""گروه شرکتهای بورسی (بورس تهران -فرابورس-بورس کالا-بورس انرژی -سپرده گذاری)

یک میلیون دلار

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس 3000 تومن ارزش معاملات بالای 1000 میلیارد تومن و افتتحاح ساختمون سعادت اباد و مالک 20 درصد فرابورس . دیگه چی. خدارو شکر اول وقت بازار منفی شد و ترسوها حجم را دادن 2 روز بود حجم نمیدادن.
فرابورس کمی کمتر از بورس 2500 تا 3000 تومن. بازار ارز
کالا هم 5000 تومن قدم اول که با جوین شدن با بازار عراق برو بالاتر با این ارزش ریال در مقابل پول عراق چیزی توی بورس کالا باقی نخواهد ماند و حجم معاملات بشدت بالا میره و سود کالا هم بالاتر. حالا هی بفروشید. اهاا 50 درصد افزایش سرمایه از سود انباشته و دوباره قیمت میاد بالا.
اینقدر دنبال نقاشی کردن نباشید که عقب میمونید همه سهما بالا پایین دارند ولی نهایتا به اهدافشون میرسند.

آخرین ویرایش:

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بیشتر افراد زمانی به سهام علاقه مند میشن که همه، توجهشون به اون سهام جلب شده .
زمان مناسب برای توجه به سهم زمانی است که کسی متوجه سهم نیست .
شما نمیتونید سهمی که مورد توجه است رو بخرید و عملکرد خوبی داشته باشید .
@EBOOKBOURSE

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
قیمت فعلی 600 تومان
منتظر فرابورس 1500 تومانی باشید
به نظرم دور از ذهن نیست نوع معاملات فرابورس من را یاد انرژی 3 در قیمت 1200 تومان می اندازد بهر حال بازار متشکل ارزی چیز ساده ای نیست قطعا حجم و استایل این بازار بسیار بسیار بزرگ تر از کل بازار سرمایه ما خواهد شد و معالات عجیب و حجم های شگفت انگیزی در آن معامله خواهد شد من به فرابورس بالای 2500 تومان فکر می کنم

یک میلیون دلار

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم دور از ذهن نیست نوع معاملات فرابورس من را یاد انرژی 3 در قیمت 1200 تومان می اندازد بهر حال بازار متشکل ارزی چیز ساده ای نیست قطعا حجم و استایل این بازار بسیار بسیار بزرگ تر از کل بازار سرمایه ما خواهد شد و معالات عجیب و حجم های شگفت انگیزی در آن معامله خواهد شد من به فرابورس بالای 2500 تومان فکر می کنم
بعدش به بورس 3000 تومنی فکر کن. ارزش معاملات امروز 1660 میلیارد تومن. وقتی معاملات زیر 200 میلیارد تومن بود قیمت بورس 500 تومن بود حالا ارزش معاملات 8برابر شده قیمت بورس برو بالای 3000 تومن شک نکن. و بعدش هم به کالا 5000 تومنی فکر کن قرار شده توی همه استانها بورس کالا فعال بشه که خیلی از دلال بازی جلوگیری میشه و کالا با قیمت اصلی بدست مشتریان واقعی خواهد رسید از محصولات کشاورزی بگیر تا مصالح ساختمانی. از محصولات فلزی و کانی های غیر فلزی بگیر تا محصولات پتروشیمی. کالا برتر از انرژی هست حتما خودشو میرسونه و رد میشه. بزودی حجم مبنای کالا را هم نمیدن مثل امروز بورس که حجم مبنا را ندادن.

تریدر

Well-Known Member
کاربر فعال
مدتهاست معاملات بورس کالارارصدمیکنم، کاملا" جمع کردن سهم مشهوده وبرای همین صف خریدنمیکنندچون هنگامی که صف خریدمیشه عرضه خشک میشه!
انشاا...سهمهای فراکاب بزودی به جایگاه اصلی خودشان دربازارسرمایه خواهندرسید.
متاسفانه هنوزخیلی ازفعالان بازارشناخت کافی ازاین سهام ندارند!

