گروه بانکی: وپارس ، وکار ، وسینا ، ونوین ، وبملت ، وتجارت ، وبصادر

siavash _parsi

Well-Known Member
کاربر فعال
مجوزی که سازمان بورس داده 390 درصد هست که تقریبا قیمت تیوریک بانک تجارت میکنه 348 ریال قیمت مناسبی هست
 

naser asl

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنیده شده بانک پاسارگاد افزایش سرمایه 300 درصدی از تجدید خواهد داشت. نمیدونم تا چه حد درست است یا نه اما چند روزی هست که سهم رو خوب میخرن و تکنیکالش هم نشان از رشد سهم و برتری خریداران بر فروشنده ها داره
 

ebadi90

Member
کاربر فعال
درود امكان تصويب 457 درصد در روز شنبه ولي در اختيار هيئت مديره قرار گيرد تا پس از رفع مانع ٦٥ درصد كه مورد اشاره بورس ميباشد در موعد قانوني انجام شود . برداشت شخصي است .
 

ykp777

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک به همه سهامداران بانکی بابت اخبار خوب این روزها از تایید افزایش سرمایه بانک تجارت گرفته تا مجمع با شکوه وبصادر و گل سر سبد اخبار تسعیر ارز
سال 98 سال بانکهاست شک نکنید چون دولت نگاه ویژه ای به بانکها داره
 

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک به همه سهامداران بانکی بابت اخبار خوب این روزها از تایید افزایش سرمایه بانک تجارت گرفته تا مجمع با شکوه وبصادر و گل سر سبد اخبار تسعیر ارز
سال 98 سال بانکهاست شک نکنید چون دولت نگاه ویژه ای به بانکها داره
هدف بانک ملت تو بازه یکساله از نظر شما چنده؟
 

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
دکتر همتی اعلام کرد :
سازکار ایرانی متناسب با INSTEX بزودی ثبت میشود
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی ؛
دکترهمتی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد ساز وکار متناسب با کانال معرفی شده از طرف سه کشور اروپایی بانام سازوکار ویژه تأمین مالی وتجارت ( STFI )بزودی درتهران ثبت میشود.
رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد ثبت این شرکت به هیچوجه به معنای معطل شدن ایران برای عملیاتی شدن سازوکار اروپا نیست وما استراتژی اتخاذ شده خود برای نحوه تأمین مالی و تجارت کشوردرشرایط تحریم از روش ها وطرق ویژه ای که طراحی کرده ایم بخصوص ازطریق همسایگان وسایر شرکای تجاری ادامه میدهیم.دکتر همتی تأکید کرد با مذاکراتی که همکاران من هفته گذشته با نمایندگان سه کشور اروپایی ومدیر INSTEX در بانک مرکزی در تهران داشتند،توضیحات کامل درمورد ساز وکار ایرانی متناسب با سازو کار اروپایی داده اند وما منتظر اقدامات عملی از طرف اروپا هستیم.
 

