گروه قند و شکر

behrooz1

Very Good Member
کاربر فعال
خوب قزوین عزیز بفرما اونموقع که باید میرفتی نرفتی حالا بفرما برو . چقدر گفتم بازار که همیشه اینقدر سرحال نیست شرایط تغییر میکنه . بالا و پایین زیاده . تا شرایط امادست حرکت کن. حالا با این قانون مزخرف برو بالا . تنها راهش اینه که از این به بعد کد به کد زیاد بشه که بنفع کارگزاریاست.
کاذر و بموتو و پتایر جز سهام مد نظرم بودن که میخواستم با قزوین جابجا کنم ولی دستم به فروش نرفت. (البته برا برادرم خریدم) حالا همشون بالای 3000 هستن. چرا راه دور بریم قثابت و قشیر و قمرو خودمون زیر قیمت قزوین بودن الان کجا هستن.

شاخص 10 مهر ماه 330 هزار بود و قزوین 1900.
حالا بعد از 5 ماه شاخص 530 هزار و قزوین 2400 شاخص هموزن که دیگه نگو .
یعنی رسما خاک بر سرت.
نگران نباشید با رفع گره معاملاتی همچون اوایل سال‌های 90 جبران میکنه. سهامداران قابلی داره که انشالله تا قبل از مجمع سال آینده تموم عقب مونده گی رو جبران میکنه.

Alireza_Lotfi

Very Good Member
کاربر فعال
ولی بنظرم اینکارو با خودت نکن حیفه تو تالار دور دور بزنی سهام حبابی پیدا کنی بدبختی‌های اینو اونو ببینی غصه بخوری و خودتو ناراحت کنی درست نیست آخرش معتاد میشی از ما گفتن بود ما رو که میبینی سهام می‌خریم که از چغندر قند میگیره که حال. بعد از تفالش الکل میگیره که هول ویا میده گاو که ثواب! باز میگم الکی دور دور نکن غصه اینو و اونو بخور یکم فکر خودت باش
تازشم، یه وقت ممکنه با این دور دور زدناش، کرونا هم بگیره. اونوقت خر بیار کرونا بار کن. بهتره دیگه با این دور دوراش دست به چیزی هم نزنه، یوقت باعث شیوع آلودگی به دیگران هم میشه. ;):p

arash20

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام
به نظر بنده قهکمت در این قیمتها بسیار ارزنده س و خریدش ریسک پایینی داره.این سهم به نسبت سایر سهام قندی با توجه به سود سازی عالی و بنیاد قوی رشد کمتری رو داشته.

گمینی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
س
قچار مورخ:2020/3/2
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب گمینی وهمه عالیجنابان.
البته همانطور که مستحضرید در پستهای قبلی در مورد (قچار )،،توضیح مبسوطی در باره چرایی صعود این سهم داده شده.لذا اطاله وقت عزیزان را نمیکنم. واشاره ای کوتاه به تارگت فعلی وکوتاه مدتی این سهم میکنم .تارگت فعلی (کوتاه مدتی) همان محدوده مصور به خط افقی فیروزه ای رنگ در تصویر زیر میباشد.عذر از تأخیر
موفق وپیروز وسلامت باشید.
مشاهده پیوست 85128
لام استاتور عزیز 2 تا سوال داشتم ممنونم از حوصله شما .امروز میخواستم 300000 تا قزوین هایم را با قچار عوض کنم کارگزارم نگذاشت گفت تکنیکالش خوب شده و اهدافش بالاست این هدف چند است تا خرداد .و اینکه قچار اهداف بلند در حد 15000 تومان را دارد ایا تکنیکالش این را نشان میدهد .اخبار رانتی خوبی هم از وضع خوب شرکت دارم .این رانت وسدید 250 تومانی به من گفت و خریدم روی 7430 رد کردم قچار 3650 گرفتم الان وسدید شده 1200 .ببخشید سرتان را درد اوردم لطفا در مورد قزوین و قچار توضیح بفرمایید .ممنون

