقتی سهم 400 میلیاردی با کارخونه کلی زمین و دارایی.... هست چرا باید رفت سهم بالای 800 میلیارد خرید؟؟
به قیمت سهم چیکارداری ؟؟؟؟ ارزش بازارش ببین الان لرستان همه خروج زدن رفتن فقط خودت موندی
نصف گروه قند حباب شده جز قثابت که سوپر حبابه....

هفته پیش و امروز خیلی از دوستان مجاب کردم از قشیر لرستان قثابت ............خارج بشن بیان رو قجام
فعلا ده درصد سبد واسه گروه قند گذاشتیم اونم سهم مفتش نه اشغالای دیگه
البته قجام سهم خوبی هست .اما قلرست رو برتر و بهتر از اون میدونم و فنرش جمع شده . در کل میخای ساز مخالف بزنی دیگه هر چی داری خوب بقیه ....

farman

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نماد : قشکر

شرکت: شكرشاهرود

عنوان: افشای اطلاعات بااهمیت - (برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

✍ موضوع افشاء: برگزاري مزايده - گروه ب

شرح فرآيند مزايده: فروش اقلام مازاد دستگاههای فوق از طریق مزایده و چاپ در روزنامه های کثرالانتشار در اوایل اسفند 98 صورت پذیرفته لیکن با توجه به شیوع کرونا عملیات نهایئ فروش و انعقاد قرارداد با برنده مزایده در روزهای اخیر صورت پذیفته است و با توجه به دستورالعمل صادره شرکت توسعه صنایع بهشهر مبنی بر اخذ نوافقت فروش اموال مازاد احذ مجوز فروش لازم در شرف انجام می باشد.

#قشکر
#افشای_اطلاعات
#برگزاري_مزايده
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇
@codal_ir

big diagram

Member
عضو تازه
واقعا جای تعجب داره قنیشا صف میلیونی بعد قشهد صف نباشه. خورد خورد در حال شیفت از شاه لرستان به قشهد به نظرم خیلی از گروه عقب تر هست(نظر شخصی)
ما هم امروز وارد قشهد شدیم توکل بخدا.قشهد جامانده گروه...

exir

Very Good Member
کاربر فعال
روستا کاری با قلر کروه کسی تواین بازار سبر پوش سراغ قلر نیاد
با سلام
بیش از سه سال سهامدار قلر بودم،تمامی اخبار این سهم را دنبال میکردم ،صرفا بدلیل احداث خط تولید جدید ونیز تولید شکر از کشت پاییزه سهامدر شده بودم. روستا که نمیشد پیداش کردبا مدیر عامل وحسابدار چندین بار صحبت کردم .ودر آخر بدلایل زیر پس از اخرین افزایش سرمایه از سهم خارج شده وقند اصفهان را جایگزین ان در سبد کردم.
۱_روستا چون معتقداست تصفیه شکرخام بر عمر دستگاه ها ی کارخانه اثر سو دار وانانرامستهلک میکند تن به تصفیه نمیدهد وسهمیه خود را واگذار میکند
۲_در راه ابجاد خط تولید جدید بسیار کند وبی انگیزه بوده ونیازی به ان نمیبیند
۳_با توجه به عیار پایین چغندر کشت پاییز انگیزه ای جهت بستن قرار داد با کشاورزان پلدختر ودزفول ندارد.
۴_این شرکت بدلیل قرار گرفتن در بهترین منطقه اب وهوایی حتی در بستن قرارداد وافزایش جذب چغندر هم ناز میکند تا جایی که بسیاری از چغندر کاران محصول خود را به قنقش وقصفها میدهند.
درکل روش روستا بر این قرار است که سهامداران قلر باید از استراتژی من پیروی کنند وبه سودهای شرکت در سایه تولید معمول سالانه دلخوش کنند.
انشاله که روستا این صحبتها راببیند واز روی لجبازی هم شده دست از نوسانگیری (توسط کارگزاری مخصوصش) بردارد واجازه شکوفایی سهم رابدهد.

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
یه تحلیل ساده:
این چند سالی که توی بورس هستم یه چیزی رو بارها تجربه کردم:
هر سهمی که بیشتر اذیت کنه، ارزنده تره و بیشتر سود میده.
.

