گروه قند و شکر

مخملی

Well-Known Member
کاربر فعال
۶ماه دیگه هم میام این سهم هیجا نمیره اونروزم خواهیم دید
مگه یک ماه پیش یادتون رفت همه میگفتن هفته بعد میترکه سهم؟ اما از عقب ترکید
تو بورس تعصب بیجا یعنی نابودی
ما میریم تو سهمهای دیگه گین میگیریم شما همچنان ازدواج کنید با سهم تا صبح دولتت بدمد
روزخوش
شما اگه جای دیگه سود میکنی مگه دیوونه ای اینجا وقت تلف میکنی

ژوپیتر

Well-Known Member
کاربر فعال
س.دوستان کسی از مجمع قنیشا خبری داره
ممنون
قنیشا
مجمع_عمومی_سالیانه_۹۷

سود نقدی تقسیمی به ازای هر سهم ۱۰۰ریال
هیئت مدیره مکلف به پیگیری بحث افزایش سرمایه از سود انباشته و ثبت آن تا پایان سال گردید.
بحث زمین های شرکت در جریان است و هیئت مدیره موظف گردید پیگیری های لازم را انجام دهد.
مطالبات بابت یارانه شکر از جهاد کشاورزی به صورت جد پیگیری می شود که تا کنون مبلغ یک میلیارد تومان بابت بدهی مالیاتی سال۹۶ تهاتر گردید. بطوریکه مطالبات طبق توافقات صورت گرفته قرار است به صورت مالیات، بدهی به بانکها و یا بصورت اوراق قرضه تهاتر گردد که به زودی خبرهای خوبی اعلام خواهد شد. سهامداران دقت کنند میزان این طلب حدود ۱۰ میلیارد تومان است که بسیار حائز اهمیت می باشد.
ظرفیت کارخانه بواسطه نوسازی تجهیزاتی که صورت گرفته تا کنون ۱۲درصد افزایش یافته است.

۲۲دی۹۷

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
به خاطر قشير دارن گند ميزنن تو بقيه سهام اين گروه

با روندي كه پيش گرفتن گند ميزنن تو شاخص گروه

خدا ازشون نگذره ......... اگه سهام خودروئي كنترل بازار رو تو دستش بگيره ديگه كسي به سهام اين گروه نگاه هم نميكنه

ژوپیتر

Well-Known Member
کاربر فعال
دیونه نیستم دلم واس تازه واردهایی میسوزه که چندماه اسیر شایعات پوچ امسال شما شدن و اجازه نخواهم داد سرشونو کلا بزارید

1.الان کسی که تازه وارد هست و وارد گروه قندی شده، در بد بینانه ترین حالت سرمایه اش تغییری نکرده، چه بسا که گروه 15 درصد هم بالا اومده
2. کسی که میخواد کلاه برداره، باید روسقف خالی کنه و بعد از چند مدت سهم بریزه. که هیچکدام از این اتفاقات نیفتاده
نتیجه گیری: همانطور که روی تابلو به شدت سهام رو کنترل میکنند و با اردرهای نمایشی سنگین در قسمت فروش ، به جمع آوری سهام مشغول هستند ، ایادی و آدمهایشان در فرومها و کانالها نیز مشغول سمپاشی هستند.
به خودتون فشار نیارید، شاید بتونید سهام 10هزارتایی و 20 هزارتایی رو جمع کنید ولی کسانیکه مانند اینجانب میلیونی سالهاست در جمع خانواده قندی هستیم، حالاحالاها در خدمت شما هستیم

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
1.الان کسی که تازه وارد هست و وارد گروه قندی شده، در بد بینانه ترین حالت سرمایه اش تغییری نکرده، چه بسا که گروه 15 درصد هم بالا اومده
2. کسی که میخواد کلاه برداره، باید روسقف خالی کنه و بعد از چند مدت سهم بریزه. که هیچکدام از این اتفاقات نیفتاده
نتیجه گیری: همانطور که روی تابلو به شدت سهام رو کنترل میکنند و با اردرهای نمایشی سنگین در قسمت فروش ، به جمع آوری سهام مشغول هستند ، ایادی و آدمهایشان در فرومها و کانالها نیز مشغول سمپاشی هستند.
به خودتون فشار نیارید، شاید بتونید سهام 10هزارتایی و 20 هزارتایی رو جمع کنید ولی کسانیکه مانند اینجانب میلیونی سالهاست در جمع خانواده قندی هستیم، حالاحالاها در خدمت شما هستیم
وای ترکیدم از خنده تورو خدا جوک نگو
اولا حرفم‌با قشیر هست که ۳ماه پیش ۳۴۰بود ک اخطار دادم بفروشید فقط خواب پول و فرصت سوزی داره و الان همه تو ضرر هستن جوک نگو اما از اون ور پدرخش ۸۰درصد به بالا گین داده
دوما اگه قصدم جمع کردن باشه تو این ۳ماهی که اخطار دادم کلی سهم معامله شده یعنی نتوستم بخرم؟
سوما این داستانها رو واس کسی بگو که هالو باشه
چهارما بازم جوک بگو میخوام جوک سال بشه جوکت خخخخ

