گروه دارویی ( دسبحا ، داروپخش ، لقمان ، دجابر ، و....)

Reza00498895

New Member
عضو تازه
سلام من میخام سهم جدید بخرم تا الان که خوب بوده من روی 900ت خریدم الان شده1800 و خورده ای تقریبا دو برابر بو بیشتر شده کسی میتونه بهم بگه جای رشد داره که بازم بخرم؟ خیلی خیلی ممنون میشم چون نمیدوم رشد میکنه یا نه؟

کاپیتان لیچ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فوری وزیر بهداشت ( انقلاب در صنعت داروسازی کشور)

ترمز واردات دارو با چند برابر قیمت را می کشیم !

وزیر بهداشت: روز پنج شنبه( ۲۴ مرداد )در حاشیه افتتاح کارخانه داروسازی مهبان در ساوه ،ب تشریح برنامه و تحولات در صنعت داروسازی پرداختند ک مشروح این سخنرانی ب شرح ذیل میباشد

۹۷ درصد نیاز دارویی کشور توسط متخصصان داخلی تولید می شود.
تنها سه درصد نیاز دارویی کشور وارد می شود و اگر قرار باشد جای این رقم ها با یکدیگر تغییر یابد و ۹۷ درصد نیاز دارویی را وارد کنیم نیازمند رقمی معادل ۴۵ میلیارد دلار هستیم که تامین این میزان منابع مالی با توجه به درآمد نفتی کشور غیر ممکن است.
در حمایت از صنعت داروی کشور ترمز ورود دارو با چند برابر قیمت به کشور را می کشیم و سازوکاری را اتخاذ می کنیم که دارو با یک دهم قیمت در داخل کشور تولید شود. با نیروی جوان متخصص صنعت #داروسازی را #متحول و جهانی خواهیم کرد
@Eghtesad_Emroz

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
هجرت همینطور صف خرید ولی سهامدار عمده اون دارو فارابی همینطور منفی ..از عرضه ۱۰ درصدی هجرت ۸۰ میلیارد تومن سود..با بالارفتن هرروزه هجرت هم هر روز به ارزشش اضافه میشه بعد روند معاملاتش اینطوری...

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام به نظرتون دفارا بخرم؟
دفارا با پی ای زیر ۵ داره معامله میشه تا چند روز دیگه باید تعدیل بالای ۵۰٪درصدی از محل فروش هجرت و...رو بفرسته کدال..کاملا با برنامه اجازه رشد بهش نمیدند من امروز فرصت خوب داد سهاممو تقریبا دوبرابر کردم..فردا هم میخرم چون فعلا اوضاع بازار خوب نیست این گروه محکمترین خواهد بود در چند روز آینده

trader15

Well-Known Member
کاربر فعال
داسوه
یکی از بنیادی ترین و اصلیترین شرکتهای دارویی کشور
تولید کننده انحصاری داروهای بیماریهای قلبی خصوصاً داروی معروف اوسویکس
کمترین رشد در بین شرکتهای دارویی
شناور پایین و نبود فروشنده جدی
گام اول 1400

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال