گروه سیمانی (سغرب ، سشرق ، سپاهان ، سشمال ، شاهرود ، سفارس و ....)

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ستران یک نکته به ذهنم رسید خالی از لطف نیست دوستی امروز جایی کامنت گذاشته بود که من ۹۰۰ خارج شدم شدم امروز ۷۵۰ دوباره خرید کردم،این حرفا نا امید یا طمع کارتون نکنه،دوستان نوسانگیری توی این سهم امکان پذیر نیست،چون روند کلی صعودیه،ستران نهایت با ۱۰ درصد اصلاح باید برمیگشت ولی مسائل سیاسی باعث طولانی شدن اصلاحش شد،باز هم اصلاح داریم ولی نه به این شدت، اونی که میگه من ۹۰۰ خارج شدم از کجا میدونسته که روند کوتاه مدت نزولی شده؟اگه فرداش سهم برمیگشت میتونست ورود کنه؟ پس با یک منفی نباید خارج شد بالفرض دوتا منفی خورد و شما فهمیدید روند نزولی شده و روی ۸۵۰ موفق به خروج شدید،بعد از چند روز هم ۲تا مثبت باید بخوره که بفهمید روند صعودی شده تا تصمیم بگیرید وارد سهم بشید،مثل امروز،یعنی ۸۵۰ خارج شدید و ۷۵۰ بعد از دوتا مثبت فهمیدید روند کوتاه مدت نزولی تموم شده و خواستید وارد بشید،در طول این مدت هم وسوسه میشید که سهم دیگه ای بخرید ،حالا موقع ورود به ستران تو ۷۵۰ تومنه ولی شما نقد نیستید،چه اتفاقی میفته؟تصمیم میگیرید سهم قبلی رو با عجله بفروشید و تبدیل به ستران کنید،میفروشید ولی ستران صف شده و فرصت ورود نمیده،گیریم زرنگ بودید و قبل از صف شدن خریدید،،،،،این وسط سه تا کارمزد ۱.۵ درصدی وشاید ۵ درصد هم زیان یا سود تو سهم قبلی گیرتون میاد، در کل خواستم بگم درصد کمی احتمال داره موفق بشید و ریسکش بالاست و اگه یک بار هم سود کنید باز این کار رو تکرار میکنید و دفعه بعدی موفق نمیشید و سود قبلی رو هم از دست میدید و چند پله هم از سهم جا میمونید پس در این سهم چون روند کلیش صعودیه سهامداری بهتر از اینه که بخواید به خاطر ۵ درصد سود بیشتر از سهم جا بمونید و کارمزد بدید

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من سفارس دارم. ستران هم بخرم یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز با پیشنهاد دیگران خرید کردن در بورس اشتباه است،اینجا کامنت ها رو بخون درباره درست و غلط بودنشون به کدال مراجعه کن و تصمیم بگیر

Omid1352

New Member
عضو تازه
‍ ‍ ‍#سخوز
سیمان خوزستان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹(حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 1,110 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 164٪ رشد داشته که بیشتر ناشی از افزایش 11٪ مقادیر فروش و همچنین کاهش 9% بهای تمام شده فروش شرکت بوده است.

این شرکت براساس عملکرد ۱۲ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ مبلغ 721,487 میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.
▪▪▪▪
❇سایر برنامه ھای با اھمیت شرکت:
شرکت درسال ٩٨سرمایه خود را به مبلغ ١۴٠٠میلیارد ریال از محل مطالبات وآورده نقدی سھامداران افزایش خواھد داد.
❇سایر توضیحات با اھمیت:
با توجه به صادرات محور بودن شرکت تغییرات نرخ ارزدرمبانی فروش بسیار حائز اھمیت می باشد ضمن اینکه جھت سال جاری خود شرکت در نظر دارد تا با تحویل حداکثر میزان صادرات نسبت به حداکثر نمودن سود خود اقدام نماید.
➖➖➖➖⬇⬇⬇⬇
Channel:Codal360

https://****/codal360_ir

rota

Well-Known Member
کاربر فعال
سخوز در حسابرسی نشده 111 تومان اعلام کرد که احتمالا تا 130 تومان هم افزایش پیدا میکنه در حسابرسی شده و حاکی از ارزنده بودن و تامین منابع قابل توجهی برای افتتاح سیمان العماره داره.

