کمنگنز ( معادن منگنز ایران )

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امسال منگنز میترکونه
زمزمه افزایش سرمایه بالای بانک پاسارگاد از تجدید ارزیابی برای ورود به سهم تصمیم بگیرید
با سلام
برو تو کوچه هم مطلبت رو به بقیه بگو شاید به اونها هم ربط داشته باشه

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کمنگنز اماده رشد قیمتی است با رد کردن مقاومت 830 تومان بزودی این سهم را بالای 1000 خواهید دید وبا گزارش ماه هانه 12 وگزارش حسابرسی 12ماه شرکت میتواند تعدیل سود بالایی بدهد وسال دیگر هم تعدیل سود بالایی دارد
:D:D:D

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه زمانی قیمت این سهم 2800تومان بود..............................................یعنی بازهم می خواهد2800تومان راتاچ کنه؟؟؟بله
بارها وبارها درموردمحصول انحصاری اش وافزایش نرخ براساس شمش فولادخوزستان گفته شد.........................................
:cool::cool::cool::cool::cool:

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا 1میلیون 600 هزار تا معامله شده است اگر 1میلیون دیگر معامله بشود از فروشنده عوضی خالی میشود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من ار اخرین فرصتهای باقیمانده برای خرید کمنگنز در قیمتهای زیر 1000 تومان نهایت استفاده را ببرید ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من ار اخرین فرصتهای باقیمانده برای خرید کمنگنز در قیمتهای زیر 1000 تومان نهایت استفاده را ببرید ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است
به نظر من دارند تا دانه اخر سهم را ازدست سهامداران عجول در میاروند ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من دارند تا دانه اخر سهم را ازدست سهامداران عجول در میاروند ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است
این هم یک گزارش بسیار بسیار عالی برای برج 12 /97 فکر میکنید کمنگنز برای سال 98 چقدر میتواند سود پیش بینی کند

https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=tnrkTZ2QQQaQQQ6R++Jcbj50N2ig==&rt=0&let=58&ct=0

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش اسفند .سوپر گزارش بود.نرخ نزدیک 40% نسبت به ماه قبل رشد داشت.98 میتونه کولاک کنه.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فروشندگان کمنگنز خیلی زود از فروش خود پشیمان خواهند شد ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است سود سال 98کمنگنز بالای 300 تومان خواهد بود
کمنگنز اماده یک جهش قیمتی بالا است با امدن گزارش فروردین و اردیبهشت امسال متوجه سواوری بسیار بالای این شرکت برای سال 98 خواهید شد البته گزارش فروردین به علت تعطیلات شاید کمی ضعیف باشد ولی از اردیبهشت به بعد پوشش وفروش این شرکت هرماه بیشتر خواهد شد واین نکته را هم باداوری کنم با بالا رفتن دلار قیمت محصول وسوداوری هر ماه این شرکت افزایش خواهد داشت

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یه زمانی قیمت این سهم 2800تومان بود..............................................یعنی بازهم می خواهد2800تومان راتاچ کنه؟؟؟بله
بارها وبارها درموردمحصول انحصاری اش وافزایش نرخ براساس شمش فولادخوزستان گفته شد.........................................
شایدم هم قیمت بیشتری را هم ببیند

بالا