""گروه شرکتهای بورسی (بورس تهران -فرابورس-بورس کالا-بورس انرژی -سپرده گذاری)

ASEMAN1397

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
#بورس دوستان کسی میدونه این کدوم حقوقیه که هر روز صبح میفروشه .. حقوقی اول تا ساعت 10 صبح 149 هزار سهم فروخت بعد حقوقی دوم 10 هزار سهم فروخت ... اینکار هر روز شونه .. به جهت تخریب سهم هر روز دست به فروش میزندد ... کسی میدونه این حقوقی که میفروشه کیه ... حداقل از17 خرداد که امار خزید و فروش حقوقیها رو قبت میکنم ... این قضیه هر روز اتفاق میوفته ...

فروش حقوقی 990511.JPG

مسبب

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما یک سهم معرفی کنیدکه تا4.5درصدمثبت برودویک اردر150000تابگذارندوسهم بیایدتاصفرقیمت اگراین درستکاری نیست اسمش چه است منظورفرابورس بود
درهرصورت کاره درستی نیست نون این سهم حلال است وباتحلیل خریدیم حیف که خلصلتمان اجازه نمیدهدسهم های حرام خودرویی وووو غیره بخریم

موفق مویدباشید

mbz41

Good Member
کاربر فعال
سلام دوستان کسی میدونه چرا مجمع افزایش سرمایه وعادی به تعویق افتاده؟یا چه موقع برگزار میشه

محمدايران

Very Good Member
کاربر فعال
شما یک سهم معرفی کنیدکه تا4.5درصدمثبت برودویک اردر150000تابگذارندوسهم بیایدتاصفرقیمت اگراین درستکاری نیست اسمش چه است منظورفرابورس بود
درهرصورت کاره درستی نیست نون این سهم حلال است وباتحلیل خریدیم حیف که خلصلتمان اجازه نمیدهدسهم های حرام خودرویی وووو غیره بخریم

موفق مویدباشید
من که فکر می کنم این 3 تا سهم رو اصلا تو پرتفوی ندارم 12 ساله دارمشون باز هم نگه می دارم
اینقدر از این کارها بکنن تا خسته بشن
فقط اون بنده خداهایی که زود می خواستن روی این سهم گین بگیرن خسته می شن و می رن پی کارشون وگرنه سهامدار قدیمی که عمرا بفروشه سهام آسش رو

knight

Very Good Member
کاربر فعال
سلام دوستان کسی میدونه چرا مجمع افزایش سرمایه وعادی به تعویق افتاده؟یا چه موقع برگزار میشه
شاید به دلیل زمزمه های معافیت مالیاتی شرکت هایی که افزایش سرمایه می دهند باشه تا بتونه از این معافیت بهره ببره.

sajjad4415

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که فکر می کنم این 3 تا سهم رو اصلا تو پرتفوی ندارم 12 ساله دارمشون باز هم نگه می دارم
اینقدر از این کارها بکنن تا خسته بشن
فقط اون بنده خداهایی که زود می خواستن روی این سهم گین بگیرن خسته می شن و می رن پی کارشون وگرنه سهامدار قدیمی که عمرا بفروشه سهام آسش رو
دقیقا حرفهای شما و آیدی مسبب درسته و گذشته ثابته کرده که سهامداری بلند مدتی خیلی بیشتر سود داده به نسبت کوتاه مدتی در سهم های فراکاب نمونه ش الان انرژی و میبینم و اینکه تابلو در نماد فرابورس به هر زوری شده دارند سهم و کنترل میکنن که رشد نکنه قبلا هم گفتم تا نور چشمی های مفت خور رانت باز سهم های دیگه که خریدن و در قیمت های بالا به مردم نندازن اینها درجا میزنن تنها کاری که میتونیم انجام بدیم سهامداری ست و سهامداری بهرحال تا کی میخان جلوی این فنر جمع شده رو بگیرن......
اندکی صبر طلوع نزدیکه.....

mobin

Very Good Member
کاربر فعال
شرکت بورس قطعا سهامداران وفادار خود رو خوشبخت خواهد کرد
فعلا با رنج های منفی کد های عزیزان باید سیراب بشه
به موقعش چنان با برگ برنده خودش (افزایش سرمایه سنگین از محل تجدید ارزیابی ساختمان و سایر دارایی ها ) بازار را غافلگیر خواهد کرد که دوبل این قیمت تازه بعد از افزایش انباشته بازار در صف میلیونی سهم خواهد نشست
این سهم دقیقا روندی مشابه کرمان رو پیش گرفته ابتدا افزایش از انباشته و بلافاصله افزایش از تجدید دارایی به همراه انباشته رو انجام خواهد داد.

AGR2321

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت بورس قطعا سهامداران وفادار خود رو خوشبخت خواهد کرد
فعلا با رنج های منفی کد های عزیزان باید سیراب بشه
به موقعش چنان با برگ برنده خودش (افزایش سرمایه سنگین از محل تجدید ارزیابی ساختمان و سایر دارایی ها ) بازار را غافلگیر خواهد کرد که دوبل این قیمت تازه بعد از افزایش انباشته بازار در صف میلیونی سهم خواهد نشست
این سهم دقیقا روندی مشابه کرمان رو پیش گرفته ابتدا افزایش از انباشته و بلافاصله افزایش از تجدید دارایی به همراه انباشته رو انجام خواهد داد.
افزایش سرمایه از تجدید بورس چقدر میتونه باشه؟

sajjad4415

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوهفته قبل.

