گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

samad56

Well-Known Member
کاربر فعال
بره به درک سهم آشغال. فقط شاخصو سبز نگه داشت کل بازارو به گند کشید.
بورس اسفند سال 94 عین همین بازی را در آورد وبا افزایش سرمایه بصادر از محل تجدید ارزیابی و باز کردن نمادش و انداختن سهام بنجولش به سهامدار ان حقیقی نه تنها کل بازار رو منفی کرد بلکه سهامش چندین سال جهاز سر خونه بعضی از سهامداران بود

m.s.gh.a

Well-Known Member
کاربر فعال
قدرت تخریب اینهمه سهم از سیل خوزستان هم میتونه بدتر باشه
مخصوصا اینکه اکثرا در سود هستند

بانک تجارت باید هفته ها معامله بشه تا بتونه روند بگیره و یا اینکه اخباری از بانک برسه
شما فروختی مثل اینکه؟

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس اسفند سال 94 عین همین بازی را در آورد وبا افزایش سرمایه بصادر از محل تجدید ارزیابی و باز کردن نمادش و انداختن سهام بنجولش به سهامدار ان حقیقی نه تنها کل بازار رو منفی کرد بلکه سهامش چندین سال جهاز سر خونه بعضی از سهامداران بود
آخرین افزایش سرمایه صادرات قبل ازامسال مهرسال 92 بوده بدنیست باکمی بررسی گزارشهااطلاعات
درست بدین....

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
کاملامشخصه تجارت نه تنهالیدرگروه بانک بلکه لیدرکل بازارشده واگه بالانره توبقیه بازارهم (به غیرازبعضی تک سهم ها)
خبری نخواهدبود...طی ماه های اخیرشاهدتحول چشمگیردرصورتهای مالی تجارت بودیم وبه دوستان توصیه میکنم
حتماگزارش اسفند این بانک رومطالعه کنن علاوه براون بحث تسعیرارزهم برای تجارت اهمیت خاصی داره...
ضمنامطالبات ازدولت وفروش اموال وداراییهای مازاد واحتمال بالای افزایش سرمایه ازآورده....
به احتمال زیاد تجارت درسال 98 باتسعیرارزوفروش اموال وداراییهای مازادوافزایش قدرت تسهیلات دهی و....
نه تنهاکاهش چشمگیری درزیان انباشته اش ایجادمیشه (وشایدبتونه صفرش کنه)بلکه سودده هم خواهدشد...
یک بانک سودده نمیتونه مدت زیادی زیر100 تومن بمونه....

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
جالب میدونید چیه همه میان توهین میکنن و میگن اه تجارت بازارو منفی کرد فلان کرد در واقع دارن به ارزندگی این سهم اعتراف میکنن ، خودشونم میدونن ارزنده هستا ولی باز هم بر اشتباه خود پافشاری میکنن

تجارت سهم ۴۵ تومنی با ۱۰ تومن سود عملیاتی با سرمایه جدید بدون احتساب تسعیر ارز را بازار بسیار بهتر از سهام پی بر ای ۳ و ۴ با قیمت های بالای قیمت اسمی میخره چه بخوایم چه نخوایم این واقعیتیه که باید بپذیریم سهام بنیادی زیر قیمت اسمی بسیار برای بازار جذابه

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا اونهایی که اعتباری خریدن اول صبح فروشنده هستند......
انتقال بدید
بدجور رفته توی تنت که جا موندی از سهم... خودتو کشتی ما که سهامدارشیم باندازه تو پست نمیزنیم دایه دلسوزتر از مادر... کاسه داغ تر از آش...

samad56

Well-Known Member
کاربر فعال
آخرین افزایش سرمایه صادرات قبل ازامسال مهرسال 92 بوده بدنیست باکمی بررسی گزارشهااطلاعات
درست بدین....
منظورم همان افرایش سرمایه از حدود 22000000 میلیون زیال به حدود 57000000 میلیون ریال از محل تجدید اررزیابی بوده تاریخش زیاد فرقی نمی کنه من رو این مو ضوع تاکید دارم که بازار رو بشدت منفی کرده بود حالا 92 بوده یا 94 اصل موضوع را عوض نمی کند

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بدجور رفته توی تنت که جا موندی از سهم... خودتو کشتی ما که سهامدارشیم باندازه تو پست نمیزنیم دایه دلسوزتر از مادر... کاسه داغ تر از آش...
امیدوارم سود کنی......
ما با کرمان از 450 تومن هستیم..فقط دارم تذکر میدم کسی تو چاله نیفته.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امیدوارم سود کنی......
ما با کرمان از 450 تومن هستیم..فقط دارم تذکر میدم کسی تو چاله نیفته.
وجدانن اگه اینجا کسی سوال پرسید مدیونید که جواب بدید ولی یبار گفتی دوبار گفتی.. دیروز و امروز باندازه کل ۲۲۴ میلیارد سهامداران تجارت شما پست منفی یا بقول خودتون اگاه کننده زدید که این از منطق بدوره

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
وجدانن اگه اینجا کسی سوال پرسید مدیونید که جواب بدید ولی یبار گفتی دوبار گفتی.. دیروز و امروز باندازه کل ۲۲۴ میلیارد سهامداران تجارت شما پست منفی یا بقول خودتون اگاه کننده زدید که این از منطق بدوره
میدونم ناراحتی
دیگه پست نمیزارم برید سود کنید......بنده هیچوقت بدخواه سهامداران نیستم......
رفقات تازه فهمیدن سهم فری فلوت داره......

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میدونم ناراحتی
دیگه پست نمیزارم برید سود کنید......بنده هیچوقت بدخواه سهامداران نیستم......
رفقات تازه فهمیدن سهم فری فلوت داره......
بنده با ضرر کردن هم ناراحت نمیشم چه برسه به حرفای شما... ولی با حرفای بی منطق و یا جبهه گیری بیش از حد مخالفم... نظرتان رو انعکاس دادید کافیه ...وکیل مدافع ۲۲۴ میلیارد سهامدار تجارت که نیستید دم بدرقه پست میزنید... بنده وقتی سهمی رو ندارم اصلن توی تاپیکش نمیرم چه برسه به نظر دادن... مگه اینکه کسی ازم سوال کنه در حد تجربه و سوادم جواب میدم نه بلندگو بگیرم دستم و توی تاپیکهای مختلف جار بزنم... خدا کنه همه ملت سود کنن شما هم با کرمان تا عرش برید...شب خوش

علی امیدی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
واکنش معاون روحانی به مواضع عضو مجمع درباره منتفی شدن تصویب FATF
معاون پارلمانی رئیس جمهور به مواضع عضو مجمع تشخیص مصلحت مبنی بر منتفی شدن تصویب لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص بعد از اقدام آمریکا علیه سپاه، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسینعلی امیری در واکنش به اظهارات احمد توکلی مبنی بر منتفی شدن تصویب لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از اقدام آمریکا علیه سپاه به خبرآنلاین گفت: باید دید نظر مجمع که در روزهای آینده درباره بررسی لوایح مذکور جلسه خواهد داشت، چیست. بنابراین نمی‌توان نظر یک عضو مجمع را نظر خود مجمع دانست.

ساسان رستمی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان شک نکنید این بار نوبت بانک تجارته که بازار بورس را رشد دهد و از شاخص 200 هزار ببره به 400 هزار .بنده خودم یک سهم بانک تجارت ندارم اما مقدار بسیار زیادی بانک پارسیان دارم.انهدام مثبت در راه هست هر چی از هر شرکتی دارید ۲ دستی سفت بچسبید.امسال سال رونق اقتصاده.

بالا