گروه دارویی ( دسبحا ، داروپخش ، لقمان ، دجابر ، و....)

trader15

Well-Known Member
کاربر فعال
داسوه در حال تیک اف
حجم معاملات بصورت محسوس در حال افزایش

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که دنبال یک شرکت دارویی خوب هستند با رشد حداقل 50% در کوتاه مدت

وپخش را بخرند ، شرکت به شدت ارزنده و کم شناور است ، امروز به دلیل الزام بانک رفاه به فروش سهم پر تعداد عرضه و توسط یک گروه خوب خرید شد

پولاد

Well-Known Member
کاربر فعال
یادآوری : دوستانی که ازین گروه " سهامدار " دکیمی " هستند منتظر مجمع روز یکشنبه آینده نباشن ! گرچه اطلاعیه لغو مجمع نیومده امروز از امور سهام شنیدم ! ( گزارش هیات مدیره هم ارسال نشده ) .

Amirtrader12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#دلر
باتوجه به سیاست تقسیم سود ۸۰ تومنی هیئت مدیره دلر و با توجه به سود انباشته اعلامی تو گزارش تفسیری مدیریت و نیز مجوز تی پی کو برای صرف درآمد حاصل از فروش ساختمان مرکزی آن به مبلغ ۷.۱ میلیارد تومن ، شرکت داروسازی اکسیر قادر خواهد بود در ادامه ۱۵۰٪ درخواست افزایش سرمایه از محل سود انباشته ارائه بده که خبر خوبی برای سهامدارانش تو مجمع سالانه هفته آتی خواهد بود، به همین دلیل این سهم چند روز اخیر مورد توجه اهالی باز واقع شده و با رشد خوب قیمتی همراه است.

ROSEMAN

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
صبح بخیر
از میان اعضا محترم کسی هست که حق تقدم افزایش سرمایه «دسبحا» رو تبدیل به سهم کرده باشه و سهام جدید به پرتفوی اضافه شده باشه؟

anji-47

Well-Known Member
کاربر فعال
کدال۳۶۰:
#ددام
تصميمات مجمع عمومي عادي ساليانه دوره ۱۲ ماهه منتهي به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹

:sparkle:سود خالص هر سهم:123﷼
:sparkle:سود نقدی هر سهم:0﷼
:sparkle:زیان انباشته پايان دوره:306,189میلیون ﷼
:sparkle:پاداش هیات مدیره:0میلیون ﷼
:sparkle:حق حضور اعضای غیرموظف:20,000,000﷼
:sparkle:روزنامه‌ اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

anji-47

Well-Known Member
کاربر فعال
کدال۳۶۰:
#دسانکو
داروسازي سبحان انکولوژي در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ (حسابرسی شده) به ازای هر سهم 131 ریال سود محقق کرده است که نسبت به گزارش ۱۲ ماهه حسابرسی نشده تغییری نداشته است.
:black_small_square::black_small_square::black_small_square::black_small_square:
اظهار نظر حسابرس

5. 5- اظهارنظر اين موسسه در اثر مفاد بند هاي ذيل تعديل نشده است :
5-1- سرفصل داراييهاي‌ نامشهود شامل مبلغ 669ر176 ميليون ريال ارزش دفتري دانش فني 53 نوع داروي ضد سرطان به شرح يادداشت توضيحي 1-9 صورتهاي مالي مي‌باشد که تا کنون پروانه ساخت 38 دارو و موافقت اصولي 15 دارو اخذ گرديده و 30 نوع از داروها ( ارزش دفتري 805ر88 ميليون ريال) به مرحله توليد صنعتي رسيده و توليد صنعتي 23 داروي ديگر نيز در دوره هاي آتي پيش بيني شده است . قابليت بازيافت داراييهاي مذکور ، منوط به تحقق برنامه‌هاي توليد و وجود بازار فروش مناسب بابت آنها در سنوات آتي مي‌باشد.

Amirtrader12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
صبح بخیر
از میان اعضا محترم کسی هست که حق تقدم افزایش سرمایه «دسبحا» رو تبدیل به سهم کرده باشه و سهام جدید به پرتفوی اضافه شده باشه؟
دزهراوی تافروش ماهانه اش بیش از ۴۵ میلیارد تومن نباشه نمیشه بهش امیدواربود و دل بست. زیان انباشته هنگفتی داره.

غفران

Well-Known Member
کاربر فعال
#دلر
باتوجه به سیاست تقسیم سود ۸۰ تومنی هیئت مدیره دلر و با توجه به سود انباشته اعلامی تو گزارش تفسیری مدیریت و نیز مجوز تی پی کو برای صرف درآمد حاصل از فروش ساختمان مرکزی آن به مبلغ ۷.۱ میلیارد تومن ، شرکت داروسازی اکسیر قادر خواهد بود در ادامه ۱۵۰٪ درخواست افزایش سرمایه از محل سود انباشته ارائه بده که خبر خوبی برای سهامدارانش تو مجمع سالانه هفته آتی خواهد بود، به همین دلیل این سهم چند روز اخیر مورد توجه اهالی باز واقع شده و با رشد خوب قیمتی همراه است.
قبل از هیئت مدیره شما که پیشنهاد افزایش 150 درصد رو دادی
یادمه هیئت مدیره در مجمع وپخش میگفت افزایش سرمایه داریم 4 سال طول کشید
من قبلا 6سال سهامدار وپخش بودم بعد افزایش خارج شدم تقریبا 3سال پیش

Amirtrader12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبل از هیئت مدیره شما که پیشنهاد افزایش 150 درصد رو دادی
یادمه هیئت مدیره در مجمع وپخش میگفت افزایش سرمایه داریم 4 سال طول کشید
من قبلا 6سال سهامدار وپخش بودم بعد افزایش خارج شدم تقریبا 3سال پیش
این هم درسته قبول دارم که بعضی از وعده و وعیدها ممکنه سالیان درازی طول بکشه ، حالا بنده پتانسیل شرکت اکسیر رو جهت این میزان افزایش سرمایه به دوستان یادآور شدم ، حالا این وسط عزم جدی مدیران شرکت برای عملی کردنش، تعیین کننده خواهد بود ولی براساس سابقه موجود ، مدیران شرکتهای تابعه هلدینگ تی پی کو عملگرا هستند و میشه تو کوتاه مدت بهش امیدوار بود.

Amirtrader12

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#دلر
براساس اطلاعیه های کدال و گزارش تفسیری هیئت مدیره ی شرکت اکسیر ، پارسال ۲.۵ میلیون دلار صادرات دارو به کشورهای همسایه داشته که در نوع خودش بی نظیره .

بالا