کهمدا ( شیشه همدان )

جودي

New Member
عضو تازه
شيشه همدان هنگام تعديل مثبت سود و در كف قيمت ميباشد.

dehghani_eng

New Member
عضو تازه
سلام. از دوستانی که از کهمدا اطلاعاتی دارن خواهش می کنم اینجا بذارن تا بقیه سهامدارا و کسایی که قصد خریدشو دارن هم در جریان امورات باشن :)>-

شکارچی بازار

Well-Known Member
کاربر فعال
6 ماهه 80 درصد سود قبلیش رو پوشش داده 30 درصد تعدیل مثبت امروز اعلام کرد با 62 درصد پوشش که 30 درصد دیگه جای تعدیل داره امسال میتونه 55 تا 70 تومان سود بسازه منم گزارش رو دیدم تعجب کردم چرا نبست 200 تا تو صف نشستم اگه اونو بده 200 تا دیگه میخرم 1.3 میلیون هم صادرات با دلار 1100 تومانی داره که با رشد نرخ ارز از این محل هم با تعدیل رو به رو میشه

maysam.moradi

New Member
کاربر فعال
جالبه با این تعدیلش نبستنش
نکنه امروز معاملاتش بسته شه؟
من اولین نفری بودم که گزرش رو یدم و رو 2039 خریدم ولی ای کاش بیشتر مبخریدم
جالبه این ک ها همشون دلاراشونو با نرخی تسعیر کردند تو این سه ماه که نرخ بانک مرکزی ازین نرخ ها هم بالاتر بوده عجیبه

rezaei77

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب بالاخره استارتشو زد و من ازش جاموندم:((امان از بي پولي. کبافق رو خريدم کمي بالاتر بفروشم قبل از گزارش کهمدا بخرم بافق بست براي تعديل گير افتادم از اين جاموندم.به يکي از دوستان که شک داشت براي تبديل حقش به سهم گفتم پول جور کنه و حقشو سهم بکنه چون سهم خيلي زود رشد ميکنه.
شيشه همدان: گير بازي حق افتاده بود تو افزايش سرمايه سامان و کارخانجات بهمن تعهد خريد حقهاي استفاده نشده رو کرده بودند. شيشه همدان داراي دو کوره است هر کوره حدود 30-35 هزار تن در سال توليد داره کوره شماره 2 فرسوده شده و افزايش سرمايه به منظور تعمير اين کوره بوده و eps فعلي با لحاظ کردن 5 ماه تعطيلي براي تعمير کوره شماره 2 هست اما طبق اخبار رسيده هنوز کوره شماره 2 داره کار ميکنه پس يعني افزايش توليد و سود.سال مالي بعد اوج شکوفايي اين سهم خواهد بود. خبر خوب ديگر اينکه شرکت کليه مواد اوليه و وسايل مورد نياز (مانند انواع آجرهاي نسوز و ....) براي تعمير قبلا با نرخ دلار 1100 تومن خريداري کرده پس هزينه هاي مازاد براي تعمير ايجاد نخواهد شد. فقط ميمونه تعطيلي براي تعمير که کوره قبلي 3 يا 4 ماه تعميرش طول کشيد، ميشه گفت5 ماهي که براي تعميرات ديده زياده.
اين شرکت صادرات خوبي نيز به کشورهاي استقلال يافته شوروي و عراق داره و از افزايش نرخ دلار بهره ميبره. از نظر قيمت فعلي برابر قيمت بازگشايي اون پس از افزايش سرمايه است. در حضور حق ها چند بار تا مقاومت 240 تومن رفت اما نتونست ازش عبور کنه اما اينبار فکر کنم 240 رو راحت رد کنه به سمت 300 تومن.
تبريک به دوستاني که خريدند بخصوص ميثم مرادي عزيز

آزیکو

New Member
کاربر فعال
با سلام تبریک به همه دوستان .............. اینهم بالاخره حرکت شو شروع کرد.......................

