کمرجان ( بازرگانی و تولیدی مرجان کار )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 52457
برید فکر کنید چرا باید این سهم به 4000 تومن برسه ...چه اتفاقی داره توش
کف سهم در نمای لگاریتمی 730 تومنه و حق تقدمش می شه 630 تومن
این سهم شناوری نداره مواظب باشید جا نمونید ....
مثل تکشا قفل می شه ...
هیچی شناور نداره
اصلا به ریسک نوسان گیریش نمی ارزه
اگر کسی می تونه بگیره .
ریز موج 5 از موج اصلی 4 زده شده و همانطور که گفتم مثل تکشا فرصت ورود نخواهد داد و قفل می شه ...برید حال کنید .........
روند صعودی سهم از همین کف 680 شروع شده و حق هایش هم بالا باز می شه .
1558806162226.png

1558806330868.png

با صف خرید 1 م تایی فقط 30 تا معامله شد.
دربازار منفی لذت ببرید
ونیرو هم +10 بود

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1558863112085.png

وقتی میگم قفل می شه و گپشو مثل اب خوردن پر می کنه یعنی این....هرچی سهم بود جمع شده
چرا می تونه این سهم بشه 4 تومن من نمی دونم....؟

آخرین ویرایش:

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
چرا حق تقدمش باز نمیشه؟
می خواهن سهم را بالا ببرند که حقش هم بالا باز بشه ...بده .اینجوری که سهمش می ره بالا حقش 10 درصدی بره بالا خیلی اختلاف می افته .
عجله نکن .فعلا لذت ببر.
قفل یعنی این ...
1 نفر تونست 31000 عدد سهم بخره .:confused:
خریدار صف را سنگین نکرده.;)
فردا 788 و همچنان استوار

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1559505381431.png

1559505484828.png

از کل 1.1 م سهمی که امروز معامله شد 40 تاشو حقیقی ها برداشتن.
دوباره 1 م تا صف خرید چیدند
این سهم قبل از افزایش سرمایه 40 م سهم بود که شناورش می شد 12 م سهم که قبل از افزایش سرمایه 12 م سهم جمع شد .امروز هم خیلی ها که رو سود بودند خارج شدن
فرصت ورود نوسانگیر داد نشد.توجه داشته باشید.فردا 900 ....گپ افزایش سرمایه هم داره پر می شه.گفتم بهتون قفل می شه.
زین پس کمرجان بنویسید کسرام بلند بخونید.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1559559196651.png

انهایی که اهل نوسانگیری هستن از حق کمرجان غفلت نکنن...
وقتی سهم در 912 تومن 2 م خرید شد ...یعنی چی ؟
812 باید قیمت حق باشه .که روی 760 ملت فروختن ...؟یعنی حق 1 مثبت 10 داره تا 1 هفته دیگه .حالا بماند که سهم بره بالا حق هم می ره بالا فرصت خوبی بود .احتمالا فردا صف خرید بشه هست.خیلی ها امروز سبک کردن ...ولی من به کد اصلیم دست نزدم.در کد فرعی سهم را تبدیل به حق کردم.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
دقت کنید به معاملات کمرجان از بعد بازگشایی تا الان 3260000 سهم با 2 م تای امروز معامله شد .هفتاد درصد ش میشه 2.3 م
این در حالی بود که حق کمرجان در عرض یک ساعت و نیم 1.7 م سهم معامله شد .یعنی 500 تا حق دیگه نهایتا می تونه معامله بشه که ان هم با احتساب افرادی که سهم را چنج کردن به حق فروشنده حق نیستن ....یکیش خودم ....از این 500 تا حدود 200 تا حق باقی مونده باشه.و فروشنده باشن....فردا می بینیم
حق تنها فرصت برای افرادی بود که سهم نداشتن و از خرید در سهم جا موندن به تعداد بالا
این نشون می ده بازیگرش احتمالا سر حق ها بعلت کم بودنش ریسک نوسانگیری را نمی کنه
حق فردا صف خرید خواهد شد
روی قیمت 858
احتمالا سهم هم 947 صف خرید باشه
یک نکته : من خودم سهم را تبدیل به حق کردم خیی ها امروز این کار را کردن بخاظر اینکه حق پایین باز شد و از این فرصت استفاده کنن.دقت کنید حق که باز شد کمرجان عرضه شد .و حق به صف فروش رسید کمرجان 870 امد پایین همین که صف فروش 760 جمع شد سهم رفت بالا و در اخر سهم صف خرید شد.و حق کشید بالا و صف شد دوباره .ولع خرید در سهم زیاده و حق را با خودش بالا خواهد برد و می بره .اختلاف حق و سهم پر خواهد شد و با قفل شدن سهم حق بالاتر خواهد رفت.این دو روزه سهم خوبی معامله شد

