کمرجان ( بازرگانی و تولیدی مرجان کار )

AVIN 8861

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و احترام

به نظر حرکت فوق العاده ای در پیش خواهد داشت بعد از این افت سنگین...

معاملات دیروز و امروز هم عالی به نظر رسید..

بعد از مجمع بکشنبه باید دید چگونه بازگشایی خواهد شد..

Mohammadizadeh

New Member
عضو تازه
دوستانی که زحمت کشیدن وسهم درقیمت پائیین دادن تشکر... :p
درقیمت بالا بیاید تحویل بگیرید... تشکر:D
سهم حجم های خوبی زد :)

mainsoft

Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیشنهاد هیت مدیره کمرجان برای افزایش سرمایه 250 درصدی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران همچنین برنامه این شرکت برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی در آینده

bagher1005

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام برگ حق تقدم برا من نفرستاده اند و من با توجه به سودی که طلب داشته ام الان نمیدانم چقدر بحساب بریزم... دوستان راهنمایی ندارند؟

gh52

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان کمرجان چگونه سهمیست الان برا خرید خوبه؟

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
خب چرا من وارد این سهم شدم ....400 هزار تا خرید و حقیقی ردیف اخر
1555366980268.png

چیزی که مشخصه الان ما اول موج 3 اصلی هستیم .بی شک این تارگتهای بی اعتبار هستن فقط موج ها در این نمودار مهم هستن در پست بعدی در تایم فرم کوتاه مدت را مورد بررسی قرار می دهم

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
1555367463490.png

این سهم تا 1160 می ره و یکی دو روز بازی داره بعد می ره برای سقف 2000 تومن
سهامدار های درصدی را ببینید 60 درصدش حقوقی که فروشنده نبوده
15 درصدش دست سهامدار خرده بالای 1 درصد
می مونه 25 درصد شرکت 40 م می شود 10 م سهم .برید ببینید این چند وقته چقدر معامله شده
1555367718274.png

این سهم زیر 1100 تومن فرصت خریده
باور کنید 1 خط از گزارشات این شرکت را نخوندم اما تکنیکالش معرکه هست .یادتون پدرخش 290 تومنی را معرفی کردم برید تو سایت فانوس ببینید با ایدی SAEED2 این راه پدرخش را می رود خیلی بهتر .شناور پدرخش 50 % بود برای شرکت 50 میلیونی اما کمرجان 25 % برای شرکت 40 میلیونی
حقوقی های شرکتهای کوچک لب مرز 50 % خیلی حواسشون هست که بلایی که سر شرکت حرهشاد امد سرشون نیاد و شرکت را ازدست ندهند .کافی حقوقی 20 درصد عرضه کنه می شه 8 میلیون سهم رو قیمت 1000 تومن می شه 8 میلیارد تومن .شرکت را از دست داده.برای همین حقوقی این ریسک را نمی کنه .احتمالا با کد شخصی هایش خریداشو داره انجام میده .از فرصت خرید استفاده کنید

بالا