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فرابورس یک پتانسیل بزرگی که دارد این است که پذیرش بازار اول فرابورس را از هیات پذیرش را گرفته و از بازار پایه بزودی خارج می شود

و همچنان تاکید دارم بازار مبادلات ارزی را فراموش نکنید معاملات سنگینی در آن انجام میشود

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
حیدر مستخدمین حسینی، رئیس سابق هیات مدیره بورس و اوراق بهادار به دادگاه اخیر پتروشیمی اشاره کرد و گفت: تخلفات فروش محصولات پتروشیمی با عرضه‌های گسترده و ارقام بزرگ برای این اتفاق افتاده که سیستم، شفافیت لازم را نداشته است و امکان تقلب در آن فراهم بوده است. حال‌ آنکه اگر این عرضه‌ ها از طریق بورس انجام شود؛ به دلیل بالا بودن شفافیت، امکان تخلف به حداقل ممکن خواهد رسید.

مستخدمین حسینی همچنین در خصوص امکان‌ سنجی عرضه محصولات به بورس گفت: من به‌عنوان کارشناسی که سال‌ها در بورس فعالیت کردم و با توجه به این در مورد قانون جدید بورس بنده مسئولیت داشتم و رئیس هیئت‌ مدیره بودم، میگویم همه تلاش‌ ها و جهت‌ گیری‌ هایی که با دولت و مجلس داشتیم و ابراز می‌ کردیم این بود که به‌ مرور واسطه‌ ها حذف شوند و کالاهای مختلف در بورس عرضه شوند. بنابراین اعتقاد داشته و داریم که بسیاری از کالاها می‌ تواند در بورس عرضه شود منتها این باید توسط دولت و اتحادیه‌ های مربوطه که شناخت تحلیلی دارند و ارتباط خوبی با کشاورزان و تولیدکنندگان دارند، مورد ارزیابی تخصصی صورت گیرد.

اقتصاد ایران در شرایط خاصی به سر می‌برد. در این وضعیت که فروش محصولات مان به دیگر کشورها با مشکل مواجه شده ؛ بورس کالا چه کمکی به پیدا کردن خریدار خارجی می‌تواند داشته باشد؟
امکان برداشتن قدم‌های اولیه تنها توسط بورس سخت است مگر اینکه دولت از طریق مراوداتی که با کشورهای دوست دارد و برقراری پیمان‌ های پولی و کالایی این بستر اولیه را برای بورس مهیا سازد که متعاقب این اقدام دولت، ارتباطی بین نیازهای کشوری که در پیمان واقع‌ شده است با عرضه برقرار می‌ شود. از طریق بورس کالا، شرکت‌ ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌ توانند باهم مراوده داشته و نیازهای کالایی یکدیگر را پوشش دهند در این راستا انتقال کالا از کشور ما به دیگر کشورها برقرار خواهد شد. در صورت داشتن پیمان‌ های دوجانبه در قدم اول شرکت‌ های بورسی که از نظر اقتصادی برتر و ممتاز هستند می‌ توانند محصولات مازاد خود را عرضه کنند. نکته مهم در این راستا برقراری چگونگی ارتباط ایران با کشور مقابل است که در این زمینه لازم است دولت از کانال وزارت خارجه زمینه‌ ساز تحقق این امر شود. این موضوع البته بحث تازه‌ ای نیست. مدت‌ هاست که این بحث از جانب کارشناسان مطرح می‌ شود که دولت باید بتواند در عرصه بین‌ المللی از طریق این پیمان‌ ها ارتباط برقرار کند مثل ترکیه، پاکستان، هند، افغانستان و عراق و امثال آن‌ ها. دولت می‌ تواند شرکت‌ های داخلی را جهت همکاری با شرکت‌ های کشورهای مذکور سازمان دهد .
ص۱ از ۴ ص

یک میلیون دلار

Well-Known Member
کاربر فعال
فرابورس یک پتانسیل بزرگی که دارد این است که پذیرش بازار اول فرابورس را از هیات پذیرش را گرفته و از بازار پایه بزودی خارج می شود

و همچنان تاکید دارم بازار مبادلات ارزی را فراموش نکنید معاملات سنگینی در آن انجام میشود
همون بازار پایه باشه بهتره حداقل حجم مبنا نداره. و روان بالا میره

بالا