کاشان1

Well-Known Member
کاربر فعال
دقت کنید به معاملات کمرجان از بعد بازگشایی تا الان 3260000 سهم با 2 م تای امروز معامله شد .هفتاد درصد ش میشه 2.3 م
این در حالی بود که حق کمرجان در عرض یک ساعت و نیم 1.7 م سهم معامله شد .یعنی 500 تا حق دیگه نهایتا می تونه معامله بشه که ان هم با احتساب افرادی که سهم را چنج کردن به حق فروشنده حق نیستن ....یکیش خودم ....از این 500 تا حدود 200 تا حق باقی مونده باشه.و فروشنده باشن....فردا می بینیم
حق تنها فرصت برای افرادی بود که سهم نداشتن و از خرید در سهم جا موندن به تعداد بالا
این نشون می ده بازیگرش احتمالا سر حق ها بعلت کم بودنش ریسک نوسانگیری را نمی کنه
حق فردا صف خرید خواهد شد
روی قیمت 858
احتمالا سهم هم 947 صف خرید باشه
یک نکته : من خودم سهم را تبدیل به حق کردم خیی ها امروز این کار را کردن بخاظر اینکه حق پایین باز شد و از این فرصت استفاده کنن.دقت کنید حق که باز شد کمرجان عرضه شد .و حق به صف فروش رسید کمرجان 870 امد پایین همین که صف فروش 760 جمع شد سهم رفت بالا و در اخر سهم صف خرید شد.و حق کشید بالا و صف شد دوباره .ولع خرید در سهم زیاده و حق را با خودش بالا خواهد برد و می بره .اختلاف حق و سهم پر خواهد شد و با قفل شدن سهم حق بالاتر خواهد رفت.این دو روزه سهم خوبی معامله شد[/QUOTEزمان واریز 100 تومان برای حق ها تا کی هست

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1560060737794.png

یک حقیقی دیروز اضافه شد
950 را رد کنه دو دوم صعودش شروع می شه
من دیروز دوباره حق اضافه کردم

1560060826064.png

نسبت خریدار به فروشنه را ببینید در خرید حق ها
این دو روزه خوب حجم خورد

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1560093749190.png

940 رد بشه و ضلع بالای مثلث را بشکنه رفتع تو فاز صعودی...فرصتهای خرید

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
54813

532 تایی رفته زیر درصد و 809 تایی اضافه شد
فردا صف خرید نشه پسفردا صف خریده
54814

بهتره از سهمش حقشه...فردا اخرین فرصت شکار حقش هست.نان استاپ تارگت 1200

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
54902

الان ما در اول موج 3 از 5 اصلی هستیم
ملت دوزاریشون نیوفتاده این سهم چیه ؟وقتی کمرجان بره بالای 1100 تومن تازه این سهم سیگنال می شه و تا 2000 تومن بدون استاپ می ره
این سهم دریک مثلث گیر کرده و ضلع بالا در 1100 شکسته خواهد شد یعنی این سهم بدون افزایش سرمایه اش که جایزه حساب کنید از الان 300 درصد خواهد داشت.
اصلا پیشنهاد خرید نیست ولی حجم شرکت و معاملات سهم را خودتون بررسی بفرمایید .
54904

میشه ریز موج هاشو اینجوری شمرد که تارگت بالا تر می ره ...حالا نمی خواهد رویایی فکر کنیم تارگت کوتاه مدتش 2 تومنه اینجا داشته باشید تا بالای 2 تومن حالا زوده
100 بارگفتم کمرجان بنویسید کسرام بخونید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا