گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

skyman

Very Good Member
کاربر فعال
در این گروه وکار و وپاسار ساهد ورود نقدینگی هوشمند هستیم که وکار با توجه به شناوری پایینتر گین بهتری خواهد داشت ...!
 

skyman

Very Good Member
کاربر فعال
در این گروه وکار و وپاسار شاهد ورود نقدینگی هوشمند هستیم که وکار با توجه به شناوری پایینتر گین بهتری خواهد داشت ...!
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
آپدیت دی روزانه و لگاریتمی 98/06/02:

سیکلهای زمانی قیمت سهم در فراز و فرودهای حدود یکی دو سال اخیر جالب توجه و نسبتا دقیق است.

اصلاح قیمتی، حجمی در جریان و نیز الگوی تحکیمی پرچم مثلثی به نظر به پایان رسیده است. از دید زمان نیز، "حداقل" اصلاح زمانی لازم طبق سیکلهای زمانی گذشته (خطوط قهوه ای روشن) و بخش شارپ آخرین موج صعودی اخیر (قرمز 1 و 2) پر شده است. بنابراین هر زمان در هفته جاری (تا نهایتا تا 10 روز کاری آینده) میتواند استارت رالی جدید قیمت برای اهداف بعدی 470 و 590 باشد (بررسی شده در چارت بلند مدت هفتگی).

البته با توجه به واگرایی مثبت مخفی و موفق اخیر و الگوی تیپیکال حجمی پرچم (پست بالا)، احتمال آغاز حرکت بعدی برای زمان نزدیک تر به حال بیشتر (از باند زمانی نمایش داده شده در چارت) است:


1569096685371.png
آپدیت دی روزانه و لگاریتمی 98/06/30 :

سهم کماکان در روند صعودی بسیار پرقدرت خود بسر میبرد. قیمت در موعد زمانی کلاسیک و مورد انتظار (چارت قبلی) جهش خود به سمت تارگتهای بالا را اغاز کرد. در ابتدا به بالاتر از اولین تارگت یا مقاومت: 470، یعنی تا 491 را محقق کرد.با اطلاعات جدید به نظر میرسد سهم در حال ساخت یک باکس قیمت/زمان مشابه با قیمت صعودی و مدت زمان 34 روز کاری بوده (نارنجی) است. بنابراین از دید زمانی "حداکثر" بعد از سپری شدن این باکس 8 تا 13 روز کاری دیگر، انتظار میرود مانند رالی قبلی، شتاب و شیب صعود مجددا افزایش قابل توجه پیدا کند:


دی روزانه و لگاریتمی - 98.06.30.png
 

پیوست ها

بهروز وثوق

Very Good Member
کاربر فعال
آیا می‌دانستید بانک تجارت سال گذشته بلوک فملی را در قیمت ۴۱۱۵ریال فروخت ؟ آیا میدانید هر بار که آگهی فروش بلوک فملی می آمد وتجارت به راحتی صف خرید میشد و بابت همین اتفاق سهامدارن از رشد سهم منتفع میشدند در حالی که سود فروش آن فقط صرف پوشش زیان انباشته شد .
آیا می‌دانستید بعد از فروش بلوک توسط وتجارت در مجمع سالیانه فملی سهمی ۱۵تومان سود تقسیم کرد و در هفته های آینده افزایش سرمایه ۳۰درصدی از انباشته (جایزه)انجام خواهد داد و قیمت سهم در تابلو ۵۲۴تومن است.
در آخر باید عرض کنم که ۵.۷درصد سهام فملی متعلق به وبملت است و بزودی آن را به بفروش میرساند با توجه قیمت تمام شده پایینی که این دارایی برای وبملت دارد در صورت فروش حداقل به ازای هر سهم سودی بین ۷۰تا۸۰تومان شناسایی خواهد که متعلق به سهامداران بانک است.
توصیه آخر مراقب گنجی که دارید باشید #وبملت_گنج
 

siroos 74

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
قابل توجه دوستان !

بانک های #وتجارت و #وبصادر #سیگنال_خرید هستند

بویژه برای پول‌های دُرُشت و صبور !

به 70 تومانی شدن شان خوشبین هستم !

