گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

علی امیدی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان یه چیز بگم از 25 هزار نفر حقیقی وتجارت فقظ 730 نفر فروختن 16650 حقیقی هم خریدن اون 24300 نفر چرا نفروختن ... چون مفت بازشد تا 60 راحت میره +++++

حسن کله

Well-Known Member
کاربر فعال
خودپرداز ، دستگاه های چاپ و ملزوماتشون حسابی گران و نایاب شده . رول که جای خودش داره . اینها خودشو به تدریج تو جمع هزینه ها نشون خواهد داد .
واقعا در مقایسه با درامدها و هزینه های بانکها، اینها هزینه های بسیار جزیی هستند که آنهم در صورتهای مالی شرکتهای آی تی بانکها منعکس میشود و در نگاه کلان به بانکها نباید مورد توجه قرار بگیرند.
خودپردازها هم داراییهای ثابت آن شرکتها هستند و با گران شدنشان، داراییهای آنها افزایش پیدا می کند و ارزش شرکتها بیشتر میشود.

mhs12345

Well-Known Member
کاربر فعال
تجارت فردا جواب عده ای افراد مریض و عقده ای را با صف خرید سنگین و محکمشو خواهد داد بابا دوست ندارین سود کردن مردمو ببینید شما هم میگرفتی میرفتی مجمع حال میکردی به نظر میاد افرادی که منفی بافی میکنن همان فروشندگان قبل افزایش سرمایه تجارتن که یه جاشون بدجور سوزش گرفته ولی مهم نیست سهم تو بازار زیاد خودتونو التیام بدید

arvin20

Active Member
کاربر فعال
«موج افزایش‌سرمایه به یکی دیگر از بانک‌ها رسید»
یکی از مدیران بانک ملت اعلام کرده در حال هماهنگی با حسابرس برای تسعیر ارز با نرخ بالاتر هستند. این بانک صورت های مالی خود را بر اساس دلار ۴۲۰۰ تومانی ارائه کرده و اگر بتواند موافقت بانک مرکزی برای تغییر نرخ تسعیر ارز را اخذ کند، از این محل افزایش سرمایه ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصدی خواهد داد

"بورس نیوز"

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
یعنی اینقدر اطلاعات مالی ندارید که بدونید با این افزایش سرمایه بهای تمام شده پول ۲٪ کاهش پیدا کرد...
از دید شما همون ترازنامه دستکاری کردن همین فرمون ادامه بدین

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
بدون اینکه پولی وارد شرکت شه ، با دستکاری دو سطر از ترازنامه ، ۶۰ تومن ۹ ماه قبل رو کردن ۲۸۰ تومن ، اونوقت شما میفرمایید ۴۵ تومن ترسی نداره !!! یک خورده واقع بین باشیم . قریب به اتفاق دوستانیکه خرید میکنن ، هدفشون نوسان گرفتن از سهمه .
یعنی اینقدر اطلاعات مالی ندارید که بدونید با این افزایش سرمایه بهای تمام شده پول ۲٪ کاهش پیدا کرد...
از دید شما همون ترازنامه دستکاری کردن همین فرمون ادامه بدین

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تجارت فردا جواب عده ای افراد مریض و عقده ای را با صف خرید سنگین و محکمشو خواهد داد بابا دوست ندارین سود کردن مردمو ببینید شما هم میگرفتی میرفتی مجمع حال میکردی به نظر میاد افرادی که منفی بافی میکنن همان فروشندگان قبل افزایش سرمایه تجارتن که یه جاشون بدجور سوزش گرفته ولی مهم نیست سهم تو بازار زیاد خودتونو التیام بدید
اصل مطلب رو گفتی...

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام، من جولیان آسانژ هستم. من اطلاعات محرمانهٔ کمپانی‌ها و دولت‌ها را به‌صورت آزاد و رایگان در اختیار شما می‌گذارم و رسانه‌ها به من می‌گویند مجرم.