maysam.moradi

New Member
کاربر فعال
خوب بالاخره استارتشو زد و من ازش جاموندم:((امان از بي پولي. کبافق رو خريدم کمي بالاتر بفروشم قبل از گزارش کهمدا بخرم بافق بست براي تعديل گير افتادم از اين جاموندم.به يکي از دوستان که شک داشت براي تبديل حقش به سهم گفتم پول جور کنه و حقشو سهم بکنه چون سهم خيلي زود رشد ميکنه.
شيشه همدان: گير بازي حق افتاده بود تو افزايش سرمايه سامان و کارخانجات بهمن تعهد خريد حقهاي استفاده نشده رو کرده بودند. شيشه همدان داراي دو کوره است هر کوره حدود 30-35 هزار تن در سال توليد داره کوره شماره 2 فرسوده شده و افزايش سرمايه به منظور تعمير اين کوره بوده و eps فعلي با لحاظ کردن 5 ماه تعطيلي براي تعمير کوره شماره 2 هست اما طبق اخبار رسيده هنوز کوره شماره 2 داره کار ميکنه پس يعني افزايش توليد و سود.سال مالي بعد اوج شکوفايي اين سهم خواهد بود. خبر خوب ديگر اينکه شرکت کليه مواد اوليه و وسايل مورد نياز (مانند انواع آجرهاي نسوز و ....) براي تعمير قبلا با نرخ دلار 1100 تومن خريداري کرده پس هزينه هاي مازاد براي تعمير ايجاد نخواهد شد. فقط ميمونه تعطيلي براي تعمير که کوره قبلي 3 يا 4 ماه تعميرش طول کشيد، ميشه گفت5 ماهي که براي تعميرات ديده زياده.
اين شرکت صادرات خوبي نيز به کشورهاي استقلال يافته شوروي و عراق داره و از افزايش نرخ دلار بهره ميبره. از نظر قيمت فعلي برابر قيمت بازگشايي اون پس از افزايش سرمايه است. در حضور حق ها چند بار تا مقاومت 240 تومن رفت اما نتونست ازش عبور کنه اما اينبار فکر کنم 240 رو راحت رد کنه به سمت 300 تومن.
تبريک به دوستاني که خريدند بخصوص ميثم مرادي عزيز
ممنون رضایی جان بابت لطفت
من مقدار کمی حدود 8000 تا حق 120 تومنی داشتم که می خواستم امروز بفروشمش ولی دلم نیمد با ضرر بالای 30 بدمش بره با سهمم عوض نکردم گذاشتم برای استفاده نشده ها
بنظرتون ممکنه معاملات امروزش ابطال شه؟ جالبه هنوز نمادش متوقف نشده

ارمین

New Member
عضو تازه
دوستان تحریم اثری روی سهم کوچیکی مثل این داره؟الان وضعیتش چه طور میشه؟

rezaei77

Well-Known Member
کاربر فعال
ممنون رضایی جان بابت لطفت
من مقدار کمی حدود 8000 تا حق 120 تومنی داشتم که می خواستم امروز بفروشمش ولی دلم نیمد با ضرر بالای 30 بدمش بره با سهمم عوض نکردم گذاشتم برای استفاده نشده ها
بنظرتون ممکنه معاملات امروزش ابطال شه؟ جالبه هنوز نمادش متوقف نشده
ميثم فکر کردم تو با باربد در اين باره مشورت کردي اگر ميدونستم حقشو نگه داشتي ميگفتم سهمش کني تو تاپيک باربد ارمين سوال کرده بود گفتم پول جور کن به سهم تبديلش کن.
در مورد معاملات امروز فکر نکنم ابطال بشه چون همينطور که گفتم 5 ماه قرار يکي از کوره ها تعطيل بشه پس ميتونن توجيه کنند که سهم تعديل زيادي نداره و بازار اشتباهي صف خريد براش تشکيل داده ولي سهم با فاندقويي هست و تعديل خواهد داد.

