گروه قند و شکر

hamedaba

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قزوین و بعد قهکمت خوب راهشونو جدا کردن.

قزوین به نظر رد کرد و میره برا اهدف ۷۹۰ تومانی.

قشیر امروز هم رو منفی بدون عجله اضافه کردم فروشنده کمی قوی هست . ببینیم میتونه مثل قزوین خودی نشون بده.
اقاي محمدرضا هكمتان اگه راهشو جدا كرده چون به سود ١١٨٩ ريال تو سال مالي قبل رسيده از قزوين هم
تقريبا همين توقع ميره كه سودشو از ٧٥٠ ريال پارسال به همين عدد ها نزديك كنه

pali

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات قشیر واقعا خسته کننده ست تا کی باید بخریم نمی دونم هر وعده ای هم که اساتید و دوستان دادن محقق نشده که هیچ هر روز منفی میخوره دلمونو همرنگ قیمتش کرد به هرحال تا شهریور سال دیگه احتمالا یه حرکتایی بکنه

baranian

Well-Known Member
کاربر فعال
قشکر
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شکر برای سال (دوره) مالی منتهی به 1397/06/31

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز شنبه مورخ 1397/10/29 درمحل تهران- ميدان دکتر فاطمي خيابان شهيد گمنام شماره14 انجمن صنفي کارخانه هاي قند و شکر برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1397/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره

baranian

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ #قشکر
شکر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی شده) به ازای هر سهم ۱۳۷ ریال سود محقق کرده است نسبت به گزارش ۱۲ ماهه حسابرسی نشده ۲۷٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر کاهش هزینه‌های فروش، اداری و عمومی و از طرفی افزایش سایر درآمدهای غیرعملیاتی- اقلام متفرقه در گزارش حسابرسی شده میباشد.

این شرکت براساس عملکرد واقعی ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ مبلغ ۲۷,۴۶۱ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است .

boursi land

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز نگران نباش من هم تک سهم قلر هستم فقط ۷۰تا قشیر دارم اگه پول لازم شدم بتونم بفروشم قلر در این قیمتها یک اکازیون عالی هست انشالله بزودی مزد صبوریمان را میگیریم
درود برمخملی عزیز، دوست گرامی واقعا خسته شدم ۳سال زمان کمی نیست برای سهامداربودن، الان بحث افزایش سرمایه رو پیش رو داره نمیکنن سهم رو لااقل تامحدود ۱۲۰۰الی۱۵۰۰بکشن که بعد افزایش سرمایه لااقل روی همین قیمتا بازشه هر روز درجا، من نمیدونم آقای روستا واقعا طرز فکرش نسبت به سهام ارزش کارخونه اش چجوریه؟؟؟ ، درجواب اون دوست عزیزم من پولی که هیچ احتیاجی نداشتم وسوای مخارج زندگیم بوده اوردم توی بورس اما پیداش که نکردم زحمت کشیدم برای درآوردنش سه سال خواب چندصد میلیون بدون هیچ استفاده یکم سخته برا جماعت کارمند،مثه من بازنشسته

hossein35

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلا م وقت دوستا ن بخیر در قشیر یک عده نمایش درست کردند برای پایین کشیدن سهم ومفت از چنگ سهامداران جزدربیاورند دوستا ن من مواظب سهام خود باشید سها م قندی صبوری می خواهد وسوسه ونا امید شدن برابر ضرر می باشدموفق وپر سود باشید

babak1517

Well-Known Member
کاربر فعال
سلا م وقت دوستا ن بخیر در قشیر یک عده نمایش درست کردند برای پایین کشیدن سهم ومفت از چنگ سهامداران جزدربیاورند دوستا ن من مواظب سهام خود باشید سها م قندی صبوری می خواهد وسوسه ونا امید شدن برابر ضرر می باشدموفق وپر سود باشید
...........
سلام دوستان وقت بخیر
ازقرار معلوم و روند معاملاتی و رنح منفی زدن در سهم قشیر
هدف خسته کردن سهامدارجزء وخراب کردن سهمو دارند.............ولی این نیز بگذرد
پرسود باشید

amir arsham

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ببین شما برو تاپیک بانکی خوب بخون وقتی بانکی ها وملت ۲۹۰ و بانک دی ۱۳۵ و تجارت ۱۴۵ و.... بود از دوماه قبل روزی صدبار گفتم گول تجدید ارزیابی نخورید همش نقشه شرکت و بازیگرانه سهمه اما همون موقع خیلی ها مثل شما حمله کردن و هنوزم از رو نمیرن و همگان میگفتن میخوام سهم جمع کنم اخه یکی نبود *** ها اگه قصدم سهم جمع کردن باشه در روز هرچقدر بخوای حقوقی و بازار بهت میروشه تا دلت بخواد تو بازار سهم ریخته
الانم سر قشیر از ۳۴۰ اخطار دادم و میگم شاید اثلاح زیادی نکنه اما عمرا بتونه ۳۵۰رد کنه
من بی سروصدا و بدون شایعه درخشان از ۵۵۰خریدم الان بالای ۵۰درصد توسودم شما بانک و قشیر بخرید ببینیم چند چندییم
امروز۲۵ اذر ۹۷
زمان نشون خواهد داد کی نیتش خیر بود
روز همگی خوش تا چندماه بعد
یک ماه حدودا ازپست بالا گذشت تو درخشان رفتم بالای ۸۰درصد سود
اما قشیر همچنان همونجا داره دست و پا میزنه
بانکیها بعضی ها به سقف قبلی نرسیدن بعضی ها هم نهایت ۲۰درصد رشد کردن نسبت به سقف قبلی
همچنان سهامداری خواهم کرد با پدرخش و زیر هزار فروشنده نیستم
البته شصفهای ۱۸۰۰ هم جدیدا خریدم که اونم تو سود خوبیم
سود کردن تو بورس کار هرکسی نیست