ساسان رستمی

Well-Known Member
کاربر فعال
#وپارس تنها سهم گروه بانکی که تکون نخورده...از گروه خودش خیلی عقبه، واگرایی مثبت +RD ، انتظار واکنش مثبت از این سهم داریم..به واسطه خبر تسعیر ارز دارایی و هچنین خبر واگذاری زیرمجموعه ها ...بانک پارسیان از زیرمجموعه های خگستر به صورت مستقیم 2.66 میلیارد سهم داره و همچنین از طریق سمند هم که 30 درصد مالگیت داره 440 میلیون سهم رو داره و در مجموع 3.1 میلیارد سهم و خود خگستر 1.5 میلیارد سهم....بانک پارسیان .................. بتا سهم خبر جالب برای وپارس به علت فسخ معامله و سهام واگذارشده شرکت سرمایه گذاری پارسیان به موجب عدم ایفای تعهدات خریدار و تصمیمات متخذه و در انطباق با استاندارد حسابداری شماره 5 و 6 تعدیل سود انباشته صورت پذیرفته است. در این خصوص شایان ذکر است 70.3 % سهام شرکت مذکور در سال 1395 مورخ 1395/12/17 ، 14,499 میلیارد ریال ارزشگذاری و به فروش رسیده بود که مطمئنا" ارزش فعلی آن با توجه به افزایش قابل ملاحظه نرخ فعلی ارز و نیز بهره برداری از طرح تولید 5 میلیون تن گندله سازی سنگان که یکی از سرمایه گذاریهای عمده غیر مستقیم شرکت سرمایه گذاری پارسیان است نسبت به سال 1395 افزایش قابل توجهی خواهد داشت..............همین بلوک سرمایه گذاری پارسیان سرمایه گذری عظیمی در بخش فولاد داره ...............بانک پارسیان در واقع یک غول سرمایه گذاری در بخش سنگ آهن و فولاد سازیست. شرکت های زیر رو بررسی کنید. 1. شركت فرآوري معدني اپال كاني پارس 2. شرکت اپال فولاد شرق پارسیان 3. شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان 4. شرکت پارس فولاد سبزوار اندازه سهم پارسیان در شرکت های بالا اندازه #کچاد و #کگل هست........... .................................................................... خگستر 10 تا زیرمجموعه قطعه ساز داره که تجدید ارزیابی دادند وبزودی افزایش نرخ میگیرن وهمچنین لیزینگ ایران خودرو هم از زیان درامده......خگستر تک ستاره گروه خودرو می باشد...........جالبه سمند از زیرمجموعه های خگستر از سهامداران عمده خاور میباشد.....
تنها سهم بانکیی که بنیادش عالیه همیشه اقبال بازار میل به ضرر دادن به افراد نوسان گیر و نادان داره.قطعا گنجی که تو دل بانک پارسیان هست تو هیچ سهام بانک دیگه ای نیست.تنها سهمی که بنیادش عالیه و پی بر ای مثبت داره.بانک پارسیان یک گنج واقعیه.اینو بهمن 98 خواهید دید.
 

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
کسی از بانک گردشگری ( وگردش ) اطلاعی داره؟؟؟
تا جاییکه من اطلاع دارم الان هشت ماهه بانک نمادش بسته هست ولی امروز ناظر پیام داده برای شفافسازی متوقف شد و تا ساعت ده بازگشایی میشود.!!!!!
یعنی ناظر اینقدر پرته؟؟ آخرشن بخدا
 

بهنام محمدیان

Well-Known Member
کاربر فعال
#وتجارت

مجمع #بانک_تجارت

بخشي از دستاوردهاي بانك تجارت در مدت يك ساله ٣٠ بهمن ٩٦ به ٣٠ بهمن ٩٧ به روایت رضا دولت آبادي مديرعامل این بانک:

♦️كاهش هزينه پول به ميزان ٢.٩ درصد

♦️كاهش سود پرداختي به ميزان ١٠ هزار ميليارد ريال ♦️رشد فروش املاك مازاد به ميزان ١٢٠ درصد

♦️افزايش درآمدهاي كارمزدي به ميزان ٤٦ درصد ♦️تبديل زيان عملياتي به سود عملياتي با رشد ٢٠٦ درصد علل كاهش ميزان افزايش سرمايه بانك تجارت

♦️پذيرفته نشدن ظرفيت كارشناسي معدن در اختيار بانك تجارت ( ذخيره اوليه ٨٤ ميليون تن بوده است و اكنون بر اساس نظر كارشناسي ٢٥٠ ميليون تن بوده)كه مورد تاييد بورس قرار نگرفته است. ♦️بخشي از دارايي ها به دليل اسناد ثبتي مورد پذيرش سازمان بورس قرار نگرفت. ♦️بخشي از سرمايه گذاري ها به خصوص در شركت هاي بر مبناي آي تي مورد پذيرش بورس نبوده است. ♦️١٨٠٠ ميليارد تومان از اين مبلغ پذيرش نشده مربوط به معدن و ١٣٠٠ ميليارد تومان مربوط به املاك بدون سند وسمي ومابه التفاوت حقوق مادي و معنوي سرمايه گذاري هاي آي تي بيس است. مدیرعامل بانک تجارت:

♦️ميزان پوزيشن مثبت ارزي بانك تجارت رقمي كمتر از ١ ميليارد دلار است و احتمالا نرخ تسعير تا پايان سال اعلام خواهد شد. ♦️اثر اين تسعير زيان انباشته را كاهش خواهد و در صورت سودده شدن بانك بر سودآوري بانك اثر خواهد داشت؛ البته پس از نهايي شدن نرخ تسعير

