گروه قند و شکر

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
هرکی سهامدار قجام هستش بدونه تا زمانی که من دارمش حرکت نمیکنه
والسلام

بهزاد50

Well-Known Member
کاربر فعال
با عرض سلام ارادت دوستان واساتید محترم از شرکت قثابت کسی خبر دقییقی نداره وضعیت اش رو چطور ارز یابی می کنید چند وقت پیشا خبری از زمین هاش وتجدید ارزیابی بود ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

شادی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قند نیشابور _ قنیشا و قند تربت جام _ قجام
جالبه فکر کنم اسم قجام خیلی زیباتر از قنیشا است و طرفداراش واقعا بی نظیر ، ارزش بازار قجام 972 و قنیشا 913 میلیارد ریال ، تولید سه ماهه اصلی بهره برداری پاییز قجام 5900 و قنیشا 19900 تن ، زیان انباشته قجام 108 و قنیشا سودانباشته 186 میلیارد ریال ، افزایش سرمایه قجام 60% از آورده نقدی و قنیشا 35% از انباشته و الی ......
حالا معاملات ، اولین معامله امروز قجام 7 ثانیه بعد از شروع معاملات 18000 سهم و قنیشا نیم ساعت بعد از شروع معاملات 250 سهم! ، حجم معاملات قجام با وجود فروشنده حقوقی سنگین 4400000 سهم و قنیشا 300000 سهم ، میانگین معاملات ماهانه قجام 3900000 سهم و قنیشا 296000 سهم ، اگر قنیشا همچین فروشنده محکم حقوقی مثل قجام داشت کی طی سه ماه گذشته 50 میلیون سهم خالی کرده شاید قنیشا به زیر قیمت اسمی هم می رفت و ....
حالا ای کاش اسم قنیشا مثلا قطلا بود که معامله گران از اسمش خوششون می آمد ، درود بر معامله گران و کارگزاران و سهامداران قجام

zxcvdepo

Member
کاربر فعال
قند نیشابور _ قنیشا و قند تربت جام _ قجام
جالبه فکر کنم اسم قجام خیلی زیباتر از قنیشا است و طرفداراش واقعا بی نظیر ، ارزش بازار قجام 972 و قنیشا 913 میلیارد ریال ، تولید سه ماهه اصلی بهره برداری پاییز قجام 5900 و قنیشا 19900 تن ، زیان انباشته قجام 108 و قنیشا سودانباشته 186 میلیارد ریال ، افزایش سرمایه قجام 60% از آورده نقدی و قنیشا 35% از انباشته و الی ......
حالا معاملات ، اولین معامله امروز قجام 7 ثانیه بعد از شروع معاملات 18000 سهم و قنیشا نیم ساعت بعد از شروع معاملات 250 سهم! ، حجم معاملات قجام با وجود فروشنده حقوقی سنگین 4400000 سهم و قنیشا 300000 سهم ، میانگین معاملات ماهانه قجام 3900000 سهم و قنیشا 296000 سهم ، اگر قنیشا همچین فروشنده محکم حقوقی مثل قجام داشت کی طی سه ماه گذشته 50 میلیون سهم خالی کرده شاید قنیشا به زیر قیمت اسمی هم می رفت و ....
حالا ای کاش اسم قنیشا مثلا قطلا بود که معامله گران از اسمش خوششون می آمد ، درود بر معامله گران و کارگزاران و سهامداران قجام
با سلام و تشکر از مقایسه خوبی که انجام دادید...
من هم میخوام بیام توی سهام قندی و حقیقتش امروز هم مقداری قجام خریدم. احساس میکنم به عمد پایین نگهش میدارن تا خسته کننده بشه.
اما هنوز شک دارم بقیه پولمو از کدوم قندیها بخرم.
اگه لطف کنید با دید 3 الی 4 ماهه یکی دو تا قندی که بهترن معرفی کنید، ممنون میشم.

مخملی

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام و تشکر از مقایسه خوبی که انجام دادید...
من هم میخوام بیام توی سهام قندی و حقیقتش امروز هم مقداری قجام خریدم. احساس میکنم به عمد پایین نگهش میدارن تا خسته کننده بشه.
اما هنوز شک دارم بقیه پولمو از کدوم قندیها بخرم.
اگه لطف کنید با دید 3 الی 4 ماهه یکی دو تا قندی که بهترن معرفی کنید، ممنون میشم.
اگه ۵۰درصد سود راضیت میکنه قلر بگیر فردا اخرین فرصت میبنده برای افزایش سرمایه ۶۷درصداز انباشته

mohsen55

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ودرود
از سهامداران قند اصفهان کسی هست که سود سال 96به حسابش واریز شده باشه؟

شادی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قند نیشابور _ قنیشا
خوب ظاهرا یک نفر از این سهم خوشش آمده و سه دقیقه بعد از شروع معاملات با 1000 سهم ! معاملات شروع شد.

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام به همگي

يه خبر خوش به دارندگان قجام

سهمتون رو نفروشيد كه من فروختم و رشد سهم شروع خواهد شد

خدا وكيلي يكي يه خسته نباشيد به من بگه كه واقعا خسته شدم .......

ياعي

گمینی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب کسینوس سلام ممنون ار نمودار من دیروز 50000 تا خریدم میشه توضیح کندل امروز را بیان کنید

Davar5963

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه قلر 650 تومن بسته بشه بعد افزایش سرمایه قیمت بازگشاییش چند میشه؟

از اساتید اگر کسی فرمولی یا توضیحی در این ضمینه داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه قلر 650 تومن بسته بشه بعد افزایش سرمایه قیمت بازگشاییش چند میشه؟

از اساتید اگر کسی فرمولی یا توضیحی در این ضمینه داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.
افزایش سرمایه از سود انباشته هست بعید میدونم قیمت به اون صورت کاهش پیدا کنه ضمن اینکه قلرست هنوز رشدش شروع نشده امیدوارم بعد از افزایش سرمایه بخت سهم باز بشه و بره بالای ۱۰۰۰ که خیلی وقت پیش باید میرفت

بالا