گروه قطعات اتومبیل : خکار - ختوقا - خرینگ - خکمک - خمحور .....

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وزیر_صنعت در گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 خودرو های بالای 45میلیون عرضه 5% درصد زیر بازار که از قبل به تصویب سران ۳ قوه رسیده درخودرو سازان شروع شده و در در حال عرضه هست.. خودروسازان مکلف به فروش اموال مازاد جهت اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش تولید شدند. طبق هماهنگی با وزارت اقتصاد مقرر شد سند اموال و املاک مازاد و راکد و غیرتولیدی خودروسازان به نام بانکها شده و ما به ازای آن نقدینگی دریافت کنند تولید در روند نزولی بود اما با تلاش همه همه ارگان ها روند نزولی تولید متوقف شده و تولید در روند صعودی قرار گرفته.. و تا به امروز روزانه به بالای هزارو ۱۰۰ دستگاه در هر خودرو ساز رسیده و هر روز بیشتر میشه قیمت گذاری خودروها ی دیگر و پرتیراژ توسط ستاد تنظیم بازار حداکثر تا آخر هفته ، تمام و اعلام خواهد شد..
IMG_20181220_185118_634.jpg

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
نماد خنصیر به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مجدداً بسته شد

توقف نماد (خنصیر1) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف
08:00:37 1397/10/03

به اطلاع میرساند نماد معاملاتی شرکت مهندسی‌نصیرماشین‌ (خنصیر1) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید. نماد مذکور روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

موضوع:

دریافت یک سفارش عالی 100 هزارتایی دیگر به همراه افزایش نرخ توسط شرکت قطعه سازی مهندسی نصیر ماشین(خنصیر) به فاصله کوتاهی بعد از سفارش قبلی از ساپکو برای تولید میل لنگ

سفارش اقلام تکمیلکاری

http://www.bourex.ir/showthread.php?tid=910

حمید 8989

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تشتاد ، این سهم خودرویی ( قطعه ساز ) به علت اینکه حجم شناوری بسیار پایینی دارد چیزی کمتر از ۵ میلیون سهم شناور دارد و در بیشتر موارد ، سهامداران آن اهل فروش نیستند یک سهم خشک است و هر وقت بخواهد رشد کند با شیب خیلی تند وتیزی رشد می کند حالا هم که اعلام افزایش قیمت خودرو به خان آخر رسیده دیگه شاهد جهش موشک وار این سهم خواهیم بود
خدا خودش به همه ما رحم کنه
حدود 90 درصد این شرکت مال خمحرکه است ولی خود خمحرکه نصف این ارزش بازار داره تازه این یکی از زیرمجموعه هاشه. فروش کل تشتاد یک دهم ارزش بازارش هم نیست
یه چیزی بگو که حداقل به منطق نزدیک باشه

KAI-ZEN

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خریخت افزایش سرمایه خوبی در پیش داره
اما قیمت بعد از افزایش سرمایه اش بسیار رقیق شده و پایین میاد که میتونه سود خوبی برسونه

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت 150 تومنی فعلی برای خریخت با افزایش سرمایه 217% از تجدید ارزیابی یک اکازیون هستش... قیمت فعلی سهم با توجه به افزایش سرمایه فوق تقریبا 47 تومن هستش!!!

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
حراج مجدد نمادهای معاملاتی(خنصیر)،(خنصیرح)
09:10:21 1397/10/05
به اطلاع می رساند،نماد معاملاتی شرکت مهندسی نصیر ماشین(خنصیر) و حق تقدم استفاده نشده شرکت مهندسی نصیر ماشین(خنصیرح) باتوجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت 150 تومنی فعلی برای خریخت با افزایش سرمایه 217% از تجدید ارزیابی یک اکازیون هستش... قیمت فعلی سهم با توجه به افزایش سرمایه فوق تقریبا 47 تومن هستش!!!
از امروز دارم نقدینگی قابل توجهی را که دو ماه قبل از بازار خارج کردم صرف خرید خریخت با قیمت حدودا 150 تومنی میکنم البته با 3 کد. الهی به امید تو
حداکثر زمان انتظار برای کسب بازدهی مناسب ..... تا انتهای سال

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فوری فوری فوری فوری فوری :

طبق تماس واصله امروز با کارشناس اداره کل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت ،اعلام کردند که کمیته خودرو فردا تو وزارتخونه تشکیل جلسه میده و قیمت نهایی خودروهای باقیمانده (زیر 45 میلیون )نظیر پراید و تیبا و 405 و سمند و.... رو تصویب و فورا اعلام رسانه ایی خواهد کرد.

شماره های تماس اداره کل خودرو جهت استعلام در ساعت اداری: 81762117 و 88898066

mkamyab

Well-Known Member
کاربر فعال

ختوقا- در صورت شکسته شدن رو به بالای کانال کوتاه مدتی هدف سقف کانال عریض
تحلیل از نیما آزادی

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از امروز دارم نقدینگی قابل توجهی را که دو ماه قبل از بازار خارج کردم صرف خرید خریخت با قیمت حدودا 150 تومنی میکنم البته با 3 کد. الهی به امید تو
حداکثر زمان انتظار برای کسب بازدهی مناسب ..... تا انتهای سال
خریخت 150 تومنی (47 تومن بعد از افزایش سرمایه)را خیلیها قدر نمیدونند و وقتی ...... که دیگر دیر است.

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خریخت افزایش سرمایه در پیش داره و مانند خمهر باید بپره
شک نداشته باش که میپره منتها... خریخت از زیر گروههای خبهمن هستش و این سهامدار عمده همیشه اول مردم را دق میده و بعدش اجازه رشد به سهم میده. خریخت 48 تومنی بعد از انجام افزایش سرمایه خیلی خنده داره.... فعلا یه خریده جانانه دیگه امروز کردم ازش...همچنان...

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان با سهم بمانید و صبور باشید... شک نداشته باشید که مزد صبرمان را خواهیم گرفت.

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای این پنج شنبه قیمت نهایی خودرو را اعلام میکنن چون که دو روز اخر هفته تعطیل هست و خیلی سرو صدا نمیکنه.معمولا ایران خودرو وسایپا هم پنج شنبه ها قیمت جدید رو اعلام میکنن درضمن فردا هم صف خرید هست تمام خودرویی ها و قطعه سازان

بالا