⚖ سلام، من مارک زاکربرگ هستم و اطلاعات خصوصی و محرمانهٔ شما را در ازای پول به کمپانی‌ها و دولت‌ها می‌فروشم و رسانه‌ها مرا به‌عنوان شخصیت برتر سال انتخاب می‌کنند.
.....
....

@sepah_quds

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط صف فروش نشه وتجارت بقیه مثبت و صف خرید نمیخوایم
اگر صف فروش بشه تمام بازار منفی میکنه

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
وتجارت 223 میلیارد سهم دارد!!!!!!
قدرت تخریب اینهمه سهم از سیل خوزستان هم میتونه بدتر باشه
مخصوصا اینکه اکثرا در سود هستند

بانک تجارت باید هفته ها معامله بشه تا بتونه روند بگیره و یا اینکه اخباری از بانک برسه

samad56

Well-Known Member
کاربر فعال
بره به درک سهم آشغال. فقط شاخصو سبز نگه داشت کل بازارو به گند کشید.
بورس اسفند سال 94 عین همین بازی را در آورد وبا افزایش سرمایه بصادر از محل تجدید ارزیابی و باز کردن نمادش و انداختن سهام بنجولش به سهامدار ان حقیقی نه تنها کل بازار رو منفی کرد بلکه سهامش چندین سال جهاز سر خونه بعضی از سهامداران بود

m.s.gh.a

Well-Known Member
کاربر فعال
قدرت تخریب اینهمه سهم از سیل خوزستان هم میتونه بدتر باشه
مخصوصا اینکه اکثرا در سود هستند

بانک تجارت باید هفته ها معامله بشه تا بتونه روند بگیره و یا اینکه اخباری از بانک برسه
شما فروختی مثل اینکه؟

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
بورس اسفند سال 94 عین همین بازی را در آورد وبا افزایش سرمایه بصادر از محل تجدید ارزیابی و باز کردن نمادش و انداختن سهام بنجولش به سهامدار ان حقیقی نه تنها کل بازار رو منفی کرد بلکه سهامش چندین سال جهاز سر خونه بعضی از سهامداران بود
آخرین افزایش سرمایه صادرات قبل ازامسال مهرسال 92 بوده بدنیست باکمی بررسی گزارشهااطلاعات
درست بدین....

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
کاملامشخصه تجارت نه تنهالیدرگروه بانک بلکه لیدرکل بازارشده واگه بالانره توبقیه بازارهم (به غیرازبعضی تک سهم ها)
خبری نخواهدبود...طی ماه های اخیرشاهدتحول چشمگیردرصورتهای مالی تجارت بودیم وبه دوستان توصیه میکنم
حتماگزارش اسفند این بانک رومطالعه کنن علاوه براون بحث تسعیرارزهم برای تجارت اهمیت خاصی داره...
ضمنامطالبات ازدولت وفروش اموال وداراییهای مازاد واحتمال بالای افزایش سرمایه ازآورده....
به احتمال زیاد تجارت درسال 98 باتسعیرارزوفروش اموال وداراییهای مازادوافزایش قدرت تسهیلات دهی و....
نه تنهاکاهش چشمگیری درزیان انباشته اش ایجادمیشه (وشایدبتونه صفرش کنه)بلکه سودده هم خواهدشد...
یک بانک سودده نمیتونه مدت زیادی زیر100 تومن بمونه....

kami_fu2001

Well-Known Member
کاربر فعال
جالب میدونید چیه همه میان توهین میکنن و میگن اه تجارت بازارو منفی کرد فلان کرد در واقع دارن به ارزندگی این سهم اعتراف میکنن ، خودشونم میدونن ارزنده هستا ولی باز هم بر اشتباه خود پافشاری میکنن

تجارت سهم ۴۵ تومنی با ۱۰ تومن سود عملیاتی با سرمایه جدید بدون احتساب تسعیر ارز را بازار بسیار بهتر از سهام پی بر ای ۳ و ۴ با قیمت های بالای قیمت اسمی میخره چه بخوایم چه نخوایم این واقعیتیه که باید بپذیریم سهام بنیادی زیر قیمت اسمی بسیار برای بازار جذابه

بالا