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ستران جابجایی ۴۰۰ میلیون سهم معادل ۸۰درصد از سهام شناور در طول مدت چند روزه اصلاح و ورود حقوقی جدید به سهم و حمایت سام الکترونیک و خرید در مثبت و منفی از نکات قابل تحمل ستران است،میانگین خرید تکوین الکترونیک بالاتر از قیمت کنونی سهم است،جدال سیاسی و ورود ناو امریکایی از دلایل طولانی شدن اصلاح و استفاده حقوقی ها ی فرصت طلب با کدهای حقیقی و حقوقی برای جمع کردن باقیمانده سهام شناور شد،بالطبع پولهایی قدرتمند و هوشمندی هم که به خاطر ترس از جنگ از سهم خارج شد منتظر فرصت برای ورود است،پیسنهاد ما به سهامداران خرد فقط سهامداری است و پرهیز از هیجان زدگی در اصلاحات احتمالی تا قیمت چهارده هزار تومان،طبیعی است که به خاطر ارزشمندی سهم در میانه راه بازیگران با القائ هیجانات سعی در جمع کردن باقیمانده سهام شناور داشته باشند،تایید قانون افزایش سرمایه توسط شورای نگهبان باعث توجه بیش از پیش به ستران بابت املاک و زمین های مشیریه وزیر مجموعه ها و..خواهد شد و فرصت ورود را با اما و اگر مواجه خواهد ساخت،ورود هوسمند تکوین الکترونیک و خرید های بی امان سام الکترونیک نشان از هوشمندی این دو حقوقی دارد که بدون توجه به قیمت سهم در اصلاح اقدام به خرید کردند و از فرصت غیر قابل تکرار پیش امده نهایت بهره را بردند،بعد از تایید قانون توسط شورای نگهبان با توجه به نزدیکی مجمع در برج۴ و شفاف سازی قبلی شرکت مبنی بر در دستور کار قرار داشتن افزایش سرمایه در صورت تایید شورای نگهبان،احتمال اعلام تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه در مجمع وجود دارد که با توجه به بازگشایی سهم بعد از مجمع بدون دامنه نوسان،باید منتظر رشد چشمگیر سهم تا چند صد درصد بعد از بازگشایی باشیم

سعيدا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ستران یک نکته به ذهنم رسید خالی از لطف نیست دوستی امروز جایی کامنت گذاشته بود که من ۹۰۰ خارج شدم شدم امروز ۷۵۰ دوباره خرید کردم،این حرفا نا امید یا طمع کارتون نکنه،دوستان نوسانگیری توی این سهم امکان پذیر نیست،چون روند کلی صعودیه،ستران نهایت با ۱۰ درصد اصلاح باید برمیگشت ولی مسائل سیاسی باعث طولانی شدن اصلاحش شد،باز هم اصلاح داریم ولی نه به این شدت، اونی که میگه من ۹۰۰ خارج شدم از کجا میدونسته که روند کوتاه مدت نزولی شده؟اگه فرداش سهم برمیگشت میتونست ورود کنه؟ پس با یک منفی نباید خارج شد بالفرض دوتا منفی خورد و شما فهمیدید روند نزولی شده و روی ۸۵۰ موفق به خروج شدید،بعد از چند روز هم ۲تا مثبت باید بخوره که بفهمید روند صعودی شده تا تصمیم بگیرید وارد سهم بشید،مثل امروز،یعنی ۸۵۰ خارج شدید و ۷۵۰ بعد از دوتا مثبت فهمیدید روند کوتاه مدت نزولی تموم شده و خواستید وارد بشید،در طول این مدت هم وسوسه میشید که سهم دیگه ای بخرید ،حالا موقع ورود به ستران تو ۷۵۰ تومنه ولی شما نقد نیستید،چه اتفاقی میفته؟تصمیم میگیرید سهم قبلی رو با عجله بفروشید و تبدیل به ستران کنید،میفروشید ولی ستران صف شده و فرصت ورود نمیده،گیریم زرنگ بودید و قبل از صف شدن خریدید،،،،،این وسط سه تا کارمزد ۱.۵ درصدی وشاید ۵ درصد هم زیان یا سود تو سهم قبلی گیرتون میاد، در کل خواستم بگم درصد کمی احتمال داره موفق بشید و ریسکش بالاست و اگه یک بار هم سود کنید باز این کار رو تکرار میکنید و دفعه بعدی موفق نمیشید و سود قبلی رو هم از دست میدید و چند پله هم از سهم جا میمونید پس در این سهم چون روند کلیش صعودیه سهامداری بهتر از اینه که بخواید به خاطر ۵ درصد سود بیشتر از سهم جا بمونید و کارمزد بدید

سلام.
منم مدتی پیش از سپاها و سشرق خارج شدم و الان سیمانی ندارم اما به گروه علاقه مندم و مباحث رو دنبال می کنم تا مجدد ورود کنم .

