گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا اونهایی که اعتباری خریدن اول صبح فروشنده هستند......
انتقال بدید
بدجور رفته توی تنت که جا موندی از سهم... خودتو کشتی ما که سهامدارشیم باندازه تو پست نمیزنیم دایه دلسوزتر از مادر... کاسه داغ تر از آش...

samad56

Well-Known Member
کاربر فعال
آخرین افزایش سرمایه صادرات قبل ازامسال مهرسال 92 بوده بدنیست باکمی بررسی گزارشهااطلاعات
درست بدین....
منظورم همان افرایش سرمایه از حدود 22000000 میلیون زیال به حدود 57000000 میلیون ریال از محل تجدید اررزیابی بوده تاریخش زیاد فرقی نمی کنه من رو این مو ضوع تاکید دارم که بازار رو بشدت منفی کرده بود حالا 92 بوده یا 94 اصل موضوع را عوض نمی کند

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بدجور رفته توی تنت که جا موندی از سهم... خودتو کشتی ما که سهامدارشیم باندازه تو پست نمیزنیم دایه دلسوزتر از مادر... کاسه داغ تر از آش...
امیدوارم سود کنی......
ما با کرمان از 450 تومن هستیم..فقط دارم تذکر میدم کسی تو چاله نیفته.

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امیدوارم سود کنی......
ما با کرمان از 450 تومن هستیم..فقط دارم تذکر میدم کسی تو چاله نیفته.
وجدانن اگه اینجا کسی سوال پرسید مدیونید که جواب بدید ولی یبار گفتی دوبار گفتی.. دیروز و امروز باندازه کل ۲۲۴ میلیارد سهامداران تجارت شما پست منفی یا بقول خودتون اگاه کننده زدید که این از منطق بدوره

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
وجدانن اگه اینجا کسی سوال پرسید مدیونید که جواب بدید ولی یبار گفتی دوبار گفتی.. دیروز و امروز باندازه کل ۲۲۴ میلیارد سهامداران تجارت شما پست منفی یا بقول خودتون اگاه کننده زدید که این از منطق بدوره
میدونم ناراحتی
دیگه پست نمیزارم برید سود کنید......بنده هیچوقت بدخواه سهامداران نیستم......
رفقات تازه فهمیدن سهم فری فلوت داره......

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
میدونم ناراحتی
دیگه پست نمیزارم برید سود کنید......بنده هیچوقت بدخواه سهامداران نیستم......
رفقات تازه فهمیدن سهم فری فلوت داره......
بنده با ضرر کردن هم ناراحت نمیشم چه برسه به حرفای شما... ولی با حرفای بی منطق و یا جبهه گیری بیش از حد مخالفم... نظرتان رو انعکاس دادید کافیه ...وکیل مدافع ۲۲۴ میلیارد سهامدار تجارت که نیستید دم بدرقه پست میزنید... بنده وقتی سهمی رو ندارم اصلن توی تاپیکش نمیرم چه برسه به نظر دادن... مگه اینکه کسی ازم سوال کنه در حد تجربه و سوادم جواب میدم نه بلندگو بگیرم دستم و توی تاپیکهای مختلف جار بزنم... خدا کنه همه ملت سود کنن شما هم با کرمان تا عرش برید...شب خوش

علی امیدی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
واکنش معاون روحانی به مواضع عضو مجمع درباره منتفی شدن تصویب FATF
معاون پارلمانی رئیس جمهور به مواضع عضو مجمع تشخیص مصلحت مبنی بر منتفی شدن تصویب لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص بعد از اقدام آمریکا علیه سپاه، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسینعلی امیری در واکنش به اظهارات احمد توکلی مبنی بر منتفی شدن تصویب لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از اقدام آمریکا علیه سپاه به خبرآنلاین گفت: باید دید نظر مجمع که در روزهای آینده درباره بررسی لوایح مذکور جلسه خواهد داشت، چیست. بنابراین نمی‌توان نظر یک عضو مجمع را نظر خود مجمع دانست.

ساسان رستمی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان شک نکنید این بار نوبت بانک تجارته که بازار بورس را رشد دهد و از شاخص 200 هزار ببره به 400 هزار .بنده خودم یک سهم بانک تجارت ندارم اما مقدار بسیار زیادی بانک پارسیان دارم.انهدام مثبت در راه هست هر چی از هر شرکتی دارید ۲ دستی سفت بچسبید.امسال سال رونق اقتصاده.

بالا