کمنگنز ( معادن منگنز ایران )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کمنگنز اماده رشد قیمتی است با رد کردن مقاومت 830 تومان بزودی این سهم را بالای 1000 خواهید دید وبا گزارش ماه هانه 12 وگزارش حسابرسی 12ماه شرکت میتواند تعدیل سود بالایی بدهد وسال دیگر هم تعدیل سود بالایی دارد
:D:D:D

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کمنگنز اماده رشد قیمتی است با رد کردن مقاومت 830 تومان بزودی این سهم را بالای 1000 خواهید دید وبا گزارش ماه هانه 12 وگزارش حسابرسی 12ماه شرکت میتواند تعدیل سود بالایی بدهد وسال دیگر هم تعدیل سود بالایی دارد
گروه معادن بورس را در سبد داشته باشید

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
فروشندگان کمنگنز خیلی زود از فروش خود پشیمان خواهند شد ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است سود سال 98کمنگنز بالای 300 تومان خواهد بود

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروشندگان کمنگنز خیلی زود از فروش خود پشیمان خواهند شد ارزش این سهم حداقل 2000 تومان است سود سال 98کمنگنز بالای 300 تومان خواهد بود
رتکو 10000 تومان

کقزوی 4000 تومان

فلات 1500 تومان

سایرا 2500 تومان

وبرق 2500 تومان

و حالا در سال 1398 سیگنال جدید از جواد 277 کمنگنز 2000 تومان:eek:

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تارگت 10000 نمیدم ولی در ارزندگی کمنگنز هیچ تردیدی نیست.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
تارگت 10000 نمیدم ولی در ارزندگی کمنگنز هیچ تردیدی نیست.
من هم قیمت 10 هزار تومان ندادم گفتم ارزش هر سهم کمنگنز 10 هزار تومان بلا نسبت شما بعضی انقدر که شما هم میدانید منظورم کی است انقدر *** هستند که فرق بین ارزش سهامها وقیمت سهم را میدانند

boooorsbaz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
میشه اینقددررر اسپم ندین،
کسی میخواد از سهمی دفاع کنه لطفا با عدد رقم و تحلیل بنیادی و تکنیکال دفاع کنه ، نه با ک...شرجات

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
امسال منگنز میترکونه
زمزمه افزایش سرمایه بالای بانک پاسارگاد از تجدید ارزیابی برای ورود به سهم تصمیم بگیرید

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یکشنبه وامروز به نظر من فرصت خرید کمنگنز یود ما هم در حد توان دیروز در محدوده 600 تا 607 تومان اضافه کردیم
ما از 600 تومان برج 97/11 با توجه به گزارشهای ماه هانه شرکت و مجوز صادرات ورسیدن معدن به ماده معدنی بسیار باکفیت مژده رشد قیمتی بالای کمنگنز در حدود 2000 تومان را داده بودیم وتا الان هم در جهت رسیدن به 2000 تومان به پیش خواهد رفت

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کمنگنز سهامدار عمده کطبس و کپرور که هر سهم برای افزایش قیمت محصول تولیدی و تعدیب سود بسته اند البته این نکته را هم باید یاداوری کنم افزایش قیمت محصول منگنز همانجام شده است وشرکت از تولید محصول خود نیز تعدیل سود دارد
:D:D

بالا