بله ممنون، کاملا درست است چرا که بورس و خصوصا نمادهایی کوچک سودسازی که همیشه بیشتر از میانگین بازار سود داده و باز هم خواهند داد بنگاه خیریه نیستند و اکثرا مانند این روزهای قهکمت رالیها را خصوصی برگزار میکنند. البته بهتر است اضافه بفرمایید "هر سهمی که بیشتر اذیت کند ارزنده تر، با سود بیشتر و "کم ریسک تر" است" چرا که در طول همین به اصطلاح اذیتها کفهای قیمتی محکمی برای خود میسازند و علاوه بر آن مثل قندیها با:

- سرمایه و شناور پایین،

- سهامداران خصوصی قوی،
- نسبت فروش و دارایی به سرمایه بالا (P/B و P/S پایین)
- سودسازی اهرمی

- و از همه مهمتر پشتوانه تولید و فروش در جریان و طبیعی، ریسک بسیار کمتری دارند:

این روند صعودی بازار و قندیها بسیار قوی و سالم است اما نسبت ریسک به بازدهی را در طول هیجانات صعودی نباید فراموش شود. نمادهای بزرگ بازار اگر حبابی هم نشده باشند در حال حاضر ریسکهای بسیار بالایی از "رکود سنگین تورمی" که کماکان برقرار است تا خطر انواع تنشهای سیاسی و اجتماعی را در خود دارند. هرگز فراموش نکنید در سال آخر احتمالا پرتنش تدبیریها هستیم و هر لحظه ممکن مانند نمونه مینیاتوری اسفند 98 ، درگیریهای منطقه ای و رقابتهای سیاسی داخلی به نبرد جریانهای نقدینگی در بازار بورس تهران بینجامد.

آخرین ویرایش:

yassetare

Very Good Member
کاربر فعال
درود و تبریک میلاد امام حسن مجتبی ع .

امروز یک بحث و گلایه ای بود از سوی انجمن شرینی و شکلات در خصوص افزایش بهای تمام شده .
خلاصه بحث این بود که قیمت هر کیلو شکر با هزینه حمل 6700 برای آنها تمام میشه .
میخوام اینو بگم که دیگه مفت فروشی ممنوعه گرچه قبلا با خرید شکر مفتی وتبدیل آن به محصولات مختلف صادر و قاچاق میشد و سود مفتی کسب می کردند ولی قطعاً این رویه کمتر میشه وهنوز هم تا رسیدن به قیمت واقعی شکر راه داریم .
دوستان قدر برگ برگ سهامتون را بدانید چون هر 100 تومن افزایش قیمت ، می تواند سود تصاعدی قابل توجه حتی شاید به اندازه قیمت اکنون بعضی سهام گروه را بدنبال داشته باشد .
باور کنید این شل و سفت کن و بالا و پایین کردن سهم فقط خسته کردن سهامدار و جمع کردن بیشتر توسط بازیگران بیش نیست .
شاد و سلامت باشید .

گمینی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
اقا این قشیر امروز تکنیکالی مخدوده 4000 را دید برگشت از فردا میریم برا صف خرید وبحث تکنیکالش را یک دوستی اپدیتش کنه بزاره ممنون میشم.

گمینی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
راستی تا 6 روز دیگر هر 1000 سهم ااصفهان = 33000 سهم قشیر هم همین راه را خواهد رفت روزی که قشریر 20000 ت شد گفتم همه قندیها ای راه را خواهند رفت . فعلا سرعت قنیشا از همه بیشتر .قچار هم لاک پشت چابکی میشه .مجمع افزایش سرمایه اش با مجمع سالیانه همزمان شد .قچار گنج پنهان .در خرید چغندر پاییزه کولاک کرده.

arash20

Very Good Member
کاربر فعال
سلام بر دوستان عزیز
قلرست یک مقاومت جدی حدود ۳۴۵۰ تا ۳۵۰۰ داره و تا حالا ۲مرتبه از این مقاومت اصلاح کرده و بعد نفس گیری دوباره حرکت کرده. این سهم خیلی روان معامله میشه و احتمال میدم در این هفته بعداز کمی دست به دست شدن رشدش رو شروع کنه و مقاومتش رو رد کنه.سهم خوبیه و دوستان بی تابی نکنند و سهامداری کنند. سبد تشکیل بدین تا اگه یک سهمتون درجا زد عصبیتون نکنه.من خودم تعداد بالایی قلرست دارم و امید دارم این هفته بتونه مقاومتش رو رد کنه.
سلامت و پرسود باشید

eversi

Very Good Member
کاربر فعال
راستی تا 6 روز دیگر هر 1000 سهم ااصفهان = 33000 سهم قشیر هم همین راه را خواهد رفت روزی که قشریر 20000 ت شد گفتم همه قندیها ای راه را خواهند رفت . فعلا سرعت قنیشا از همه بیشتر .قچار هم لاک پشت چابکی میشه .مجمع افزایش سرمایه اش با مجمع سالیانه همزمان شد .قچار گنج پنهان .در خرید چغندر پاییزه کولاک کرده.
سلام وعرض ادب
مجمع قچار چه زمانی هست
و افزایش سرمایه قچار از چه محلی وبه چه میزان هست؟؟
سپاس از پاسخ شما

بالا