گروه شوينده ها (پاكسان ، تولي پرس ، كف و گلتاش ......)

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
يك سوال از اعضاي فعال اين فروم دارم، آيا قيمت پاكسان در مقايسه با سودي كه امسال ميسازه بالا نيست؟
شما دیروز هم توی شاراک خیلی جو بیخود می دادی
4سال هست باشپاکسا هستم و با احتساب سودهای دریافتی توی سود 200 درصدی هستم خدا رو شکر
سهامدار باشید در شرکتهای بنیادی نه سهامباز
بنظرت امسال شپاکسا چقدر سود می سازه؟

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
4سال هست باشپاکسا هستم و با احتساب سودهای دریافتی توی سود 200 درصدی هستم خدا رو شکر
مي خوام يكي از شوينده ها رو بخرم خواستم بدونم كدوم يكي بهتره. در مورد شاراك هم ديدين كه با وجود جو مثبت پترويي ها و كل بازار امروز هم در منفي معامله شد

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
مي خوام يكي از شوينده ها رو بخرم خواستم بدونم كدوم يكي بهتره. در مورد شاراك هم ديدين كه با وجود جو مثبت پترويي ها و كل بازار امروز هم در منفي معامله شد
تو بورس صبر داشته باش

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه 150 هم بسازه الان داره با پي بر اي هفت معامله ميشه كه پي بر اي پاييني نيست

کدال

Well-Known Member
کاربر فعال
جهش قیمتی میخوای سهم جا مونده از گروه شوینده با تعدیل 2000 درصدی تو سه ماهه فقط شپارس

eiman

Well-Known Member
کاربر فعال
يه
اگه 150 هم بسازه الان داره با پي بر اي هفت معامله ميشه كه پي بر اي پاييني نيست
حتما دليلي داره که چند حقيقي و حقوقي چند ساله دارن جمعش ميکنن . حقوقي خريدار سهم هست و چند حقوقي زيردرصد هم مدتي هست خريد ميزنن .

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
يه

حتما دليلي داره که چند حقيقي و حقوقي چند ساله دارن جمعش ميکنن . حقوقي خريدار سهم هست و چند حقوقي زيردرصد هم مدتي هست خريد ميزنن .
ممنون از راهنماييتون فردا خريد مي زنم

صادق

Well-Known Member
کاربر فعال
يك سوال از اعضاي فعال اين فروم دارم، آيا قيمت پاكسان در مقايسه با سودي كه امسال ميسازه بالا نيست؟
سلام
منظورتون از سود امسال ، سال مالی منتهی به آذر ۹۷ است؟ یا سال مالی منتهی به آذر ۹۸ که الان یک ماهه تو اون سال مالی هستیم؟
برای آذر ۹۷ که فعلا ۱۶۰ تومان پیش بینی کرده که البته ۱۲۰ تومنش تو سه ماهه آخر محقق شده. سال مالی آذر ۹۸ هم احتمالا بتونه ۴۰۰ بسازه اگر با همین فرمون بره!
راستی در گزارش شوینده سود تقسیمی پاکسان ۸۰ تومان دیده شده که اگر مثل سالهای قبل باشه اردیبهشت می گیریم.
البته کمتر از روالش تقسیم کرده احتمالا می خواد مثل شگل ۱۰۰ درصد افزایش سرمایه از سود انباشته بده.
البته در بازار سهام هیچ چیز قطعی نیست خودتون تحقیق کنید و ببینید که سهم براتون مناسبه یا نه مثلا من خودم برای دریافت سود مجمع ۹۷ و ۹۸ این سهم را خریده ام پس احتمالا تا یک سال دیگه باش می مونم!

آخرین ویرایش:

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزيز خودتون تحقيق کنيد و بخريد . من فقط تجربه چند سال بودن در اين سهم رو گفتم . ان شاالله پرسود باشيد
بله تحقيق كردم و گزارشاش رو ديدم، ممنون شما هم پرسود باشين

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
منظورتون از سود امسال ، سال مالی منتهی به آذر ۹۷ است؟ یا سال مالی منتهی به آذر ۹۸ که الان یک ماهه تو اون سال مالی هستیم؟
برای آذر ۹۷ که فعلا ۱۶۰ تومان پیش بینی کرده که البته ۱۲۰ تومنش تو سه ماهه آخر محقق شده. سال مالی آذر ۹۸ هم احتمالا بتونه ۴۰۰ بسازه اگر با همین فرمون بره!
راستی در گزارش شوینده سود تقسیمی پاکسان ۸۰ تومان دیده شده که اگر مثل سالهای قبل باشه اردیبهشت می گیریم.
البته کمتر از روالش تقسیم کرده احتمالا می خواد مثل شگل ۱۰۰ درصد افزایش سرمایه از سود انباشته بده.
البته در بازار سهام هیچ چیز قطعی نیست خودتون تحقیق کنید و ببینید که سهم براتون مناسبه یا نه مثلا من خودم برای دریافت سود مجمع ۹۷ و ۹۸ این سهم را خریده ام پس احتمالا تا یک سال دیگه باش می مونم!
ممنون از پاسخ كاملتون، منظورم سود امسالش بود، يك موردي هست اگه سه ماهه آخرش 120 سود داده خب بايد بتونه توي هر كدوم از سه ماهه هاي سال منتهي به آذر 98 هم همين 120 رو بسازه پس بايد سودش سال بعد بيشتر از اون چيزي باشه كه فرمودين

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
شوینده:
افشای اطلاعات با اهمیت:
سود پیش بینی شده قبلی: 421 ریال
سود پیش بینی شده هر سهم فعلی: 808 ریال
درصد تغیرر :92 درصد تعدیل مثبت

iman1360

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان من امروز نتونستم پاكسان بخرم قوم مغول بهش حمله كردن ولي ساينا و شگل خريدم. ساينا اعلام كرده سود امسالش 76 تومنه ولي به نظر من بايد بيشتر از اينا باشه نظر شما چيه؟

mohsen1057

Active Member
کاربر فعال
گروه تل گرا می شوینده هلدینگ کف با نماد های شتولی &شکف در کا نال تل گر امی زیر :
@darougar

سبحان10

Well-Known Member
کاربر فعال
ماشاله به پاکسان سود سال 97 از 159 تومان به 175 تومان رسید

شرکت در 9 ماه 42 تومان ودر سه ماهه اخر 133 تومان سود ساخت

سود سال 98 شرکت بیشتر از 500 تومان خواهد بود

صادق

Well-Known Member
کاربر فعال
پاکسان تو گزارش تفسیری مدیریت که امروز منتشر شده تخمینش از فروش سال مالی آذر ۹۸ را بیش از ۱۰۰۰ میلیارد اعلام کرده.
البته خیلی هم تعجب نداره ۳ ماهه آخر هم ۲۲۰ میلیارد فروخته!

آخرین ویرایش:

سبحان10

Well-Known Member
کاربر فعال
پاکسان تو گزارش تفسیری مدیریت که امروز منتشر شده تخمینش از فروش سال مالی آذر ۹۸ را بیش از ۱۰۰۰ میلیارد اعلام کرده.
البته خیلی هم تعجب نداره ۳ ماهه آخر هم ۲۲۰ میلیارد فروخته!
یک ماه پیش همينجا عرض کردم فروش سال 98 پاکسان بالای 1000 میلیارد تومان خواهد بود

بالا