کمنگنز ( معادن منگنز ایران )

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی ازبهترین گزارشها بوداز نظر نموداری هم وضعیت مناسبی داره سهم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به گزارش 6 ماه وتکملی 6 ماه شرکت امسال به راحتی سود 3رقمی اعلام میکند
با توجه به پوشش سود بالای 75 تومان در گزارش 9 ماه این سهم تا گزارش 12ماه براحتی میتواند بین 120 تا 150 تومان سود شناسایی کند که البته اصل سود این معدن برای سال 98 است که سود ان حداقل 250 تا 300 تومان خواهد بود با توجه به افزایش قیمت وکفیت بالای محصول تولید وانحصاری بودن ان یکی از گزینه های بسیار کم ریسک بورس است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
پوشش 3ماه کمنگنز 109 ریال
پوشش 6ماه کمنگنز322ریال
پوشش9 ماه کمنگنز738 ریال کهالبته حسابرسی شده ان بالای 75 تومان باید باشد
پوشش12 ماه کمنگنز؟

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
پوشش 6ماه کمنگنز322ریال
پوشش12 ماه کمنگنز؟
به نظر شما سود 98 این شرکت معدنی میتواند چقدر باشد ؟

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
از اخرینفرصتهای کمنگنر در قیمتهای زیر 700 تومان نهایت استفاده را ببرید بزودی قیمت کمنگنز 4رقمی خواهد شد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش عالی برای ماه منتهی به 97/10/30 البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید در این گزارش قیمت تقریبی است که اگر قطعی بود پوشش این ماه میتوانست شگفتی ساز باشد وقیمت اصلی حدود 2ماه دیگر با توجه به انالیز ماده معدنی معلوم میشود که مطمئن باشید قیمتهای بالاتری خواهد بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
پوشش 6ماه کمنگنز322ریال
پوشش12 ماه کمنگنز؟
اگر کمنگنززیان اعلام کرده بود الان صف خرید چند میلیونی داشت ولی چون پوشش شرکت بسیار عالی بوده وتا 9 ماه 73 تومان پوشش سود داده است دارد منفی معامله میشود این هم از عجایب بورس ایران است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
نهایت استفاده را از کنترل سهم ببرید به نظر من این قیمتهای در کمننز بزودی خاطره خواهد شد کمنگنز توانایی 4رقمی شدن را در کوتاه مدت دارد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به نسبت خریدار وفروشنده سهم را دارند در قیمتهای مفت جمع میکنند قیمت 630 تومان برا کمنگنز بسیار مسخره است

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی جالب است که درگزارش های جدید قیمت جدیدرانمی زنه وگفته مثلا" Nتومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این چه لجن کاری می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا می خواهی سودت رامخفی کنی ....................اینقدر مخفی کن تامجمع سال 98 باسهم هستیم چون ارزش این سهم بالای 2000هزارتومان است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
نهایت استفاده را از کنترل سهم ببرید به نظر من این قیمتهای در کمننز بزودی خاطره خواهد شد کمنگنز توانایی 4رقمی شدن را در کوتاه مدت دارد
خوب سهم را دارند کنترل میکنند به نظر من قیمت این سهم تا مجمع حداقل بین 1300 تا 1500 خواهد بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
حیف شد چه سودی از دستم پرید ولی خیالی نیست با همان 40 هزار تای مانده حال میکنیم از 200 تا 430 برای ما که خوب بود بقیه ان هم انشالله هر کس خریده تا 700 تومان سود خوبی ببرد
دفعه قبل ما هم از 200 تا 430 سودخوبی بردم ایندفعه هم میانگین 600 تومان وارد سهم شدم به دید سود بالا

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب سهم را دارند کنترل میکنند به نظر من قیمت این سهم تا مجمع حداقل بین 1300 تا 1500 خواهد بود
چه زوری میزند تا سهم را منفی کند دمت گرم هر چه داری بفروش با واقعیت و سودهی شرکت که نمیتوان جنگید ما هم در حد توانمان در منفی اضافه میکنیم زیر 600 تومان هم بدهی ممنون میشویم

بالا