rezaei77

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان تحریم اثری روی سهم کوچیکی مثل این داره؟الان وضعیتش چه طور میشه؟
شيشه همدان ماده اوليش ماسه هست و خورده شيشه پس از ماده اوليه مشکلي نداره بازار فروشش و نوع کالاي فروخته شده هم تحريم نميشه از نرخ ارز هم بهره ميبره پس وضعش خوب ميشه قيمت فعلي کف سهم بود به قول باربد عزيز اين قيمت کهمدا خاطره خواهد شد.
راستي ارمين شما گفتي حقش تا 6 بهمن فرصت داره، عامل جا موندن من تو بودي هااا;)

najafi.nikan

New Member
عضو تازه
لطفن دلایل ارزندگی کهمدا ر به اختصار بگید
علت سود بردن از نرخ بالای ارز چیه؟
ثبت محضری کی هست؟بعد از ثبت،پایین نمیاد بخریم؟!!
ممنون

parham82

Well-Known Member
کاربر فعال
من پریروز پله آخرو خریدم و امروز ............ :))
تبریک به همه دوستان
ولی انصافاً دو سه روز اخر با نامردی سهمو کشیدن پایین و جمش کردن
دیگه داشتم ناامید می شدم

ارمین

New Member
عضو تازه
شيشه همدان ماده اوليش ماسه هست و خورده شيشه پس از ماده اوليه مشکلي نداره بازار فروشش و نوع کالاي فروخته شده هم تحريم نميشه از نرخ ارز هم بهره ميبره پس وضعش خوب ميشه قيمت فعلي کف سهم بود به قول باربد عزيز اين قيمت کهمدا خاطره خواهد شد.
راستي ارمين شما گفتي حقش تا 6 بهمن فرصت داره، عامل جا موندن من تو بودي هااا;)
شرمنده,فکر نمی کردم روزی که می خوان حق رو ببندن گزارش بدن

maysam.moradi

New Member
کاربر فعال
ميثم فکر کردم تو با باربد در اين باره مشورت کردي اگر ميدونستم حقشو نگه داشتي ميگفتم سهمش کني تو تاپيک باربد ارمين سوال کرده بود گفتم پول جور کن به سهم تبديلش کن.
در مورد معاملات امروز فکر نکنم ابطال بشه چون همينطور که گفتم 5 ماه قرار يکي از کوره ها تعطيل بشه پس ميتونن توجيه کنند که سهم تعديل زيادي نداره و بازار اشتباهي صف خريد براش تشکيل داده ولي سهم با فاندقويي هست و تعديل خواهد داد.
رضایی چان هر کاری کردم نتونستم با ضرر بالای 30 درصدیش کنار بیام از طرفی تعداد کمی هم داشتم به تجربش می ارزه که برم برای استفاده نشده ها
تو این بورس هرچیزی رو ادم باید خودش تجربه کنه

danaisp

مسدود موقت
بازداشتگاه
رضایی چان هر کاری کردم نتونستم با ضرر بالای 30 درصدیش کنار بیام از طرفی تعداد کمی هم داشتم به تجربش می ارزه که برم برای استفاده نشده ها
تو این بورس هرچیزی رو ادم باید خودش تجربه کنه
به نظر من اشتباه نکردی پول نریختی............چون شما با قیمت حق تقدم امروز میشه گفت سهم پی بر ای 3.5 داره که ریسکش کمه.در ثانی پارسال روز آخر حق تقدم 100تومان معامله شد که بعد شرکت اومد حقهای استفاده نشده رو200تومان فروخت که یه بازدهی صد درصدی داشت که ممکنه این سناریو امسال نیز تکرار بشه.

maysam.moradi

New Member
کاربر فعال
به نظر من اشتباه نکردی پول نریختی............چون شما با قیمت حق تقدم امروز میشه گفت سهم پی بر ای 3.5 داره که ریسکش کمه.در ثانی پارسال روز آخر حق تقدم 100تومان معامله شد که بعد شرکت اومد حقهای استفاده نشده رو200تومان فروخت که یه بازدهی صد درصدی داشت که ممکنه این سناریو امسال نیز تکرار بشه.
ممنون دوست عزیز
به امید سود بیشتر تمام کسایی که حاضر نشدن سرمایشونو ببرن تو بازار سکه و ارز و به مملکت خودشون ضرر بزنن
خداییش اگه سودمون نسبت به ارز و سکه کمتره یا حتی اگه ضرر کنیم تو بورس شرف داره تا به قیمت تضییع پول ملیمون سود کنیم
پرسود باشید

mohab

New Member
کاربر فعال
طبق گفته امور سهام همدان تا چهارشنبه فرصت واریز پول جهت استفاده از حق تقدم هست.

بالا