همچنان ، متاسفانه
شاخص از یک میلیون شده دو میلیون مفت خورهای رانت باز سهم و در بازاری که 50 هزار واحد رشد داره صف فروش و منفی میکنن واقعا عجیبه دلیلش چیه بقول یکی از دوستان شاپور رفت فراکاب یتیم شد......
با هیچ نموداری نمیشه دیگه فرابورس و بورس و تحلیل کرد....

ali1230

Very Good Member
کاربر فعال
با سلام
شاخص مثبت ""بورس ""منفی با این اوصاف فکر کنم رشد بورسو انداختن برا نیمه دوم سال :( :( شاید هم کل فرابورس...

محمدايران

Very Good Member
کاربر فعال
شاخص از یک میلیون شده دو میلیون مفت خورهای رانت باز سهم و در بازاری که 50 هزار واحد رشد داره صف فروش و منفی میکنن واقعا عجیبه دلیلش چیه بقول یکی از دوستان شاپور رفت فراکاب یتیم شد......
با هیچ نموداری نمیشه دیگه فرابورس و بورس و تحلیل کرد....
کلا قالیباف زمانی هم که مدیرعامل شرکت بورس بود زیاد نمی گذاشت این شرکت رشد بکنه
مشکلش با رشد این شرکت هاست نمی دونم چرا
به قول دکتر عباد یک چیز جالبی رو چند رو پیش تو کانالش نوشته بود:

سالها قبل یه سهمی رو صندوقی هی میفروخت نمی گذاشت بیاد بالا، یه بار عصبانی زنگ زدم به مدیر صندوق گفتم چرا اینکار می کنی چرا اینجوری می فروشی؟ این سهم خیلی ارزنده است؟ چرا نمیزاری بیاد بالا؟

گفت من پول لازمم، فک کن از برادرم بار هروئین گرفتن باید پول جور کنم، تو مگه مسئول خرید و فروش منی؟ مگه نمی گی سهم ارزنده است؟ خب بخر!!!

هر جایی یه مالی رو ارزون بدن بشکن زنان میخرید ولی تو سهم داد و بیداد میکنید چرا؟!

خب من بفروشم یه هفته بالا نمیره، دو هفته در جا میزنه، تهش اگه ارزش داره میره به جاش.

تو عوض اینکه به من زنگ بزنی، اگه فک میکنی می ارزه خب بخر.

حرفش درست بود و اون سهم بعد چند وقت رفت به جاش و هر کی خریده بود نونش رو بُرد.

اونی که فکر می کنه دُم سهمی به یه نفر یا حقوقی یا تیم بسته است بورس رو نشناخته، هر سهمی بالاخره میرسه به جاش.

وظیفه ما اینه که اگه سهمی فکر می کنیم می ارزه بخریم، نمی ارزه بفروشیم. نه اینکه گیر بدیم به زمین و زمان.

فارغ از همه هیجانات و جیعان فیغان های زود گذر، بورس قطعا محلی برای سرمایه گذاری بلند مدت هست و ولاغیر.

مسبب

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام الان حکشتی با21میلیاردسهم ببینیدچطورمعامله میشودقیمتش هم ازفرابورس بالازدچه پولی راحت داردبالامیبرد
حالابورس 2میلیاردسهم فرابورس 24000000میلیون سهم ببینیدچطوربالامیبرندبااین گزارشات عالی بنده که دیگربهشان نگاه نمیکنم خوب دارندجمع میکنند
حکشتی هم 8ماه داشتم الان در4ماه 16برابرشد
موفق سلامت باشید

محمدايران

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان اگر سهم خوب دیگه ای هم تو این بازار می بینید حتما همین جا بگین
این گروه افرادش نشون دادن آدم های خبره و کار بلدی هستن و چون بلند مدتی فکر می کنن و نوسان بگیر نیستن قطعا سودهای خوبی هم می برن
من خودم الان مدتی هست دارم مادیرا می خرم رشد خوبی در انتظارش هست
ای کاش جناب مسبب هم حکشتی رو زودتر معرفی می کردن
همچنین سرمایه گذاری پردیس بسیار پرتفوی پر و پیمونی داره با بررسی که کردم خیلی تو بازار مغفول مانده

sajjad4415

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این گروه افرادش نشون دادن آدم های خبره و کار بلدی هستن و چون بلند مدتی فکر می کنن و نوسان بگیر نیستن قطعا سودهای خوبی هم می برن
همچنین سرمایه گذاری پردیس بسیار پرتفوی پر و پیمونی داره با بررسی که کردم خیلی تو بازار مغفول مانده
بنظرم یه گروه در تلگرام یا واتساپ درست کنیم در کنار فراکاب سهم های بنیادی و که زیر نظر داریم یا داشتیم معرفی کنیم
بنده
قشیر
و البته خیلی وقته فسازان و دارم از شرکت های روبه رشد فلزات اساسیه قشیر هم بعد مجمع احتمالا خبر تجدید ارزیابیش‌ بیاد

مسبب

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام آقامحمدپاسا پتایرکمنگنزامیدقهکمت البته شماحرفه ای هستیدوتحلیل میکنید

البته حکشتی هم اصلاح داردخوب برای خرید
سلامت باشید

Michel raeisi

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
وپارس هفته ای ۱۰٪ نوسان دارد . روی ۴۲۰ تا ۴۳۰ خرید ۴۶۰ تا ۴۷۰ فروش .
البته سودش برای من میشه خرید بورس و فرابورس .
پول مازاد داری بیار توی این سهم . بیشتر از ۱۰٪ سرمایه ات رو نیار تو نوسان گیری .
من سهام شرکت بورس و فرابورس رو با طلا عوض نمی کنم . میگن تو بورس روی هیچ سهمی تعصب نداشته باشید ولی من دارم . .
نظر کاملا شخصی بود .

آخرین ویرایش:
بالا