گروه غذایی و اشامیدنی به جز قند و شکر (مارگارین و صنعتی بهشهر و ....)

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
غمارگ:این سهم در سال 87 با سرمایه 12 میلیارد تومانی از قیمت 400-300 تومان در نوسان بوده است
غمارگ در سال 88 افزایش سرمایه 200 درصدی میدهد و با قیمت 135 تومان پس از افزایش سرمایه بازگشایی شده و در سال 88 از قیمت 135 تومان تا 230 تومان در نوسان بوده است
و در 15 روز معاملاتی اخیر حدود یک میلیون و ششصد سهم در کف قیمتی 175 تومان معامله شده است و قرار دادن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت فوق العاده عالیست تا نظر دوستان چی باشد

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
در مورد مارگارین ،این سهم طرفداران زیادی نسبت به بقیه همگروها {محصولات غذائی وآشامیدنی }دارد ولی نسبت به دیگر گروهها از نقدشوندگی پائینی برخوردار است ولیکن این معظل هم در چند روز اخیر اصلاح شده وحجم قابل قبول معاملات بر روی نماد انجام میشه وسهامداران فعلی اعم از حقیقی و حقوقی تمایل به نگهداری سهم دارند که علت آن دی پی اس فوق العاده مطلوبی است که سالیان متمادی شرکت پرداخته است ، درمورد مارگارین چون سالیان سال با این سهم بوده ام میتوانم به جرأت بیان نمایم کمتر سهامداری است که از این سهم منتفع نگردیده باشد ،غمارگ از بنیاد کاملا" استواری بهره مند است وئی پی اس سال مالی گذشته هرسهم 660 ریال بودوپیش بینی عملکرد سال مالی منتهی به 30/9/88 در مقایسه با سال مالی قبل فروش 35%افزایش وسود پس از کسر مالیات 119% افزایش داشته است ودر گزارش 3 ماهه تنها با وجود پوشش 18درصدی از فروش شاهد پوشش36 درصدی سود هرسهم بودیم وبررسی صورتهای مالی 6 ماهه نشان از تعدیل قریب الوقوع ئی پی اس سهم دارد بنابراین درسال جدید منتظرگزارش مارگارین با پوشش خوب و احتمالا"تعدیل سهم هستیم

سینا88

New Member
کاربر فعال
غمارگ:این سهم در سال 87 با سرمایه 12 میلیارد تومانی از قیمت 400-300 تومان در نوسان بوده است
غمارگ در سال 88 افزایش سرمایه 200 درصدی میدهد و با قیمت 135 تومان پس از افزایش سرمایه بازگشایی شده و در سال 88 از قیمت 135 تومان تا 230 تومان در نوسان بوده است
و در 15 روز معاملاتی اخیر حدود یک میلیون و ششصد سهم در کف قیمتی 175 تومان معامله شده است و قرار دادن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت فوق العاده عالیست تا نظر دوستان چی باشد
تالار جان اگر شد صحبتی هم در مورد غبهنوش داشته باشیم. هرچند به نظر می رسه غمارگ بسیار ارزنده است. مصرف ما الشعیر در کشور داره بالا میره و بیشترین سود رو بهنوش می بره و در عین حال از حمایت بنیاد هم استفاده می کنه.
مرسی.

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
غمارگ:ای پی اس شرکت در سال 87 با سرمایه 12 میلیارد تومانی 66 تومان بوده

غمارک با سرمایه 36 میلیارد تومانی 51 تومان در دوره 12 ماهه ساخته است

که این امر نشانگر رشد 160درصدی سود 88 نسبت به سال 87 میباشد

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
غمارگ:ای پی اس شرکت در سال 87 با سرمایه 12 میلیارد تومانی 66 تومان بوده

غمارک با سرمایه 36 میلیارد تومانی 51 تومان در دوره 12 ماهه ساخته است

که این امر نشانگر رشد 160درصدی سود 88 نسبت به سال 87 میباشد
در صورتهای مالی حسابرسی شده وگزارش هیئت مدیره به مجمع نیز احتمال تغییرات مثبت وجود دارد

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
نگاهی به بهنوش
حسابرسی شده
بهنوش در :سال مالی89

