گروه قند و شکر

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
یک مقام نظامی ایران:
ناو آبرهام لینکلن در دریای عربی متوقف شده
کد خبر:۸۹۹۴۹۶
تاریخ انتشار:۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶15 May 2019
یک مقام آگاه در نیروهای مسلح گفت: ناو هواپیمابر آبرهام لینکلن در دریای عربی متوقف شده و به خلیج فارس نیامده و سایر واحدهای شناور رزمی‌شان هم خارج شده و خلیج فارس از همیشه خالی‌تر است.
به گزارش «تابناک» به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، یک مقام آگاه در نیروهای مسلح، درخصوص تحرکات نظامی آمریکا در منطقه اعلام کرد که حرکات آمریکا در منطقه برای حفظ و ایمن‌سازی واحدهای خود بوده و سایر مطالب عنوان شده از طرف آمریکا «عملیات *** دشمن»‌ برای تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی داخلی و خارجی است.

دوستان از روز شنبه به ترسوها و سهم خرابکن هایی که دیروز و امروز از سهام قندی خارج شدند و ترجیح دادند در این دو سه روز حساس نقد شوند ، مجال خرید ندهید و نگذارید دوباره به سهام قندی ورود کنند ، کافی است برای رسیدن به این مهم ، با توجه به وضعیت صعودی اکثر سهام قندی ، برای سهام قندی صف خرید بچینیم ، هر چند که احتمالاً بازیگر هم چنین نظری خواهد داشت .

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سهام قندی من الان قپیرا قنیشا قلرست هست. برای شنبه مقداری نقدینگی دارم کدام سهم قندی را از بین این سهام و یا سهام دیگر گروه پیشنهاد می کنید؟
من که قلرست جمع می کنم. هفته بعد قنیشا رو رد می کنم و کلا تک سهم قلرست می شم.

علیرضا علوی

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان قشهد را هم بررسی بفرمایید، اصلاح خوبی کرده ، در 6 ماه 92 تومان سود ساخته، با افزایش قیمت شکر، احتمالا در نیمه دوم سود بیشتری می سازد، بنظر می رسد گروهی در حال جمع کردن سهم به صورت آرام و آهسته هستند. سال مالی سهم نیمه سال است.

aminzayer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش 9 ماهه قلرست بر روی کدال آمد.سود خالص 9 ماهه هرسهم 391 ریال .البته با سرمایه جدید.
سود خالص ۶۵٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۵۰٪ فروش و نیز افزایش ۶۰۹٪ سایر درآمدهای غیرعملیاتی- درآمد سرمایه‌گذاری‌ها

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
قلر حماسه ساز تر زدن شد کلا ۳۹تومان ۳ماه ساخته این الاغ
خوب شد زیاد نخریدم

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شکر تنظیم بازاری در میدان تره بار هم قیمت هندونه فروخته میشه و مردم توی آفتاب در صف برای سه کیلو!!!
همون قدر که دلار ۴۲۰۰ جهانگیری دوام آورد شکر تنظیم بازاری هم دوام میاره،

aminzayer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قلر حماسه ساز تر زدن شد کلا ۳۹تومان ۳ماه ساخته این الاغ
خوب شد زیاد نخریدم
شما اینو به کسی که چیزی نمیدونه بگو
تو این سه ماه چقدر شرکت ها فعالیت داشتند - گزارش ها همه در اسفند و فروردین ضعیف بوده !!!
به نظرم گزارش خوبی بوده و باید منتظر گزارشات آتی بود

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شبیه این مطهر توی مجلس هم مطهری داریم نظرات ... زیاد میده،
جدیدا گیر داده به رقص کودکان، و گفته مدیران مدرسه باید اخراج شوند.
مثلا نماینده روشنفکر و حق طلب مجلس هم هست. وای به حال بقیه

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هم قشیرو قشکر داشتم کلا تبدیل به قلر کردم قلر اگه استارت بزنه یکله بره تا بالای ۳۰۰۰
هفته گذشته من قشیر و قلر اضافه کردم و باز هم در حد توان وقتی نقدینگی حاصل بشه زیر ۱۰۰۰ این دو سهم را اضافه میکنم.
هر دو، سهم چند هزار تومنی هستن که مفت دارن معامله میشن

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب شاخص قند و شکر در حال اتمام استراحت و تجدید قوا برای رسیدن به تارگت ظاهرا عجیب 25000 واحد در قالب الگوی سوپرکاپ و هندل خود است (چارت پست بالا).

