گروه دارویی ( دسبحا ، داروپخش ، لقمان ، دجابر ، و....)

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
با ده درصد افزایش نرخ ۵۰ تومن سود دفارا بالا میره (-:

یعنی سودی فراتر از چیزی فک کنید

با ۱۵ درصد افزایش نرخ ۷۵ تومن سود دفارا بالا میره (-:

بفروشید در برید خخ

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
از قصد سهم رو پایین آوردن تا خودشون جمع کنند

تولید داروهای سرطانی استارتش خورده.

خواهیم دید دعبیدی دیگر در راه هست
میبینین سهم رو چطور پایین آوردن جمع کردن

سهم قیمت واقعیش به نظر تون چند باید باشه

(Ehsan)

Well-Known Member
کاربر فعال
تو دلقما این فروشدها چرا درقیمت بالا نفروختن اومدن صف فروش!! عجب بازی راه انداختن

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
** توضیحات تکمیلی و چارت مربوط به پست بالا و هشدار رالی در کلیت بازار بورس با توجه بیشتر به نمادهای کوچک:

شاخص کل هموزن، هفتگی 97/11/26:

میانگینهای بازار تمایل به تکرار گذشته خود با اولویت باکسهای زمانی نزدیک تر را دارند. سیگنالهای قوی تکنیکال محاسباتی در بعد حجم و قیمت برای آغاز یک رالی جدید در کلیت بازار و با توجه بیشتر به نمادهای کوچک (به دلیل انحراف بین شاخص کل و شاخص کل هموزن)، در حال تکمیل است.
علاوه بر این شاهد هستیم چارت کلاسیک شاخص هموزن نیز بعد از واگرایی موفق اخیر و تغییر روند به صعودی (قرمز) ،
در حال تکرار جالب توجه باکس قیمت زمان (سبز) قبل از رالی تابستان امسال است. شاخص جریان نقدینگی نیز صعودی شده و پس از شکست سطح مهم 50 در حال تکمیل پولبک به آن است.
* با توجه به شواهد متعدد، رالی شارپ بازار بورس
طی 2 تا 4 هفته آینده میتواند آغاز شود:

1552424040390.png

مشاهده پیوست 42940
آپدیت شاخص کل هموزن هفتگی ، 97/12/21:

تکرار باکس قیمت/زمان 12 هفته ای و آمادگی شاخص کل هموزن برای رالی بعدی بازار، تقریبا پر شده است و این روزها با توجه به افزایش قابل ملاحظه ارزش کل معاملات بورس (بالای 600 میلیارد تومان در روز) میتوان منتظر جهش مجدد و انتخابی تر کلیت بازار با تمرکز بر سهام کوچک یا سهام بنیادی سودزا (به دلیل انحراف قابل توجه بین شاخص کل و شاخص کل هموزن) بود:

شاخص کل هموزن - 97.12.21.png

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز باز در دفارا بیشرف بازی در اوردن..

مجبورم تحلیل دفارا رو تا شنبه بزنم براتون(-:

تا از این *** کاری ها نکنن دیگه..و بتونیم جلوشو بگیریم...

و اگر کسی میخره...بدونه چی داره میخره

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دفارا نگرانی نداره-تا چند روز اینده 850 رو میشکونه.
من عادت ندارم پتانسیلهای سهم رو شرح بدم.ولی با توجه به معاملات امروز لازم دونستم خلاصه موارد رو بیان کنم:(کلیه مطالب از گزارش های فصلی خود شرکت استخراج شده است.)
شرکت بطور اساسی متحول شده است. از زیان خارج شده-افزایش سرمایه 50% در انتطار تایید سازمان بورس میباشد-دفتر اصفهان 5.8 میلیارد تومان فروخته شده(هر سهم 14ت) سه ماهه چهارم شناسایی خواهد شد.-تولید محصول استریل تزریقی و تولید ظروف بسته بندی از پروژههای در دست اقدام میباشد.عرضه زلاتین کپسول(شرکت زیر مجموعه)در فرابورس مطرح میباشد.پیش بینی 230 ت سود برای سال97 توسط شرکت.
قیمت امروز حدود 710وp/e =3
جای هیچ بحث و نگرانی نداره .سنگین بخرید.عیدی economista به دوستان :cool:;):D:D

