کگاز ( شیشه و گاز )

vafasafa

مسدود شده
مسدود شده
شركت تعاوني اعتباراميدكاركنان شركت شيشه وگاز بطورکامل امروزخارج شد وازشنبه سهم روانترومثبت خواهد شد

saeed68

Well-Known Member
کاربر فعال
من هر چی با خودم کلجار میرم این سهم را بفروشم نمیتونم آخه چه خبر تو این سهم !!!!!!!!!!!!!!!!
4 حقیقی بالای 1 م سهم یه خبرایی تو این سهم هست

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
سهم به زودی میترکه... بیخودی حقوقی و حقیقی درصد بالا نمیان تو در اول راه اصلاح اضافه کنن..

مهدی الف

New Member
کاربر فعال
این شرکت پتانسیلهای نهفته ای درون خود دارد که شاید در چند مطلب فهرست وار به آن بپردازم.
1. شرکت کگاز مانند شیشه همدان تولید بطر می نماید با این تفاوت که تولید فعلی و ماشین آلات فعلی و کوره های فعلی کارخانه تماما فرسوده شده و در دو سال آینده تولید متوقف گشته و کارخانه تعطیل می شود. بنابراین باعث آزاد شدن 50 هزار متر زمین مرغوب در داخل بافت شهری تهران می گردد.
2. کارخانه ی جدید با ظرفیت کلیه ی خطوط کارخانه فعلی (و دو برابر زمین موجود) با 3/2 مواد اولیه مورد نیاز کارخانه کنونی و با مدرنترین ماشین آلات اروپایی 20میلیون بطر در سال تولید می کند. این کارخانه فقط با 150 کارگر فعال می شود(یعنی با صرفه جویی 600 کارگر از 750 کارگر فعلی). «لازم به ذکر است کارخانه جدید تا دو ماه دیگر افتتاح خواهد گردید.»
3. فاز 2ی کارخانه پس از افتتاح خط اول راه اندازی شده و تولید را به 500 میلیون بطر افزایش خواهد داد.
4. افزایش سرمایه از محل اندوخته ی فروش زمین روبروی کارخانه به متراژ 7000 متر انجام می شود و سرمایه شرکت به 200 میلیارد ريال می رسد.

تفصیل موارد بالا بعدا خواهد آمد.

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
به نظر میاد اصلاحش رو به پایان باشه..
هم از لحاظ زمانی اصلاح داشت و هم قیمتی...

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
روند سهم امروز برگشت و حمایت محکمی ازش شد...
خبرهای خوب هم در راهند...

717

New Member
کاربر فعال
به نظر میاد اصلاحش رو به پایان باشه..
هم از لحاظ زمانی اصلاح داشت و هم قیمتی...
دوست عزيز اصلاح قيمتي وقتي انجام ميشه كه تو كف قبلي شما ميتونستي سهم رو به تعداد بخري من از 160 تومن سهم خريدم و تا 290 تومن سهم به تعداد گيرم نيومد. من فكر كنم اين عرضه هاي حقوقي هم هدفمند=(( باشه چون تو اين دو هفته همه حقوقي ها هماهنگ مقداري فروختن ، شركت تعاوني اعتبارشون هم كلا فروخت و همون روز شركت سينا 75 درصدشو خريد. با توجه به مطالب زمين و كارخانه جديد كه دوستان در بالا به آن اشاره كردن و كف سهم كه توي 286 تومن توسط حقوقي بسته شده و افزايش سهم سهامداران حقيقي بالاي 1 درصد در اين مدت ، اين سهم به بمب قيمتي ساعتي شبيه شده ( ضمنا من اين سهمو دارم ، نقدينگي براي اضافه كردن ندارم و مسئوليت خريد و فروش هر كس با خودشه و اين مطالب فقط نظرات شخصي منه )

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
اتفاقاً دو تا کد حقیقی در سه روز گذشته مشغول تکمیل خریداشون بودن..
به نظرم خبرهای درز پیدا کرده و خصوصاً پیش بینی سال آیندش و فروش زمینش بالاخره کار خودش رو بکنه...
شاید اگر هر سهم دیگه بود بعد از 100 درصد رشد در این مدت 2 یا 3 روز صف فروش میشد ولی ما اصلاً چنین چیزی در این سهم نمیبینیم و این نشان از ارزندگی سهم است..
من خودم هم به شخصه امروز خریدهام رو تکمیل کردم و به انتظار روزهای آینده مینشینم..

saeed68

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقاً دو تا کد حقیقی در سه روز گذشته مشغول تکمیل خریداشون بودن..
به نظرم خبرهای درز پیدا کرده و خصوصاً پیش بینی سال آیندش و فروش زمینش بالاخره کار خودش رو بکنه...
شاید اگر هر سهم دیگه بود بعد از 100 درصد رشد در این مدت 2 یا 3 روز صف فروش میشد ولی ما اصلاً چنین چیزی در این سهم نمیبینیم و این نشان از ارزندگی سهم است..
من خودم هم به شخصه امروز خریدهام رو تکمیل کردم و به انتظار روزهای آینده مینشینم..
دقیقا الان تو tse بری کاملا مشخصه اون سهامدارحقیقی تعداد بالا حتی یدونه هم نداده بلکه تو این هفته اضافه هم کرده