1- از نظر مقدار تولید نسبت به دوره سال قبل18 درصد افزایش پیدا کرده است
2- از نظر مقدار فروش نسبت به دوره سال قبل18 درصد افزایش پیدا کرده است
3- از نظر مبلغ فروش نسبت به دوره سال قب 20 درصد افزایش پیدا کرده است

پیش بینی درامد سال مال 89 نسبت به 88

18 درصد افزایش سود نا خالص نسبت به عملکرد سال مالی قبل،

17 درصد سود عملیاتی نسبت به عملکرد واقعی سال مالی قبل،

0 افت درامد حاصل از سرمایه گذاری ها نسبت به عملکرد واقعی سال قبل

14 درصد افزایش سود قبل از اقلام غیرمترقبه،اثرات انباشته تغیر در اصول و روشهای
حسابداری نسبت به سال مالی قبل،

14 درصد افزایش سود هر سهم پس از کسر مالیات نسبت به سال مالی قبل،

سود انباشته /طرح اندوخته وتوسعه / اندوخته قانونیی بهنوش در دوره 9 ماه 88

اندوخته قانونی به ازای هرسهم 10تومان

اندوخته طرح به ازای هرسهم 0تومان

سود وانباشته به ازای هرسهم حدود 240 تومان

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
نگاهی به غمارگ

غمارگ در :سال مالی88 نسبت به 87

1- از نظر مقدار تولید نسبت به دوره سال قبل32 درصد افزایش پیدا کرده است
2- از نظر مقدار فروش نسبت به دوره سال قبل43 درصد افزایش پیدا کرده است
3- از نظر مبلغ فروش نسبت به دوره سال قب 32 درصد افزایش پیدا کرده است

اطلاعات مقایسه ای در دوره 12 ماهه 88 نسبت به 87

18 درصد افزایش سود نا خالص نسبت به عملکرد سال مالی قبل،

45 درصد سود عملیاتی نسبت به عملکرد واقعی سال مالی قبل،

0 افت درامد حاصل از سرمایه گذاری ها نسبت به عملکرد واقعی سال قبل

102 درصد افزایش سود قبل از اقلام غیرمترقبه،اثرات انباشته تغیر در اصول و روشهای
حسابداری نسبت به سال مالی قبل،

160 درصد افزایش سود هر سهم پس از کسر مالیات نسبت به سال مالی قبل،

سود انباشته /طرح اندوخته وتوسعه / اندوخته قانونیی غمارگ در دوره 12 ماه 88

با سرمایه 12 میلیارد تومان

اندوخته قانونی به ازای هرسهم 10تومان

اندوخته طرح به ازای هرسهم 0تومان

سود وانباشته به ازای هرسهم 216تومان

ali47

Active Member
کاربر فعال
تالار عزیز فعالیت اصلی شرکت در چه زمینه ای است
طرح توسعه ای جدید داره
سهام داره عمده قوی داره که سهم را حمایت کنه
با تشکر از زحمات وافر شما در تالار بورس

ثروتمند

New Member
کاربر فعال
تالار عزيز
من غبهنوش را چند روز پيش به ديد بلند مدت خريد كردم. البته شما هم ارزندگي آن را تاييد كرديد. شايعاتي نيز از احتمال تعديل مثبت آن شنيده ام كه البته با افزايش مصرف ماءالشعير در كشور كه به شدت نيز افزايش يافته و بخش عمده آن را بهنوش تامين مي كند، دور از انتظار نيست. هر ماهه نيز بر تنوع محصولات خود اضافه مي كند. تنها مشكل آن گردش معاملاتي پائين است كه البته به ديد بلند مدت خريد و نگهداري آن بايد بسيار عالي باشد و البته ريسك سبد و حساسيت سبد نسبت به تغييرات شاخص را نيز كم مي كند.

