گروه قند و شکر

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
همه اخبار تو قند ثابت خلاصه شده.... شرکت همه کار داره میکنه...... اخبارش هم یکی پس از دیگری میاد شگفتی ساز امسال بازار خواهد بود.... چرا باید قیمتش روی 2000 خاک بخوره..... الان باید 5000 می‌بود اگر کارشکنی سازمان نبود.....

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
22 ملیون متر زمین قیمتش شده 5 برابر..... حالا هم خشک شدن سهم رو شاهد هستیم آخه سهمی دست مردم نیست... همش رو یه سری دارن جمع میکنن که نمی‌خوان تو درصد بیان..... هر عرضه فرصت خرید میباشد..... دیگه این سفره پهن جمع شد... شنبه ساعت 10 به استقبال 10 درصد میریم...

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
یکم کار قثابت پیچیده شده.. با این خبر با اهمیت.. ب.. اگر سازمان دوباره ازش شفاف سازی نخواد شنبه باز میشه.... از طرفی میخوریم به 20 درصد... همزمان میخوریم به 50 درصد.. همزمان میخوریم به مجمع.... واویلا لیلی دوست دارم خیلی

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
یکم کار قثابت پیچیده شده.. با این خبر با اهمیت.. ب.. اگر سازمان دوباره ازش شفاف سازی نخواد شنبه باز میشه.... از طرفی میخوریم به 20 درصد... همزمان میخوریم به 50 درصد.. همزمان میخوریم به مجمع.... واویلا لیلی دوست دارم خیلی
دو روز دیگه برای مجمع بسته میشه بعید میدونم شفاف سازی بخواد...تازه از فردا مسئولین بورس با انواع انتقاد ها در بازار پایه مواجه میشن که دیگه فرصت گیر دادن به سهمها رو ندارند..در حال حاظر حجم معاملات بازار پایه میلیاردها تومنه که از شنبه با موج اولیه عرضه و موج دوم شدید مواجه میشه

belak24

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان تو قندی ها قشیر برای خرید مناسب هست؟ چون دیدم سقف شکونده پولبک هم زده و فعلا زیاد رشد نکرده...
چون من میخام با اعتبار خرید بزنم به نظرتون بگیرم؟

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز زیاد خوشحال نباش ، صبر کن ببین بازیگردان سهم چه تصمیمی گرفته ، شاید دوباره قصد سیاه بازی و جمع کردن سهم قبل از بسته شدن برای مجمع را داشته باشه ، اگر چنین شد معطل نکن و در پایین ترین قیمت ممکن اضافه کن ، باشد که رستگار شوی . یک نگاه به سهم تپکو بیانداز این سهم یکشنبه 19 مرداد در قیمت 62 تومن قابل خرید بود ، طی دو روز کاری ( تعطیلی دوشنبه ) چهارشنبه به قیمت 86.2 قابل خرید نبود و صف خرید سنگین بود یعنی دو روز کاری 39 درصد رشد ، حالا برای ده درصد رشد قثابت طی این دو روز کاری زیاد ذوق زده نشو ، یک وقت دیدی با یک تصمیم بر عکس بازیگر قثابت ، شنبه همین ده درصد رشد هم از دست بره .

arash rashno

Active Member
کاربر فعال
الان تو قندی ها قشیر برای خرید مناسب هست؟ چون دیدم سقف شکونده پولبک هم زده و فعلا زیاد رشد نکرده...
چون من میخام با اعتبار خرید بزنم به نظرتون بگیرم؟
قشیر اصلاح زمانی داره
فک کنم فعلا درجا بزنه
تا میره 720 -730 فروشنده هاش زیاد میشن

باگات

Well-Known Member
کاربر فعال
قشیر اصلاح زمانی داره
فک کنم فعلا درجا بزنه
تا میره 720 -730 فروشنده هاش زیاد میشن
مطمینم در مورد اصلاح زمانی اشتباه میکنید.
پس سهم از حدود 840 که اصلاح رو شروع کرد و تا حدودای 640 هم پایین رفت دقیقا مشغول چه فضایی شد؟

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام جناب باگات و ممنون که اطلاعاتتان را به اشتراک میگذاریدبا توجه به اینکه نظرتان در ماه گذشته و قبل از مجمع در خصوص غشهداب مثبت بود کمی هم از این سهم در تایپیک مربوطه اطلاعاتتان را به اشتراک بگذارید

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز زیاد خوشحال نباش ، صبر کن ببین بازیگردان سهم چه تصمیمی گرفته ، شاید دوباره قصد سیاه بازی و جمع کردن سهم قبل از بسته شدن برای مجمع را داشته باشه ، اگر چنین شد معطل نکن و در پایین ترین قیمت ممکن اضافه کن ، باشد که رستگار شوی . یک نگاه به سهم تپکو بیانداز این سهم یکشنبه 19 مرداد در قیمت 62 تومن قابل خرید بود ، طی دو روز کاری ( تعطیلی دوشنبه ) چهارشنبه به قیمت 86.2 قابل خرید نبود و صف خرید سنگین بود یعنی دو روز کاری 39 درصد رشد ، حالا برای ده درصد رشد قثابت طی این دو روز کاری زیاد ذوق زده نشو ، یک وقت دیدی با یک تصمیم بر عکس بازیگر قثابت ، شنبه همین ده درصد رشد هم از دست بره .
اتفاقا تپکو هم دارم... فاهوازووشهر