* کاملا طبیعی هم است اگر به زمان کافی و متناسب با زمان قوس و دسته خود (حداقل 8 ماه از ابتدای آغاز موج صعودی فعلی در اواخر تابستان 97)، نیاز داشته باشد. بنابر این خستگی فعلی با احتمال بالا جبران میشود و البته مثل همیشه برق آسا خواهد بود.

آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/10/08: معاملات و الگوی تحکیمی روی بام 14000 واحدی: بعد از به تارگت رسیدن الگوی زیبا و کلاسیک فنجان و دسته قبلی شاخص، شاهد تشکیل پرچم سه گوش همزمان با حمایت کاهش حجم معاملات و اخطار واگرایی مثبت مخفی هستیم که ادامه مسیر صعودی گروه قند و شکر را نوید میدهد:

1557992398049.png

مشاهده پیوست 39124
باز هم تبریک فراوان به سهامداران گروه قند و شکر خصوصا سهامداران بلندمدتی که صبوری کرده و اسیر بازیهای معاملات صوری، جابجاییهای بیهوده و گاها زیانساز نشدند.

* از دید فنجانهای و دسته های تو در تو و بسیار زیبا در چارت بلند مدت شاخص قند و شکر (پست بالا)، 25500 واحد که روزگاری نه چندان دور باور نکردنی به نظر میرسید، اولین تارگت یا حداقل تارگت در مقطع فعلی برای شاخص قند و شکر است. اما چنانکه قبلا عرض شد برای بازه های میان مدت تا بلند مدت اهداف بعدی شاخص گروه در سقف کانال صعودی بالایی (قرمز) در چارت پایین جستجو کنید (چارت و پست پایین) که به نظر حدود 55000 واحد در یک زمان منطقی و متناسب (4 ماه آینده) معقول باشد.

برای همین بد نیست چشم انداز دیگر و تا اینجا معتبر را برای شاخص قند و شکر بروزرسانی کنیم:

آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/12/12:

بالاخره اتفاق نادر تکنیکال برای گروه قند و شکر روی داد و سقف کانال صعودی آبی رو به بالا و با قدرت شکسته شد.
این اتفاق تاریخی به طور حتم پشتوانه قوی بنیادی دارد. از آنجاییکه هیچگونه اخطار واگرایی منفی بین قیمت و اندیکاتورهای متعارف آن دیده نمیشود و اندیکاتورهای حجمی نیز از کفهای جدید (واگرایی مثبت حجمی و زمانی) شروع به رشد کرده اند میتوان گفت از این پس شاخص گروه در فضایی کم مقاومت قرار گرفته و قادر است
تا سقف کانال صعودی بالاتر (قرمز)، حدود 55000 واحد، و البته در طول زمانی متناسب (تا حدود 4 ماه)، رشد کند:

1557992443075.png

مشاهده پیوست 44512
آپدیت شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی 98/02/26:

با وجود رشد قابل توجه گروه قند و شکر از تابستان 97 تا کنون، همچنان و به روشنی شاخص گروه در روند به سر میبرد: اصلاح ساده یا پیچیده ای (غیر از الگوهای تحکیمی) را نشان نمیدهد و تا کنون کفی پایین تر از کفهای اخیر نساخته است.

در حال حاضر با توجه به واگراییها یا خطارهای واگرایی مثبت شکل گرفته در بازه کوتاه مدت و میان مدت (به ترتیب آبی و قرمز) که همزمان با الگوی تحکیمی با کف و سقف صعودی (پرچم - سبز) شده است، احتمال شکل گیری ماژور سقف و آغاز روند نزولی یا اصلاحی کم به نظر میرسد. با این شرایط ادامه سهامداری بلند مدتیهای صنعت و در صورت خروج محتمل و رو به بالای شاخص از الگوی تحکیمی خود بستن پوزیشنهای فروش کوتاه مدتی، منطقی به نظر میرسد:

شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی - 98.02.26.png

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
هفته گذشته من قشیر و قلر اضافه کردم و باز هم در حد توان وقتی نقدینگی حاصل بشه زیر ۱۰۰۰ این دو سهم را اضافه میکنم.
هر دو، سهم چند هزار تومنی هستن که مفت دارن معامله میشن
با سلام عرض ارادت با اینکه 70در صد سبدم قندی وسهام قلر وقشیر هم دارم ولی فکر کنم فعلا قصهاو قزوین رشدشون سریع تر باشه به دو دلیل مجمع پیش رو وبحث افزایش سرمایه . ولی در کل تمامی این گروه ارزش نگهداری وسهامداری داره حداقل تامجمع سال بعد . افزایش نرخ .تداوم سود سازی وارزش کارخونه جات وتجهیزات که با دلار 1000تومانی وبعضا 7تومانی دروه خدا بیامرز ساخته وتکمیل شده ودارایی های فراوان

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قلرست دوره ۹ ماهه پارسال ۱۰.۳۲۳ تن شکر فروخت و دوره امسال ۱۷.۱۷۶ تن‌.