بعد از رسیدن به محدوده ی 70 تومان ، بروز رسانی میشوند

98/6/31
#سیروس_احمدی
@ahmadi_sirous
#سافا_سیستم
 

متقاضی

Very Good Member
کاربر فعال
به نقل از یکی از روسای شعب تجارت که به آمار دسترسی داره ، عملکرد ششماهه اولش خوبه . گزارش که ارسال شه بلافاصله جبران میکنه .
 

Admiral

Very Good Member
کاربر فعال
اپال پارسیان سنگان در عملکرد 6 ماهه1079 میلیارد تومان سود ساخته که این سود در عملکرد آتی بهتر و بهتر خواهد شد چرا که طرح های بهره برداری شده کم کم دارن به ظرفیت میرسن و سود واقعی شرکت در حال نمایان شدن است.
با فرض سود 3000 میلیارد تومان اپال پارسیان سنگان بانک پاسیان میتواند تا سالانه 80 تومن سهمی از محل این شرکت درآمد سرمایه گذاری داشته باشد.
همین الان بدون احتساب تجدید ارزیابی ، بانک پارسیان با این زیر مجموعه قوی و سود سالانه ای که از این محل خواهد داشت قیمتش نباید زیر 400 باشه ، مطمئن باشید بعد از افزایش سرمایه قیمت پارسیان زیر 100 تومان متعادل نمیشه و از الان تا 2 ماه آینده یه بازدهی شیرین حداقل 60 تا 70 درصدی در سهم نهفته است.
 

بهروز وثوق

Very Good Member
کاربر فعال
میگن بعد از وبملت ،وپاسار بهترین بانکه مام قبول داریم فقط یه نکته ای رو دقت کنید تا فاصله این دو تا رو بهتر درک کنید وپاسار ۶ماهه به زور ۹۲۰میلیارد ترازش مثبت شده ، درحالی که وبملت هر ماه ترازش این مقدار مثبته
 

چراوچيه

Very Good Member
کاربر فعال
دو گروه بانکی وخودرویی فقط باب میل نوسانگیران است البته تکنیکالیها برای سیو سود بیشتر راغبند ولی بنیادی ها نه
 

The Wolf Of Hafez Street

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تکذیبیه بانک دی درباره یک خبر بورسی