گمینی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید دلیل بر خوب بودن سهم نیست
90 درصد بازار رفته تو حباب
قشیر هیچی نداره که 1000 میلیارد بیرزه حقوقیش بهتر از همه میدونه
چندین ساله تو این بازارم خیلیا دیدم بدبخت شدن.....
با این 1000 میلیارد دوتا کارخونه قندی میشه ساخت و به تولید رسوند
درست میگی البته شاید حالا این کارخانه را روی کدام زمین با این قیمتهای بالا بسازند تحریم را چه کنند انتقال ارز چجوری انجام بشه 5 سال زمان خواب پول چی میشه . از شما خواهش میکنم این تاپیک جای بزرگان و اساتید گرانقدری هست این اساتید را به سخره گرفته ای (البته از نظر خودت)بیا و با این تاپیک همراه شو یا ترک کن برو یا خموشی برگزین.ممنون

parshan

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درست میگی البته شاید حالا این کارخانه را روی کدام زمین با این قیمتهای بالا بسازند تحریم را چه کنند انتقال ارز چجوری انجام بشه 5 سال زمان خواب پول چی میشه . از شما خواهش میکنم این تاپیک جای بزرگان و اساتید گرانقدری هست این اساتید را به سخره گرفته ای (البته از نظر خودت)بیا و با این تاپیک همراه شو یا ترک کن برو یا خموشی برگزین.ممنون

میتونی تحلیل کن و جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شکر جهانی هم سقوط کرد اینم یکی از تحلیللهای کشکیتون

استاتور

Very Good Member
کاربر فعال
سلام استاتور عزیز 2 تا سوال داشتم ممنونم از حوصله شما .امروز میخواستم 300000 تا قزوین هایم را با قچار عوض کنم کارگزارم نگذاشت گفت تکنیکالش خوب شده و اهدافش بالاست این هدف چند است تا خرداد .و اینکه قچار اهداف بلند در حد 15000 تومان را دارد ایا تکنیکالش این را نشان میدهد .اخبار رانتی خوبی هم از وضع خوب شرکت دارم .این رانت وسدید 250 تومانی به من گفت و خریدم روی 7430 رد کردم قچار 3650 گرفتم الان وسدید شده 1200 .ببخشید سرتان را درد اوردم لطفا در مورد قزوین و قچار توضیح بفرمایید .ممنون
با عرض سلام به جناب گمینی وهمه سروران معظم:دوست گرامی از اینکه تکنیکال قزوین خوبه حرفی نیست واز اینکه تکنیکال قچار هم خوبه حرفی نیست .ولی بطور دقیق عرض کنم که در خرداد ماه به چند خواهد رسید کمی زود وناشیانه است چون بهر حال تازه گروه داره راه میافته باید اول یکی دو کندل عقب افتاده را جبران کند وتازه میاد رو اول خط .
تا ببینیم چه تارگتهایی را در کوتاه ومیان وبلند مدتی مد نظر دارد. ولی مطلب کلی در مورد گروه را باید به این صورت قید کنم که قیمت فعلی کلیت گروه را برای 4 الی 5 ماه آینده با احتساب 130 درصد الی 140درصد افزایش قیمت دید.،، البته قید میکنم امکان دارد که یک سهمی از گروه 100 درصد رشد کند در این 4 الی5 ماهه ودیگری 200 درصد .که این نیاز به دید تکنیکی هر کاربر نسبت به فاند وتکنیکال میباشد.
امیدوارم قیمت کل گروه قند به 15000 تومن در آینده نزدیک برسد.
موفق وپیروز وسلامت باشید.
شک نکنید اهداف قچار در بازه بلند مدتی بالاست.

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
* دوستان قضیه تغییر ناگهانی قانون بازی این بار برای حجم مبنا حداقل برای قندیها مشکل ساز نیست و قبلا در تغییر دامنه نوسان بازار پایه تجربه مثبتی برای قندیها داشته است:

همانطور که کاهش ناگهانی دامنه نوسان برای قجام و قنقش تا %3 و %2مشکلی ایجاد نکرد و این دو بعد از آن و تا اینجا 200 و 500 درصد رشد کردند، قانون جدید حجم مبنا برای سهام بنیادین قند و شکر که کفهای قیمتی محکم داشته و مصون از تحریم و رکود فروش هستند، مشکلی پیش نخواهد آورد...

به عنوان مثال همین قزوین با پایانی 2350 امروز را نشان کنید... تنها 3 بخش
بازار بورس و تولید کشور: داروییها، پالایشگاهها و صنعت غذایی و قند و شکر است که میتوانند با حداکثر ظرفیت فعالیت کنند و همه محصول خود را تا ذره آخر! و به راحتی بفروشند. با این غول نقدینگی روند و عاقبت این نقاط معدود و طلایی مشخص است.

آخرین ویرایش:

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
چشم پوشی بهترین کاراست

مخملی

Very Good Member
کاربر فعال
الان کم کم باید گروه قندی باهم درصف خرید قفل شوند سال بعد قیمت شکر افزایش قابل توجهی خواهد داشت چنانچه دولت شکر را الان در بسته ۱کیلویی ۵۹۰۰تومان می فروشد سال بعد راحت تا ۱۰۰۰۰تومان افزایش نرخ خواهد داشت

سهامدارخرد

Very Good Member
کاربر فعال
نگران نباشید با رفع گره معاملاتی همچون اوایل سال‌های 90 جبران میکنه. سهامداران قابلی داره که انشالله تا قبل از مجمع سال آینده تموم عقب مونده گی رو جبران میکنه.
ببخشید درباره رفع گره معاملاتی جدید یه توضیح میدی بنده هم بفهمم

مخملی

Very Good Member
کاربر فعال
درود وقت خوش
همونطور که قشیر خاک تو دهن بدگویانش کرد
قلرست هم بزودی همین راه رو میره
بعضیها عقده ای بودنشون رو وقتی به رخ میکشن لذت میبرن.
کمبودهاشون رو بایست یه جوری نشون بدن.
بزودی قلرستی خواهیم دید چهل ستون چهل پنجره.
سهم پرپتانسیل و ارزشمند راه خودشو پیدا میکنه و این نوکرای روستا هم بزودی خود روستا بخاطر بی عرضگیهاشون عذرشون رو خواهد خواست.
بزودی دعواها در قلرست بالا میگیره.
جناب باگات میشه سهامدارها باهم متحد بشیم برای کسب یه سیت هیت مدیره

مخملی

Very Good Member
کاربر فعال
* دوستان قضیه تغییر ناگهانی قانون بازی این بار برای حجم مبنا حداقل برای قندیها مشکل ساز نیست و قبلا در تغییر دامنه نوسان بازار پایه تجربه مثبتی برای قندیها داشته است:

همانطور که کاهش ناگهانی دامنه نوسان برای قجام و قنقش تا %3 و %2مشکلی ایجاد نکرد و این دو بعد از آن و تا اینجا 200 و 500 درصد رشد کردند، قانون جدید حجم مبنا برای سهام بنیادین قند و شکر که کفهای قیمتی محکم داشته و مصون از تحریم و رکود فروش هستند، مشکلی پیش نخواهد آورد...

به عنوان مثال همین قزوین با پایانی 2350 امروز را نشان کنید... تنها 3 بخش
بازار بورس و تولید کشور: داروییها، پالایشگاهها و صنعت غذایی و قند و شکر است که میتوانند با حداکثر ظرفیت فعالیت کنند و همه محصول خود را تا ذره آخر! و به راحتی بفروشند. با این غول نقدینگی روند و عاقبت این نقاط معدود و طلایی مشخص است.

جناب اسپینوزا میشه شما و دوستاتون باسهامداران قلر متحدباشیم برای کسب یه سیت هیت مدیره

behrooz1

Very Good Member
کاربر فعال
ببخشید درباره رفع گره معاملاتی جدید یه توضیح میدی بنده هم بفهمم
البته با قوانين جدید فکر کنم عدم عرضه حجم مبنا را 10 روز معاملاتی در نظر بگیرند. مثل معاملات قهکمت

اشتباه محض

Very Good Member
نارنجی سابق
جناب باگات میشه سهامدارها باهم متحد بشیم برای کسب یه سیت هیت مدیره
اینو بهتون قول میدم یعنی اگه بتونید یه سیت هیات مدیره بگیرید بعدش صاحب تمام کارخونه خواهید شد

ببینم میتونید پیرمردو با این کار خودتون دق بدین

.

باگات

Very Good Member
کاربر فعال
کدوم دعوا!؟؟؟
این که دیگه حقوقی نداره بزنه کد حقیقی
مالک شخصی داره و قیمت کارخونش دستشه
داره میفروشه
وگرنه دیوونست اتیش بزنه مالش
سر ته کارخونش میدونه چند میرزه
قندی بالای ۶۰۰-۷۰۰ میلیارد حبابه
از دعوا زوده که خودت و رئیست خبردار بشید.
خوب میدونم که اومدی اینجا فقط برای کنجکاوی همین موضوع وگرنه کلا تو رو چه به اینکه بخوای صنعت پرپتانسیلی مثل صنعت قند رو درک کنی.
چند روز پیش قشیر رو نگاه میکردی و چون یه مقدار ضعف داد و ستد سهم رو میدیدی روی این سهم مانور میدادی
هر روز بگرد و یه سهم گروه رو که ضعیفه بپیچ سر چوب.
در مورد صنعت قند و میلیارد هم خیلی به خودت فشار نیار 1000 میلیارد الان دیگه شده شوخی دلار 16000 تومن رو اصلا خبر داری ازش یانه؟
زیاد نمیخوام بهت بها بدم چون قدر این حرفا نیستی.
آدمی که قدر و ارزش داره دست کم یه بار که اشتباهش مشخص شد بزرگمنشانه عذرخواهی میکنه یا فروتنانه خودشو به غبار جاده می سپره.
حرف اخر هم اینکه:
کارخانجاتیکه به راحتی سال آینده بالای 500 میلیارد فروش دارند با این سرمایه های پایین و داراییهای گردن کلفت رو روی 1000 میلیارد فقط یه نا اشنا به صنعت مثل خودت هست که گرون میدونه.
در مورد اینکه این سهمها ممکنه 100 درصد در یکسال رشد کنند و سهام دیگر 500 درصد
من به شخصه بخاطر علاقه ی شخصیم این 100% رو به اون 500% ترجیح میدم
و
نیازی هم به هیچ فضول باشی ای ندارم.
در ضمن سرمایه های جالبی در این صنعت بزودی شروع به بلعیدن سهام خواهند کرد.
بشین و انگشت به دهن که شدی یاد این روزهات بیفت.
عرصه ی سیمرغ نه جولانگه توست.

باگات

Very Good Member
کاربر فعال
اینو بهتون قول میدم یعنی اگه بتونید یه سیت هیات مدیره بگیرید بعدش صاحب تمام کارخونه خواهید شد

ببینم میتونید پیرمردو با این کار خودتون دق بدین

.
دقیقا مطلبی رو فرمودید که هر روز صحبتش هست و مایه ی طنزی شده بین دوستان.
احتمالا هم بخاطر از دست دادن یک سیت هیات مدیره طومارش در هم پیچیده میشه.
پنهان کاریهای قند لرستان بایست متوقف بشه.
قند لرستان بسیار بیش از اینها می ارزه.
باشیم و ببینیم این سریال جذاب رو.;)
روستا هر چقدر هم که زور و پول داشته باشه نمیتونه تا ابد سهم این شرکت رو تنها و بی رقیب ببینه.هرچقدر که نرخ رو نگه داره اتفاقا یکباره و سخت تر شکست خواهد خورد مگر اینکه قیمت سهم رو بکنه 100 هزارتومنo_O که این کاره هم نیست. :)

farman

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقیقا مطلبی رو فرمودید که هر روز صحبتش هست و مایه ی طنزی شده بین دوستان.
احتمالا هم بخاطر از دست دادن یک سیت هیات مدیره طومارش در هم پیچیده میشه.
پنهان کاریهای قند لرستان بایست متوقف بشه.
قند لرستان بسیار بیش از اینها می ارزه.
باشیم و ببینیم این سریال جذاب رو.;)
روستا هر چقدر هم که زور و پول داشته باشه نمیتونه تا ابد سهم این شرکت رو تنها و بی رقیب ببینه.هرچقدر که نرخ رو نگه داره اتفاقا یکباره و سخت تر شکست خواهد خورد مگر اینکه قیمت سهم رو بکنه 100 هزارتومنo_O که این کاره هم نیست. :)
به نظرم این از اون تارگتهای بلند مدتی هست . که تو لابلای صحبتهاتون افشا شد ;)

sajjad4415

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
به قول استادی حرف قشنگی میزدمیگفت
هر کس رنگین کمان را میخواهد ببیند
باید تا آخرش زیر باران بایستد...
اساتید و دوستان باتوجه به کنترل قلر توسط استاد روستا متخصص اعصاب روان باید صبر کردکه کی میخاد دست ازاین کارا برداره....
درمورد قهکمت که یکی ازبنیادی ترین سهم هاست بنظر بعداز اضافه شدن جایزه و با شیطنت از دست بعضی ها دربیارن و بنظر استارت قهکمت اواسط فروردین باشه و اهداف خوب و بلندی در سر داره
ولی در این بین بنظرم قشهد خیلی درجا زده و عقب افتادگی زیادی داره اگر تحلیلی دوستان دارن در مورد قشهد ارائه کنن ممنون میشم...

بالا