محمدرضا 87

Well-Known Member
کاربر فعال
قشیر گیر کرده بین دو راهی از یه طرف پایین می خواد بیاد خریدار نشسته اجازه پایین اومدن بیشتر نمیده از طرف دیگه بالا میخواد بره فروشنده نشسته اجازه رشد و حرکت نمیده.
قشیر همچنان در گیر بازی هست. عجله ای نیست صبر ما زیاده و رو منفی ها خرید پله ای بهترین کار هست.

esmaeil1350

Active Member
کاربر فعال
کنترل قیمتی قشیر فقط بخاطر معامله عمده است. قیمت های پایین این روزها فقط فرصت خرید خوبی است که هم خریدار سود میکند و هم فروشنده سود خیلی بیشتری میکند. استفاده کنید
فروشنده هم سود میکنه؟:oops::oops:

ژوپیتر

Well-Known Member
کاربر فعال
ققق.jpg

زیبا نیست ؟!
با توجه به الیوت ، بوسه آخر قشیر به کف کانال صعودی
با توجه به اخبار رانتی از انجام بلوک با قیمت بسیار بالاتر از قیمتگذاری قبلی در بهمن ماه و وضوح تکنیکال سهم. تنها یک هفته دیگر فرصت برای سوار شدن و اضافه کردن مهیا است.(البته شاید هم فرصت نده و اطلاعیه زودتر بیاد)

آخرین ویرایش:

ROCUS

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خریدار بلوک الان با ضرر میفروشه قیمت رو پایین نگه داره. قیمت پایین بازار سهم باعث میشه که بتونه رو قیمت معامله عمده با سهامدار عمده چونه زنی کنه. هر یک تومن قیمت پایینتر معامله عمده به مبلغ 233 میلیون تومن به نفعش هست. ما میخریم. شما هم بخرید.

baranian

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ ‍ تبريك به قشهد سواران...

قشهد
شهد(قند خوي) در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱(حسابرسی شده) به ازای هر سهم ۱,۰۵۶ ریال سود محقق کرده است که نسبت به گزارش ۱۲ ماهه حسابرسی نشده تغییری نداشته است.

این شرکت براساس عملکرد واقعی ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ مبلغ ۲۱۲,۴۹۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خریدار بلوک الان با ضرر میفروشه قیمت رو پایین نگه داره. قیمت پایین بازار سهم باعث میشه که بتونه رو قیمت معامله عمده با سهامدار عمده چونه زنی کنه. هر یک تومن قیمت پایینتر معامله عمده به مبلغ 233 میلیون تومن به نفعش هست. ما میخریم. شما هم بخرید.
فروشنده هم بیکار ننشسته نگاه کنه بلوک را ارزون نمیده، با این وضعیت دلار و تورم و دارای های قشیر

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
* خوب دوستان به نظر میرسه اینجا جایی باشه که وجه حاصل از فروش بلوک %70 قشیر خواهد رفت: یک شرکت سرمایه گذاری به نام سینا و در تملک بنیاد مستضعفان که در صف عرضه اولیه در گروه شرکتهای چند رشته ای صنعتی است و میدانیم بیشتر به صنایع بزرگ علاقه دارند:

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=2512214120008228#

با این اوصاف و توجه به فروش قزوین و قچار، خروج بنیاد از صنعت کوچک قند و شکر با احتمال بالا تکمیل خواهد شد و اخباری که در دو سه سال اخیر از مدیران آن در این خصوص شنیدیم صحیح است. حال تعلل در فروش بلوک قشیر، حتی اگر "فروش به خود" هم مطرح باشد میتواند به دلیل فرصت دادن برای تامین نقدینگی دوستان یا چانه زنی برای بالا بردن قیمت "فروش به غیر" باشد.

در هر یک از این دو احتمال، برای سهامداران قشیر و کل گروه قند و شکر خروج بنیاد از دو نماد قشیر و قصفها قطعی و تحولی بسیار مثبت است. چرا که شفافیت، سودسازی و ارزش بازار امروز قزوین و قچار با زمانی که مدیریت آن با بنیاد و شرکت غذایی وابسته به آن (سینا) بود، قابل مقایسه نیست.

بالا