در مورد ستران شناخت و تجربه ای ندارم اما به دوستان و خصوصا تازه وارد ها توصیه می کنم این نظر جناب حسابگرد رو بارها و بارها بخونن .
هر خطش نشونه کلی سال تجربه و خون دل خوردن و شناخت بازار توشه . هر خط و هر کلمه

irbsoltani

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سکارون فعلا همین جا هست نقشه ونمودار نمی تواند الگوی رشد سهم را رو به بالاو صدزصد درست باشد ریسک سهم را باید درنظر گرفت مگر اینکه گزارش ار سهم خوب باشد که معلوم نیست کی روانه کدال بشه فعلا همین 630را ببیننه جای امیدواری

irbsoltani

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تبلیعات رو سهم زیاده هست عده زیادی نوسان گرفتند سهم دست سفته بازها افتاده مواظب باشید در خرید دقت کنید ریسک بازار ج و دست های پنهان سفته بازی کا ملا مشهود هست

ابن سینا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بین سیمانی ها به نظرم سپاها اصلاح خوبی کرده و در موقعیت خوبی قرار دارد

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلا گفتم بازم میگم ساراب با انباشته مناسب و هم بعنوان تولیدکننده هم بعنوان هلدینگ سیمانی اصلا این قیمتا نباید باشه حداقل باید ۳۰۰باشه

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ستران حداقل ارزش هر سهم ستران بعد از افزایش سرمایه چهارده هزار تومان خواهد بود،به این نکته توجه کنید که زمین مشیریه ستران در صورت داشتن برنامه شرکت برای ایجاد ارزش افزوده مثل ساخت مجتمع های تجاری اداری مسکونی،تفریحی مثل پارک ابی و....چندین برابر قبمت کنونی ارزش افزوده ایجاد خواهد کرد،باید تا مجمع صبر کرد و دید شرکت بابت لطف شرکت در متحمل شدن هزینه های زیاد جابجایی واحد هفتم(زمین یک میلیون و دویست هزار متری مشیریه ) چه امتیازاتی از شهرداری خواهد گرفت،به شخصه در مجمع حضور پیدا خواهم کرد و درباره برنامه های شرکت جهت ایجاد ارزش افزوده از مدیر عامل سوال خواهم پرسید،،،کوچکترین برنامه شرکت برای این زمین ارزنده باعث بازگشایی با شکوهتر ستران بعد از مجمع خواهد شد،همانطور که میدانید بعد از مجمع سهم بدون دامنه نوسان بازگشایی خواهد شد و احتمال باز شدن قیمت چند صد درصد بالاتر وجود دارد،با توجه به شفاف سازی شرکت مبنی بر تصمیم برای افزایش سرمایه شرکت و زیر مجموعه ها در سامانه کدال باید منتظر تصمیم مدیر عامل در این خصوص باشیم که با تایید قانون معافیت مالیاتی افزایش سرمایه توسط شورای نگهبان این تصمیم به زودی اجرا خواهد شد،،،،،مراقب سهم ارزنده خود باشید و اگر نوسانگیر هستید این کار در ستران شایسته نیست چون هر لحظه ممکن است از سهم چندین پله جا بمانید،فقط سهامداری کنید و حتما شفاف سازی های کدال را مو به مو مطالعه کرده و درباره اموال شرکت و زیر مجموعه هایش خودتان تحقیق کنید و با اگاهی از بنیان سهم خواهید توانست در راه ستران برای رسیدن به قیمت های بالای چهارده هزار تومان و حتی بالای بیست هزار تومان (در صورت برنامه ریزی شرکت برای ایجاد ارزش افزوده از زمین مشیریه)ثابت قدم باشید،در پایان این شفاف سازی کدال گویای برنامه های شرکت برای افزایش سرمایه است