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
دفارا نگرانی نداره-تا چند روز اینده 850 رو میشکونه.
من عادت ندارم پتانسیلهای سهم رو شرح بدم.ولی با توجه به معاملات امروز لازم دونستم خلاصه موارد رو بیان کنم:(کلیه مطالب از گزارش های فصلی خود شرکت استخراج شده است.)
شرکت بطور اساسی متحول شده است. از زیان خارج شده-افزایش سرمایه 50% در انتطار تایید سازمان بورس میباشد-دفتر اصفهان 5.8 میلیارد تومان فروخته شده(هر سهم 14ت) سه ماهه چهارم شناسایی خواهد شد.-تولید محصول استریل تزریقی و تولید ظروف بسته بندی از پروژههای در دست اقدام میباشد.عرضه زلاتین کپسول(شرکت زیر مجموعه)در فرابورس مطرح میباشد.پیش بینی 230 ت سود برای سال97 توسط شرکت.
قیمت امروز حدود 710وp/e =3
جای هیچ بحث و نگرانی نداره .سنگین بخرید.عیدی economista به دوستان :cool:;):D:D

درود
دست رو خوب سهمی گذاشتی
پروژه بسته بندیش افتتاح نشده هنوز؟
تهرانم ساختمان برا فروش داره؟

اگر بر اساس دو گزارش ماهانه اخر پیش بره..من برنامم اینه تا ۷-۸ ماه کم کم اضافه کنم...یعنی فقط ۷-۸ ماه جمع کنم..بعدش هم ۷-۸ ماه سهامداری کنم..

سر جمع عهد کردم ۱۵ ماه سهامداری کنم..(-: البته اگه مثل ۶ ماه اخیر خوب کار کنه (-:

آخرین ویرایش:

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزوهای بزرگی دارم ک باید دفارا برام براورده کنه..

و هیچ سهم دیگه ای نمیشناسم که بتونه برام براورده کنه (-: یه ۲۰۰-۳۰۰ درصد میخوام ناقابل از دفارا(-:

همانطور ک روی شرانل تعصب داشتم.. یه چند برابرشو الان رو دفارا دارم (-:

بعد از اتمام بازی شرانل...تمام شرانل ها تبدیل به دفارا میشه..

بعد ازاتمام بازی پتایر...تمام پتایر ها تبدیل ب دفارا میشه..

بعد از اتمام بازی شدوص تمام شدوص ها تبدیل ب دفارا میشه..

یعنی یه همچی برنامه ای برای دفارا دارم...

لذا برید بهشون برسونید ..ک با دم شیر بازی نکنن(-: چون من الان شدیدا رو دفارا تعصب دارم...و تشنه بز خری...

روز خوش

آخرین ویرایش:

mahdi200

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز باز در دفارا بیشرف بازی در اوردن..

مجبورم تحلیل دفارا رو تا شنبه بزنم براتون(-:

تا از این *** کاری ها نکنن دیگه..و بتونیم جلوشو بگیریم...

و اگر کسی میخره...بدونه چی داره میخره
میثم جان سلام،بابا توروخدابی خیال شو:mad:بگذارسهمشونو مثل پتایر ازچنگشون دربیاوریم:D،بگذارفکرکننددارن بازارراگول میزنند!!
اجازبده تا30فروردین هرچی میخوان عرضه کنند
توهمینکه بگویی پله ای به سمت پایین میخری وآنرانگه داری کرده وبقیه سهامت رادرنهایت به این بدیل میکنی برای سهامداراکافیست،

بازیگری که میخواهد ناروبزنه بایددرکمینش نشست وازچنگش درآورد،تازه داره سبدمون مثبت میخوره واین منفی !!چی ازاین بهتر:p:p

آخرین ویرایش:

mahdi200

Well-Known Member
کاربر فعال
با ده درصد افزایش نرخ ۵۰ تومن سود دفارا بالا میره (-:

یعنی سودی فراتر از چیزی فک کنید

با ۱۵ درصد افزایش نرخ ۷۵ تومن سود دفارا بالا میره (-:

بفروشید در برید خخ
همین مطلب بالا برای نشان دادن عظمت سهم کافیست:)

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
میثم جان سلام،بابا توروخدابی خیال شو:mad:بگذارسهمشونو مثل پتایر ازچنگشون دربیاوریم:D،بگذارفکرکننددارن بازارراگول میزنند!!
اجازبده تا30فروردین هرچی میخوان عرضه کنند
توهمینکه بگویی پله ای به سمت پایین میخری وآنرانگه داری کرده وبقیه سهامت رادرنهایت به این بدیل میکنی برای سهامداراکافیست،

بازیگری که میخواهد ناروبزنه بایددرکمینش نشست وازچنگش درآورد،تازه داره سبدمون مثبت میخوره واین منفی !!چی ازاین بهتر:p:p

من فک میکنم کلا ۷-۸ و نهایت ۱۰ میل سهم دست ملت یا از ما بهترون..یا بازیگرانه..