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
اینجوری که بوش میاد شرکت بخاطر انتقال کارخانه به خارج از شهر و افتتاح قریب الوقوع واحد مجهز جدید در خارج از شهر و فروش املاک درون شهر سود سازی فوق العاده ای در راه خواهد داشت..
به نظرم میتونه دنباله روی کفرا باشه..
شناور سهم فوق العادست الآن..نه زیاد نه کم...
حرکتش شروع بشه فوق العاده شارپی بالا میره..

blueboy71731

New Member
کاربر فعال
طی تماسی که با شرکت داشتم گویا کارخانه شمس آباد شروع به تولید کرده و تا خرداد ماه قضیه فروش زمین و انتقال کامل کارخانه در دستور کار میباشد.
در مورد تعدیل پیش بینی بخاطر خط تولید جدید پرس و جو کردم که فرمودند تاخرداد...
از شواهد به نظر میاد قراره تعدیل از بابت فروش زمین و راه اندازی خط تولید جدید و مکانیزه رو تا خرداد ماه اعلام کنند.

آرش و نوید

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم در فاز استراحت است و سهامدارانش اجازه اصلاح بیشتر از 23% را نمیدهند

اگر زمان اصلاح به پایان برسد منتظر شروعی دوباره از سهم هستیم

گالیور

Well-Known Member
نارنجی سابق
شنیده ها براین اساس است که بازیش از شنبه شروع شود اینبار میره برای 450ت

ata007

Well-Known Member
کاربر فعال
الله اکبـــــــــــر
کهمدا یار و یاور کگاز هم 90 تومان سود اعلام کرد
کگاز یک 100% تو دلش داره

سهم رو میخوام رو صورتهای مالیش با عمق بیشتر بررسی کنم ولی در یک بند مشکل دارم زنگ زده بودم شرکت با امور مالیش صحبت کنم مسئولش رفته بود مرخصی
فردا حتما" باید باهاش صحبت کنم

حامی

Well-Known Member
کاربر فعال
شنیده ها براین اساس است که بازیش از شنبه شروع شود اینبار میره برای 450ت
امروز شنبه بود!!!......خیلیها منتظر بودندشنبه روند سهمو ببینندولی امروز استارت زد.......مدتی هم استراحت کرد ولی زیر 280 نیومد.......

vahid30ya

New Member
عضو تازه
سقف قبلی رو خیلی خوب شکست و بعدش کمی اصلاح تا اینکه امروز بار دگر به همون قیمت شکسته شده خیلی خوب واکنش نشون داد و خوب حمایت شد.(کندل ها گویای همه چیز میباشد.)
و اما اندیکاتور ها...
بولینگرش خیلی جالب شده..پس از فشردگی مجدد آماده یه حرکت انفجاری دیگست.
آر اس آی هم امروز از نزول خارج شد.
مووینگ اوریج هم امروز به نزدیکی کف قیمت امروز رسید که خودش یه حمایت معتبر محسوب میشه...
فقط بگم تو این سهم اگر قرار باشه اصلاحی اتفاق بیافته فقط و فقط اصلاح زمانی میباشد و نه اصلاح قیمتی..
بعد از رشد 100 درصدی به هیچ وجه اجازه صف فروش شدن به سهم داده نشد.اردرهای حمایتی روی کف قیمتی منتظر خروج شما از سهم میباشند و پس از اینکه به اندازه کافی کیسشون پر شد سهم رو میکشن بالا دقیقاً همانند حرکت قبل که حدود 15 درصد گین داد...
اینم نمودار...(روزانه)

hamed71

technicalist2013

Well-Known Member
کاربر فعال
[font=&quot]كگاز

[/font]

[font=&quot]سلام به همگي دوستان .موفقيت را برايتان آرزومندم .اين مطلب رو ميخواستم زود تر بزنم اما منتظر تائيد بودم[/font]​
[font=&quot]به نظر بنده حقير كگاز اصلاح ساده اي رو انجام داده و به كف اصلاحش رسيده ([/font][font=&quot]ab=cd [/font][font=&quot]=[/font][font=&quot] abc[/font][font=&quot] ).اميدوارم چنين باشد .در صورت تائيد[/font][font=&quot] [/font][font=&quot]نهايي و[/font][font=&quot] پايان اين اصلاح 3 نقطه حساس براي اين سهم بجز سقف 3 قبلي مطرح مي گردد .[/font]​
[font=&quot]اين نقاط عبارتند از [/font][font=&quot][/font]​
[font=&quot]358[/font]
[font=&quot]369[/font]
[font=&quot]387[/font]
[font=&quot] [/font]​
[font=&quot]نظر شخصي بنده است.از اساتيد خواهشمندم با بيان نظرات خود بنده را بهره مند كنند[/font][font=&quot][/font]​
[font=&quot] [/font]​

پوریا جعفری

Well-Known Member
کاربر فعال
من این سهمو چهار شنبه خریدم به دو دلیل از دید خودم یکی که به فیبوی 161.8 برخورد میکرد دقیقا از همونجایی که سهم پس از باز شدن شروع به رشد کرد دوم اینکه اگه بیشتر میخواست نزول کنه میباست گپ قیمتی قبلیشو پر میکرد که بعید بنظر میرسید اینم شکلش

mehdi666

مسدود شده
مسدود شده
دوستان عزيز سلام

اين سهم و تاپيکش واقعا مظلوم واقع شده ..................دوستان کگاز سهمی بنيادیست.................سود بالا خواهد داشت و تعديل مناسب ......... پ بر ايي سهم هم که زير پ بر ايي بازار است......................موفق و پر سود باشيد.

بالا