گاز لوله و تكنوتارو خودرو كوير

محمد حسن

Member
عضو تازه
خواهشمند است نظر خودتان را در مورد اين دو سهم اعلان فرماپپد آيا هنوز ميتوان روي رشد قيمت آنها حساب كرد.
در ضمن بنده حدود 40000 سهم شركت خودرو كوير را كه خارج بورس است و نوع فعاليت آن توليد خودرو هاي سنگين (اتوبوس و ميني بوس و كاميون)را دارم كه البته هنوز محصول آن به بازار عرضه نشده و در حال نصب ماشين الات است .سرمايه اين شركت با دو افزايش سرمايه پنجاه ميليارد ريال است و تا دويست ميليارد نيز در يك سال آينده افزايش سرمايه ميدهد. من اين سهم را با قيمت 1200 ريال خريدم (با 25 ميليارد ريال سرمايه ) و حالا 2500ريال طبق گفته مسول سهام شركت ارزش دارد .ضمنا سايت www.khodrokaveer.com در مورد محصولات اين شركت به طور كامل توضيحاتي رو اراپه داده است .
لازم است به عرض برسانم هدف اين شركت حضور سريع در بازار بورس است و به همين دليل بخش سهام اين شركت بسيار فعال است. و نگاهي دقيق به سيستم سهامي خود دارد. لطفا اظهار نظر بفرماييد و چنانچه شركتي خارج از بورس است و در آستانه ورود به بورس است را معرفي فرماييد.با تشكر
 

صدرا

Member
عضو تازه
محمد جان سلام

خبرهاپي كه پيرامون افزايش اي پي اس شركت گفته مي شود احتمال رشد اين سهم را تا عدد 3600 محتمل مي كند مضاف بر تمامي اين صحبت ها با توجه به اين كه اين سهم دست خود صاحبان آن است مي توانند آنرابالا و پاپين كنند 8)
 

محمد حسن

Member
عضو تازه
صدرا جان

من متوجه نشدم شما در مورد كدام سهام توضيح داده ايد لطفا مجددا مرقوم فرماپپد.
 
بالا