پیرو انتشار خبری با مضمون« بانک دی در مسیر بانک سرمایه؟» و وارد کردن اتهامات بی اساس به سازمان بورس و برخی از مدیران بانک دی توسط یک روزنامه نگار سفارشی نویس ،روابط عمومی بانک دی جوابیه ای را بدین شرح منتشر نمود:
1- ادعای عنوان شده در متن خبر مذکور و برخی سایت ها و شبکه های مجازی در خصوص جبران زیان انباشته بانک دی از طریق تهاتر، کذب محض بوده و شایعه ای بیش نمی باشد و بانک دی بر اساس گزارش ها و اطلاعیه های منتشر شده در سامانه کدال( گزارش های متعدد منتهی به نامه شماره 1443/02/ب د مورخ 98/05/28 این بانک) در نظر دارد تا به شیوه های مختلف از شمولیت ماده 141 لایحه اصلاحی قانون تجارت خارج شود.
2- بانک دی دارایی های ارزشمندی دارد که ارزش افزوده ایجاد شده در قیمت آن ها به دلیل افزایش قیمت نسبت به زمان واگذاری به بانک ، سود قابل توجهی را برای بانک و ذینفعان به ارمغان می آورد و بانک با فروش دارایی های مازاد که تا کنون طی چند نوبت اقدام به انتشار آگهی مزایده فروش در روزنامه های کثیرالانتشار کرده و در حال بررسی خریدار مناسب است به چند هدف مهم از جمله اصلاح ساختار مالی و بهبود وضعیت کفایت سرمایه که از الزامات بانک مرکزی بوده، دست خواهد یافت و آن را از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج می کند. نیروگاه برق دماوند، کوهستان پارک شادی مشهد، برج شایان و پروژه چشم تهران از جمله دارایی های بانک دی هستند که می تواند مبنای مناسب و قابل دفاعی برای کاهش زیان انباشته بانک باشد.
3- موضوع مطرح شده در این خبر در خصوص تهاتر نیروگاه دماوند با شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان(یا آرین ماهتاب گستر) کذب است و بانک دی تا کنون هیچ برنامه و مصوبه ای برای اجرای این طرح نداشته است. همچنین شرکت توسعه و عمران کرمان نیز در آخرین اطلاعیه شفاف سازی در کنفرانس اطلاع رسانی (که به صورت مستند در سامانه کدال منتشر شده است) در پاسخ به این سوال با ذکر این که شرکت توسعه و عمران کرمان تا کنون فاقد مصوبه هیئت مدیره در این خصوص می باشد این شایعات را رد کرده است.
4- بر خلاف ادعای مطرح شده درباره پایان مهلت بانک دی برای خروج از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت تا پایان آبان ماه 1398 به اطلاع می رساند طبق اطلاعیه شماره 1456/الف/98 مورخ 98/4/31 شرکت فرابورس ایران (منتشره در سایت شرکت فرابورس) تا پایان تیرماه سال1399 به بانک دی برای خروج از ماده 141 قانون تجارت، مهلت یکساله اعطا شده است.
5- با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا که اخیراً شاهد آن هستیم سعی و تلاش همه ما باید بر آن باشد که مردم با آرامش و اطمینان سرمایه های خود را به بانک ها منتقل کنند. انتشار اینگونه اخبار بجز تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی برای سهامداران و سایر ذینفعان بانک که نتیجه آن خروج سرمایه های مردم از نظام بانکی و ورود آن به بازارهای غیررسمی و غیرمتعارف است عواقب دیگری ندارد و بسیاری از این رسانه ها دانسته یا ندانسته با این اقدام خود آب در آسیاب دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله آمریکای جنایتکار می ریزند.
6- بانک دی ضمن قدردانی از تمامی رسانه ها و فعالان حوزه رسانه کشور که با رعایت اصول حرفه ای و اخلاق مدارانه در اطلاع رسانی شفاف به هموطنان همت می گمارند از دیگر رسانه هایی که بدون در نظر گرفتن منافع ملی و به منظور جلب توجه مخاطبان در شرایطی که اقتصاد کشور به بازگرداندن ثبات و آرامش نیاز دارد با انتشار اخبار کذب و جنجالی موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی مخاطبان می شوند، می خواهد در اینگونه موارد با رعایت انصاف و در نظر گرفتن منافع هموطنان عزیزمان نسبت به تنظیم خبر اقدام کنند و در خصوص اخباری که با منافع ملی گره می خورد با احتیاط بیشتری اقدام نمایند که در غیر اینصورت بانک دی این حق را بر خود مفروض می داند که به منظور صیانت از حقوق سهامداران و مشتریان گرانقدر و مردم عزیز کشورمان پیگیری های قانونی از مراجع قضایی ذیصلاح را به عمل آورد.
 

بهروز وثوق

Very Good Member
کاربر فعال
وتجارت ۴۰تومنی الان ۴۸تومنه ،وبصادر ۴۲تومنی الان ۵۴تومنه ، وپاسار ۱۶۷تومنی الان ۲۴۰تومنی ، احتمالا روزهای آینده با توجه به تقاضا قیمتهای بالاترم ببینن ،مثلا وبصادر نشون میده هدف اولش ۶۰تا۷۰تومنه وپاسارم میگن ۳۲۰تومن ،تو این مدت وپست وپارس وسینا ودی که ماشالا دو برابر شدن ، شاخصم که میدونید ۲۴۰هزار بود الان ۳۱۴هزاره ، تجربیات گذشته زیاد داریم که سهمی متوقف شده حتی برای تعدیل منفی ،همگروهیها تو مدت توقف رشد کردن شاخص و کل بازار رشد کرده بهمین دلیل سهمی که برای تعدیل منفی سنگین بسته بود با گپ مثبت بالا باز شده ، اگه حافظه تون یاری نمیکنه مثالم بخواید میزنم آرشیو معاملات خپارس ،خزامیا خاور یا سهمای دیگه رو چک کنید ببینید چند بار بابت تعدیلهای منفی سنگین متوقف شدن اما بعدا بدلیل رشد بازار با گپ مثبت بازشدن ، الان با وبملتی طرفیم که در حال سود سازی بود تسعیر ارز داشت و بازم داره ، آپشن فروش فملی و شناسایی سود تپل از این محل رو داره ،افزایش سرمایه سنگین جایزه از محل تسعیر و تجدید ارزیابیم تو این مدت توقفش قطعی شده ،یه بحث غرامتم داره که باید تعیین تکلیف بشه این شرایط پشت هیچ سهم دیگه ای تو بورس نیست فقط یکیش یعنی تجدید ارزیابی پشت خودرو هست ببینید با اونهمه زیان و شرایط اسفناک تولید الان قیمتش چنده و چه تارگتی براش میدن
اینکه میگن وبملت گنجه واقعا درسته ،اینکه یه عده مزدور اب له اجیر شده مدام جو رو مسموم میکنن فقط بخاطر اینه محاسبات شمارو بهم بریزن و شما متقاعد بشی ارزش این سهم نهایت ۱۰۰۰تومنه بفروشی به اینا ،حواستون باشه گول نخورید ارزش و جایگاه این سهم خیلی بالاتر از این حرفاست
 

