کمنگنز ( معادن منگنز ایران )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
چه زوری میزند تا سهم را منفی کند دمت گرم هر چه داری بفروش با واقعیت و سودهی شرکت که نمیتوان جنگید ما هم در حد توانمان در منفی اضافه میکنیم زیر 600 تومان هم بدهی ممنون میشویم
یکشنبه وامروز به نظر من فرصت خرید کمنگنز یود ما هم در حد توان دیروز در محدوده 600 تا 607 تومان اضافه کردیم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
دیروز 97/11/8که یک سهامدار حقیقی درصدی اضافه شد ببینیم امروز هم یکی دیگر اضافه میشود یا نه

نوید48

Member
کاربر فعال
#کمنگنز در 9 ماهه با تحقق سود بسیار جالب 738 ریالی مواجه شده این سود از این نظر جالب است که سهم در 3 ماهه 109 ریال محقق کرده بود در 6 ماهه این عدد با رشدی خوب 322 ریال شده بود یعنی در 3 ماهه سوم 416 ریال به ازای هر سهم محقق شده . در 3 ماهه سود عملیاتی 26 میلیارد ریال و 6 ماهه به 70 میلیارد ریال رسیده است در 9 ماهه سود عملیاتی 177 میلیارد ریال رسیده و رشد خوبی را داشته است . گزارش بسیار خوبی برای سهم است

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی جالب است که درگزارش های جدید قیمت جدیدرانمی زنه وگفته مثلا" Nتومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه لجن کاری می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا می خواهی سودت رامخفی کنی ....................اینقدر مخفی کن تامجمع سال 98 باسهم هستیم چون ارزش این سهم بالای 2000هزارتومان است
محصول انحصاری بایدقیمتش هم انحصاری باشه :):):):):):):):):):):):):):)

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکشنبه وامروز به نظر من فرصت خرید کمنگنز یود ما هم در حد توان دیروز در محدوده 600 تا 607 تومان اضافه کردیم

شما هیچ وقت میانگین خریدت رو بالا نمیاری شما در کف میخرید و شروع میکنید به تبلیغ و در سقف میفروشید و یهو غیب میشی

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من منفیهای کمنگنز خریدنی است شرکت امسال وسال دیگر میتواند سود بالایی شناسایی کند با توجه به گزارشهای 3و6 و9 ماه شرکت اماده یک رشد بالا است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من کمنگنز در این قیمتها فقط فرصت خرید است بهتر است کمی با کمنگنز سهامداری کنید واین را مطمئن باشید سود بالایی خواهید برد

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم بسیار ارزنده هست و بهترین در گروه کانی فلزی-امسال و بخصوص 98 بیشتر ازش خواهید شنید

بالا