ROCUS

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مطمینم در مورد اصلاح زمانی اشتباه میکنید.
پس سهم از حدود 840 که اصلاح رو شروع کرد و تا حدودای 640 هم پایین رفت دقیقا مشغول چه فضایی شد؟
باگات جان، برخی آی دی ها سابقه مطالبشون رو ببینید متوجه میشید که با چه هدفی مطلب میزنند، غافل از اینکه افراد تاپیک هوشمند هستند. سهم همونطور که دوستان تحلیل کردن مقاومت 17ساله رو شکونده و پولبک بهش هم انجام شده. اصلاح زمانی و قیمتی مناسبی انجام شده. 6-7 میلیون سهم بنیاد که برای کنترل سهم فروخت توسط بازار جذب شده، ما هم از این فرصت استفاده کردیم و اضافه کردیم. بازیگر زورهای آخرش رو داره میزنه، سعی در تلقین این موضوع داره که فروشنده زیاد داره. هم روی تابلو سعی داره اینکار رو بکنه هم توی تالارهای گفتگو .
کمترین ارزش بازار قندی ها متعلق به قشیر هست. یکی از کم ریسک ترین سهم های حال حاضر بازار. با توجه به نزدیک شدن به اعلام افزایش نرخ، نزدیک شدن به نیمه شهریور ماه و اصلاح احتمالی شاخص کل، و همچنین حساسیت هایی که برای بازار پایه به وجود آوردن، پول ها میتونه به سمت سهم های کوچک عقب مونده از بازار سرازیر بشه و چه سهمی بهتر از قشیر.

منتظر قفل شدن این سهم در صف خرید هستیم به زودی

آلفا تحليل

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا شاخص كل نه تنها اصلاح نخواهد داشت بلكه مثبت و صعودي نيز خواهد بود طي چند هفته آتي، حركت صعودي خوبي طي روزهاي اتي در اغلب سهماي بازار شكل خواهد گرفت اما بايد ديد قنديها هم همراهي خواهند كرد يا دوباره با مثبت شدن بازار بتا منفيشون گل ميكنه و تماشاچي ميشن و درجا ميزنن!

ROCUS

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تالار گفتگو محلی آزاد برای اعلام نظرات و تحلیلهاست. ولی من اگر تا 1ماه پیش هر روز در حمایت از نظر و تحلیلم طومار مینوشتم، الان حداقل به احترام نوشته های خودم نمیومدم ضد نظر خودم رو بگم.

دوستان در بین قندی ها قمرو هم در این قیمت ها بسیار ارزشمند هست و زیر ارزش ذاتیش داره معامله میشه.

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا شاخص كل نه تنها اصلاح نخواهد داشت بلكه مثبت و صعودي نيز خواهد بود طي چند هفته آتي، حركت صعودي خوبي طي روزهاي اتي در اغلب سهماي بازار شكل خواهد گرفت اما بايد ديد قنديها هم همراهي خواهند كرد يا دوباره با مثبت شدن بازار بتا منفيشون گل ميكنه و تماشاچي ميشن و درجا ميزنن!
شاخص كل خيلي زيادي رشد كرد مخصوصا روز آخر و زنگ خطر رو به صدا درآورد، انصافا سهم بزرگي مثل ذوب نبايد بعد از يك روز مثبت بودن مجددا روز بعدش مثبت 5 مي خورد، كلا سهم هاي بزرگ بهتره فعلا رشد نكنن تا رشد بازار به واسطه پر شدن چوب خطشون به انتها نرسه

خبرنگار

Well-Known Member
کاربر فعال
قلرست یه دفعه می ره تا ۳۰۰۰ تومن شاید اصلا یک شبه زیر ۷۵۰۰ یک دونه هم نمی فروشم حالا هی دکتر نوسان بگر پخش کنه بین کدها ی خودی منفی کنه گزارش معکوس بده بنده این اسب سرکش رو ول نمی کنم تا رام شده سواری دهد

raoufi

Well-Known Member
کاربر فعال
بسم الله الرحمن الرحیم
چند روز پیش پیامی زدم در اینجا بابت دوستان خوب وقدیمی قندی خودم که با بی احترامی و ...مواجه شدم اما هدف من فقط اطلاع رسانی بود وبس در مورد سهم قثابت و قشکر که گویا سو تفاهم برطرف شد و دوستان من متوجه شدند که بنده هدفم فقط اطلاع رسانی بوده برای افرادی که در سود هستندوشیفت کردن بخشی از سود و سرمایه به سمت گروه فقط قطعه سازی. من جمله ختور و باید بر همگان مشخص شده باشد که فقط وفقط برداشته شدن ارز4200تومانی این گروه را منفجر خواهد کرد و افزایش قیمت بازار وقیمت جهانی نخواهیم داشت ولی در مورد سهام های قطعه سازی اگر اعتقاد به 3شیفت کار کردن صنایع خودرویی و رکورد زدن فروش 3شرکت برتر خودرو از جمله سایپا و ایران خوردو و پارس خودرو را دارید می توانید به سمت قطعه سازی ها شیفت کنید اعتقاد من این است که هنوز دیر نشده و وقت و فرصت باقی هست و همین قطعه سازی ها هم مثل قندی ها سهام های کوچکی هستند با پتانسیل های بالا امیدوارم که مورد خطاب کسی قرار نگیرم و دوستان بی احترامی نفرمایند موفق و پیروز باشد

بالا