Jimjim

Very Good Member
کاربر فعال
یک نکته که شاید هم چندان ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی به بانک دی مرتبط هست.
اینجانب چون فعالیت هایی در حوزه محیط زیست داشته ام، و در بسیاری از روز های هفته از متروی صدر ( در ست جلوی برج چشم تهران که الان متوجه شده مالکش بانک دی هست!) عبور می نمایم. قبلا در محل این برج یک پارک بازی کودکان با درخت های سر به فلک کشیده و زیبا قرار داشت و به نظر از املاک عمومی شهرداری بود.( احنمالا در پیش از انقلاب مالکش یک نفر از صاحب منصبان بوده است. همیشه برایم این سوال مطرح بود با چه رانت و ترفندی توانسته اند باغ به این زیبایی که املاک عمومی هم بوده است تخریب و به جایش برج بلندی که اگر پر شود مشکلات ترافیکی عدیده یی را ایجاد می نماید، بسازند!! همیشه یافتن مالک آن ذهنم را مشغول کرده بود. معلوم نیست بانک دی چگونه آن باغ را تصاحب و سپس با نیت سود سازی آن را تخریب کرده است.. و اصولا مجوز چنین کاری را چه کسانی صادر کرده اند!! علیرغم این که دوست دارم تا بانک ها هم سود آور بوده و از این سود همگان استفاده نمایند ولی از این موضوع بسیار ناراحتم!
 

Jimjim

Very Good Member
کاربر فعال
وتجارت ۴۰تومنی الان ۴۸تومنه ،وبصادر ۴۲تومنی الان ۵۴تومنه ، وپاسار ۱۶۷تومنی الان ۲۴۰تومنی ، احتمالا روزهای آینده با توجه به تقاضا قیمتهای بالاترم ببینن ،مثلا وبصادر نشون میده هدف اولش ۶۰تا۷۰تومنه وپاسارم میگن ۳۲۰تومن ،تو این مدت وپست وپارس وسینا ودی که ماشالا دو برابر شدن ، شاخصم که میدونید ۲۴۰هزار بود الان ۳۱۴هزاره ، تجربیات گذشته زیاد داریم که سهمی متوقف شده حتی برای تعدیل منفی ،همگروهیها تو مدت توقف رشد کردن شاخص و کل بازار رشد کرده بهمین دلیل سهمی که برای تعدیل منفی سنگین بسته بود با گپ مثبت بالا باز شده ، اگه حافظه تون یاری نمیکنه مثالم بخواید میزنم آرشیو معاملات خپارس ،خزامیا خاور یا سهمای دیگه رو چک کنید ببینید چند بار بابت تعدیلهای منفی سنگین متوقف شدن اما بعدا بدلیل رشد بازار با گپ مثبت بازشدن ، الان با وبملتی طرفیم که در حال سود سازی بود تسعیر ارز داشت و بازم داره ، آپشن فروش فملی و شناسایی سود تپل از این محل رو داره ،افزایش سرمایه سنگین جایزه از محل تسعیر و تجدید ارزیابیم تو این مدت توقفش قطعی شده ،یه بحث غرامتم داره که باید تعیین تکلیف بشه این شرایط پشت هیچ سهم دیگه ای تو بورس نیست فقط یکیش یعنی تجدید ارزیابی پشت خودرو هست ببینید با اونهمه زیان و شرایط اسفناک تولید الان قیمتش چنده و چه تارگتی براش میدن
اینکه میگن وبملت گنجه واقعا درسته ،اینکه یه عده مزدور اب له اجیر شده مدام جو رو مسموم میکنن فقط بخاطر اینه محاسبات شمارو بهم بریزن و شما متقاعد بشی ارزش این سهم نهایت ۱۰۰۰تومنه بفروشی به اینا ،حواستون باشه گول نخورید ارزش و جایگاه این سهم خیلی بالاتر از این حرفاست
تکذیبیه بانک دی درباره یک خبر بورسی


