گروه زارعت و دامپروری (زفکا ، زمگسا ، زدشت ، زبینا ، زکشت ، سیمرغ ، زدشت ، زقیام ، زماهان ، تلیسه ، زشگزا ، زگلدشت ، زپارس)

amin53

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
اینی که راجب زشگزا صحبتی میکنه یعنی خیلیا خارج شدن ولی بد نیست بدونید که هم مقاومت رو رد کرده هم یه مزایده خوب داره
زشگزا مقاومت 2400 رو هم رد کرد رفتیم برای مقاومت بعدی

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام
اینی که راجب زشگزا صحبتی میکنه یعنی خیلیا خارج شدن ولی بد نیست بدونید که هم مقاومت رو رد کرده هم یه مزایده خوب داره
با سلام

دوست عزیز گفتنیها گفته شده دیگه نیازی به تکرار نیست

از این واضح تر که بیش از 10 میلیون سهم در محدوده 2200 تا 2400 تومن معامله شده

این سهم مگه چقدر شناور داره ؟؟؟؟؟

................ سهم هم دست منه که تا 5000 تومن , تحت هیچ شرایطی حتی یک سهم هم فروشنده نیستم و طی هفته قبل فقط اضافه کردم

.

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
فعلا تا میتونید از فرصت خرید زپارس در قیمتهای زیر 3000 تومن استفاده کنید

.
قربون آدم چیز فهم ......

توسعه ملی یکسال قبل زپارس فروخته 350 تومن الان داره در محدوده 3000 تومن سهام فروخته شده رو با کدهای مختلف دوباره میخره و میزاره سرجاش

مهم نیس که قبلا چه اشتباهی کردی ، مهم این هستش که به اشتباه خودت پی بردی و میخوای جبرانش کنی
حالا گیرم که برای رسیدن به 51% از سهام زپارس 10 میلیون سهمم با قیمت 10 هزارتومن از بازار بخره ، در نهایت قیمت تمام شده گروه بانک ملی
زیاد فرقی نمیکنه ولی اینجوری حداقل ارزش واقعی زپارس توی بازار مشخص میشه

بازی زپارس عجیب منو یاد بازی قشرین میندازه , قشرین 350 تومنی اول تا 9500 تومن رفت بالا و الان با احتساب افزایش سرمایه قیمتش به 25000 تومن هم رسیده

.

پیوست ها

آخرین ویرایش:

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
قربون آدم چیز فهم ......

توسعه ملی یکسال قبل زپارس فروخته 350 تومن الان داره در محدوده 3000 تومن سهام فروخته شده رو با کدهای مختلف دوباره میخره و میزاره سرجاش

مهم نیس که قبلا چه اشتباهی کردی ، مهم این هستش که به اشتباه خودت پی بردی و میخوای جبرانش کنی
حالا گیرم که برای رسیدن به 51% از سهام زپارس 10 میلیون سهمم با قیمت 10 هزارتومن از بازار بخره ، در نهایت قیمت تمام شده گروه بانک ملی
زیاد فرقی نمیکنه ولی اینجوری حداقل ارزش واقعی زپارس توی بازار مشخص میشه

بازی زپارس عجیب منو یاد بازی قشرین میندازه , قشرین 350 تومنی اول تا 9500 تومن رفت بالا و الان با احتساب افزایش سرمایه قیمتش به 25000 تومن هم رسیده

.
در ماه گذشته یکی ار زیر مجمومه های وبانک بنام خدمات مدیریت سرمایه مدار تعداد3/181/819 سهم زپارس , دقیقا تا لب مرز 1% خرید کرده بجز این کد دو تا کد دیگه هم در حال خرید هستند

با هر کد تا لب مرز 1% خرید میکنه بعدش یه کد جدید برای خرید فعال میکنه

.

سما

Well-Known Member
کاربر فعال
زشگزاهاتون رو محکم بچسبید که اعداد بسیار خوبی رو در صورت سهامداری خواهد دید ...!
قیمتهایی رو خواهد دید که واقعا متعجبتون میکنه اصل داستان و سودهای واقعی از شهریور با فروش تلیسه و پروژه ۵۰۰ راس گاو شروع میشه در اینده خواهید دید صحبتهایی دوستمون اشتباه محض رو جدی بگیرید

سما

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمتهایی رو خواهد دید که واقعا متعجبتون میکنه اصل داستان و سودهای واقعی از شهریور با فروش تلیسه و پروژه ۵۰۰ راس گاو شروع میشه در اینده خواهید دید صحبتهایی دوستمون اشتباه محض رو جدی بگیرید
سلام
در گروهی که اکثر سهمها یا منفی هستند یا اندک مثبتی دارن زشگزا خیلی با صلاوت و محکم اندک نوسانگیر و گنجشک روزی ها رو بیرون کرد و به صف خرید رسید

سهامدارخرد

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز مجبورم خلاف میل باطنیم مقداری زگلدشتهامو بفروشم
خیلی عقب افتادیم

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
سلام
در گروهی که اکثر سهمها یا منفی هستند یا اندک مثبتی دارن زشگزا خیلی با صلاوت و محکم اندک نوسانگیر و گنجشک روزی ها رو بیرون کرد و به صف خرید رسید
اون دنبال سهم من هستش