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ستران حداقل ارزش هر سهم ستران بعد از افزایش سرمایه چهارده هزار تومان خواهد بود،به این نکته توجه کنید که زمین مشیریه ستران در صورت داشتن برنامه شرکت برای ایجاد ارزش افزوده مثل ساخت مجتمع های تجاری اداری مسکونی،تفریحی مثل پارک ابی و....چندین برابر قبمت کنونی ارزش افزوده ایجاد خواهد کرد،باید تا مجمع صبر کرد و دید شرکت بابت لطف شرکت در متحمل شدن هزینه های زیاد جابجایی واحد هفتم(زمین یک میلیون و دویست هزار متری مشیریه ) چه امتیازاتی از شهرداری خواهد گرفت،به شخصه در مجمع حضور پیدا خواهم کرد و درباره برنامه های شرکت جهت ایجاد ارزش افزوده از مدیر عامل سوال خواهم پرسید،،،کوچکترین برنامه شرکت برای این زمین ارزنده باعث بازگشایی با شکوهتر ستران بعد از مجمع خواهد شد،همانطور که میدانید بعد از مجمع سهم بدون دامنه نوسان بازگشایی خواهد شد و احتمال باز شدن قیمت چند صد درصد بالاتر وجود دارد،با توجه به شفاف سازی شرکت مبنی بر تصمیم برای افزایش سرمایه شرکت و زیر مجموعه ها در سامانه کدال باید منتظر تصمیم مدیر عامل در این خصوص باشیم که با تایید قانون معافیت مالیاتی افزایش سرمایه توسط شورای نگهبان این تصمیم به زودی اجرا خواهد شد،،،،،مراقب سهم ارزنده خود باشید و اگر نوسانگیر هستید این کار در ستران شایسته نیست چون هر لحظه ممکن است از سهم چندین پله جا بمانید،فقط سهامداری کنید و حتما شفاف سازی های کدال را مو به مو مطالعه کرده و درباره اموال شرکت و زیر مجموعه هایش خودتان تحقیق کنید و با اگاهی از بنیان سهم خواهید توانست در راه ستران برای رسیدن به قیمت های بالای چهارده هزار تومان و حتی بالای بیست هزار تومان (در صورت برنامه ریزی شرکت برای ایجاد ارزش افزوده از زمین مشیریه)ثابت قدم باشید،در پایان این شفاف سازی کدال گویای برنامه های شرکت برای افزایش سرمایه است
شفاف سازی کدال

پیوست ها

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا سیمان درود و سپاهان رو در نظر داشته باشین برگشت بزنند( که احتمالش زیاده ) تا 230 مرحله اول رفتن+++++. موفق باشین

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش ۱۲ ماهه سخوز فرق تحلیل را از سفته بازی نشان داد، گزارش بسیار خوب و عالی بر خلاف همه گزارشات سهام های سفته بازی گروه

بهترین و بنیادی ترین سهم گروه سخوز است و حتی از نظر بنیادی در بین ۲۰ سهم برتر بازار قرارمی گیرد

سخوز ۱۲۰۰ تومانی بزودی

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سیمان درود و سپاهان رو در نظر داشته باشین برگشت بزنند( که احتمالش زیاده ) تا 230 مرحله اول رفتن+++++ . موفق باشید

rota

Well-Known Member
کاربر فعال
من امروز دارم فکر میکنم آیا شورای نگهبان به یه عده رکب زد که سهماشونو بفروشن
طبق قانون و مغایرت هایی که شورای نگهبان اعلام کرد امکان تصویب قانون افزایش سرمایه وجود نداره چون همچنان مغایر اصل 75 قانون اساسیه
شاید به زودی میفهمید که این مملکت فقط روی قمار میچرخه
شاید کسانی که چهارشنبه فروختن به زودی این مسیله رو عمیقا حس کنن.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من امروز دارم فکر میکنم آیا شورای نگهبان به یه عده رکب زد که سهماشونو بفروشن
طبق قانون و مغایرت هایی که شورای نگهبان اعلام کرد امکان تصویب قانون افزایش سرمایه وجود نداره چون همچنان مغایر اصل 75 قانون اساسیه
شاید به زودی میفهمید که این مملکت فقط روی قمار میچرخه
شاید کسانی که چهارشنبه فروختن به زودی این مسیله رو عمیقا حس کنن.
سخوزو سخاش بینادی ترین سیمانی های غرب و شرق کشور نه کاری به تجدید دارند نه هیچ عامل دیگری فقط و فقط بنیادی

rota

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه خواستید لحظه ای شورای نگهبان و این قانون رو چک کنید به این لینک مراجعه کنید و سعی کنید هر چند دقیقه یکبار چک کنید اگه تصویب بشه یعنی موشک
اون موقع میفهمید که حتی شورای نگهبان هم تو این امر سهیمه چون هیچ نشونه ای تو قانون جدید مجلس برای رفع مغایرات این قانون وجود ندارد.
http://nazarat.shora-rc.ir/Forms/frmShenasname.aspx?id=fmsmtfi6+N8=&TN=l7tLyhyOobj0SooAFUE3m68PnpG7MruN
تو سطر آخر به زودی نظرات فقها و حقوقدانها میاد و شاید بفهمید که حتی شورای نگهبان هم رکب میزنه البته شاید.

بالا