گروه قند و شکر

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب معاملات پرحجم و با رنج بالا تا %5+ پتانسیلهای قمرو را نشان داد.
دوستان این سهم چراغ خاموش، بسیار خشک و صاحب دار فاصله زیادی تا ارزش واقعی خود دارد
و مسیر رشد را به مانند قپیرا و قهکمت میرود. %135 !! افزایش سرمایه ناگهانی از سود انباشته!!، بنیاد عالی و شفافیت نسبی سهم را نشان میدهد.

با سلام

فکر میکنم رقم افزایش سرمایه در این مرحله ۲۴ درصد باشه. اگر اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
رسما دارن تو قزوین با قیمت بازی میکنن که مثلا ۳۰ ۴۰ هزارتا سهمو از دست ۴ نفر کم تجربه در بیارن آخرش چی آدم خوبه یکم معرفت داشته باشه.

ببینیم قنیشا میتونه مثل قدیما لیدر گروه بشه.
سلام
دیگه دستکاری قیمتی از این روشن تر نمیشه ؛ پنج سفارش فروش و هر کدام 5 عدد ؛ ناظر هم خبر مرگشان مرده انذ

behzadbonyasi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#قنیشا چهارشنبه 51000 تا تو 500 معامله شد ناظر قبول نکرد و حالا با 9000 تا تو 471 تومن اوکی داد. معلومه برای کنترل و سوار شدن تو کف قیمت این کارو کردن
این 55نفر سهام قنیشا را اعتباری خریدن در کف قیمت فروختن ؟

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام

فکر میکنم رقم افزایش سرمایه در این مرحله ۲۴ درصد باشه. اگر اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
مهم مجوز سازمان بورس است که برای %135 تصویب شده است:

https://www.codal.ir/Reports/Decisi...rLPHgUQQQaQQQVsMfsd+Ek2SxQ==&rt=0&let=45&ct=0

صد البته از خود افزایش سرمایه مهمتر، اساسا داشتن چیزی به نام "سود انباشته"، در چند سال رکود و اقتصاد ویران شده کشور آنهم با نرخهای سابق شکر و یارانه های تولید گرفته نشده است. این درصد افزایش سرمایه از محل سود انباشته به ندرت دیده میشود. این کار خارج از گروه قند و شکر فقط از داروییها برمیاد که اونها هم معمولا از محل "آورده" انجام میدهند.

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال

https://www.codal.ir/Reports/Decisi...rLPHgUQQQaQQQVsMfsd+Ek2SxQ==&rt=0&let=45&ct=0

صد البته از خود افزایش سرمایه مهمتر، اساسا داشتن چیزی به نام "سود انباشته"، در چند سال رکود و اقتصاد ویران شده کشور آنهم با نرخهای سابق شکر و یارانه های تولید گرفته نشده است. این درصد افزایش سرمایه از محل سود انباشته به ندرت دیده میشود. این کار خارج از گروه قند و شکر فقط از داروییها برمیاد که اونها هم معمولا از محل "آورده" انجام میدهند.

۱۰۰ البته که افزایش سرمایه از انباشته نشانه سودآوری شرکت هست.

اما من ۱۳۵ درصد رو متوجه نمیشه چطور حساب کردین؟

شرکت ۲۰۰ میلیون سهم داره قراره بشه ۲۴۷ میلیون که میشه ۲۴ درصد افزایش سرمایه و مرحله بعد هم مجوز دادن که اگر خواست از ۲۴۷ میلیون سهم به ۳۰۰ میلیون برگ سهم افزایش سرمایه بده. حتی اگه از ۲۰۰ میلیون به ۳۰۰ هم یه جا بگیریم میشه ۵۰ درصد.

نمیدونم شاید من دارم اشتباه حساب میکنم.

باگات

Well-Known Member
کاربر فعال
درود وقتتون بخیر.
خب همه دیدیم که گروه متعادل شد و برخی سهمها در درصدهای مثبت در حال معامله هست و البته حقوقی اصفهان خودش رو کشت تا مانع ایجاد موج مثبت در گروه بشه
اما
تا کی میخواد این کار رو بکنه ؟
هر روز داره یکی از بهترین سهمهای گروه رو زیر ارزشش میفروشه
البته خریدار در این نرخها بایست خوشحال هم باشه
حقوقی در حال موته

m-ha

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه

https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=YtrLPHgUQQQaQQQVsMfsd+Ek2SxQ==&rt=0&let=45&ct=0

سلام.عذرخواهی.. بنظر شما سهام قابل انتشار را اینگونه در نظر گرفتید.یا من اشتباه میکنم..... تشکر.... از 200/000به 470/000

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.عذرخواهی.. بنظر شما سهام قابل انتشار را اینگونه در نظر گرفتید.یا من اشتباه میکنم..... تشکر.... از 200/000به 470/000
بله ممنونم با عذر عدم دقت، شما و سایر دوستان درست فرمودید،
اما باز هم خود افزایش سرمایه از محل
"سود انباشته" در رکود سنگین اقتصادی گویای پتانسیلهای گروه است و مهم تر از درصد انجام آن است.
این نکته مثبت یک استثنا برای قمرو نبوده و برای بیشتر گروه قند و شکر است چرا که دیدیم قلرست هم %67 از سود انباشته افزایش سرمایه را انجام داد.

آخرین ویرایش:

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز عرضه های سنگینی در بعضی از قندیها داشتیم که خوب مقاومت شد..اگر عرضه اولیه سنگینی تا آخر سال نداشته باشیم تا ۱۵ فروردین این گروه مثبت معامله میشه و یه تعدادی هم با صف خرید.

m-ha

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله ممنونم با عذر عدم دقت، شما و سایر دوستان درست فرمودید،
اما باز هم خود افزایش سرمایه از محل
"سود انباشته" در رکود سنگین اقتصادی گویای پتانسیلهای گروه است و مهم تر از درصد انجام آن است.
این نکته مثبت یک استثنا برای قمرو نبوده و برای بیشتر گروه قند و شکر است چرا که دیدیم قلرست هم %67 از سود انباشته افزایش سرمایه را انجام داد.
جسارت کردیم. استاد بزرگوار
و البته در ارزندگی قمرو شکی نیست.انشالله این هم عقب افتادگی اش جبران شه.ممنون

m-ha

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
جسارت کردیم. استاد بزرگوار
و البته در ارزندگی قمرو شکی نیست.انشالله این هم عقب افتادگی اش جبران شه.ممنون
قمرو رو رو -5 6,660 یه نفر فروخت.احتمالا دستپاچه شده به بجای خرید دکمه فروش زده:)

بالا