گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

بهنام محمدیان

Well-Known Member
کاربر فعال
#وبصادر

جهت اطلاع از تعداد سهام جدید بانک صادرات، به این شماره زنگ بزنید

09602

بعد عدد 5 که امور سهام است را بگیرید

بعد کد ملی را وارد نمایید

بعد عدد 1 را بزنید تا تعداد سهامتان را بگوید

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
وکار از گروه خودش کاملاً عقب مونده ، دوستان بنظرتون ارزش خرید داره یا نه ؟

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
تیر ۹۶ که وبملت تو کانال ۹۰ تومن بود ،
وتجارت هم ۶۰ تومن بود ، وکار ۲۷۰ تومن بود .
حالا که قیمت هرسهم وبملت ۳۱۲ تومنه ،
وتجارت هم با احتساب افزایش سرمایه ۲۸۰ تومن شده ، قیمت هر سهم وکار نسبت به تجارت باید ۱۳۲۳ تومن باشه .
باتوجه به اینکه قیمت فعلی وکار زیر ۲۰۰ تومنه یعنی حتی پایینتر از تیر ۹۶ ، ملاحظه میکنیم این سهم نسبت به همگروه هاش خیلی خیلی عقب مونده که بزودی جبران خواهد کرد .

علی امیدی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
763 نفر فروخته 16650 خریده معلومه از فردا صف خریده اون هم سنگین ... تا 60 تومن راحت میره وتجارت+++++

علی امیدی

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم 75 تومن به پایان نداریم غیر از وتجارت تا چند روز دیگه این میاد بالای 80 تومن +++++

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
763 نفر فروخته 16650 خریده معلومه از فردا صف خریده اون هم سنگین ... تا 60 تومن راحت میره وتجارت+++++
زمانیکه من دوره آموزش بورس میرفتم ، یکی از نکاتی که یادمه ، مدرس میگفت وقتی تعداد خریدار به مراتب بیشتر از تعداد فروشنده هست میتونه نشانه این باشه که قرار نیست خبرای خوبی از شرکت بیرون بیاد و تعداد معدودی که هم سهام عمده تری دارن و هم اطلاعات درون شرکتی ، بسرعت خارج میشن .

آخرین ویرایش:

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
مشتی فکر کنم برعکس نوشتی....
وقتی تعداد خریدار کمتر از تعداد فروشنده باشه...خبر خوبی نیست یعنی چه....
مثلا ۵۰ نفر بفروشه...۱۰ نفر بخره این بده
خیلی معذرت میخام و ممنونم که تذکر دادین . اصلاح کردم . مرسی .
زمانیکه من دوره آموزش بورس میرفتم ، یکی از نکاتی که یادمه ، مدرس میگفت وقتی تعداد خریدار به مراتب بیشتر از تعداد فروشنده هست میتونه نشانه این باشه که قرار نیست خبرای خوبی از شرکت بیرون بیاد و تعداد معدودی که هم سهام عمده تری دارن و هم اطلاعات درون شرکتی ، بسرعت خارج میشن .

mhs12345

Well-Known Member
کاربر فعال
کد به کد از حقوقی به کدهای خاص اون فروش حقیقی هم برای ترساندن مطمئن باشید فردا سهم صف میلیاردی خواهد داشت ۴۵۴ ریال اخه ترس داره با این همه خبر پشت سهم فقط تا چند روز دیگه خبر تسعیر ارز میاد بابا کمی واقع بین باشید

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
۴۵۴ ریال اخه ترس داره با این همه خبر پشت سهم فقط تا چند روز دیگه خبر تسعیر ارز میاد بابا کمی واقع بین باشید
بدون اینکه پولی وارد شرکت شه ، با دستکاری دو سطر از ترازنامه ، ۶۰ تومن ۹ ماه قبل رو کردن ۲۸۰ تومن ، اونوقت شما میفرمایید ۴۵ تومن ترسی نداره !!! یک خورده واقع بین باشیم . قریب به اتفاق دوستانیکه خرید میکنن ، هدفشون نوسان گرفتن از سهمه .

mhs12345

Well-Known Member
کاربر فعال
بدون اینکه پولی وارد شرکت شه ، با دستکاری دو سطر از ترازنامه ، ۶۰ تومن ۹ ماه قبل رو کردن ۲۸۰ تومن ، اونوقت شما میفرمایید ۴۵ تومن ترسی نداره !!! یک خورده واقع بین باشیم . قریب به اتفاق دوستانیکه خرید میکنن ، هدفشون نوسان گرفتن از سهمه .
شما چه میفهمی ترازنامه چیه با این افزایش سرمایه کفایت سرمایه تجارت بشدت پائین میاد و میتونه تسهیلات بزرگی در بخش تولید بده که باعث درآمدزایی بانک خواهدشد در ضمن ۹ ماه قبلو نگاه نکن الان پیاز کیلویی۱۲ تومن دلار ۱۴ تومن کمی چشاتو وا کن واقعیتو قبول کن

mhs12345

Well-Known Member
کاربر فعال
شما که الحمدلله آدم فهمیده ای هستی...
بگو ما هم بدانیم...تراز نامه چی داره فردا بریم؟ تو صف خرید...
اگه شما جرات خرید داشتی امروز میخردی پس بهتر مراقب سهمای دیگت باشی و تو این تایپیک منفی بافی نکنی

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
شما چه میفهمی ترازنامه چیه با این افزایش سرمایه کفایت سرمایه تجارت بشدت پائین میاد و میتونه تسهیلات بزرگی در بخش تولید بده که باعث درآمدزایی بانک خواهدشد در ضمن ۹ ماه قبلو نگاه نکن الان پیاز کیلویی۱۲ تومن دلار ۱۴ تومن کمی چشاتو وا کن واقعیتو قبول کن
شاید تو راست میگی و من نفهمم . دراینصورت خداوند به من فهمی عالی و به تو پولی سرشار عنایت فرماید . آمین یا رب العالمین .

arvin20

Active Member
کاربر فعال
از دیروز صندوق سرمايه گذاري بادرآمدثابت كوثريكم به درصدیهای بانک ملت اضافه شد.

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
حمید خیلی داری انعطاف نشان میدی...
پر رو میکنی....
جمع کن این اخلاقت رو
گاهی خیلی دوست دارم لایک بزنم زیر پستات ولی چه کنم که محرومم کردی .
اژدر خان با این وضعیت فکر نمیکنم هیچ وقت بانک های ما ورشکست شن . همین بانک تجارت ۴ سال دیگه اگه با گندترین وضعیت مدیریت شه و هر سال ۲۰٪ به زیانش اضافه شه دوباره ۴ سال دیگه قیمت ارز رو ۴ برابر میکنن و بالطبع ارزش املاک بانک هم به همین نسبت افزایش پیدا میکنه ودوباره افزایش سرمایه ۴۰۰٪ از محل تجدید ارزیابی املاک و این رویه همچنان ادامه خواهد داشت . تا وقتی ما چنین مخ های اقتصادی و چنین مردم نجیب و فهمیده ای داریم اقتصادمون پایدار خواهد موند و آمریکا که نه گنده تر از اونهم هیچ غلطی نمیتونن بکنن . این از ویژگی های بارز و شگرف اقتصاد واکسینه سده ایران ماست .

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
خودپرداز ، دستگاه های چاپ و ملزوماتشون حسابی گران و نایاب شده . رول که جای خودش داره . اینها خودشو به تدریج تو جمع هزینه ها نشون خواهد داد .

بالا