الان ده روزی هست فک کنم حجم معاملات بالای۵۰۰-۶۰۰ هزار تاست..

اگه ۵ میل سهمشونو از چنگشون در بیاریم ..تمومه..دیگه جرات ندارن با کصافت کاری ملت رو گمراه کنن..

بگذار تحلیلش رو بزنیم..چون واقعا زیر ۷۰۰ دادنشون ستمه (-: در حق ملت و سهامداری ک شب عید ممکنه پول لازم باشه (-:

هر چند این سهم در ظاهر زیاده..ولی در باطن مطمئنم خشک شده..و بعید میدونم هلالات نخریده باشه (-:

منظور از هلالات صرفا خودش نیست..منظور تحلیلگران بیدار بورسه (-: مگر میشه هلالات دم از دفارا و حق تقدم دپارس و خود دپارس بزنه..بعد بشینه نگاه کنه ما سهمو جمع کنیم(-: شاید هم فقط نظر داده (-:

من خودم امروز به شخصه از خجالت فروشندگان در اومدم...

و سخوز ۴۰۰-۴۲۰ رو با دفارا ۷۰۰ تومنی طاق زدم (-:

البته زیر ۴۸۰ بیاد باز سخوزو میخرم..ولی دفارای۷۰۰ برام ارزنده تر از سخوز ۵۰۰ ی هست (-:
با اینکه میدانم چقدر سخوز خریدن (-: نامردا (-:

من دوست دارم با تحلیل سود کنم تا بازی..وگرنه سخوزم زیاد خریدن (-: و بازیگرا فوق حرفه این(-:

خوبی این روزها میدونی چیه؟

میتونیم دوستان رو با سود از شرانل به دفارا شیفت بدیم بعدا..چون واقعا افت شرانل دست و بال ما رو بسته (-:

آخرین ویرایش:

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
لید محصول استریل تزریقی و تولید ظروف بسته بندی از پروژههای در دست اقدام میباشد.عرضه زلاتین کپسول(شرکت زیر مجموعه)در فرابورس مط
من فک میکنم کلا ۷-۸ و نهایت ۱۰ میل سهم دست ملت یا از ما بهترون..یا بازیگرانه..

الان ده روزی هست فک کنم حجم معاملات بالای۵۰۰-۶۰۰ هزار تاست..

اگه ۵ میل سهمشونو از چنگشون در بیاریم ..تمومه..دیگه جرات ندارن با کصافت کاری ملت رو گمراه کنن..

بگذار تحلیلش رو بزنیم..چون واقعا زیر ۷۰۰ دادنشون ستمه (-: در حق ملت و سهامداری ک شب عید ممکنه پول لازم باشه (-:

هر چند این سهم در ظاهر زیاده..ولی در باطن مطمئنم خشک شده..و بعید میدونم هلالات نخریده باشه (-:

منظور از هلالات صرفا خودش نیست..منظور تحلیلگران بیدار بورسه (-: مگر میشه هلالات دم از دفارا و حق تقدم دپارس و خود دپارس بزنه..بعد بشینه نگاه کنه ما سهمو جمع کنیم(-: شاید هم فقط نظر داده (-:

من خودم امروز به شخصه از خجالت فروشندگان در اومدم...

و سخوز ۴۰۰-۴۲۰ رو با دفارا ۷۰۰ تومنی طاق زدم (-:

البته زیر ۴۸۰ بیاد باز سخوزو میخرم..ولی دفارای۷۰۰ برام ارزنده تر از سخوز ۵۰۰ ی هست (-:
با اینکه میدانم چقدر سخوز خریدن (-: نامردا (-:

من دوست دارم با تحلیل سود کنم تا بازی..وگرنه سخوزم زیاد خریدن (-: و بازیگرا فوق حرفه این(-:

خوبی این روزها میدونی چیه؟

میتونیم دوستان رو با سود از شرانل به دفارا شیفت بدیم بعدا..چون واقعا افت شرانل دست و بال ما رو بسته (-:
سلام.جناب میثم
تحلیلی در مورد دفارا دیدم که در اون مشکل عمده دفارا را انحصاری بودن ماده اولیه تولیدات این شرکت عنوان کرده بود.حتی علت زیان سال گذشته این شرکت رو هم همین موضوع اعلام کرده بود.نظر شما چیه؟