منبع : بورس 24
 

ADIVI

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بانک تجارت بزرگترین بانک بورس ایران شد/ نکته مهم درباره تسعیر ارز
با برگزاری مجمع فوق العاده امروز بانک تجارت، افزایش سرمایه ۳۹۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تصویب شد تا "وتجارت" بزرگترین بانک بورس ایران از لحاظ سرمایه اسمی شود.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجمع فوق العاده بانک تجارت صبح امروز با حضور 73.6 درصد اکثریت سهامداران در مدیریت امور اعتباری این بانک برگزار شد.
در این مجمع با افزایش سرمایه 390 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت شد تا این بانک با رساندن سرمایه از 4.57 به 22.3 هزار میلیارد تومان قادر به اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت شود.
به این ترتیب با ثبت این افزایش سرمایه، "وتجارت" بزرگترین بانک بورسی از لحاظ سرمایه اسمی به حساب می آید.
براساس این گزارش، از نکات جالب توجه این مجمع ، اعلام تسعیر ارزی حدود یک میلیارد دلاری بانک تجارت با موافقت بانک مرکزی بود که اوایل سال آینده انجام و مستقیما از زیان انباشته کسر خواهد شد.
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب زودتر از انتظار و تنها 6 روز بعد از انتخابات مقدمات رونمایی از بحران بانکی شروع شد:

سیف به ایسنا اعلام کرد
احتمال ادغام بانک‌های مجاز/ سپرده‌گذاران نگران نباشند [!!]


http://www.isna.ir/news/96030502751/احتمال-ادغام-بانک-های-مجاز-سپرده-گذاران-نگران-نباشند
سلام و ارادت... احتمالا برای اینکه که دیگه ارزش زمانی نداره، چون بیشتر بانکهای خرد مثل شرکتهای صوری تاریخ مصرفشان گذشته و در بزرگترهای پیروز ادغام خواهند شد.... مثل همیشه در تاریخ اقتصاد، کاهش ارزش پول و ادغام بانکها بهترین 2 راه پوشاندن نتایج رکود اقتصادی، تمام بدهیهای معوق، اختلاسهای گذشته و برداشتهای آینده است. فکر میکنید چرا ارزش ریال با وجود هزینه سنگین سیاسی و اجتماعی آن برای تدبیریها سه برابر!! افت کرد؟ آنهم بلافاصله بعد از انتخابات...
البته این روش برای مردم دردناک و بیرحمانه است و تنها برای دولت، مدیران اقتصادی و بانکها و در انتهای کار برای سهامداران
بانکهای جدید و قدیم بهتر است فقط کمی دیگر زمان میخواهد، چون بخش اصلی آن طی شده است.

* مانور و تاکیدات اخیر روی شایعه دشمنان (درباره دور جدید ورشکستگی بانکها) مقدمات رسمی شدن صعود شدید پایه پولی (نرخ رسمی ارز در بانک مرکزی) و نرخ تسعیر بالاتر برای بانکها به منظور پنهان کردن بسیار مهمی که عرض کردم، است.

خوب دوستان پس از مرحله اول یعنی: "خلق پول هنگفت و کاهش شدید ارزش ریال" توسط بانکها، اجرای مرحله دوم سیاست زمین سوخته یعنی "ادغام کوچکترها در بانکهای پیروز" آغاز شده است. در این فاز بهتر است سهامدار بانکهایی باشید که در حال بلعیدن سرمایه ها به زیر ارزش واقعی هستند.

البته ممکن است مدتی قیمت سهام بانکی کنترل شود اما این احتمال نیز وجود دارد به دلیل هزینه زیاد این کنترل و تقاضای نقدینگی مطلع، گروه بانکی ادامه رشد خود را طبق انتظار و به همراه رالی دوم (در حال آغاز) بازار ادامه دهد.

 

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز خریدار سهام بانکهای نظامی دولته نه بانک سپه . قراره وزارت اقتصاد سهام این بانک ها رو بخره نه بانک سپه .
 
بالا