گروه سیمانی (سغرب ، سشرق ، سپاهان ، سشمال ، شاهرود ، سفارس و ....)

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب حجمی زد سیمان درود ( سدور ) کل سهم شرکت 641 میلیون امروز 24 میلیون زد از شنبه صف خریده همراه سپاهان و سشرق +++++

ژژژژژژ

Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا که باد ستران واقعی هست و آماده پرواز دوباره ...

تا آخر هفته آینده 15 درصد سوده میده

جعفر زاده

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام کسی که ستران رو فروخت و بعد اصلاح خرید سود خوبی کرد. بازیگر سهم به نوسان گیرها حال داد.
کسی میدونه که شورای نگهبان تا چندم مهلت داره که مجددا نظرش رو درباره تجدید ارزیابی اعلام کنه؟

STINGER

Well-Known Member
کاربر فعال
حتما یک سهم سیمانی در سبد داشته باشید افزایش نرخ سیمان هم بزودی اعلام میشه در ضمن سهمی بخرید که مجمع رفتید دوزار سود بزارن کف دستتون چون با این گرونی سهمی زیانده سود که تقسیم نمیکنن قدیما یه ساندیس میدادن ولی دیگه با این گرونی ساندیس هم نمیدن مجمع خخخخ فصل مجامع شروع شده حواستون باشه

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سدور تو بازار پایه بود الان تو قیمتهای بالای 500 معامله میشد سهم کوچک و قابل کنترل تو شناوری اش .... ولی تا پایان سال حتما بالای 400 تا 500 تومن قطعا میشه چون تقاضا برای سیمان بخصوص بعده سیل زیاد شده و البته درایت مدیریت شرکت که به عراقیها سیمان نمیده چون پولش رو نمیدن +++++

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا که باد ستران واقعی هست و آماده پرواز دوباره ...

تا آخر هفته آینده 15 درصد سوده میده
باد نیست،برو یک سر به کدال بزن سه تا شفاف سازی اخرو بخون متوجه میشی که فقط یک قلم زمین یک میلیون و دویست هزار متری مشیریه اگه تجدید ارزیابی بشه چه سودی تو دل سهمه

حساب گر

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام کسی که ستران رو فروخت و بعد اصلاح خرید سود خوبی کرد. بازیگر سهم به نوسان گیرها حال داد.
کسی میدونه که شورای نگهبان تا چندم مهلت داره که مجددا نظرش رو درباره تجدید ارزیابی اعلام کنه؟
اینبار مثل قبل نیست،امروز یهو تیک اف کرد نوسانگیرارو جا گذاشت،اصلاح ستران به خاطر مسائل سیاسی که روی بورس تاثیر گذاشت طولانی شد ،نهایت با ۱۰ درصد اصلاح باید برمیگشت،از کجا معلوم اونایی که ۸۵۰ یا ۹۰۰ فروختن نرفتن تو یک سهم دیگه دو سه تا منفی ۵ بخورن؟بعدش هم از کجا معلوم موقع مناسب برای ورود به ستران نقد بودن و تونستن وارد بشن؟همچین کسایی کم هستن که تونسته باشن اینجوری سود کرده باشن،شاید یک درصد،پس سود توی سهامداری با ستران هست،تین سهم (نظر شخصی)بالای چهارده هزار تومنو میبینه،توی مسیر هم اصلاح طبیعیه،کسی که نترسه و نزاره پیادش کنن برندست،رشد اصلی سهم در مجمع برج ۴ هست که بدون دامنه نوسان باز خواهد شد و تصمیم احتمالی افزایش سرمایه در مجمع اعلام خواهد شد ان شاالله

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
عاقلانه حرکت کنید اگر به سود باشه سیمان داراب وساروم هم سود سازرهست وسود انباشته سهم را 120 تومان اوردند و800 در صد سود کردند از کجا میدانید الان تو کدام سهم فعال هستند شاید سیمان شرق ویا سفارس وسپاهان بازار بورس ایران از هیچ چیز تبعیت نمیکند

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
شنبه سیمانیها حرکت میکنند واکثرا صف خرید میشونند داراب وساروم وشرق وسپاهان قیمتهای مناسبی هستند سهمی بخرید که رشد نکرده

aminnts123

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان این سیمانی (سدور ) در مقابل دیگر سیمانیها مانند سشرق سپاهان سکرد خیلی کوچولو هست قشنگ میشه تا 500 براحتی برد نظرتون ؟

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
این گروه تو فاز اصلاح قیمتی هستن و بطور میانگین هم بیشتر از بازار ریزش داشتن