پایان دوره پارسال ۳۰.۲۹۸ تن فروخت. برای ۳ ماه آتی امسال خود شرکت ۷.۵۶۰ تن فروش پیش بینی کرده.

از منظر روند فروش و پیش بینی خود شرکت اگر هر دو رو در هم لحاظ کنیم و میانگین بگیریم می تونه برای امسال ۳۷.۰۰۰ تن فروش خودشو برسونه.

دقت شود قلرست تو ۳ ماهه آخر سال مالی پارسال ۶۳٪ تناژ فروشش رو انجام داد.

آخرین ویرایش:

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نکته بسیار مهم قلرست سال مالی جدید هست. بازندگی ها به طرز مضاعفی می تونه باعث رشد کشت چغندر بشه که می تونه تا ۴۶۰۰۰ تن فروشش رشد کنه به صورت محافظه کار و چون شکر دارویی داره نرخ فروش ۱۰.۰۰۰ یا ۱۰.۰۰۰ به بالا داشته باشه.

دوستان حرفه ای می دونن که دیگه سودش چه وضعیتی پیدا خواهد کرد.

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
قلرست دوره ۹ ماهه پارسال ۱۰.۳۲۳ تن شکر فروخت و دوره امسال ۱۷.۱۷۶ تن‌.

پایان دوره پارسال ۳۰.۲۹۸ تن فروخت. برای ۳ ماه آتی امسال خود شرکت ۷.۵۶۰ تن فروش پیش بینی کرده.

از منظر روند فروش و پیش بینی خود شرکت اگر هر دو رو در هم لحاظ کنیم و میانگین بگیریم می تونه برای امسال ۳۷.۰۰۰ تن فروش خودشو برسونه.

دقت شود قلرست تو ۳ ماهه آخر سال مالی پارسال ۶۳٪ تناژ فروشش رو انجام داد.
با احترام
ولی الان موجودی چیزی برا فروش نداره

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شبیه این مطهر توی مجلس هم مطهری داریم نظرات ... زیاد میده،
جدیدا گیر داده به رقص کودکان، و گفته مدیران مدرسه باید اخراج شوند.
مثلا نماینده روشنفکر و حق طلب مجلس هم هست. وای به حال بقیه
سم پاشی و اراجیف این تو تاپیک فسپا موجوده که جور آدمیه. قبلا پست زدم که این آدم کارش همینه.

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با احترام
ولی الان موجودی چیزی برا فروش نداره
دو نکته هست:

۱. قلرست عموما گام به گام می ره جلو. یعنی یه حجم چغندری می خره و تولید می کنه و می فروشه. برای همین بهتره شرکت از منظر سال به سال بهش نگاه کرد و تو این دوره قیاس دوره به دوره و سپس تحلیلی از امسال. هر شرکتی تاکتیک خاص خودشو برای تولید و فروش و انبارداری داره.

۲. امسال بحث افزایش نرخ ممکنه شرکت ها با استراتژی کاهش فروش برن جلو و بعد افزایش نرخ حسابی شدت ببخشن به تولید و فروششون.

فروش سال مالی ۹۵: ۲۱.۷۱۹ تن
فروش سال مالی ۹۶: ۲۲.۵۸۶ تن
فروش سال مالی ۹۷: ۳۰.۲۹۸ تن
فروش سال مالی ۹۸: ؟؟؟؟؟ تن

پیش بینی خود شرکت ۲۴.۷۴۶ تن برای امساله.

بارندگی ها شرایط ویژه ای داره امسال و رشد فروش امسال به پارسال تو شکر چغندری ۷۰٪ رشد داشته. پس شرکت بالاتر از پیش بینی خودش قابلیت فروش خواهد داشت. من خودم ۳۷.۰۰۰ تن رو به راحتی در دسترس می بینم.

آخرین نکته سال مالی ۹۹ هستش و نرخ های جدید. این از هر چیزی مهم تره تا این ۳ ماه پایان سال مالی قلرست.

بالا