نه تنها فروشنده نیستم برعکس پایین که میاره منم دوباره اضافه میکنم :D :D

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
بنده هم امروز وارد زشگزا شدم ؛ اول معاملات دست نگه داشتم که به نفعم شد ؛اما نکته قابل توجه اصرار فروشنده به پایین آوردن قیمت بود که خوب سبب خیر برای بنده بود ؛ رو قیمت 2494 تومان هرچی اردر مخفی بود رو خریدم ؛ ولی نمیدونم بگم نکته جالب یا ناراحت کننده زمانی بود که دستکاری قیمتی واضح واضح بود ؛ فروشنده با اردر گذاری 100 عدد 100 عدد و یک ریال شکستن قیمت فقط ردیف ظاهری فروش رو زیاد نشون میداد ؛ دو بار سفارشات اینگونه رو خریدم ولی دفعه سوم دیگه این عمل تکرار نشد ؛ واقعا کثیف ترین بورس دنیا لقب خوبی برای بورس ایرانه ;);)

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم های گروه دامپروری بااین همه دارائی خیلی خیلی باارزش هستند........................حداقل قیمت هرسهم بالای 5هزارتومان باشه
سرمایه کحافظ وتلیسه وزکشت باهم برابر هستند ...
کحافظ بازیان انباشته بالا قیمت هرسهمش بالای 2000هزارتومانه ولی تلیسه وزکشت باسودانباشته قیمت سهمشان زیر هزارتومانه ؟؟؟؟

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب اشتباه محص دوست دارم بهترین سهم ورشد خوب را معرفی کنی در حال حاصر ممنون ونطرت در مورد صدرا چیست

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
جناب اشتباه محص دوست دارم بهترین سهم ورشد خوب را معرفی کنی در حال حاصر ممنون ونطرت در مورد صدرا چیست
با سلام
اگر نظر منو در مورد سهام گروه دام و زراعت بخواهید باید خدمتتون عرض کنم که اولویت خرید من زپارس و زشگزا هستش
در حال حاضر هم سبد من 60% زپارس و 40% زشگزا هستش

با عرض پوزش از دوستان سهامدار گروه دام و زراعت که مجبور میشم در مورد صدرا بنا به سوال دوست عزیزم جناب hooh اینجا پاسخ بدم
همانطور که قبلا بارها و بارها در تاپیک صدرا اعلام کردم و مجددا خدمتتون عرض میکنم که , از نظر من صدرا هیچوقت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها رو نمیده
همانطور که سال قبل باتوجه به نامه شرکت در مورد ارزیابی دارایی ها که روی کدال ثبت شد و من مدعی بودم که افزایش سرمایه ای در کار نیست و خبری هم نشد و پیش بینی من درست از آب دراومد

اما روز آخر قبل از مجمع بخاطر صف فروش بودن و جذابیت برای خرید از صف فروش پس از ریزش قیمتی , یکی دوبار خواستم که به صف فروش یه ناخنکی بزنم ولی چون همیشه با حسیکال صدرا میخرم و چون حسم نسبت به صدرا در اون تایم مثبت نبود از خرید منصرف شدم

بنظرم صدرا بازگشایی خوبی نخواهد داشت و فعلا سهامداران صدرا از رشد بازار جا موندن و حال و روز خوبی ندارن
ولی برای سهامداران صدرا آرزوی سودهای خوبی میکنم انشااله که برخلاف نظر من بازگشایی خوبی خواهد داشت و انتظار سهامداران صدرا برآورده خواهد شد

سلامت و پرسود باشید

.

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
اگر نظر منو در مورد سهام گروه دام و زراعت بخواهید باید خدمتتون عرض کنم که اولویت خرید من زپارس و زشگزا هستش
در حال حاضر هم سبد من 60% زپارس و 40% زشگزا هستش

با عرض پوزش از دوستان سهامدار گروه دام و زراعت که مجبور میشم در مورد صدرا بنا به سوال دوست عزیزم جناب hooh اینجا پاسخ بدم
همانطور که قبلا بارها و بارها در تاپیک صدرا اعلام کردم و مجددا خدمتتون عرض میکنم که , از نظر من صدرا هیچوقت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها رو نمیده
همانطور که سال قبل باتوجه به نامه شرکت در مورد ارزیابی دارایی ها که روی کدال ثبت شد و من مدعی بودم که افزایش سرمایه ای در کار نیست و خبری هم نشد و پیش بینی من درست از آب دراومد

اما روز آخر قبل از مجمع بخاطر صف فروش بودن و جذابیت برای خرید از صف فروش پس از ریزش قیمتی , یکی دوبار خواستم که به صف فروش یه ناخنکی بزنم ولی چون همیشه با حسیکال صدرا میخرم و چون حسم نسبت به صدرا در اون تایم مثبت نبود از خرید منصرف شدم

بنظرم صدرا بازگشایی خوبی نخواهد داشت و فعلا سهامداران صدرا از رشد بازار جا موندن و حال و روز خوبی ندارن
ولی برای سهامداران صدرا آرزوی سودهای خوبی میکنم انشااله که برخلاف نظر من بازگشایی خوبی خواهد داشت و انتظار سهامداران صدرا برآورده خواهد شد

سلامت و پرسود باشید

.
با سلام
به نظرتون رشد زپارس از کی شروع میشه؟؟

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
با سلام
به نظرتون رشد زپارس از کی شروع میشه؟؟
شرکت بخاطر عدم ارسال گزارش شش ماهه در حالت تعلیق هستش
دقیقا خاطرم نیس مهلتی که به شرکت دادن تا کی هستش بعید میدونم بیشتر از پایان مردادماه باشه

بنظرم بیشتر از سه چهار روز کاری دیگه نمیونن کنترلش کنن
با بدبختی سهمو صف فروش میکنن ولی از ترس اینکه این وسط کسی نزنه توی گوش صف فروش ، حتی صبر نمیکنن صف فروش به ۱۰۰ هزارسهم برسه و خیلی سریع جاروش میکنن
نکته مهم اینکه برای جمع کردن سهم خیلی عجله دارند

بالا