گروه زارعت و دامپروری (زفکا ، زمگسا ، زدشت ، زبینا ، زکشت ، سیمرغ ، زدشت ، زقیام ، زماهان ، تلیسه ، زشگزا ، زگلدشت ، زپارس)

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظر شما تا کجا میتونه زمگسا بره بالا؟
پیش بینی تون چیه ؟
توصیه میکنین تو این روند مثبت و با این قیمت بخریم؟
تا 860 در گام اول میتونه بره با حد ضرر 599.
من طبعا دارم و فعلا نگهداری میکنم ولی هرکسی خودش باید تصمیم نهایی بگیره
پر سود باشید

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زگلدشت و زپارس وزمگسال وزفکا هنوز حدود 100درصد نسبت به همگروهی هایشان حباب منفی دارند
فعلا زپارس وزفکا 30درصد بالاتر آمده اند و70درصد دیگه باید بالابیایند .....تامثل همگروهی هایشان بشوند...
زگلدشت رادریابید که هنوز 200درصد ازهمگروهی هایش عقب است یعنی باید بشه 3000تومان ......
بهترین گزارش 12ماهه راروانه کدال میکنه وبهترین سهمی است که روند سودسازی اش عالی است
تامجمع 98 بازگلدشت بمانید وازسهم لذت ببرید

donya1367

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
زپارس زکشت زفکا زگلدشت زقیام زمگسا ...........
بازم بگم؟
من که متوجه منظورت شدم
ولی من متوجه منظور شما نشدم.!!!!!
چون من اصلا منظور خاصی نداشتم !!!!!و فقط پرسیدم کدوم سهم بهتره همین

13812

Well-Known Member
کاربر فعال
خبر ویژه بتاسهم از بنیادی زفکا در سایتش درج کرده کسی از سهامداران عضو ویژه این سایت هست لطفا اطلاع رسانی نمایید.

با سپاس

mehrdad_farzin_0411

Well-Known Member
کاربر فعال
نظرات شخصی و توصیه به خرید نیست!!!

با توجه به رکود عمیق در اکثر صنابع بورسی و بازارهای مسکن و خودرو و .... ، سهام این گروه مخصوصا " زپارس " را زیر نظر داشته باشید خردادماه رویایی میتواند در انتظار سهام این گروه باشد !!!

98.2.26

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زفکا مقاومت 1500 تومان بزودی خواهدشکست و سهم در خلاء خواهد رفت حداقل قیمت برای زفکا 3200 تومان .
زفکا رو داشتم فعلا فروختم چون نخواستم باهاش برم مجمع اینو مدنظر داشته باشین که حقوقی بسیار کثیفی داره یعنی خوشش میاد سودی جیب کسی نره واسه همین توی مقاومتها گوش به زنگ باشین که اگه بازی کثیفی رو شروع کردن توی بازی نیوفتین

13812

Well-Known Member
کاربر فعال
زفکا رو داشتم فعلا فروختم چون نخواستم باهاش برم مجمع اینو مدنظر داشته باشین که حقوقی بسیار کثیفی داره یعنی خوشش میاد سودی جیب کسی نره واسه همین توی مقاومتها گوش به زنگ باشین که اگه بازی کثیفی رو شروع کردن توی بازی نیوفتین
مجمع پر باری خواهد داشت.
افزایش سرمایه از سود اندوخته و تقسیم سود 110 تومان.

masoumi

Well-Known Member
کاربر فعال
شرکتهای گروه کشاورزی و دامپروری امسال بازدهی خوبی خواهند داشت . میزان تولید و فروش امسال در این شرکتها با توجه به بارشهای اخیر و محدودیت واردات و همچنین قاچاق دام و محصولات کشاورزی چند برابر خواهد شد . از سوی دیگر نرخ فروش هم تغییرات قابل توجهی در ماههای اخیر داشته که قسمتی از تاثیر اون رو در گزارشات 3 ماهه چهارم دیدیم و خواهیم دید . محرک قوی گروه هم افزایش نرخ شیر میباشد که احتمالا بعد از ماه رمضان اعلام میشه . هرچند که ما از این افزایش نرخها خوشحال نیستیم ولی برای حفظ ارزش پول مجبوریم اینها رو که واقعیات هستند در نظر بگیریم. زکشت و زگلدشت از این گروه وضعیت کلی بهتری نسبت به بقیه دارند هرچند که همگی باهم رشد خواهند کرد

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
معاملات زپارس کاملا مشکوک !!!!

حقوقی ها خریدار ... !!!
Untitled.png

از نظر فیبو گیر کرده حقوقی هم داره میخره توی این فرصت به دست اومده ولی استارت بخوره خوب میره جلو

بالا