گروه غذایی و اشامیدنی به جز قند و شکر (مارگارین و صنعتی بهشهر و ....)

economista

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
غصینو.امروزم حقیقی خوب خرید..سهم قیمتهای بالایی خواهد دید.توصیه به خرید

navid35

Very Good Member
کاربر فعال
با توجه به افزایش نرخ محصولات غمارگ منتظر یک خبر با اهمیت از نوع الف باشید سهم را دریابید

STINGER

Very Good Member
کاربر فعال
با توجه به افزایش نرخ محصولات غمارگ منتظر یک خبر با اهمیت از نوع الف باشید سهم را دریابید
مدتیه این سهمو زیر نظر دارم اصلاح خوبیم کرده ولی یخورده فروشنده زیاد داره غبشهر امروز گزارش جالبی نداد ولی بازم حقوقی خوب حمایت کرد خوب خرید منتها غمارگ حقوقیم نداره برا حمایت اما بازم با این حال اصلاح خوبی داشته از 700تومن تا اینجا بنظر خریدش برا نوسان بد نباشه

آخرین ویرایش:

باتوسای

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درتاریخ 98/4/30
90درصد هیئت نمایندگان اتاق ایران به حذف دلار 4200تومانی رای مثبت دادند.....................................
خبرگزاری مهر

Ramsis

Very Good Member
کاربر فعال
آیا میدونستید قطاری که بی حرکت ایستاده اگه یه تیکه چوب بذارید جلوش به هیچ وجه نمیتونه حرکت کنه؟ حتی اگه موتورش روشن باشه!
ولی هیچ چیزی جلودار قطاری که با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت در حال حرکته نیست... حتی اگه یه دیوار بتنی یک و نیم متری تو مسیرش باشه!
تقریبا همه میدونیم که دلیل آن قانونی در فیزیک است که میگه:
هر چیزی تمایل داره حالت فعلی خودشو حفظ کنه یعنی اگه ساکنه دوست داره ساکن بمونه و اگه در حال حرکت باشه به حرکت خودش ادامه میده...
پس تغییر در ابتدا سخته... موفقیت در آغاز مسیر سخته ولی وقتی راه افتادی میشی مثل اون قطاری که با سرعت 90 تا میره... هیچ مانعی جلوی تو رو نمیگیره...
این شده داستان خودکفا

باباجان

Very Good Member
کاربر فعال
تصور میکنم ؛ غصینو و قاسم را منفی کردند که مثبت نخورند حالا که خودکفا بسته شد
روز شنبه، خودکفا بخواد باز بشه غصینو و قاسم هر دو سهم را صف خرید میکنند
خودکفا هر گیجی بزند فرصت خریده

باتوسای

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
گروه روغنی بورس نسبت به افزایش نرخ روغن دوباره دست بکارشده اند

منفرد

Good Member
کاربر فعال
غصینو امروز پولبک زد فرصت خرید برای فردا جهت عبور از دوهزار تومان برای هدف سه هزار

anita90

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
غصینو رو صف فروش کردند ؟؟؟؟ بزودی زود رو ۲۷۰۰ ملاقاتتون میکنم شاید هفته بعد ؛ فردا هم منفی بدید درو میکنم

ایران سهام

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
باز هم کندل قوی شاخص.
شاخص با قدرت به سمت ۳۴۰ هزار واحد پیش میرود .به همه ثابت شده که سال ۹۸ با توجه به گزارشهای عالی سال رونق بورس و سودسازی شرکتها می باشد .
جالبه هرچی حقوقی عرضه کرد بازار با تمام قدرت جمع کرد.
پولهای سرگردان به سمت بورس گرایش پیدا میکنند. اگر عرضه در بعضی از سهمها نباشد ممکن است آن سهم چندین هفته در صف خرید قفل شود. عرضه ها بصورت دستوری و خریداران اکثرا افرادی خاص هستند. همانطور در بازاری که ریزشی هستش این حقوقیها هستند که همیشه از بازار حمایت کردن و این تعادل معاملاتی از سمت حقوقی ها در چند ماه اخیر بصورت عالی مدیریت میشود .

بازار با ولع و قدرت فراوان تمام عرضه ها میبلعد.
بنوعی باید گفت با این تزریق تقدینگی سنگین به بازار دوره جدیدی از رشد بازار شروع خواهد شد و این نقدینگی بسیار هدفمند وارد بازار شده است.

سهمها و گروههای کوچک را زیر نظر بگیرین چون رشد شارپ و سریع تری خواهند داشت

باتوسای

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مدیریت احمقانه وبانک درزیرمجموعه ایش مخصوصا"وبشهر باعث نابودی کل زیرمجموعه ای توسعه صنایع بهشهر وپکرمان وبترانس خواهدشدواین درگزارش های سه ماهه آنها مشخص بود

باباجان

Very Good Member
کاربر فعال
تصور میکنم ؛ غصینو و قاسم را منفی کردند که مثبت نخورند حالا که خودکفا بسته شد
روز شنبه، خودکفا بخواد باز بشه غصینو و قاسم هر دو سهم را صف خرید میکنند
خودکفا هر گیجی بزند فرصت خریده
بین غصینو ، قاسم ، خودکفا ، رابطه ای مستقیم بر قرار است

economista

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبلا هم گفتم غصینو برای کسایی که ظرفیت سود بالا در مدت کوتاه رو دارند و تحمل ریسک معقول را هم.یک سهم ایده ال هست.

باباجان

Very Good Member
کاربر فعال
صف فروش قاسم را زیر نظر داشته باشید
تا شنبه صف فروش قاسم برچیده خواهد شد
در کمین خرید قاسم باشید
در دقیقه نود که داره صفش جمع میشود ، به حقوقی فرصت بلعیدن ندهید !

برنده

Very Good Member
کاربر فعال
به لحظات ملکوتی جمع شدن صف فروش غصینو نزدیک می شویم
حقوقی خریدار است

بعضی سهمارو وقتی از صف فروششون بر میدارید ( عذر میخوام ) انگار بهش داری تجاوز میکنی و صف فروش رو سنگینتر میکنن .

فروشنده واقعی واقعا اینجوری میفروشه ؟؟

امروز فردا سود غصینو تو بانک صادرات احتمالا میشه دریافت کرد . هستن بسیاری از بازیگردانها که سودو میگیرن و سهمو .....

باباجان

Very Good Member
کاربر فعال
خودکفا ، در گزارش سه ماهه اول 1398 پوشش خوبی داشته
10 ریال زیان مدت مشابه را به 2 ریال سود تبدیل کرده

خودکفا . کنفرانس.PNG

بالا