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
اولا حرفم‌با قشیر هست که ۳ماه پیش ۳۴۰بود ک اخطار دادم بفروشید فقط خواب پول و فرصت سوزی داره و الان همه تو ضرر هستن جوک نگو اما از اون ور پدرخش ۸۰درصد به بالا گین داده
دوما اگه قصدم جمع کردن باشه تو این ۳ماهی که اخطار دادم کلی سهم معامله شده یعنی نتوستم بخرم؟
شما از کدوم ریزش صحبت می کنید. سهم از 340 حتی 15 درصد هم نریخته. به اینها میگن نوسان عزیز

مخملی

Well-Known Member
کاربر فعال
دیدی چیزی حالیت نیست وگرنه چکارن میگرفتی یک ماه ۲۵۰درصد داده

مخملی

Well-Known Member
کاربر فعال
دیونه نیستم دلم واس تازه واردهایی میسوزه که چندماه اسیر شایعات پوچ امسال شما شدن و اجازه نخواهم داد سرشونو کلا بزارید
فکر نکنم هیچ تازه واردی بیاد تالار بورس وپیدا کنه چه برسه بیاد گروه قندی و کل پولشو هم بیاره ۳۴۰قشیر بخره حتما طرف رفته ۱۲۰۰شپنا و ۶۵۰فولاد و از اینها خریده

جواد56

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان درموردقجام گذر 340چرااینقدرسخت شده.اینهمه عرضه ازکجاست.بااین صعودونزولی که داشته فکرنکنم سهامداران زیادی درسودباشند

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
فکر نکنم هیچ تازه واردی بیاد تالار بورس وپیدا کنه چه برسه بیاد گروه قندی و کل پولشو هم بیاره ۳۴۰قشیر بخره حتما طرف رفته ۱۲۰۰شپنا و ۶۵۰فولاد و از اینها خریده
حرص نخور مخملی جان ، این امیر آرشام در گذشته هم سابقه بدگویی در موقعیت حساس را داشته ، قصدش این است که در قیمتهای پایین تر خرید کند ، به پرت و پلاهای او توجه نکن .

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرص نخور مخملی جان ، این امیر آرشام در گذشته هم سابقه بدگویی در موقعیت حساس را داشته ، قصدش این است که در قیمتهای پایین تر خرید کند ، به پرت و پلاهای او توجه نکن .
منکه میدونم مافیا هستی و کارت ادرس اشتباه دادنه اما کور خوندی اجازه نمیدم سهامدار جز رو گول بزنی فعلا که بعد ۳ماه سهم تکون نخورده و سهم من پدرخش بالای ۸۰درصد گین داده مردم سود میخوان نه جو الکی و شعار و جوک
۳ماه دیگر هم نوشتهامو بالا میارم تا به همگان ثابت بشه گرگ صفت کی هست
امروز ۲۲ دی ۹۷

آخرین ویرایش:

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
منکه میدونم مافیا هستی و کارت ادرس اشتباه دادنه اما کور خوندی اجازه نمیدم سهامدار جز رو گول بزنی فعلا که بعد ۳ماه سهم تکون نخورده و سهم من پدرخش بالای ۸۰درصد گین داده مردم سود میخوان نه جو الکی و شعار و جوک
۳ماه دیگر هم نوشتهامو بالا میارم تا به همگان ثابت بشه گرگ صفت کی هست
نه اینجا بالا نیار برو کنار سهم پدرخش ات بالا بیار ، تو اگر خیلی حالیت است و رفتی یک گروه دیگر ، پس اینجا چه غلطی می کنی که هر روز میای آیه یاس می خونی ، مگه سهامداران گروه سواد ندارند و هر روز آمار سهامداران را چک نمی کنند شخص حقیقی که از 6 دی ماه شروع به خرید کرده قابل رویت نیست

1547299041874.png

1547299113187.png

از 6 دی تا 20 دی تقریبا یک میلیون و نیم سهم قشیر خرید کرده برای سرگرمی گاگول خان ، کسب در آمد تو با گول زدن سهامدار جزء ؟ ، به خدا این نانها خوردن نداره .