تالار کرج

Well-Known Member
نارنجی سابق
تالار عزيز
من غبهنوش را چند روز پيش به ديد بلند مدت خريد كردم. البته شما هم ارزندگي آن را تاييد كرديد. شايعاتي نيز از احتمال تعديل مثبت آن شنيده ام كه البته با افزايش مصرف ماءالشعير در كشور كه به شدت نيز افزايش يافته و بخش عمده آن را بهنوش تامين مي كند، دور از انتظار نيست. هر ماهه نيز بر تنوع محصولات خود اضافه مي كند. تنها مشكل آن گردش معاملاتي پائين است كه البته به ديد بلند مدت خريد و نگهداري آن بايد بسيار عالي باشد و البته ريسك سبد و حساسيت سبد نسبت به تغييرات شاخص را نيز كم مي كند.
دوست عزیز
گروه غذایی سهم های بلند مدتی بوده و حداقل بازدهی سالانه هم بالای 50 درصد بوده و بازار خراب و حتی در تحریم این سهم ها دور میگیرند و بالا میروند

parse

مسدود شده
مسدود شده
سلام
پارس مینو هم جز گروه غذایی می باشد
لطفا نظرتون در مورد سود آوری این سهم بیان کنین.
به نظر شما 6 ماهه چقدر سود میسازه؟
با تشکر
توضیح:من حدود 100000 این سهم دارم به نظر شما نگه دارم یا بفروشم؟؟

سود كاو

Active Member
کاربر فعال
اینم یه نکته جالب راجع به غمارگ یه خورده پلیسی تقدیم دوستان
یه دوستی میگفت 3 تا عرب شرکت رو خریدن ما باور نکردیم با اینکه از عربا خوشم نمیاد
اما به امضای زیر اخرین گزارش نگاه کنید Mahboob Ahmad
:-?

tala20

Well-Known Member
کاربر فعال
در این گروه وبشهر و وصنا از همه بهترند
هدف کلاسیک وبشهر 235
و هدف کلاسیک وصنا 200 میباشد

مرتضی رها

New Member
کاربر فعال
دوستان در صورت امکان در مورد تاثیر طرح تحول بروی غمارگ هم بحث و تحلیل کنید .فکر میکنم این مطلب با بررسی سبد تولیدات شرکت و البته سبد هزینه ها امکان پذیر باشه . خودم سعی میکنم تا فردا شب گزارش شرکت رو بخونم و نظر شخصیم رو ارائه کنم تا دوستان نظرم رو مورد نقد قرار بدن .
موفق و پر سود باشید

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
مجمع عمومی سالیانه مارگارین در ساعت 9 صبح روز شنبه 28/1/89 در محل اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران واقع در خيابان آيت الله طالقاني، چهارراه فرصت، شمارة 2 برگزار خواهد شد
با عنایت به تقسیم سود خوبی که درمجامع سالهای گذشته شاهد بودیم امسال نیز منتظر dps شرکت هستیم
من در تاریخ 6/8/88 کلیه سهامم را درقیمت 2362 فروختم ومجددا"همین مقدار سهام را در چند روز گذشته در قیمتهای 1750 تا 1800 جایگزین نمودم که این امر بدون عرضه های سهامدار عمده صافولابشهر امکان پذیر نبود وبایستی قیمت روز مارگارین در شرایط کنونی دوبرابر مبلغ فعلی یعنی 3500 وبالاتر باشد که داشتن پی به ای 5/3 برای این سهم مسئله کاملا" عجیبی هست

parse

مسدود شده
مسدود شده
سلام
با تشکر
توضیح:من حدود 100000 این سهم دارم به نظر شما نگه دارم یا بفروشم؟؟
سلام
با تشکر
توضیح:من حدود 100000 این سهم دارم به نظر شما نگه دارم یا بفروشم؟؟ :-/

Scrooge

Active Member
کاربر فعال
با تشكر از توضيحات بسيار مفيد دوستان عزيز
به نظر شما دليل اين عرضه ها اونم قبل از مجمع چيه؟!!
من هنوز خريدم كامل نشده و ميخواستم يه كم ديگه اطلاعاتم رو كامل كنم. از سهيل عزيز و تالار كرج گرامي واسه اطلاعات خوبشون ممنون. از كاربري كه اين سهم رو تو سايت معرفي كرد(عذر خواهي ميكنم كه فراموشم شده كي بوده) هم سپاسگزارم.
اميدوارم خريد خوبي باشه.

بالا