پیرو انتشار خبری با مضمون« بانک دی در مسیر بانک سرمایه؟» و وارد کردن اتهامات بی اساس به سازمان بورس و برخی از مدیران بانک دی توسط یک روزنامه نگار سفارشی نویس ،روابط عمومی بانک دی جوابیه ای را بدین شرح منتشر نمود:
1- ادعای عنوان شده در متن خبر مذکور و برخی سایت ها و شبکه های مجازی در خصوص جبران زیان انباشته بانک دی از طریق تهاتر، کذب محض بوده و شایعه ای بیش نمی باشد و بانک دی بر اساس گزارش ها و اطلاعیه های منتشر شده در سامانه کدال( گزارش های متعدد منتهی به نامه شماره 1443/02/ب د مورخ 98/05/28 این بانک) در نظر دارد تا به شیوه های مختلف از شمولیت ماده 141 لایحه اصلاحی قانون تجارت خارج شود.
2- بانک دی دارایی های ارزشمندی دارد که ارزش افزوده ایجاد شده در قیمت آن ها به دلیل افزایش قیمت نسبت به زمان واگذاری به بانک ، سود قابل توجهی را برای بانک و ذینفعان به ارمغان می آورد و بانک با فروش دارایی های مازاد که تا کنون طی چند نوبت اقدام به انتشار آگهی مزایده فروش در روزنامه های کثیرالانتشار کرده و در حال بررسی خریدار مناسب است به چند هدف مهم از جمله اصلاح ساختار مالی و بهبود وضعیت کفایت سرمایه که از الزامات بانک مرکزی بوده، دست خواهد یافت و آن را از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج می کند. نیروگاه برق دماوند، کوهستان پارک شادی مشهد، برج شایان و پروژه چشم تهران از جمله دارایی های بانک دی هستند که می تواند مبنای مناسب و قابل دفاعی برای کاهش زیان انباشته بانک باشد.
3- موضوع مطرح شده در این خبر در خصوص تهاتر نیروگاه دماوند با شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان(یا آرین ماهتاب گستر) کذب است و بانک دی تا کنون هیچ برنامه و مصوبه ای برای اجرای این طرح نداشته است. همچنین شرکت توسعه و عمران کرمان نیز در آخرین اطلاعیه شفاف سازی در کنفرانس اطلاع رسانی (که به صورت مستند در سامانه کدال منتشر شده است) در پاسخ به این سوال با ذکر این که شرکت توسعه و عمران کرمان تا کنون فاقد مصوبه هیئت مدیره در این خصوص می باشد این شایعات را رد کرده است.
4- بر خلاف ادعای مطرح شده درباره پایان مهلت بانک دی برای خروج از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت تا پایان آبان ماه 1398 به اطلاع می رساند طبق اطلاعیه شماره 1456/الف/98 مورخ 98/4/31 شرکت فرابورس ایران (منتشره در سایت شرکت فرابورس) تا پایان تیرماه سال1399 به بانک دی برای خروج از ماده 141 قانون تجارت، مهلت یکساله اعطا شده است.
5- با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا که اخیراً شاهد آن هستیم سعی و تلاش همه ما باید بر آن باشد که مردم با آرامش و اطمینان سرمایه های خود را به بانک ها منتقل کنند. انتشار اینگونه اخبار بجز تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی برای سهامداران و سایر ذینفعان بانک که نتیجه آن خروج سرمایه های مردم از نظام بانکی و ورود آن به بازارهای غیررسمی و غیرمتعارف است عواقب دیگری ندارد و بسیاری از این رسانه ها دانسته یا ندانسته با این اقدام خود آب در آسیاب دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله آمریکای جنایتکار می ریزند.
6- بانک دی ضمن قدردانی از تمامی رسانه ها و فعالان حوزه رسانه کشور که با رعایت اصول حرفه ای و اخلاق مدارانه در اطلاع رسانی شفاف به هموطنان همت می گمارند از دیگر رسانه هایی که بدون در نظر گرفتن منافع ملی و به منظور جلب توجه مخاطبان در شرایطی که اقتصاد کشور به بازگرداندن ثبات و آرامش نیاز دارد با انتشار اخبار کذب و جنجالی موجب تشویش اذهان عمومی و نگرانی مخاطبان می شوند، می خواهد در اینگونه موارد با رعایت انصاف و در نظر گرفتن منافع هموطنان عزیزمان نسبت به تنظیم خبر اقدام کنند و در خصوص اخباری که با منافع ملی گره می خورد با احتیاط بیشتری اقدام نمایند که در غیر اینصورت بانک دی این حق را بر خود مفروض می داند که به منظور صیانت از حقوق سهامداران و مشتریان گرانقدر و مردم عزیز کشورمان پیگیری های قانونی از مراجع قضایی ذیصلاح را به عمل آورد.
یک نکته که شاید هم چندان ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی به بانک دی مرتبط هست.
اینجانب چون فعالیت هایی در حوزه محیط زیست داشته ام، و در بسیاری از روز های هفته از متروی صدر ( در ست جلوی برج چشم تهران که الان متوجه شده مالکش بانک دی هست!) عبور می نمایم. قبلا در محل این برج یک پارک بازی کودکان با درخت های سر به فلک کشیده و زیبا قرار داشت و به نظر از املاک عمومی شهرداری بود.( احنمالا در پیش از انقلاب مالکش یک نفر از صاحب منصبان بوده است. همیشه برایم این سوال مطرح بود با چه رانت و ترفندی توانسته اند باغ به این زیبایی که املاک عمومی هم بوده است تخریب و به جایش برج بلندی که اگر پر شود مشکلات ترافیکی عدیده یی را ایجاد می نماید، بسازند!! همیشه یافتن مالک آن ذهنم را مشغول کرده بود. معلوم نیست بانک دی چگونه آن باغ را تصاحب و سپس با نیت سود سازی آن را تخریب کرده است.. و اصولا مجوز چنین کاری را چه کسانی صادر کرده اند!! علیرغم این که دوست دارم تا بانک ها هم سود آور بوده و از این سود همگان استفاده نمایند ولی از این موضوع بسیار ناراحتم!
 

