کمنگنز ( معادن منگنز ایران )

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نحوه معاملات امروز بهمراه گزارش ماهانه-شکست مقاومت چغر 670-وضعیت مطلوب macd- بهانه ای برای عدم رشد تاثیر گذار وجود ندارد.
کمنگنز.jpg

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
این رو یادتون نره که کمنگنز فقط حدود 30 میلیارد تومان ارزش سهامش تو کپرور و کطبسه که افزایش نرخای خوبی گرفتن
16 میلیون سهم کپرور 1500 تومانی فقط داره
کمنگنز میره سمت ارزش بازار 1000 میلیارد تومانی با سود 250 تومانی سال بعد

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی جالب است که درگزارش های جدید قیمت جدیدرانمی زنه وگفته مثلا" Nتومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه لجن کاری می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا می خواهی سودت رامخفی کنی ....................اینقدر مخفی کن تامجمع سال 98 باسهم هستیم چون ارزش این سهم بالای 2000هزارتومان است
آن موقع قیمت سهم 600تومان بود>>>>>>>>>>
شرکت محصولاتش استراتژیک است .......................................

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
اینهم از صف خرید کمنگنز بعد از معامله 4میلیون و600هزارتا امروز روز پیاده کردن ترسوها بود

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
بطور اتفاقی صفحه قبل تاپیک را مطالعه کردم
بله، معدن کمنگنز جمعه شب منفجر شد و بخش بزرگی از معدن تخریب شده است.
الان هم معدن تعطیل است.
من تعجب میکنم از آقای جواد 277 که میگه با یکی از کارگران کمنگنز صحبت کرده و میگه که چنین اتفاقی نیفتاده.
ناسلامتی شما خودت اهل همان شهر هستی و باید بهتر اطلاع داشته باشی که در معدن کمنگنز انفجاری شدیدی اتفاق افتاد و اصلاً ربطی یه اکشتاف و استخراج طبیعی نبود و این اتفاق حادثه بدی بود.
عجب زمانه ای شده.
بخاطر اینکه مثلا سهامدار یه سهمی هستیم ، خبر راست و درست آن را نگیم.
کاری به قیمت سهم و صف خرید و صف فروش آن ندارم، انشاءالله سهم بشه 10 هزار تومان و باعث خوشحالی سهامداران بشه. اما این درست نیست که یه خبر صحیح را بنابر منافع شخصی کتمان و تکذیب کنیم.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
الان هم معدن تعطیل است.
من تعجب میکنم از آقای جواد 277 که میگه با یکی از کارگران کمنگنز صحبت کرده و میگه که چنین اتفاقی نیفتاده.
ناسلامتی شما خودت اهل همان شهر هستی و باید بهتر اطلاع داشته باشی که در معدن کمنگنز انفجاری شدیدی اتفاق افتاد و اصلاً ربطی یه اکشتاف و استخراج طبیعی نبود و این اتفاق حادثه بدی بود.
عجب زمانه ای شده.
کاری به قیمت سهم و صف خرید و صف فروش آن ندارم، انشاءالله سهم بشه 10 هزار تومان و باعث خوشحالی سهامداران بشه. اما این درست نیست که یه خبر صحیح را بنابر منافع شخصی کتمان و تکذیب کنیم.
:cool::cool:o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
الان هم معدن تعطیل است.
عجب زمانه ای شده.
من با کارگری در معدن صحبت کردم که 3عضو خانواده ان در معدن مشغول به کار هستند یعنی میخواهی بگویی کل خانواده دروغگو هستند
اگر این حادثه که شما میگویید اتفاق افتاده باشد شرکت باید نامه شفاف سازی روی کدال بدهد که تا الان که 5روز از این حادثه کذایی که شما میگویید میگذرد ولی شرکت نامه ای روی کدال نذاشته است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
الان هم معدن تعطیل است.
عجب زمانه ای شده.
در ضمن الان هم سهم روی مثبت است اگر شما میگویید حادثه ای اتفاق افتاده میتوانی بفروشید ولی من که خریدم در محدوده 600 تومان بوده است با سهم سهامداری میکنم

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
من با کارگری در معدن صحبت کردم که 3عضو خانواده ان در معدن مشغول به کار هستند یعنی میخواهی بگویی کل خانواده دروغگو هستند
اگر این حادثه که شما میگویید اتفاق افتاده باشد شرکت باید نامه شفاف سازی روی کدال بدهد که تا الان که 5روز از این حادثه کذایی که شما میگویید میگذرد ولی شرکت نامه ای روی کدال نذاشته است
اتفاقاً نکته همین است. که شرکت و برخی افراد مرتبط بنابر ملاحضات و مصلحت اندیشی قصدشان این است که این انفجار در سکوت خبری و بایکوت خبری باشد.
شما یه وقت بگذار و یکساعت برو یه سر به معدن بزن، ببین آنجا چه خبر است.

Alfred1988

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقاً نکته همین است. که شرکت و برخی افراد مرتبط بنابر ملاحضات و مصلحت اندیشی قصدشان این است که این انفجار در سکوت خبری و بایکوت خبری باشد.
شما یه وقت بگذار و یکساعت برو یه سر به معدن بزن، ببین آنجا چه خبر است.

خودتون حضوری رفتین و مشاهده کردین؟

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
در ضمن الان هم سهم روی مثبت است اگر شما میگویید حادثه ای اتفاق افتاده میتوانی بفروشید ولی من که خریدم در محدوده 600 تومان بوده است با سهم سهامداری میکنم
در پست بالا گفتم که من اصلا کاری به قیمت سهم و صف خرید و فروش آن ندارم.
اما اصل حرفم این است که جمعه شب انفجار بزرگی در معدن رخ داده که باعث تخریب معدن شده است و این اصلا هیچ ربطی به استخراج و اکشتاف عادی ندارد.

* آگاه *

Well-Known Member
کاربر فعال
من نمیخواهم این بحث الکی را ادامه بدهم.
انشاءالله سهم بشه 10 هزار تومان.
اما تو رو خدا یه کاری نکنید که یه نفر خبر مهم و معتبر و درستی اعلام میکنه ، همه گارد تهاجی بگیرن و موضع خصمانه با طرف بگیرن که گوینده خبر از گفتنش پشتیمان بشه.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
الان هم معدن تعطیل است.
عجب زمانه ای شده.
با اطمینان میگویم شما و هر کس دیگری که می گوید معدن ریزش کرده وتعطیل شده دروغگو هستید 400 نفر پرسنل شرکت هر روز مشغول به کار هستند

بالا