کمرجان ( بازرگانی و تولیدی مرجان کار )

shabi10

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مگه کل سهام چقدره که 1.300امروز چوب حراج زدن دیگه فک کنم برا فردا سهمی برا جابجا شدن نباشه اصلا با این مغزهای اقتصادی که ما داریم نمیدونم چرا عقب موندیم انگار امروز گفته بودن هر کی کمرجان داره بگیرینش عجب صبری باید داشت !!!!!!!

shabi10

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای روح تو که صف فروش رو برداشتی حالا بیا صف خریدشکن مرسی خیلی گلی......

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
کمرجان 100تا با کد درصدیم خرید شد.
1555530928195.png

این سهم سقف نداره .اینو من کی دارم می گم .یادگاری داشته باشید .کد دومم را می یارم کم کم تو درصد.تا دو سال یک گین 300 درصدی می ده.شایدم بیشتر عین حرهشاد.این سهم چند مولفه بیشتر و بهتر از حرهشاد داره .که من بهش ورود کردم .سهم کوچک .حقوقی لب مرز 50 درصد که ریسک فروش سهمش را تا 10 درصد فقط می تونه انجام بده.شرکتی که تولید داره .سود سازه .تکنیکال عالی.حقوقیش داشت خارج می شد که سهم بالا نرفت و افزایش سرمایه داشت و بازی حق تقدمها مزید بر علت شد .هم حقوقیش خارج شده و هم حق تقدمهایش تعیین تکلیف شده

آخرین ویرایش:

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1555584762756.png

ما الان موج 3 از 3 اصلی هستیم .یعنی یک جهش قیمت خیلی بالا همراه با حجم بالا .بازار وقتی متوجه این سهم می شه که بالای 1250 تومن بره .واقعا اونی که دیروز صف فروشش کرد خیلی مرد بود خدا به زنگدیش برکت بده .
مثلث موج 2 هم پولبکش انجام شده در قالب موج 2 از 3 امده تاچش کرده و بعد رفته بالاتقریبا رو 550 تومن با شکسته شدن ترند لاین کوتاه مدت شکل زیر یعنی الان درموج سه از سه اصلی قرار گرفتیم و موج 2 تمام شده و حجم معاملات هم نوید این افزایش قیمت را می دهد .
1555585259354.png

در بدترین حالت اگر بخواهد 820 را ب تاچ کنه و بوسه خداحافظی را بزنه مثلا حقوقی بخواهد 10 درصد را به کد شخصی هایش بزنه و بعد بترکونه بره بالا .بهر حال بازه 150 تومن به 2000 تومن اصلا قابل مقایسه نیست .به نظرم هرچی زیر 950 دادند فرصت خریده .یک خبر خوب باید از این سهم بیاد بیرون.من نمی دونم چیه ؟
این سهم خریدار داره.هرچی بزارید رو تابلو بر می دارند .حتی حقوقی ثروتمندش که این شرکت اصلا براش رقمی حساب نمی یاد بخواهد این سهم را تا 20 درصد عرضه کنه می شه 8 م سهم .دیروز توی بازار منفی 1.3 م معامله شد .حالا بماند ریسک از دست دادن شرکت را هم قبول کرده .به نظرم شرکت در اصل 15 میلیون سهمی هست نه 40 م سهمی .با این حجم معاملات چاره ای جز پرواز نداره .

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر تکنو دست و بالم امروز نبسته بود خیلی دوست داشتم این 200 هزارتایی که اردر ترس بود را چنان ببلعم که ازش یک هسته می موند .ولی مماشات کردم و به یک تیک سبز خیلی خیلی کم رنگ بسنده کردم که بگم مواظب باش ...ممکنه جیز بشی.
1744 تا تارگت بعد از عبور از 1200 تومن نان استاپ.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1557302529246.png

1160 را به بالا رد کنه میره تو فاز صعودی با خبر افزایش سرمایه تا قبل از مجمع احتمال زیاد اهداف بالایی را خواهد دید.احتمالا شنبه یک فرصت خرید می ده و دوباره صف خرید می شه

Doki

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 50834
1160 را به بالا رد کنه میره تو فاز صعودی با خبر افزایش سرمایه تا قبل از مجمع احتمال زیاد اهداف بالایی را خواهد دید.احتمالا شنبه یک فرصت خرید می ده و دوباره صف خرید می شه
سلام سعید جان

نظرت رو در مورد ادامه روند سهم با توجه به شرایط موجود اعلام میکنی قربان:)

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم شناوری نداره که بخواهد سر حق تقدمها اذیت کنه سهامدار عمده
سرمایه گذاری امید امپراطوری داره کل شرکت به اندازه اب دهنش حساب نمی یاد .
پس فکر نوسانگیری از سهامدار نیست ارزش فکر کردن نداره برای امید که بخوواد وقتی تلف کنه
در اصل این سهم را بازیگرش به اندازه کافی نگه داشت و خوب جمع کرد و روز پایانی خیلی ها فروختن که نروند مجمع ولی با رنج مثبت به استقبال مجمع رفت.مثل تکشا می مونه
4 تا مثبت بخوره خشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک خشک می شه .و گپ را مثل اب خردن پر می کنه
حالا نظر شما چیه ؟

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1558526226315.png

برید فکر کنید چرا باید این سهم به 4000 تومن برسه ...چه اتفاقی داره توش
کف سهم در نمای لگاریتمی 730 تومنه و حق تقدمش می شه 630 تومن
این سهم شناوری نداره مواظب باشید جا نمونید ....
مثل تکشا قفل می شه ...
هیچی شناور نداره
اصلا به ریسک نوسان گیریش نمی ارزه
اگر کسی می تونه بگیره .

بالا