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه اینجا بالا نیار برو تو همون کنار سهم پدرخش بالا بیار ، تو اگر خیلی حالیت است و رفتی یک گروه دیگر ، پس اینجا چه غلطی می کنی که هر روز میای آیه یاس می خونی ، مگه سهامداران گروه سواد ندارند و هر روز آمار سهامداران را چک نمی کنند شخص حقیقی که از 6 دی ماه شروع به خرید کرده قابل رویت نیست

مشاهده پیوست 40307

مشاهده پیوست 40308

از 6 دی تا 20 دی تقریبا یک میلیون و نیم سهم قشیر خرید کرده برای سرگرمی گاگول خان ، کسب در آمد تو با گول زدن سهامدار جزء ؟ ، به خدا این نانها خوردن نداره .
با مافیای بورس تا صبح سروکله بزنی باز توجیع میکنن اخه یکی نیست به این تحصیل کرده بیسواد بگه که مگه هرسهمی شخص حقیقی یا حقوقی خرید یعنی سیگنال خریده؟اگه اینجوری باشه ایرانخودرو سال ۹۴ تو قله ۴۸۰تومن یه شخص حقیقی سنگین خرید اما از اون روز کله کرد و اینه حال روزش
بس لطفا داستان نگو که این پولا رو باید دوا و دکتر خانوادت خرج کنی اگرم من قصدم گول زدنه من خرج دوا دکتر کنم
از بس پوست کلفتن این مافیا هرچی بگی فوری یچیز چرت میگن تا توجیع کنن سهامدارنو
لعنت بر پدر و مادر کسی که ادرس اشتباه بده
روزخوش

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
با مافیای بورس تا صبح سروکله بزنی باز توجیع میکنن اخه یکی نیست به این تحصیل کرده بیسواد بگه که مگه هرسهمی شخص حقیقی یا حقوقی خرید یعنی سیگنال خریده؟اگه اینجوری باشه ایرانخودرو سال ۹۴ تو قله ۴۸۰تومن یه شخص حقیقی سنگین خرید اما از اون روز کله کرد و اینه حال روزش
بس لطفا داستان نگو که این پولا رو باید دوا و دکتر خانوادت خرج کنی اگرم من قصدم گول زدنه من خرج دوا دکتر کنم
از بس پوست کلفتن این مافیا هرچی بگی فوری یچیز چرت میگن تا توجیع کنن سهامدارنو
لعنت بر پدر و مادر کسی که ادرس اشتباه بده
روزخوش
لعنت بر پدر و مادرش ، وقتیکه اعلامیه عرضه بلوکی آمد همه چی روشن میشه ، فقط حداکثر تا یک هفته دیگر سهامداری ، امروز هم عده ای پس از اطلاعیه خساپا سهم شان را با ولساپا و وساپا جابجا کردند ، فردا هم ممکن است عده ای به همین نیت خروج کنند ، هر چه میدان از نوسانگیران خالی شود به استارت قندیها نزدیک تر می شویم ، من و امثال من به بازیهای تخریبی بازیگران عادت کرده ایم و میدان را ترک نمی کنیم تا رسیدن به نتیجه مطلوب ، هر کس اختیار ماندن یا خروج به صلاحدید خودش است .

korosh_irpars

Well-Known Member
کاربر فعال
نه اینجا بالا نیار برو کنار سهم پدرخش ات بالا بیار ، تو اگر خیلی حالیت است و رفتی یک گروه دیگر ، پس اینجا چه غلطی می کنی که هر روز میای آیه یاس می خونی ، مگه سهامداران گروه سواد ندارند و هر روز آمار سهامداران را چک نمی کنند شخص حقیقی که از 6 دی ماه شروع به خرید کرده قابل رویت نیست
.
خیلی باهال بود راست میگه اینجا بالا نیار فوق بورس ،پدرخش،ای کیو.اینجا همه *** هستند هیچی حالیشون نیست همه مثل تو مخ نیستن که برن پدرخش بخرن اگه عاقل بودن میرفتن چکارن می خریدن ،تابا میخریدن ،گوهران می خریدن،اعتلا می خریدن،و یا برای آینده از گروه حمل و نقل می خریدن جهرم می خریدن .اره دوست عزیز اینجا همه *** هستن و تک سهم قندی شدن و اصلا گوش نمی کنن به حرف توی باهوش که برن پدرخش بخرن.آفرین به تو خیلی نازی

بالا