بهروز وثوق

Very Good Member
کاربر فعال
وبملت قیمت بالا بازشه دولت و تامین اجتماعی بیشترین نفع رو میبرن ،
بواسطه قیمت بالای وبملت جو مثبت به گروه تزریق میشه هجوم خریدار خرد واسه خرید سهمای دیگه مثل تجارت و صادرات باعث میشه قیمتشون بیاد بالای ۱۰۰تومن ،اونوقت دولت و حقوقیای شبهه دولتی از فرصت استفاده میکنن حسابی میفروشن و نقدینگی جور میکنن ،وقتی حسابی بازار داغ کردن ۱۰درصد بانک رفاه رو با قیمت مناسب عرضه اولیه میکنن اینطوری تامین اجتماعیم منابع زیادی دستش میاد حالشو می‌بره
در آخر هر وقت بازیشون تموم شد کوره پولسوزی رو روشن میکنن در عرض چند هفته یا نهایت چندماه یه اصلاح شلاقی میکنن تمام اون چیزی که در عرض دوسال به خورونده بودن پس میگیرن سرمایه ها حبس میشه تورمم کنترل میشه
 

skyman

Very Good Member
کاربر فعال
یکی از نمادهای جا مانده و خشک گروه بانکی که مقاومت خیلی خوبی شکسته وکار است که توصیه میکنم حتما در واچ لیست داشته باشید ...!
 

skyman

Very Good Member
کاربر فعال
یکی از نمادهای جا مانده و خشک گروه بانکی که مقاومت خیلی خوبی شکسته وکار است که توصیه میکنم حتما در واچ لیست داشته باشید ...!
 
بالا