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام.جناب میثم
تحلیلی در مورد دفارا دیدم که در اون مشکل عمده دفارا را انحصاری بودن ماده اولیه تولیدات این شرکت عنوان کرده بود.حتی علت زیان سال گذشته این شرکت رو هم همین موضوع اعلام کرده بود.نظر شما چیه؟
اونچیزی ک من میدونم سال قبل احتمالا خر زاده ها ...وارد این حوزه شده بودن""" و از محل رانت داشتن با بعضی شرکت ها رقابت میکردن.. ولی امسال دیگه از این خبرا نیست وارز و رانت تموم شد..و فک کنم شرایط برا همه یکسان شده..حالا اگه میتونن حرام زاده های اقا زاده بیان رقابت کنن(-:

ضمن اینکه سه ماه سوم دفارا کولاک کرد..من فک میکنم اون رانت های رقابتی سال قبل از بین رفت..وگرنه سه ماه سوم دفارا نباید میترکوند و سهم از زیر ۳۰۰ تا ۸۰۰ پرواز کرد بر اساس همین عملکرد سه ماه سوم(-:

در ۱۲ ماهه انتظار دارم بالای۱۸۰ تومن سود بسازه دفارا امسال..

سال اینده هم برید بالای۳۰۰ تومن سود اگه ۱۲ ماهه بالای۱۸۰ ساخت (-:

فعلا بر اساس عملکرد سه ماه سوم..نظر من اینه دفارا سال بعد ۳۲۰ تومن ب بالا سود میسازه ..(-:

و سهم ۱۵۰۰ میارزه (-:

شاید این اخرین تحلیل من باشه دیگه برای بازار...و دیگه میکشم کنار...

و فعلا تارگت ۱۵۰۰ -۲۰۰۰ دفارا رومیدم...

بعدش هم خودمو بازنشست میکنم(-: اینقدر ازش سود خواهیم گرفت ک دیگه بریم برای خودمون(-: اگر تحلیلم درست باشه..(-:

لذا اخرین سهمی که من معرفی میکنم ومیرم دیگه همین دفاراست(-:

سال اینده یه وقت دیدید بالای۴۰۰ تومن ساخت..

روز خوش

آخرین ویرایش:

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
اونچیزی ک من میدونم سال قبل احتمالا خر زاده ها ...وارد این حوزه شده بودن""" و از محل رانت داشتن با بعضی شرکت ها رقابت میکردن.. ولی امسال دیگه از این خبرا نیست وارز و رانت تموم شد..و فک کنم شرایط برا همه یکسان شده..حالا اگه میتونن حرام زاده های اقا زاده بیان رقابت کنن(-:

ضمن اینکه سه ماه سوم دفارا کولاک کرد..من فک میکنم اون رانت های رقابتی سال قبل از بین رفت..وگرنه سه ماه سوم دفارا نباید میترکوند و سهم از زیر ۳۰۰ تا ۸۰۰ پرواز کرد بر اساس همین عملکرد سه ماه سوم(-:

در ۱۲ ماهه انتظار دارم بالای۱۸۰ تومن سود بسازه دفارا امسال..

سال اینده هم برید بالای۳۰۰ تومن سود اگه ۱۲ ماهه بالای۱۸۰ ساخت (-:

فعلا بر اساس عملکرد سه ماه سوم..نظر من اینه دفارا سال بعد ۳۲۰ تومن ب بالا سود میسازه ..(-:

و سهم ۱۵۰۰ میارزه (-:

شاید این اخرین تحلیل من باشه دیگه برای بازار...و دیگه میکشم کنار...

و فعلا تارگت ۱۵۰۰ -۲۰۰۰ دفارا رومیدم...

بعدش هم خودمو بازنشست میکنم(-: اینقدر ازش سود خواهیم گرفت ک دیگه بریم برای خودمون(-: اگر تحلیلم درست باشه..(-:

لذا اخرین سهمی که من معرفی میکنم ومیرم دیگه همین دفاراست(-:

سال اینده یه وقت دیدید بالای۴۰۰ تومن ساخت..

روز خوش
1552475986884.png

در گزارش تفسیری ،سود امسال دفارا 2302 ریال پیش بینی شده است.
عرضه20درصد ژلاتین کپسول در فرابورس و همینطور فروش دفتر اصفهان به مبلغ 57000میلیون ریال رو هم که یکی از دوستان گرامی در همین تاپیک اعلام کردند.
بازهم از شما ممنونم

بالا