گروه قند و شکر

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
خبر مهم

پیشنهاد وزارت صنعت و معدن این است که 25 قلم کالای اساسی دریافت کننده ارز 4200 تومانی به 5 قلم کاهش یابد و بیست قلم از ارز نیمایی استفاده کنند .

اگر شانس ما باشد ، شکر جزء آن 5 قلم است .

https://donya-e-eqtesad.com/بخش-صنعت-معدن-3/3484510-سازوکار-تنظیم-بازار-کالاهای-اساسی

وی با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مدل ترکیبی بینابین را مطرح کرده است، ادامه داد: براساس مدل پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت برخی کالاهای اساسی که اکنون ارز یارانه‌ای دریافت می‌کنند به کالاهای ضروری و اساسی و کالاهای اولویت دوم تقسیم می‌شوند که براین اساس به ۵ قلم کالای اساسی ارز ۴۲۰۰ تومانی تخصیص یافته اما مابقی کالاها ارز نیمایی دریافت می‌کنند و چند قلم کالاهای ضروری و اساسی از مابقی کالاها منفک می‌شوند.

lobnan

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت دولتی جو و ذرت افزایش پیدا کرد .
گندم هم که قرار شد از کشاورز بالاتر از نرخ اعلامی بخرن. فکر کنم 1700.
دیروز رفتم نون بخرم گفت نون از 180 شده 250.
مرغ و گوشت هم که همه میدونید بعد از افزایش اولی بازم افزایش پیدا کردن.
رب و روغن همه که رسیدن به اسمون.
حالا فقط مونده شکر .
راهی جز افزایش نمونده. حتما یه افزایش 15 درصدی میخوره.
تازه بحث ارز 4200 و دادن به کالای اساسی هم داغه . امکان ازادسازی قیمت هست.

arianh

Member
کاربر فعال
عضو تازه
قشیر یکی دو روزه فروشنده پر حجم داره کمی عجیبه.. باید دید حالا دارن خارج میشم از سهم یا اینم قسمتی از بازی دادن سهم هست.
هیچ ورود و خروجی الان در کار نیست فقط کد به کد برای کنترل قیمت است... خریدار قوی ظاهر شود خود عرضه کننده هم خریدار خواهد شد! شمارش معکوس خبر اعلام بلوک شروع شده

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچ ورود و خروجی الان در کار نیست فقط کد به کد برای کنترل قیمت است... خریدار قوی ظاهر شود خود عرضه کننده هم خریدار خواهد شد! شمارش معکوس خبر اعلام بلوک شروع شده
کنترل زمانی معنی داره که سهم خریدار رو به بالا داشته باشه.

امیدوارم حرف شما درست باشه و هرچه زودتر خبر بلوک بیاد.

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
اردر ترس توي قشير

عرضه حقوقي در قجام

آيا اينا همه خبر از ريزش سهمه؟

نمودار قشير نشون از خاتمه يافتن فشار فروش هستش پس اردر ترس چي ميگه !!!؟

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
عرضه هاي قشير داره نمودارشو ميبره توي ابر

و اگه ادامه دار باشه يعني ادامه روند اصلاح

اين همه پدر سوخته بازي براي چي آخه؟

يعني همه حقيقي هاي خرد بفروشند برن يه جا ديگه سرمايه گذاري كنن

ژوپیتر

Well-Known Member
کاربر فعال
2222.png

نمودار قشیر کاملا واضح و مشخص است و نیازی به توضیح ندارد.
حالا اگه کسی تکلیفش با خودش مشخص نیست و یا تحت تاثیر بازیگر و اردرهای انحرافی قرار بگیره، خود داند...
فراموش نکنید، این فروم کاملا توسط بازیگر رصد میشه...
همانطور که عرض کردم،هفته آینده آگهی بلوک میاد، تا میتوانید از این مهمانی و دست و دلبازی بازیگران استفاده کنید.
و نکته آخر اینکه ، هدف کاملا مشخص است، و قصد من از نمودار گذاشتن و ارائه اطلاعات، فقط هزینه دادن بیشتر بازیگر است;):D

آخرین ویرایش:

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما از ۳۴۰همش وعده فردا فردا میدادی که برمیگرده اما هربرگشتی موقت بود وفقط سهم نزول کرد امروزم حمایت ۳۰۰شکست شاید یه پولبک کنه اما کارتمامه مردمو گول نزن که این پول باید دوا و دکتر خانوادت کنی و تف و لعنت یه ملت پشتته
الانم دارم بهت میگم هر مثبتی فقط فرصت خروجه خودتم میدونی اما کارت ادرس اشتباه دادنه
الان پدرخش داره روزی ۵درصد میخوره کسی صداشو درنمیاره بزار بره بالای هزار همچین شلوغ بندازن واس خالی کردنشون
یک ماه گذشت و پدرخش همچنان وحشی و بالای ۸۰درصد سود داده و همچنان خشک
اما قشیر با اون همه شلوغکاری و نمودار و به به چه چه اندر خم یه کوچست
گول شایعات نخورید سهم خوبو صداشو درنمیارن

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببین من از ۳۴۰که اینجا همه حرف ۵۰۰میزدن گفتم‌ فرصت خروجه اگه قصد خرید داشتم تا حالا خریده بودم تنها چیزی که زیاده سهم تو بازار هستش فعلا ۲۰درصد ضرر زده
من میگم قشیر حالا حالاها نمیتونه ۳۵۰رد کنه
امروز ۲۵آذر ۹۷
زمان مشت محکمی تو دهان یاوه گویان خواهد زد
توبورس سهام بی سرصدا جمع میکنن و باسر وصدا وشایعه میکنن توپاچه ملت هرکسی اینو یاد گرفت برد
بدون شرح
زمان خیلی چیزها رو نشون میده و خواهد داد

arianh

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بدون شرح
زمان خیلی چیزها رو نشون میده و خواهد داد
خیلی زود این بازی به انتها خواهد رسید... کل این بازی هم به خاطر فساد موجود در مجموعه بنیاد برای رسیدن بلوک به خودی ها است کاری که بنیاد در واگذاری زمین پتایر هم داشت. امیدوارم حالا که در سخت ترین روزهای معاملاتی آمدی زخم روی سهامداران بپاشی در روزهای اوج هم سر بزنی و شجاعت عذرخواهی از فروشندگان را داشته باشی

azad2004

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط قجام.
برید تحقیق کنید.
از امروز تحرکات سهم شروع شده.
تاریخ 97/10/22 قجام پایانی 3292 ریال ساعت 11:15

حقوقی شیر فلکه را بست.473220 تا عرضه کرد.
احسنت

امروز ميتونه خودشو از گروه جدا كنه و يه تنه بتازه

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی زود این بازی به انتها خواهد رسید... کل این بازی هم به خاطر فساد موجود در مجموعه بنیاد برای رسیدن بلوک به خودی ها است کاری که بنیاد در واگذاری زمین پتایر هم داشت. امیدوارم حالا که در سخت ترین روزهای معاملاتی آمدی زخم روی سهامداران بپاشی در روزهای اوج هم سر بزنی و شجاعت عذرخواهی از فروشندگان را داشته باشی
۶ماه دیگه هم میام این سهم هیجا نمیره اونروزم خواهیم دید
مگه یک ماه پیش یادتون رفت همه میگفتن هفته بعد میترکه سهم؟ اما از عقب ترکید
تو بورس تعصب بیجا یعنی نابودی
ما میریم تو سهمهای دیگه گین میگیریم شما همچنان ازدواج کنید با سهم تا صبح دولتت بدمد
روزخوش

بالا