عباس

Active Member
کاربر فعال
سلام رفقا
صورت های سال مالی منتهی به 97.12.29 حسابرسی نشده سبهان به روی کدال نشست
همانگونه که پیش بینی می شد شرکت توانست با افزایش سود 161 درصدی نسبت به سال مالی قبل برا سال مالی 97 مبلغ 6209 ریال سود شناسایی کند
طبق تماس تلفنی که روز گذشته به شرکت داشتم
شرکت قصد دارد همزمان دو مجمع را در یک روز، در تاریخ چهارشنبه یکم خرداد ماه انجام دهد (98.3.1)
یکی تصویب سود در مجمع عادی سالانه منتهی به 97.12.29 ،،، و مجمع فوق العاده افزایش سرمایه 264 درصدی از مبلغ 55 میلیارد به 200 میلیارد ریال (از محل آورده و مطالبات)
محتمل اطلاعیه های مربوطه طی امروز تا شنبه به روی کدال خواهد نشست

ادینه خوش
جناب علی اصغر بورس من دو سهم سدور وسپاها را خوشبختانه درقیمت خوب فروختم و چون سبهان نسبت به بقیه سیمانیها رشد نکرده بود نگه داشتم .البته تعدادی ازش کم کردم. ونظر شما درنگهداری این سهم تاثیر گذاربود.
خواستم بدانم پیش بینی شما از روند اینده سهم چیست
منظورتان از آورده ومطالبات اورده واندوخته می باشد . چون فکر کنم سبهان هرسهمی نزدیک به ۴۰۰ تومان ذخیره داشته باشد.
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

عباس

Active Member
کاربر فعال
"عباس,
من سپاها و سدور وسبهان را دارم
سفارش میکنم سبهان را جهت خرید بررسی کنید.

با سلام
سبهان
سود محقق شده سال مال 96 مبلغ 2377 ریال
یا بعبارتی
سه ماهه اول ....545 ریال
سه ماهه دوم ... 647 ریال
سه ماهه سوم .. 499 ریال
سه ماهه چهارم 686 ریال

بنا براین سود محقق شده برا سال مالی 97 در مراحل اولیه همان مبلغ 2377 ریال بر مبنای قانون T T M

سود شنا سایی شده در سه ماه ی اولین فصل از سال مالی 97 مبلغ ........ 749 ریال با جای گزینی وحذف سه ماه ی اول سال مالی ...96 سود محقق شده 12 ماهه مبلغ 2581 ریال
سود شنا سایی شده درشش ماه ی دومین فصل از سال مالی97 مبلغ ....... 2514 ریال با جای گزینی وحذف سه ماه ی دوم سال مالی...96 سود محقق شده 12 ماهه مبلغ 4448 ریال
سود شنا سایی شده در نه ماه ی سومین فصل از سال مالی 97 مبلغ ...... 1494 ریال با جای گزینی وحذف سه ماه ی سوم سال مالی .96 سود محقق شده 12 ماهه مبلغ 5443 ریال (EPS فعلی تابلو)
سود شنا سایی شده در دوازده ماه ی چهارمین فصل از سال مالی 97 مبلغ ؟؟؟ریال با جای گزینی وحذف سه ماه ی چهارم سال مالی 96 سود محقق شده 12 ماهه مبلغ ؟؟؟ ریال

قبلا هم خدمت دوستان عرض کردم، سود محقق شده برا سال مالی 97 بدون اغراق بالای 600، یحتمل نزدیک به 700 تومن را متصورم.
پیش نهاد خرید در این نماد برای دوستان ندارم، اما از دوستانی که نماد سبهان را در چیدمان سبدشون دارند ،خضوضا جناب عباس که بیشترین حجم را نسبت به دیگر سیمانی ها در پرتفویشون دارند پیشنهاد میکنم تا مجمع افزایش سرمایه 264 در صدی از فروش خود داری کنند.

شهادت مظلومانه بی بی فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را تسلیت عرض میکنم

التماس دعا.
جناب علی اصغر بورس من دو سهم سدور وسپاها را خوشبختانه درقیمت خوب فروختم و چون سبهان نسبت به بقیه سیمانیها رشد نکرده بود نگه داشتم .البته تعدادی ازش کم کردم. ونظر شما درنگهداری این سهم تاثیر گذاربود.
خواستم بدانم پیش بینی شما از روند اینده سهم چیست
منظورتان از آورده ومطالبات اورده واندوخته می باشد . چون فکر کنم سبهان هرسهمی نزدیک به ۴۰۰ تومان ذخیره داشته باشد.
سپاسگزارم

بالا